Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

veve23
8. apr 2010

Veji...Atb sa stihne, o to sa neboj 😉 , len sa nespoliehaj na to ze si prvorodicka a neporodis do 2 hod. Som to aj ja povedala dr. a sa zasmial.......skorej zalezi ako budes otvorena a pripravena atd. Mne uz druhy dr. povedal ze to pojde sup sup.

michalag
8. apr 2010

baby, prave nam prisiel balik od svokry 😲 co sa tak casto nestava, skor donesie ako posle .... a boli tam nejake vecicky pre malu a aj pre Samiho 🙂

fleury
8. apr 2010

miska to je mile 🙂
my sme v pondelok objednavali z netu nejake veci, ale stale nic nedoslo, tak asi ich uvidim, az ked pridem z nemocnice 🙂

zuzukol
8. apr 2010

Ahoj vejula, tak este cakas aj ty na svoj velky den? Ja tiez, som mala termin 4.4 a v Martine maju zauzivane cakanie 10 dni po termine, takze ak nic ,idem utorok 13.4 na hospitalizaciu na vyvolanie. A inak toho streptokoka mam aj ja, a lekar ma uistil ze mi to stihnu podat, a to mam dobru hodinku cesty do porodnice. Tak neboj, iste to stihnu. A inak co mas nove?Do kedy budes cakat ty?Si bola v CA alebo len u svojho lekara?

marika1902
8. apr 2010

Ahojte babule tak vas docitat to je pekny problem 😀 😀 ste toho popisali.

Inak moj mm nebude pri porode. A kamoska mi uz aj vravela ze co si nezozeniem dulu ale ja som pomaly nevedela co to je lebo ona zije v anglicku a tam je to uplne normalne 😀 😀. Ale ja sa nebojim ze budem sama skor mi to asi aj vyhovuje. Ja som strasne hanbliva a hlavne pred znamymi. Ja sa hanbim aj pred vlastnou segrou. Som ja ale divna 😀 😀

Ludka gratulujem ku Karinke 😀 😀

juliap
8. apr 2010

ludka mi ma potom poslat aj fotecku, tak ked dojde, dam ju na net ...

fleury
8. apr 2010

julia a nevies ako dlho rodila?

zuzukol
8. apr 2010

Ahojte kocky, tak mam pocit ze ma vsetky predbehnete s babatkami, lebo som presvihla oba terminy a stale nic. Uz trosku zuufaaaaam...., ziadne finty fň nepomahaju,tak neviem. Mate skusenost s vyvolavanim porodu? Viem ze u kazdej to moze prebiehat inak ale predsa, to cakanie je na nervy. 😖

kiwinka
8. apr 2010

ahojte babulky,, pridala som fotky do albumu,, dufam, ze sa to podarilo pridat, tak mozte kuk 🙂 !

no, ktora bude dalsia ? 😀

fruchtbar
8. apr 2010

Ahoooojte holky,
tak ja som naspät........... 😀 ......uz som si aj kavu dala a pudingovy roztek zhltla!!! 😝

Povedali,ze maly ma okolo 3500 g a ze moje porodne cesty su dokonalo pripravene,ze mam cakat uz len na kontrakcie.... 😵 ....ze na prvorodicku som krasne otvorena (oni to asi na prsty nerataju),hlavicka je uplne dolu a vsetko je ok. Hebamme mi urobila aj ten hmat pana Hamiltona,ani nebolel,ale potom ma rozboleli krize a podbrusko ako slak. Vravi,ze mame viac sexovat,hovorim VIAC??? 😕 😲 😀 ved my sme usilovni ako vcielky,vravim,tak sa smiala, a viete co povedala??? Po sexe ostat lezat,nestavat,panvu do zvysenej polohy nech mozu spermie pracovat 😲 ,lebo ako babätko voslo,tak musi aj vyjst !!! 😕

a dala mi aj ten caj,vlastne korenenu zmes s klincekami a skoricou a co jaaa viem,co este,uvarit liter a cely den posrkavat....ze to privolava kontrakcie,tak uvidime !

fruchtbar
8. apr 2010

Fleury ,kde je to tvoje brusko,len slubujete a nikto nic nerobi 😝

fleury
8. apr 2010

kiwi jeeej, krasnucka je 🙂 vidim, ze o ruzovu tiez nemate nudzu 😀

keby to slo rodit vtedy, ked si zmyslime my 😀

kiwinka
8. apr 2010

NO, RUZOVA U NAS FRčI 🙂 HIHI ked je to taka dievčatkovská farba no 😀

baby, bradavky ma bolia juuuj velmi... ☹

michalag
8. apr 2010

kiwi, krasnucka princeznicka 😵 😵 😵

frucht, tak uz naozaj len cakat kedy to zacne

fleury
8. apr 2010

frucht, no vitaj naspat!!

takze uz ta caka len cakanie, ved to robis doteraz 😀
tak uz mate viacere tie hmaty zrealizovane, uvidime, ktora porodi ako prva

jaaaj,, vecer uz pridam foto, vcera som zabudla, cestne iskrickove 😉

monva
8. apr 2010

kiwi - karolinka je naaadherne babo a ta fotka s ocinom nema chybu 😵 😵 😵

fleury
8. apr 2010

kiwi ja ti rozumiem, ja mam ruzovu tiez hojne zastupenu v obleceni 😀
a ako malinka, spinka vam pekne?

monva
8. apr 2010

s tou skoricou je to zajimave, zeby som si dala v sobotu rano pred odchodom do nemocky krupicovu kasu s kopcom skorice ??? 😀 😀 😀

fleury
8. apr 2010

monva len aby si dobehla na wc v nemocnici 😀

fruchtbar
8. apr 2010

Kiwinka,malinka je nadherna !!! Ozaj ako princeznicka v tej ruzovej....
My budeme mat chalana a ja mam najviac zelenej a oranzovej 😕

fleury
8. apr 2010

frucht a tebe uz dalsiu kontrolu nedali, len mas cakat?

fruchtbar
8. apr 2010

ale dali,v pondelokk sa mam hlasit....

fruchtbar
8. apr 2010

ale ved uvidime,mm povedal,ze to dnes roztocime,tak mi az zimomriavky nabehli 😕 ......uvarime cajiku a budeme cakat az nam syncek na vratka zaklope...

Na CTG mi uz aj pekne kontrakcie skrabalo,ale vravela,ze to este nieje na porod 😅

vejula
8. apr 2010

jj kočky ja verím že stihnu, tak v rodine nemáme rýchle pôrody v t radici takže mi to moc nehrozí 😅

zuzukol, no ešte čakám aj ja... Ale už len do pondelka, potom mi tiež daju vyvolávačku, tak uvidíme...

frucht, ty máš aké všelijaké babské rady.... No ja inač neverim absolutne ničomu, podla mna proste ked sa malemu nechce tak možem aj na mihalniciach poskakovať tak proste nevýjde. Inač ja som si škoricovala kašu celé tehu a dosť. Som nevedela že to môže pôrod vyvolať, aj zázvorový čaj som pila vo velkom. TZakže moje telo je voči týmto bylinkám asi imunne, PRoste sa musí malý rozhodnuť

fruchtbar
8. apr 2010

Tak som sa dnes hned aj odmenila za moju trpezlivosst,kupila som si nove topanocky,bluzecku,vestu riflovu,nech som zase neodolatelna,ked je to uz tak blizko.... 😀 ....a gumove medvediky 😅

fleury
8. apr 2010

zatial nam to vychadza, v pondelok mam poradnu aj ja 😀

ja uz sa v nedelu dam aj do zehlenia, po polroku to bude zvlastny pocit 😀

fruchtbar
8. apr 2010

Vejul,ty mas rozdiel voci celej rodiny v tom,ze pijes ten Malinikovy caj......tvoja maternica a cesty su viac pripravene a prekrvenejsie....takze to moze ist sup sup,rychlejsie ako si ty vyliezala z tvojej maminy !!!

grekyna23
8. apr 2010

kiwinka, karolinka je zlatulinka 😉 😉 😉
frucht, tak dobre spravy 🙂

fruchtbar
8. apr 2010

Fleury,no ved uvidime,ktora podlahne ako prva.... 😉

fleury
8. apr 2010

no mne to v aprilovach vychadza tak, ze cim menej sa akokolvek snazite, tym skor pride porod 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre