Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aktakk
28. apr 2010

Ozaj cici, nam v nemocnici varili take jedla, co obsahovali strukoviny, absolutne sa nestarali, co sa moze a co nie.

jankako
28. apr 2010

kami dojdi poobede ak neporodiš...som myslela že si už,ked si neprišla.
Vaneska mala včera večer taku hnusnu koliku...a teraz je tiež dáka divná.. 😢
očká sa nelepšia.zmenili jej po dvoch týž.konečne antb.ak sa to nezlepši do piatku,tak ná prepustia.v sobotu krštenie,v nedelu preplach a v pondelok nastúpiť znovu 😢 😢 😢

cinocka
28. apr 2010
aktakk
28. apr 2010

Jankako- tak to budete mat perne, ach jooj. Ale hlavne nech ATB zaberu a mozte ist coskoro domkov natrvalo.

Cinocka- no sranda, ja ze si pozriem rybu, nakolko nasa Barborka stihla posledny dnik v znameni Ryb a tie jedine som tam nenasla. 😒

jankako
28. apr 2010

aktakk,mysliš že tu v Bojniciach nám varia niečo ine!!!!??? 😠 trafení..

jankako
28. apr 2010

veru aktakk,máme to naozaj perne...a to som si myslela že ked porodim,už sa donemocky dostanem zase len rodiť o párrokov..

fleury
28. apr 2010

Ahojte

zas ma ohovarate s tym augustom? keby moni porodila v auguste, sama vam poviem kde byvam 😀
inak ozaj ako pisala seus, potom sa zalozi nova tema ked porodime uz vsetky? 🙂
seus ty si inak ftipna, ze kde su vsetky maminky o 9tej vecer..no za seba pisem, ze som sla hned spat, ked sa mala ulozila, lebo je to tazky hriech nevyuzit volnu chvilu na spanok vecer 😀 Mam rovnake babatko ako aktakk, tiez mam pocit, ze vydrzi nespat viac ako ja 😀 Aj teraz uz hodinu omrkuje v postielke baldachyn 😝 😀

K tej strave v nemocnici..kazdy jeden lekar co mal vizitu mi prizvukoval, aby som nepila pomarancove a ine citrusove dzusy..a hadajte co davali stale na ranajky?? bingooo, pomarancovy dzus 😀 😀

aktakk do 4 mesiaca balit nasiroko? uff, dufam, ze nam to neprikazu 😝 😝

janka vaneske prajeme skore vyliecenie ociek a peknu sobotu 🙂

civavava
autor
28. apr 2010

ahooojte babule

kami, zuvinka, sup sup nech sa drobci uz vypytaju von!!! drzim palceky!

moni, ty asi budes majovka, uz to tak vyzera 😵 😀

my mame rontgen na nozicky buduci stvrtok...ja ale na siroko nebalim, ani mi to nikto tu nekazal...tak snad je to OK 😉

cheerie, ja davam malemu na von do kocika body, na to pyzamko, ponozticky a dam ho do zavinovacky.
ked je takto teplo, bez deky, ked je chladnejsie, prikryjem zavinovacku aj dekou. jaaj a este tenku ciapocku mu dam 😉

ja mam dnes poobede skusku, tak maly bude s mm, a papat z flasky 😉

cinocka
28. apr 2010
civavava
autor
28. apr 2010

janka, malinkej skore vyliecenie ociek....a krasne krstinky! 😵

jankako
28. apr 2010

dik civavka..snád nebudeme musieť buduci týž.späť..

jankako
28. apr 2010

fúha,znamenie baran pekne komplikované znamenie...ale naozaj je to asi o tej výchove vela..

zuzkabar1983
28. apr 2010

Ahojte babenky,

tak som zvedava ako sa dari kamilke, som s nou volala naposledy vcera pred piatou a od vtedy sa neozvala 😕

Jankako nech sa Vaneska rychlo vylieci ... doma vam bude najlepsie.

My sme boli na klbiky minuly tyzden a balit na siroko nastastie nemusime ... 🙂

A inak Veji .... co by som ja dala za to, keby moj drobcek papal kazde 3 hodinky ..... Ja kojim kazde dve a dokonca posledne dva dni pyta po hodine a pol .... si ani neoddychnem a ani nic nestiham spravit

jankako
28. apr 2010

až teraz som si všimla že kamilka to písala včera večer.tak touž porodila,isto...ked sa neozýva.. 🙂

zuzkabar1983
28. apr 2010

Baby akurat som dovolala s Kamilkou. Dnes rano porodila chlapceka Dominika. ... chudatko, mala velmi tazky porod a na hlase som pocula aka je vycerpana. .... Celu noc mala silne kontrakcie, bola otvorena asi na 7 prstov .... isla rodit prirodzene, ale mala total zelenu plodovu vodu a vzdy ked zatlacila tak sa maly vracal dnu .... asi o pol deviatej rano jej robili akutnu sekciu .... pupocnik mal len 40 cm a maly ho mal obtoceny okolo hlavicky ... Teraz je na pooperacke, malinkeho ani nevidela, ani miery nevie, ale obaja su v poriadku ...

cheerlady
28. apr 2010

ahojte babule,tak ja nevychadzam z uzasu! moj drobcek zaspinkal vcera vecer o siedmej a zobudil sa az o jednej v noci 😲 pekne sa napapal,odgrcol a spinkal do pol siestej 😵 asi ho unavila vcerajsia navsteva-tak strasne chcel vtedy spinkat a oni si ho len podavali,prekladali,rozbalovali,no uz som mala nervy 😠 a on bol chudacik z toho tiez nervozny 😔

jankako
28. apr 2010

no cheer gratulujem..to sa asi nám nemože stať.. 😖
no bože,chúda kamilka...musi byť inak rozbitá... 😢 je mi jej luto..pekne hnusny porod..ešte aj plodovka pokazena..krátka šnura,obtočená..bože moj!!!čo sa deje na tejto zemeguli..
akurat som bola za primárom,bol nejaky rozbity,on jej asi robil cisarák prepokladám,mal tam špinave veci hodene z operačky na zemi..

zuzkabar1983
28. apr 2010

Jankako .... ano rodil ju primar, le ze potom tam prisli uz viaceri ...

seuska
28. apr 2010

No chudatko Kami tak sa toho bala a este aj taky tazky porod... pozdravte ju odo mna ze jej prajem rychle zotavenie a verim ze na vsetko zabudne jak jej Dominicka donesu a ukazu.... 🙂

monva
28. apr 2010

MISKA - GRATULUJEEEM aj tu 😵 😵 😵 expresne si to zvladla sikulka 😀

KAMI - AJ TEBE GRATULUJEEEM k Dominikovi a prajem vam obom po tak namahavom porode co najrychlejsie zotavenie, aby vas cakali uz len same dobre veci 😵 😵 😵

monva
28. apr 2010

Seuska - no ty si ina zena, ze uz aj sexik bol 😀 😀 😀 ja este stale neviem poriadne sadnut na zadok a ty si uz dobre robis 😀

Baby, ktore kojite, PIJETE AJ KAVU ??? a ak ano, ako casto a aku ??? dnes som pozuta a vypluta po noci, lebo Tanicka nevedela odgrgavat, tak sme sa nosili na rukach a viac som bola hore ako spala, tak potrebujem nejako "NAKOPNUT" 😖

saudi
28. apr 2010

monva, ak potrebujes, tak si daj 1 slabu hned po kojeni, aby sa ti do dalsieho kojenia kofein odbural. a skus hroznovy cukor na energiu

anabella30
28. apr 2010

Ahojte máte niektorá z Vás skúsenosť ako to funguje na kramároch keď máte nástup do dverí číslo 217? Kedy tam treba ísť? a čo mať pri sebe?

zuzana1971
28. apr 2010

anabella hlavne tam prid rano, ja som raz dosla okolo 10,30 a to bolo neskoro, tusim su tam do 9 ...pri sebe papiere ak si nejake dostala....a samozrejme tehotensku knizku a lekarske papiere ak si mala nejake pocas tehu pre istotu...neviem ci si sa ty pytala na epiduralku, na kramarocjh ju treba mat vybavenu u anestezilogicky a zaplatenu dopredu inak ti ju nedaju ani keby si na kolenach prosila ked uz budes rodit...a veci do porodnice hlavne nocnu koselu na porod, na tu sa u mna pytali ako prve...vlastne na prve sa pytaju v porodnici ci chces ist na nadstandart, ci mas zaplatenu epiduralku, otecka pri porode, odber pupocnikovej krvi, atd a koselu sa pytaju ako druhe 😀 drz sa

kiwinka
28. apr 2010

monva,,to aj mna zaujima s tou kavou,,dala by som si aj j,,pijavala so aj dve tri predtym.. este mam aj nizky tlak,,chyba mi kava ako sol!
neporadi nam niekto??,

anabella, to uz mas ist asi na prijem do nemocky ze? 🙂 hned rano na siiedmu tusim,,to treba overit ... a potom do satne prezliect a na 8posch. na príjem,,,

kiwinka
28. apr 2010

kami gratulujeeem k mimi!
j my sme mali kratku pupocnu snuru,,iba 15cm.. a normalne je 30cm a viac!
moze to spsobit tragediu taka kratka snura,,, mne to ani nezistili pri tehu, az po porode,,inak som mala ist cisarskym..
babetko je ohrozene pri porode pri kratkej snure a moze aj umriet!

anabella30
28. apr 2010

Zuzana1971 a potom to tam ako prebieha? Začnu Ti vyvolavať pôrod alebo čakajú podla monitoru?

zuzana1971
28. apr 2010

pisala mi evil, ze este nerodi, ze len jej hapruje net a ze vas mam pozdravovat 🙂

stanusa
28. apr 2010

ahojte 🙂

michalag vás pozdravuje, malá Lucka je v poriadku a mamičku potrápila trošku pri pôrode 😵

gratulujem aj kamilke 🙂

baby a bezkofeinovú kávu nelubite?

zuzana1971
28. apr 2010

kiwi ako sa mate s karolinkou?

anabella to je individualne, niekomu daju vyvolavacku, pri niektorych cakaju, pri niektorych sekcia, zalezi od vela veci, tvojho zdravotneho stavu, monitoru a hlavne aj podla lekara....kazdy ma iny nazor a kazdy rozhoduje inak, pri niektorych pripadoch sa ale radia viaceri....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre