Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
15. feb 2010

saska ano su a ked pojdem na kontrolu vo stvrtok tak si ich pojdem zobrat nieco sem potom supnem

sasikas
15. feb 2010

kami no tusim mame rovnaky vkus....🙂

veve- kolegyna mala tiez peg perego, len teraz neviem presne aky typ, a nevedela si ho vynachvalit...

baby inak jak som sa vcera dozvedela ze minka porodila, tak som zacala patricne stresovat...sak mi este nic nemame....kdyby neco ani mala nema kde spat....postielka ma byt az cca za mesiac....nehovoriac o tom ze oprate nemam absolutne nic.....no hned jak sa vylizem z tejto mrchy choroby budem musiet zacat nieco robit.... 😀

kamilakd
15. feb 2010

sasika no asi a aky planujes kocik? ja som tiez bola spokojna s peg peregom ale len toto centro...tie golface mne nesedia maly sa v nom dlho vyvazal aj vanicka bola priestranna,a v hlbokom spaval este toto leto a uz ma 2,5roka a ra toffe farba sa vydarila ale ten kocik sa uz nevyraba teraz peg pereggo urobilo trojkolky 😅 nestresuj ved dokupis mas cas ...a mas predsa muza maminu keby nieco

moni
15. feb 2010

jeej, tu sa zase nakupuje a stresuje...dobre som prisla 😀
sasi, ja sa do toho vsetkeho este idem koncom marca stahovat....pohodaaa 😅 ked to dieta vylezie tak si bude klopkat na celo ked nas uvidi 😅
tak som skoncila v praci, uz len na mm cakam, a za odmenu ma berie ku thajcovi na obed. lebo mu uz pilim usi 3 dni 😀

sasikas
15. feb 2010

no moni to stahovanie ti teda fakt nezavidim....🙂.....ale zas radsej pred mimcom jak potom ked uz bude na svete....
no sak prave ze ja to mam vsetko tak naplanovane ze do 7.eho aprila, len keby nahodou skor....no ale sak co by sa dalo robit....zapriahli by sme celu rodinu a hotovo.... 😀 😀 a od buducej stredy uz by som mala byt na materskej, tak uz bude trocha casu....
veru moni len sa pekne chodte napapat....ved si zasluzis... 😅

kami- my mame objdenany Bertini X2, tiez sme sa rozhodovali medzi tym concordom fusion co mas ty a tymto, nakoniec ze bertini, lebo mam maly kufor na aute tak tento by sa mi tam mal zmestit aj s vanickou, ma taku skladaciu hlboku vanicku....sme ho objednavali z toho kocikovo.sk, mal by uz byt na predajni,len sme im povedali nech to dovezu naraz aj s postielkou...sak nech to doma nezavadza.... 🙂

moni
15. feb 2010

sasi, to je aj moj plan, zapriahnut vsetkych naokolo 😀 ja budem len dirigovat, ved uz teraz mam dost, nieto este o mesiac. akurat ze odkladam vsetky nakupy, aby nebolo treba tie veci zbytocne prevlacat. takze potom sa utrhnem 😵
my sme sa s malou dohodli, ze musi vydrzat este 2 mesiace, potom nech vylezie ked bude nedockava 😅 tak som zvedava ci dodrzi slovo 😀

veve23
15. feb 2010

Kami...no len ja som si nestastne kupila nove auto par mesiacov predtym ako som otehotnela ☹ , tak auto nemozem menit, by som moc prerobila, tak musim pozerat ci da koc do kufra, sice mm ma velke auto, takze tam sa zmesti vsetko, tak jedine ze sa mi podari vymenit auta 😉
Moni, le sa chod pekne napapat, ja som bola doteraz na 2 rozkoch, zas ma trapila kyselina, tak az teraz som si dala tvarohove slize na slano so slaninkou, nechma porazi 😀
sasikas...no uvidim, aj mne a ako tak to peg perego pozdava, vsak pokukam este do coho sa zalubim.

Inak zajtra mi drzte palce, na 12 idem k dr. a ideme kukat co mame medzi nozkami, tak krpcovi hned pojdem kupit darcek ked sa konecne ukaze 😀 , ked nie nic nedostane a bude chodit holy 😒

evil15
15. feb 2010

Ahojte bambulky tak trošku som Vás prečítala ale len tak zbežne 🙂 no ten môj pankres sa nelepší výsledky po 2 týždňoch sa nezlepšili ale trochu zhoršili a tak zajtra nastupujem do nemocnici ☹ ☹ ☹ som zvedavá kolko si nás tam nechajú, chirurg čo ma vyšetroval bol super oznámil mi že ma čakajú minimálne 2 týždne najväčšieho blaha na svete v jedení to jest SUCHáRE A ČAJ,alebo ČISTÁ VODA už sa neviem dočkať 😠 😠 😠 fakt sa teším ... dúfam, že sa to umúdry lebo mi hrozí prečasný pôrod koli tomu, musím ešte vydržať aspoň 6 týždňov a potom už by som aj mohla ale snád to vydržíme až do konca ...

všetkým Vám želám zravíčko aby ste boli v pohode a aby Vám poradne dopadli dobre a aj bábatká boli zdravé 😉 😉 😉 držkajte sa papa

sasikas
15. feb 2010

veve- no ja takisto, auto som kupila 2 mesiace predtym nez som zistila ze som tehu........sak teraz sme uz mudri ze sme mohli aj vacsie, ale vtedy nas to akosi nenapadlo.... 😀 no kto to mohol vedet ze na prvy sup.... 😀 😀 a mm pred dvoma tyzdnami roztrieskal co mal take fajin velke sluzobne, ale sak hadam do aprila vyfasuje nieco... 😉

veve23
15. feb 2010

Evil, drzte sa, nech sa krpec nikam neponahla, teraz vonku neni nic zaujimave 😉 a ma prsat, nech pocka kym sa otepli.....a pankreas nech sa tiez umudri....

moni
15. feb 2010

evil, ty sa drz, nech ti tie 2 tydne v nemocnici rychlo ubehnu! babatko bude aprilovciatko, nic neboj 😵

veve, ani mne to peg perego neda pokoj 😅 ale neviem ho poskladat 😅 takze zatial vedie chicco 😵

aktakk
15. feb 2010

Evil- tak nech to aspon vsetko dobre dopadne. Ja si neviem predstavit jest len taketo veci. Prave teraz, ked sme tehotne. Ale kvoli zdraviu clovek vydrzi vsetko, vsak? A budes na chirurgii alebo gynekologii?

kamilakd
15. feb 2010

moni no vyborne tak ty mas tiez husto vybavicka porod stahovanie...ale zvladnes ved teraz si odkazana sama na seba...a zabka urco tukat nebude na celo bude 😀

saska ved ten kocik ma parizkova docekalova...pekny kocik mne sa pacili aj kombinacie len mne bol maly nepasoval mi k vyske kedze mam 181cm a ked som sa kukla do zrkadla bola som ako osa na ceresni 😕

veve23
15. feb 2010

Moni, no Chicco chcem tiez kuknut, len som ho este nevidela, mam zatial vajicko chicco co som dostala a to je sikovne, to bude ete marurita, najhorsie je ze ja spekulujem ze co a ako, a moja draha polovicka to nechava na mna, a ze chlap je technicky typ ☹ , aj krpec zacal stikutat, asi sa chce zastat tatina 😉

kamilakd
15. feb 2010

veve no tak drzim palce nech krpec ukaze mna stale mata ci to bude ten chlapcek ked mne sa aj snivalo ze sme mali dievku ale doverujem panovi dr.na 3Dze to bude dominko...no a s tym autom je to pakaren 😀 ale ja som mala vzdy velke auto a sranda je ze ked idem na ocinovom aute tak som pokakana sak tym ani parkovat neviem..

evil sakra tak sa to neumudrilo??? 😠 😠 😠 to mi je luto ze ta tam musia dat lezat

sasikas
15. feb 2010

evil- tak sa drzkajte v tej nemocke....budeme na teba myslet nech je vsetko v poriadku...ta dietka teda nic moc....ale co nevydrzime kvoli babenku?.... 🙂

kami ja som krpana, mam neakych 161cm takze to je v poho.... 😀 len ta sportova cast sa mi na tom bertini zdala byt neaka uzka, ale co som citala baby co ho maju ze nemaju problem tam male napratat tak uvidime....ale to by clovek mohol vyberat donekonecna...na kazdom by sa volaco naslo.....🙂

fleury
15. feb 2010

kika
tie vypredaje sa tykaju znackovych kocikov, takze tie ceny su dost vyssie ako na blsaku, obchody su tieto:
http://www.babetkovo.sk/ tento obchod sa nachadza nedaleko optimy par desiatok metrov v podstate len..smerom z optimy do centra hned po pravej strane, oproti je Hornbach.
no a v barci su dva obchody:
http://www.maderna.sk/
a
http://www.tegel.sk/ My sme kupili kocik prave v Tegli, to je pobocka madarskeho Tegla. Tam teraz maju aj akciu do konca februara 10% zlavu na kociky, 20% na autosedacku.
Maderna ma malu predajnu aj v Optime, tak to mozes omrknut aj tam, ale velky vyber tam nemaju. V Optime je aj Alltoys, ale tam sa mi kociky nepozdavali.
Polske kociky predavaju aj cez jednu stranku kosickej firmy http://www.vasekociky.sk/ ale to funguje len ako e-shop.
Na blsaku sa inak da v pohode aj vyreklamovat zavada, s tymto problemy nerobia.

O minke zatial neviem nic nove.

fleury
15. feb 2010

evil drz sa, mna to caka buduci tyzden

kamilakd
15. feb 2010

saska ale pekny kocik si vybrala a ta sportova cast nie je mala to mozno na pohlad...a aku farbicku ste nakoniec vybrali???mne sa pacil aj ten mrkvovy taka zaujimava cerveno oranzova farbicka 😀

fleury a ty mas aky kocik?

fleury
15. feb 2010

kami my sme kupili Neonato reverso sport tris .. nechcela som najprv za nic na svete trojkolku, ale tento kocik ma vsetky funkcie, ktore som od kocika chcela, tak sme ho kupili, mali ho v akcii. Snad si zvyknem na tri kolesa..

sasikas
15. feb 2010

kami ze cierny.. 😀 😀 no buduce babky skoro padli na prdel ked sa to dozvedeli, ale vnutri je taka bezova vlozka takze to nie je az take hrozne...ja som chcela taku neutralnu farbu, nech je potom aj pre druhe... 😀 😀 a zas sa tam da napratat deka alebo fusak hocijakej farby, takze to tak ozivi..... 😀 inak aj ten cerveny sa mi pacil...ale mm ani pocut....

kika29
15. feb 2010

fleury ďakujem aj my by sme radšej kúpili kočík v obchode ako na blšáku. no ked nám to výde v sobotu tak sa tam chceme ísť pozrieť. počula som o Maderne len som nevedela že kde to hľadať tam už dlho som nebola v KE.

mňa čaká poradňa v piatok. kontrolujeme pravidelne ten môj krčok či sa neotvára dalej. zatial je všetko ok. Ja už chodím od teraz každé dva týždne do poradne.

fleury
15. feb 2010

kika nemas zaco 🙂
Maderna a Tegel sa nachadzaju v mestskej casti Barca, su v podstate oproti sebe, najprv je Maderna po pravej strane a na lavej strane o niekolko desiatok metrov je Tegel. Ak nepoznas kde je Barca, tak staci ak pojdete smerom na Miskolc stale pri vstupe do KE, cize nie rovno do Optimy, ale odbocite doprava. A potom sa stale drzat smeru Miskolc. Neda sa zabludit. 🙂 Tak si omrkni obe predajne a dobre nakupte! 🙂

Prajem vam pekny vecer, ja idem panelakovat 🙂

kamilakd
15. feb 2010

fleury pekny kocik ste vbrali

saska no aj mne sa paci cierny kocik ale tento je taka polokombinacia cierno cerveny a tiez je to farba aj aj

kika maderna ma aj web stranku ja od tial objednavam

veve23
15. feb 2010

Kami...no a najvcsia sranda je ze doteraz som mal vzdy velke auto, dokonca 7/miestne a este k tomu grand, lebo som vela jazdila, potom som sa nastvala a kupila som si sportaka, no debil som.
no tak aj ja si myslim ze to bude Dominik......aj u teba aj u mna 😉

seuska
15. feb 2010

Ahojte baby, tak som Vas uspesne docitala... Diky za povzbudenie za ten kocik, uz som sa s nim zmierila, citala som si recenzie tu na koniku a asi to nebude az take zle a ked mi este Moni napisala ze ho mala Britney Spears tak to som akoze uz uplne kludna! Co ja som horsia jak Britney????!!!!! 😀 😀 Len prosim nevyslovujte "chicco" lebo ma este rozdrapi! 😉

Minka sa neozvala co?

Zajtra poobede mam poradnu, uz teraz ma chyta panika...

dejna3
15. feb 2010

aj my máme čierny kočík 😉 CP má síce všetky šporťáky čierne, ale my sme aj vaničku kúpili čiernu... mne sa veľmi páči.. v šporťáku mám červenú podložku, vyzerá to úžasne a ešte by som chcela dokúpiť aj nejakú inú farbičku... tiež najskôr niektorí krútili hlavou - že čierny kočík... ale keď sme s ním vyšli na prechádzku, tak všetci obdivovali 🙂

veve23
15. feb 2010

Seus...tak Britney ma dve deti tak ta vie co kupit 😉
Dejni...len otazka, aj mne sa paci cierna, len nebude v nom teplo ked cierna pritahuje slnko a babatk idu do leta, aj pri prvom si mala cierny a bolo to v pohode?? som zvedava ci sa mozem pozerat aj po ciernej kombinacii

dejna3
15. feb 2010

ee, nehrozí, aby priťahovala teplo, to sú len také drísty ... jedine - ak by bolo aj vnútro v čiernej farbe, resp. ak by bol kočík z nejakých nekvalitných materiálov (to si ale žiadna známa značka nemôže dovoliť 😉 ), by sa tak mohlo stať... ale taký kočík sáď ani nenájdeš... ja som kupovala vaničku pre sofinku - čiernu a teraz ju tiež využijem, vnútro je svetlo sivé, na strieške máme ventilačku, takže nehrozí, aby sa mimi prehrialo 🙂
navyše máme ku kočíku slnečník s faktorom 80 😉

veve23
15. feb 2010

super dejni, to som rada, ja mam slabost na ciernu, hnedu a take tmave farby, len som sa bala ze v nich bude teplo.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre