Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fruchtbar
27. feb 2010

ja som este v zivote nerobila gulas... 😵 ....dufam,ze to zvladnem,urobim ho na moj styl ! 😀

fruchtbar
27. feb 2010

aha,uz viem,preco sa mi hlava tak toci: tlak mam len 100/60 😝

fruchtbar
27. feb 2010

baby,nevadi,ved ja si pokecam aj sama.....hlavne ze sa mate dobre a po tom narocnom nnocnom zapase spite ako ruzenky !

michalag
27. feb 2010

frucht, neboj bude dobry 🙂

Moni, my uz konecne chceme dat maleho do svojej izby, teda ak ... a s malou budeme v druhej, ale nas je uz vacsi takze to sa neda porovnavat, ale mam obavy kedze cele 4 roky sme spavali v jednej izbe

fruchtbar
27. feb 2010

zajtra je spln mesiace....nembezpecne,vela deti je narodenych pocas splnu !!!! 😀

michalag
27. feb 2010

frucht to racsej ani neprivolavaj 😅

fruchtbar
27. feb 2010

neprivolavam....boze chran.... 🤐 ...... a potom spln je aj 30.- marca

fleury
27. feb 2010

frucht u nas leje od rana, takze tlak mam tiez nizkopodlazny 😀 a po hokeji ja osobne nespim, aby som vecer rychlo odkvacla a rano zas kukala 🙂))

fleury
27. feb 2010

jej, 30.3. by bol pekny datum hmhmhm 😀

monva
27. feb 2010

AHojte, ja som hokej zapla rano o 5:00 a ked som videla ten stav, aky bol vtedy 3:0, tak som radsej aj vypla, no bolo mi to malo platne, aj tak som do siestej nemohla zaspat.

Miska - toho sa aj ja obavam, ci by mu nebolo samemu v izbe smutno, teda aj keby bol s MM, to je akoby bol sam, lebo MM slabo pocuje, to by som skor ja dobehla z detskej do spalne (ak by som tam bola s malou), nez by sa MM zobudil a rano vstava o 5-tej do prace. Asi skusim dat obe postielky do spalne a odsledujem, ako bude mala spavat, ci bude casto a s placom hore a ako to bude rusit maleho, ak by mu to vadilo, tak sa my dve odstahujeme do detskej 😀

Mam teraz uz tyzden problem s Dankom - odmieta jest, da si ruku pred usta a "nesčem, nesčem) a je jedno co mu davam... Neviem, ci je to len truc, alebo ma nejaky problem (afty, travenie ...) lebo mi nedovoli pozriet ani do pusy, ani brusko ohmatat ☹ zuby ma uz davno vsetky, tymi to nebude. Este mam posledne dve sance, miluje totiz spenat so zemiakmi alebo zemiakovo-fazulkovu mliecnu polievku, tak zajtra MM pojde nakupit, navarime, a ak ani to nezje, tak je problem niekde v nom a nie v jedle. Dnes chcem robit mrkvovo-porovu polievocku na masle a druhe este neviem. Nemate tipy???

fleury
27. feb 2010

monva no my dnes mame tebou spominany spenat so zemiakmi 🙂)

jankako
27. feb 2010

dobre ráno žienky..fuj,to bola noc.od 1.30.som bola hore a nie a nie zaspať...záha,potom sa mala zobudila a hrajkala,no samozrejme ked som bola hore,tak aj brucho začalo tvrdnuť.. 😖 😖 .zaspala som asi o dve hodky,dokrútena ako paragraf som sa zobudila ked muž zapol telku,že hokej..ale našťastie ku koncu poslednej tretiny...som chcela spať,lebo som bola unavena....frajer,ked on prechrni celu noc v poho..by som mu dopriala.. 😠 ešte ked som sa zobudila taka pokrutena,nejako som si v noci prilahla bedrovy klb,a noha sa stala nepoužitelna.. 😖
poobede ideme na krštenie....sa dohlcem zase.. 😖

fruchtbar
27. feb 2010

idem kupit chleba...majte sa krasne a nechajte sa 😉 rozmaznavat 😉

fleury
27. feb 2010

frucht posledne mesiace nic ine ani nerobim 😀 😉

janka ja to mam posledne dni skoro stale, ze jednu noc takmer nespim, zato tu druhu ako babatko 🙂

jankako
27. feb 2010

mňa sa večer pravidelne zle zaspáva kvoli tvrdnutiu..nemožem si nájsť polohu,lebo mám pritom tvrdnuti aj krče,a je to dosť au..
inak celkom v poho..neprespim síce celu noc už len kvoli tomu ustavičnemu cikaniu.. 😖
baby ale to je fakt strašne..no nemáme to my ženy ťažke???ja ked nemožem spať,tak sa válam pomužovi..lebo mám nervy že on si chrni a ja nie!!!!!!!!!!

fleury
27. feb 2010

ja praveze so zaspanim vecer nikdy problem nemam, ale po prvom vybehu na wc uz ano 🙂)

michalag
27. feb 2010

janka ☹ , ja ked zaspim tak spim ako babetko teda pokial ma nezobud maly ze mu treba cikat alebo ze chce pit

... a obed uz je navareny 🙂 , obcas to ma aj vyhody ze vstanem tak skoro (u mna to cez vikend nebyva zvykom) 🙂 , aj ked o 7:00 na mna prisla taka ospalost ze by som zaspala aj po stojacky, ale ako sa hybem tak som sa uz prebrala 🙂

jankako
27. feb 2010

no by si videla mňa večer čo tu stváram...potom ma chytia nervy..že mi je až doplaču...sto krat si sadnem-lahnem...vystriedam sto poloh a potom zaspim..

fleury
27. feb 2010

ja takto bojujem v noci, ked pridem z wc, mala je okamzite hore a ja mam uz smolu .. tak aspon si zvykam na nocne vstavania po narodeni 🙂

jankako
27. feb 2010

a že pospi si pokial možeš..no hej..
au au au a sú tu poslíčkovia.. 😢

fleury
27. feb 2010

tak aspon uz nemusis lezat, mozes ist omrknut kocik .. 😉

vejula
27. feb 2010

jankako si mi pripomenula... jak na predpôrodnej príprave máme taku časť že nám hovorí ako ležime na nejakéej luke a bla bla no a potom ako prichádza na nás spánok a my sa mu nebránime a nechá nas v takom polospánku asi 5 minut a ukončí to tým " A z tohto spánku nas prebudza začínajuca kontrakcia.... A potom akože nacvičujeme pôrod... No haluz ked to začala prvý krat som myslela že sa pošikam, my to bolo smiešne 😀

jankako
27. feb 2010

no a veru že aj idem..buduci týž.v stredu...juchuchu...
vejula,tak to by aj mne cvrklo z hentakeho nacvičovania.. 😀

fleury
27. feb 2010

tak ja som predporodnu pripravu nemala sancu absolvovat, skoda

michalag
27. feb 2010

veji, ja by som tam asi vybuchla smiechom 😀

kika29
27. feb 2010

ahojte
janka tie polohy mi ani nevrav ja kým zaspín tak mám poriadnu svalovku na bruchu. nič iné nerobím len z boka na bok lah-sed no hrúza.

teraz som si sadla moj mm bol na hokej a ráno ked prišiel tak doniesol aj mäso a že mu mám urobiť čevabčiči. z hokeja išiel rovno kúpiť mäso asi mu poriadne vytrávilo pri tom povzbudzovaní 😀

fleury
27. feb 2010

kika tak sa priprav na zajtra co si zmysli potom 😀

kika29
27. feb 2010

no ani nehovor s čím príde zajtra 😀 našťastie je nedela a mäsiareň je zajtra zatvorená 😀 ale Tesco už bude otvorené 😝

fleury
27. feb 2010

dufaj, ze si to tu neprecita, zbehne este dnes dokupit zasoby 😀

seuska
27. feb 2010

ahojte.... Aj my mame dnes spenat, zemiaky a volske okale 🙂 uz teraz sa oblizujem, ale este musim ist po neplaticoch, najhorsie je ze mam 3 ks a vsetko cigani tak sa modlim ze by som daco nelapila 😠 sa nicoho ani chytat nebudem... bleee... ale zaludky im vycistim ze neplatia!!!! Ide so mnou aj mm, aby ma tam neubili 😉
A inak dnes prisiel a dal vypoved takze uz ho maaaaaaaaam domaaaaaaaaa na fuuuuurt.... jupiiii, konecne nebudem sama.... asi sa sice budeme vadit o net, ale to neva.... Nestiham Vas za dva dni docitat, dufam ze je vsetko ok. Hokej som kukala, fu... dobra haluska, ale bronz je nas uvidite.... vecer vas precitam... pa pa tehulky a pohladkajte bruska.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre