Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

evil15
28. feb 2010

fleury nemá ísť kto sňou je sama ☹ ved to že je už vo vyskom štádiu a to je nebezpečné ☹ ☹ ☹ kebyžemám auto tak by som išla pre nu a odviezla ju hned

monva
28. feb 2010

teda, tu fakt nic ine nepomoze, len znovu ist na pohotovost, ak odteka plodovka a zacala krvacat, musia s nou nieco urobit
Zuzka drzte sa obaja, silno na vas myslime a drzime palce, aby sa lekari spamatali

fleury
28. feb 2010

evil tak by mala ist sama, viem, ze to ma tazke, ale musi mysliet na maxika, tu nema zmysel cakat..inu pohotovost skusit nemoze?

fleury
28. feb 2010

radsej ist 10x zbytocne ako raz zavahat .. ako vidim, na pohotovosti maju vikendovy rezim 😠

evil15
28. feb 2010

bola včera na Kramároch a v ružinove jej tiež nepomohli pred tým teda aspoň tak som to pochopila ... viem že by mala ísť ale nemôže otvára sa a aj krváca a to je dosť nebezpečné, mestskou dopravou sa tam ťažko dostane a sanitka sa na nu vysere tak ako včera ... má to chudatko ťažké

fleury
28. feb 2010

ale ked krvaca nemoze cakat doma!!!uff, no ja mam uz zvyseny tlak, kebyze byva tu, poslem k nej mm, nech ju vezme. Nech si vola taxik a ide, doma jej nikto nepomoze

civavava
autor
28. feb 2010

ja som tiez vravela vcera vecer kami, kebyze nie je moj mm v Sali u rodicov, tak ho hned za nou posielam uz vcera.. 😲 vie o nej, zvyknem mu rozpravat, cim vsetkym chudatko prechadza ☹((

snad bude OK!!!!

idem si robit obedik, zatial paaaaa

evil15
28. feb 2010

no uvidíme ako to dopadne tiež som jej povedala že nech ide a na nič nečaká ale neviem čo spraví ☹

kiwinka
28. feb 2010

preboha co to citam,, zuzka "bojuje" od vcera a stale nic? 🙄 co toto ma byt ☹
baby na antolskej ju neodrodia, tam nepatri,,ona musi na kramare!
ale nechapem ako sa moze sanitka nanu vykaslat, ved musi dojst na zavolanie ked povie, ze rodi 😠 😠 😠
boze, co sa vsetko moze stat...

fleury
28. feb 2010

ma to tazke, pre mna je nepochopitelne, ze jej nepomaha aj rodina, mamina..toto fakt neviem pochopit. Tak snad na tu pohotovost pojde sama, potom dajte vediet ako dopadla, drzim jej palce!!

evil15
28. feb 2010

kiwinka patriť môže kam chce ale po tom ako sa k nej včera správali ja by som tam nešla ... no a vidíš čo sa deje v našom super zdravotníctve a to ešte jej doktorka čaká že jej niečo zuzka dá to je čo 😠 😠 😠 😠 😠

vejula
28. feb 2010

jaj baby tak vás čítam, tak kukám že Zuzka má velké problémy ☹ Chudatko to ja nechápem ako sa môžu na nu takto všetci vykašlať... Ved to je na sud, toto 😠 Fakt byť nou tak neviem čo urobím, už asi enmá silu na to sa brániť, ved to hrozné....

Tak jej držím prsty, nech sa to nejako vyrieši...

kiwinka
28. feb 2010

hej evil, mas pravdu!!! 😒 😒 toto je strasne,az mi je zle ☹
ja neviem,,, mozno nejakej susede zazvonit pri dverach nech jej pomoze,,ona zavola 112ku s tym, ze zuzka rodi atd... preboha,,toto neni normalne!!!!! vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, uplne som nas..ná uz!!!
a na kramaroch ju nemozu poslat dom. najlepsie by bolo, aby s nou niekto isiel,,nejaky sused,,susedka,,aby boli svedkovia na pohotovosti,,aby ju zas neposlali prec.
bby,,cislo na zuzku mi poslete do IP nieektora?

aktakk
28. feb 2010

Kiwi a preco nemoze ist na Antolsku? Ved mas predsa na vyber, kam pojdes rodit, ci sa mylim?????
Juuuj, ja by som tam iny bordel narobila, ked mam nervy tak sa "nepoznam"

Kocky- co mate uz kupene kociky, mate ich vsetky mimo domu, alebo su tu aj take, co si ich pekne ponechali doma?

fleury
28. feb 2010

aktakk my mame kocik doma uz od januara 🙂

aktakk
28. feb 2010

Fleury diky, lebo neviem, ci si ho nechat doma alebo ho dat k svokre....ci ma zmysel ho prevlakat z miesta na miesto...

fleury
28. feb 2010

kludne si ho nechaj doma 😉

kiwinka
28. feb 2010

aktakk ano mas na vyber jasne,,,
je mi luto, takyto pristup ku tehotnej...

http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath...
baby nemate niektora skusenost s touto cestovnou postielkou??? paci sa nm s MM.

domika9
28. feb 2010

ahojte kočky občas sem spravím kuk a dočitavam 🙂
zuzka drž sa snad to nejako zvladnete ☹

aktakk ja mam kočiar vedla v izbe a hocikedy ho obzeram a vobec neverím na povery 😉 ale je to na každom ako sa rozhodne

martina05
28. feb 2010

Ahojte, tak Vás musím dočítať .......
Stani, kráásna postieľka ..my sme si nakoniec kúpili rovnakú , lebo na tú žirafovú bola dlhá čakacia doba ... 😉 😉

tarinka333
28. feb 2010

Kocky, ja mam teraz urcite nebezpecne zvyseny tlak !!! Keby som taka napalena teraz povedala nieco niektoremu lekarovi na kramaroch ci antolskej, tak na to dozivotne nezabudne !!! No ako sa takto mooze ktokolvek spravat k clovekovi, ktory ma problem... nehovoriac, ze je to vysokorizikova tehotna zena vo vysokom stadiu tehotenstv a !!!
Skuste prosim niekto cinknut Zuzke, kto ma kontakt, nech vieme, ze je OK.
Ja by som ju sama na pohotovost zaviezla, ale som v KE 😔 ☹

kiwinka
28. feb 2010

ja som zuzke akurat pisala sms, tak ked sa ozve, hned Vas informujem!

fleury
28. feb 2010

kiwi nevies aspon ci sla na tu pohotovost?

dejna3
28. feb 2010

ahojte,
kočky, kami včera písala, že sa chystá do BA a behne aj k zuzke... tak snáď sú spolu, ak by bolo zle tak kamilka určite zasiahne 😉
ale aj tak som už veľmi zvedavá, ako to celé dopadne 😕

ten hokej - veľká škoda 😢 finále si nenechala ujsť ani naša sofi 😀 potom sme všetci 3 spali do 11-tej... ale jej očividne chýbajú tie 2 hoďky spánku.. je mrzutá 😒 ... chceli sme ísť s ňou von pešo, ale to sa ani nedá, pokiaľ si aspoň 30 minút nepospí ☹

ja som od dnes na MD 😉

grekyna23
28. feb 2010

joj, zuzka, len sa pekne s maxikom drzkajte, nech vsetko nakoniec dobre dopadne a nech uz mas iba krasne zazitky spolu s maxikom

martina, aj my sme minuly tyzden objednavali zirafovu postielku (vo Vsetko pre deti) a vcera nam pisali, ze ju nemaju skladom, ale ze do 10 dni by mala byt

denisa1111
28. feb 2010

Ahojte baby,no citam,ze to nase zdravotnictvo nam opat strhlo ruzove okuliare...som sa chcela spytat,ci moze plodovka odtekat po troche,bo sem tam tam mam nejak vlhko,ale nie moc,tak neviem,ale lekar by ma urcite poslal do prdele🙂

kiwinka
28. feb 2010

zuzka pise: " este zvazujem ci tam ist /kramare/ , alebo nie. oni si ma tam vcera nechceli nechat.a po vcerajsku tam vobec nemam chut ist".

to je vsetko baby aku odpoved ma ja od zuzky... tak neviem no. 😒

silvia7
28. feb 2010

ahojte 🙂

no baby, neverím, že sa toto deje v hlavnom meste!!!! na Zuzkinom mieste by som z tej nemocky neodišla.. just by som tam ostala sedieť pred ambulanciou a počkala si na druhú smenu.. kto to kedy videl, ja nemôžem z tej správy fakt... a to mám ísť v utorok na prvú poradňu na kramáre!!!! o 7.45 monitor a o 9.00 poradňa - akože som silno zvedavá, čo a ako to tam bude prebiehať.. 😕

hokej nekomentujem.. bohužial bola to ich chyba, mali brániť a brániť a nie stagnovať... ale je pravda, že teda šťastie nás obchádzalo už od zápasu s kanadou... a veľmi veľkým oblúkom..

dnes sa môjmu drahému snívalo, že sme leteli vnoci na pohotovost na kramáre - že som začala rodiť.. fasa, dúfam, že to tak aj nebude ... 😠

grekyna23
28. feb 2010

denisa nemal by ta posielat nikam, moze to byt plodova, na to robia taky test, ako dejna spominala, alebo to moze byt silny vytok, ale spytat sa treba urcite, istota je istota

kika29
28. feb 2010

denisa môže postupne odtekať. mne tak začala najskôr po troške. v ktorom si týždni? ale možeš mať aj výtok nemusí to byť plodovka. ja mám teraz tak viac výtoku tiež sa cítim v kuse vlhká a slipové vložky len mením 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre