Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
1. mar 2010

vejul, kika vidim, ze tu nie som sama taka nedockava 😅 ale to je uz asi normalne, ze cim blizsie to uz je, tym viac to uz chceme mat za sebou 🙂 tak ja by som sa vobec neuazila, kebyze som s malou uz na velku noc doma 😀

lucinka1104
1. mar 2010

ahojte kuk na moje mega bruško v albume 😀

fleury
1. mar 2010

lucinka jeeej .. ale tebe uz klesa dole nejako 🙂)) teda ja mam tak nadol stale, neviem ako ty 😀

kika29
1. mar 2010

idem si trocha natiahnuť kosti trocha ma pobolieva breuško. tá moja kamoška ma teraz normálne vyplašila.

lucinka1104
1. mar 2010

fleury asi klesá každopádne Olívia už sa otočila dole
baby ja som tak staršne chorá , držala som sa dlho najskôr bol choručký luky potom manžel teda aj je a teraz ja a to sa za 13 dní sťahujeme ach jo ,ale tak sa teším
zajtra si idem dať vypísať materskú a na kontrolui ideme 12.3 aj na sono či je malá stále taká " malá"

fleury
1. mar 2010

lucinka teda ty sa nesetris 🙂) pre teba bude pobyt v nemocnici po porode nakoniec ako dovolenka 🙂))

lucinka1104
1. mar 2010

fleury no už som povedala, že chcem isť rodiť ,aby som si oddýchla 😀
cez deň sa malý po mojich 2 pobytoch v nemocniciodomna nehne ani na krok chodím asma na nakupi, varím nam aj robotníkom do domu, balím, prenášam a veľa kojím čo už dáko nezvládam tak am bolia bradavky juj

aktakk
1. mar 2010

Accchhh...zas som mala vsetko napisane a konik sa mi odpojil, je to mozne?

Veji, ja by som im najradsej nosy do tych hoven namocila, ked sa nevedia uvedomit...A potom daj dieta sa hrat niekam.

Luci- krasne brusinko, ale vobec mi nepripada velke v porovnani s tym mojim brusiskom. Mas ho akuratne 😉

fleury
1. mar 2010

lucinka stale kojis?? a ako to poriesis po porode? budes kojit oboch??

aktakk
1. mar 2010

Luci- ako pozeram tvoj albumik, tak ty si mala malinke brusko aj pri Lukaskovi...To ja som mala take snad v 20tt.

tarinka333
1. mar 2010

Luci, jj. ake malinke brusko si mala pri Lukym. Ja som sa stale k zehleniu nedostala, ale uz uz idem 😀

kiwinka
1. mar 2010

nic nove so zuzkou a tamtamkou???? stale sem nakúkam 🙂 co a ako..

fleury
1. mar 2010

kiwi ja som rano utekala k pc, ze co nove 😀

fleury
1. mar 2010

jaj a mna potesil manzelik dneska, prisiel na obed domov a priniesol mi fornetti 😵 😵 Sice zapchu mi to nevyriesi, ale potesilo 😀 Aj vam, co vas trapi zapcha sa to s pribudajucimi tt zhorsuje? 😕 Ja som sa uz potesila minuly tt, ze sa to upravilo, ale to bol len strach z poradne, co mi pohlo creva 😀 teraz som zase v starych slapajach 😝 Ale co chcem od criev, ked nemam pohyb vsakano..

moni
1. mar 2010

ahojte, hlasim tazku noc, ani hodinu v kuse sa mi nepodarilo spat 😔 to zas dnes bude den, a to mam este o 7 vecer kadernicku, tak je mozne ze tam zachrapem 😀
idem docitat nech som v obraze

fleury
1. mar 2010

ahoj moni, a coze, coze malinka mala diskoteku? 😀 moja sa hybe nonstop cely den, si musim drzat brucho a zatlacat ju..ale sa jej ani nedivim, chudatku, susedia vrtaju od rana 😠 😠

michalag
1. mar 2010

Ahojte,
aj ja chodim aspon nakukat ako sa ma tantamka a Zuzka, ale kazdy jeden den navyse je den k dobru pre babatko 🙂 😵

moni ☹ , tieto noci su uz teraz o drzku 😒

Ja mam dnes den na H...O ☹ 😠 ☹ , pred chvilou volal drahy a hned mi zkazil naladu 🙄 ☹

fleury
1. mar 2010

miska a coze ti ju pokazil?

michalag
1. mar 2010

luci, krasne brusko 😵

cici, super ze vsetko je v poriadku 🙂 ... to ti robili ster na toho streptokoka?

michalag
1. mar 2010

v januari bola jedna baba (je vojacka) pozerat byt a pacil sa jej, lenze mi sme este nemali nic (u nas na sidlisku je tazko s 2-2,5 izbovymi bytmi, neviem ako inde) a dohodli sme sa ze ak do konca februara nejaky najdeme ze ho kupi ... minuly tyzden v stredu (24.2.) sme jeden na celom sidlisku konecne nasli a hned sme ho aj brali, ale ked jej dnes volala realitacka (mali sme sa dohodnut na zmluve ...) tak jej povedala ze ho kupi ale az najskor o 6 mesiacov lebo ze ide prec, takze z toho nic nebude kedze mi potrebujeme byt teraz .... no za chvilku pride realitacka z jednym panom tak som zvedava ci ho zoberie alebo sa mozeme rozlucit s nasim 2,5 izbacikom ☹ ..... drzte palce, prosiiiim

moni
1. mar 2010

fleury, ja neviem co tam stvarala ale zakazdym ked som uz zaspavala (s tym ze ju ignorujem), mi tak tresla do rebra ze som bola hore 😅 asi ju stvalo ze jej hokejisti mali iba striebro 😀 chudak mm sa tiez nevyspal bo som sa vrtela a fucala ako jezko 😅
najhorsie po takej noci je to, ze rano treba vstat do prace a fungovat. neviem si to predstavit o mesiac-mesiac a pol 😝

ja mam v piatok sono aj poradnu tak som zvedava 😵

fleury
1. mar 2010

miska tak nech to dobre dopadne 😉

moni 😀 tak to moja je zakeracka, ta mi kope do mechura pred spanim, no a ja radsej idem na wc aj 5x ako by som riskovala mokre pyzamo 😀 Jaj tak to sono ti zavidim, ja by som tiez rada mrkla na tu nasu hyperaktivnu akrobatku 🙂

fleury
1. mar 2010

tebe sono robi kazdu poradnu?

moni
1. mar 2010

fleury, nerobi mi sono kazdu poradnu, praveze som bola prekvapena ked mi vypisala listok (tu robi sono technik, nie lekar). oficialne je sono v 10, 20 a 30tt...mne robili v 8tt, potom 13tt NT, potom 20tt morfo, v 29tt prietoky, a teraz v 33tt 😕
aj ta moja potvora nasla mechur, aj v noci chodime len 1-2x od zaciatku tehu

aktakk
1. mar 2010

Miska a Vy mate mensi bytik??

MOni- "zlata" je ta vasa malina....ja si musim zaklopat ale moje male ma este nejak neobmedzovalo v spanku. To ze ked si lahnem do postele a idem este 3krat curak kym zaspim beriem za normalne...ale ked spim, tak spi aj ono. Iba ked sa zobudim pocas noci, tak sa vie aj ono rozsantit...

Inak asi pocuje, ze je o nom rec, lebo sa zacalo drobatko hmyrit a prehadzovat z jednej strany na druhu.

fleury
1. mar 2010

moni a posledny mesiac budes chodit do nemocnice kde budes rodit ako to je na svk?ci ty chodis od zaciatku k dr, co ta aj odrodi?

veve23
1. mar 2010

caute bay,
tak som doma, dnes som mala poradnu, vsetko ok len mi vymenili lieky na moje oblubene ZELEZO 😀 , tak uvidim, dali mi papier na MD a ukoncenie PN, tak 10.3 som uz n mateskej. Dostala som aj ten kufrik, je tam kopa papierov, letakov, mineralka, vzorka prasku a avivaze no a krem na strie a kupony bla bla, aspon mam co citat 😀 su tam dva casopisy. Tak k dnesnemu dnu mam 15 kg plus, 31 cm sponu a nieco 4CS, neviete nahodou co je to to CS. A som unavena akokeby som bola makat v zahradke 😀
Som kecala s dr. o Zuzke a nechcel mi verit....ze to este nepocul aby sa takto dr. spravali ☹

moni
1. mar 2010

miska, drzim palce s bytom, nech to dopbre dopadne!

fleury, nie, budem stale chodit k svojmu lekarovi, po 36tt kazdy tyzden. tam kam chodim je asi 6 lekarov, pocas tehotenstva odporucaju aby mamicka vyskusala vsetkych, lebo v den porodu bude mat jeden z nich sluzbu. najprv sa mi to nepacilo, ale teraz si pochvalujem 🙂 preto musim volat najprv lekarovi, a on upovedomi nemocnicu aby boli pripraveni. sestry a ostatni personal je z nemocnice, ale lekar pride na zavolanie 🙂

fleury
1. mar 2010

veve gratulujem k poradni 🙂 CS je cervix skore, co je vlastne vyjadrenim stavu krcku

fleury
1. mar 2010

moni tak to mas dobre, odsledujes si ich a hlavne nemusis ako tu byva zvykom behat posledne tyzdne po nemocniciach nasich uzasnych 🙂 pridem k vam aj ja rodit!! 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre