Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuvinka102
4. mar 2010

minius kde ste zohnali tie supermanovske dopacky???

kika29
4. mar 2010

no som zvedavá aj ja že ako dlho budeme používať vaničku. celé leto a poto? zmestia sa drobci aj s fusakom ešte do vaničky? to budú mať okolo 7mesiacov.

aktakk
4. mar 2010

Minius- peknucky kocik, co je to za znacku???

zuvinka102
4. mar 2010

minius no vcera ked som behala po uradoch tak mi povedali, ze nie nakolko som vzdy robila len na dohodu a nemala som odvody do socialky vkuse 270 dni.. len musim aj tak sefa poprosit aby mi spravil novu dohodu, ze pracujem z domu nech nemam ziadne problemiky..

fleury
4. mar 2010

minius ja som zvedava hlavne na ten natresk v porodnici 😀 spolieham sa aspon na to, ze ciganky odrodia a zdrhnu 😀 😀

kika no ja dufam, ze zmestia!! vyberala som kocik aj podla vanicky, tak uvidim

minius
4. mar 2010

zuvi je to z mothercare ale tatovi sa velmiiiiii nepacia. 😀

kika my chceme vanicku tak max do 5-6 mesiacov potom by uz maly mohol kludne sediet ci este nie? 😕 Inak potom sa od toho uz nezmesti.

Aktakk dakujmem 😉 je to bugaboo cameleon, lahulinky kocik ale je dost na uzkej strane 😠

minius
4. mar 2010

zuvi to ti veru nezavidim 😒 a manzel pracuje?

kika29
4. mar 2010

bá už tak 6mesačné deti začínajúposedávať. pekný kočík takú podobnú farbu mám aj ja.

fleury a ty máš kočík v albume?

zuvinka102
4. mar 2010

minius no moj mm ma take tricko tak by mohli byt rovnaky.. a ktomu sedeniu v sportiaku.. mne dr povedal, ze pokial nebude sam taky, ze vdrzi dlhsie sediet tak ma byt stale vo vanicke takze je lepsie az po polroku

fleury
4. mar 2010

kika hej, je tam, hoci mala foto len..ale vanicka je dost siroka a dlha, takze ja si fandim, ze vydrzime dlhoo 😅

kika29
4. mar 2010

fleury hej máš kočík v albume sorri už som ho videla. lenže už tolko kočíky som popozerala že už neviem kto aký má 😀

minius
4. mar 2010

kika no este ze tu mame maminku 😉 ta farba je taka univerzalna ak sa nam nahodou na buduce podari dievcatko 😅

Kika aj ten vas je velmi peknucky 😵

zuvinka102
4. mar 2010

minius no mm robi takze to je nase jedine stastie.. a dufam, ze dlho na tejto pozicii aj ostane..

kika29
4. mar 2010

pobolieva ma zub ☹

minius
4. mar 2010

fleury co to je za kocik.... fajnyyyyy je!

fleury
4. mar 2010

minius ty si jak moj mm..tak nabuduce uz bude chlapcek 😀 a ja by som kludne dve baby brala 😅

aktakk
4. mar 2010

Fleury.. a ty kde ides rodit???

minius
4. mar 2010

zuvi tak sa o vas ocik postara 😉 aj ja sa na to spolieham lebo tu je ta materska riadna bieda ale hlavne nech sme zdravi a tatik bude tvrdo pracovat 😀, nech ide prikladom hned od malicka tomu nasmu pokladiku!

fleury
4. mar 2010

minius neonato reverso sport tris

kika nezavidim, ja sa cele tehu bojim, aby som zuby mala ok, lebo mne furt daco je, zatial sa drzim klop klop klop

zuvinka102
4. mar 2010

kika skus dat nato bud studene alebo teple urcite aspon jedno zaberie.. ak je to kanalik tak treba na to studene 🙂

fleury
4. mar 2010

aktakk ja som z kosic, takze tu 🙂

aktakk
4. mar 2010

No lebo to nemas v profile, ale ked si spomenula tie ciganky, tak som si aj myslela 😀

fleury
4. mar 2010

aktakk no na spisi je ich viac, vidno, ze nepoznas vychod 😀

aktakk
4. mar 2010

Fakt? No tak veru velmi nepoznam....ALe aj na zapade sa ich najde dost.... 😒

fleury
4. mar 2010

tak my mame smolu, ze lunik 9 umiestnili prave v nasom meste, darmo su tu 3 porodnice, vsade sa nasackuju, nevyberies si..ale na druhej strane oni pridu len odrodit a zdrhnu, takze sa to pekne vykompenzuje 😀

kika29
4. mar 2010

ha pridte do RV tak tu e ich jak nas....o 😝

fleury
4. mar 2010

kika ty si tu pisala o ribezlovom dzuse..nevystrajala ti po nom mala v brusku? u mna ju to stale nastartuje ako raketu 😅

kika29
4. mar 2010

no ale ako sme už spomýnali odrodia a zdrhnú

kika29
4. mar 2010

ty neviem ale v čera bola celkom aktívna. aj dnes si ho pôjdem kúpiť velmi mi zachutil a nieje až taký sladký a dá sa riediť s vodou ja mám drobčeka ale neriedim.

v čera som spomýnala mm že by sme mohli poskladať postielku potom a on že nie 😝 že on ju poskladá ked budem v pôrodnici. nasral ma lebo ja som si chcela pripraviť všetko sama do nej a takto to bude robiť zas len jeho mama 😠

fleury
4. mar 2010

ja si ho riedim vodou, ale mala nanho reaguje neskutocne, to jahodovy alebo hruskovy sa nechyta 🙂)

tak to ti verim, ze ta to nasralo s tou postielkou, ja ju teda tiez este nemam, ale akonahle pride, mm ju okamzite zlozi!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre