Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuvinka102
5. mar 2010

fleury no moj sa tiez nejak rozkopal ale tak zaha ma asi pali z jogurtu inac neviem dnes som nic ine nejedla ani nepila..

veve23
5. mar 2010

Kika...aj ja mam tu startovaciu sadu Avent, potom sa uvidi co bude treba, na zaciatok to asi staci...vyvarim vo vode a je to 😉

kika29
5. mar 2010

a kolko stoja tie sady flašiek ?

ríbezlový džus mňam aj dnes ho idem kúpiť. nie nepáli ma záha chvalabohu už dlhšie. ale ked boli OH tak to bol des to som myslela že ma rajbne s tej záhy to sa nedalo vydržať.

aktakk
5. mar 2010

Kika ja som dala ze ne 31,50€.

zuvinka102
5. mar 2010

kika u nas tu sadu maju za 20€ aspon tak mi hovorila sestricka v lekarni..

aktakk
5. mar 2010

😠 . Susedia maju psa a ked ho nechaju sameho, tak steka...vcera hodinu vkuse, dnes hodinu vkuse. To bude radosti, ked bude babatko spat. Ho chytim za usi a vysmarim im ho von.

tarinka333
5. mar 2010

ahojte kocky, tak ja dnes nebudem zas stihat konikovat, lebo idem do KE a musim sa dat dajako dokopy... Tak Vam prajem pekny dnik 🙂

fleury
5. mar 2010

aktakk vsimla som si, ze ty nemas moc rada psy, ze? 😀

zuvinka102
5. mar 2010

aktakk no aj my mame psa a ked je niekto na chodbe tak hned ide k dveram a steka a aj v noci.. takze ak mi raz zobudi drobceka tak leti von oknom.. no snazim sa ho to teraz nejak odnaucit snad sa to za ten mesiac podari..

cicimon
5. mar 2010

minius - nie, nejdem organizovat ziadnu rozluicku, len posielam mail - ale prisli mi fakt super odpovede
Ale uz vcera mi teamleader povedal, ze ak budem chciet, ze ma potom vezmu spat. Robota fakt super, aj ludia...no uvidime co bude za par rokov..

grekyna23
5. mar 2010

vy pisete jak dracice 😀 ale asi to bude aj tym, ze my sme vstali o 10,15 😵
tiez mam flasku avent a tiez mam strach z 5 min. vyvarania, to treba vyvarit aj tie rucky aj vsetko? aj cumlik rozobrat a cely vyvarit?

k tym sluzbam v bytovke- nase susedy ani neviem ci vedia, ze som tehu, akosi sa nestretavame na chodbe, tak mavame normalne sluzbu,minuly tyzden sme mali na poschodi, mm pekne poumyval a povedal, ze je to brnkacka, a tento tyzden mame suteren, tak pojde umyvat aj to, vsak nech si to uzije 😉 ale pomaha mi pekne- upratuje, kvety polieva, perie, vari a min. nedelu dokonca piekol slane rozky z listkoveho cesta
jedine na com vidno, ze ja neupratujem je sprchovy kut, este to ho musim naucit a budem nadmieru spokojna 😉

som rada, ze zuzke nerobili amnio a nech je uz maxik s nou a nech je zdravucky a nech im je spolu dobre 🙂

kika29
5. mar 2010

a neviete nič nové že čo je so zuzkou? ktorá si to s ňou píšete na mobil? ani tamtamka sa neozvala. joj babenky nechajú nás takto v strese 😒 no len nech sú v poriadku všetci 4.

no mne mm tiež veľa pomáha skoro so všetkým. minule som mu povedala že ešte nech sa naučí žehliť a budem maximálne spokojná 😀 no a on že čo by som ešte nechcela 😀 či ma nemá zobrať do kina 😀 😀 😀 joj ten môj zub idem ho vytrhnúť kliešťami 😠

fleury
5. mar 2010

grekyna waau, tvoj mm aj pecie? 😕 moj az na pecenie a zehlenie ovlada tiez vsetko 😉 ale urcite sa uz tesi, ked sa narodi mala, mne skonci kludovy rezim a jemu full servis 😀

cheerlady
5. mar 2010

baby takze to tlacivo ohladom 2.piliera - to mam poslat do socialky aj do tej spravcovskej spolocnosti-ja to mam v Aegone ??? 😕 ci len do socialky???

ozaj,som sa chcela aj ja opytat na to vyvaranie-to mam akoze dat vyvarit cely dudlik?ci to mam nejako rozobrat a len tu cast,co sa dava do pusy? lebo sak ta umela hmota by sa asi roztopila,nie? asi vyzeram ako trubka,ale fakt o tom nemam sajnu,bracho bol maly daaaaavno a v rodine sme odvtedy ziadne babo nemali 😒

vejula
5. mar 2010

no baby ja mám fakt velké šťastie náš hafan je moooc dobrý, susedia sa po pol roku pýtali ked videli ako idem von so psom, že a vy máte psa???? Ved však on vôbec nešteká 😀 😀 😀 Fakt to je psík na nezaplatenie, a mám ho zadarmo, chudatko moje tulavé.... Iba občas tak slabunko zabrechá ked chodia ludia po chodbe alebo neikto bucha na dvere. Ale tio len tak aby nás upozornil že niekto je nablízku. A tak to má byť si chráni svoje teritorium a svojich majitelov 😵

fleury
5. mar 2010

vejul nam sa zase susedia stazovali, ze preco nas pes nesteka, ze ich neochrani pred zlodejmi 😀 😀

cheerlady
5. mar 2010

no k tym psikom - nasa krpana zlata retrieverka ma uz 7mesiacov a predvcerom bola u mna kamoska s rocnym syncekom a ona sa z neho tak tesila,ze ho chcela celeho vyoblizovat a malemu sa to strasne pacilo 😀 az som ju musela drzat,aby ho nezvalcovala,tak som zvedava ako sa bude chciet hrat s nasim drobcom 😀

denisa1111
5. mar 2010

Ahojte babule,tak mne uz stiekla 3 infuzka a to brucho furt tvrdne a tuto nasi najsamsuper doktori si to nechcu dat vysvetlit,ze u mna je to tak stale a normalne mi neveria ze nemam bolesti,asi ujdem...to som si mohla to mg hadzat aj do ust a doma...

michalag
5. mar 2010

tak uz som tu

no tak som sama zevedava ako dopadne Zuzka s Maxikom a ci uz budeme mat dalsie aprilovciatko 🙂

denisa, no maloktoremu dokimu vysvetlis ze ho mas stale tvrde, ale na druhej strane si stale pod dohladom keby nieco 😉

fleury
5. mar 2010

denisa a ty si o tvrdnuti nevravela svojmu dokimu na poradniach predtym?

aktakk
5. mar 2010

Fleury- Nie nie, mozno to tak vyzera, ze nemam rada psy ale toto je ten maly orech, pekinsky palacovy alebo nieco podobne, tak si viete predstavit...to su takí malí nervaci...On vkuse steka. Okrem toho, byvame tak akoby v parku, proste mame svoje pozemky atd...Tak si myslim, ze by sa susedom nic nestalo, keby ho nechali vonku kym idu prec, nemusia sa o neho bat...MOmentalne uz steka 3hodinu co uz podla mna ozaj nie je normalne!!!

Ja osobne by som tiez chcela psa...ale iba na dome. Tak mozno niekedy v buducnosti..

denisa1111
5. mar 2010

No viete ja mam dost malinkate brucho a drobcek je vsade,tak ho mam tvrde aj ked netvrdne a ked tvrdlo tak to nijak nebolelo a vsade pisu ze je to priprava maternice na porod,a keby to bol problem tak by sa to ukazalo aj skor,no som poddohladom ale z tolkeho lezania mam teraz aj zapchu,tak dalsia radost🙂

dejna3
5. mar 2010

ahojte,

my máme dnes prehodený režim 😝 od 7 do 9-tej sme boli so sofi hore a potom sme obe zalomili a chrneli 😀 ja do 12-tej a sofi do 13-tej 😅 mne sa naplno vrátila choroba bolia ma priedušky a je zle 😝 ☹

čo sa týka vyvárania - ja som prvý krát povyvárala fľašky komplte aj s tými "šrobikmi" do kotrúch idú cumlíky (samozrejme rozmontované)... nič sa nestalo a spoň som mala kľud, že je to dezinfikované... cumlíky - neviem, či sa ešte vyrábajú vôbec nejaké rozoberateľné 😀 ja ich vyváram komplet celé 😉

zuzke držím palce, ale ako si to zasa nechápem 😕 to akože ONA sa má rozhodnúť, či dnes poroodí alebo nie? 😨 na základe čoho má ona urobiť toto rozhodnutie? ak má nejaký vážny problém a už musia dr. tehu ukončiť, tak nech sa jej nepýtajú... a ak to nie je také vážne, tak prečo nepočkajú na spontánny začiatok? dieťatko sa považuje oficiálne za donosené a zrelé až po ukončení 38tt... preto ani plánovanú sekciu nerobia skôr 🙄

fleury
5. mar 2010

aktakk mas pravdu, ze ti mali su najvacsi nervaci a stekaju fakt castejsie a horsie ako velke psy. Ale aj male psy sa daju pekne vycvicit, chyba je v majiteloch a nie psikoch. Do bytu treba vyberat psika aj podla povahy. Najhorsie dopadnu psy, ktore si vydrankaju deti a samozrejme po mesiaci uz o ne nemaju zaujem, a potom to aj tak vyzera..

denisa snad ta coskoro pustia domov 🙂

fleury
5. mar 2010

dejna civi to urcite myslela tak, ze lekari rozhodnu a nie zuzka 😉

dejna3
5. mar 2010

aha 😅 tak beriem späť 😀 😉

aktakk
5. mar 2010

Fleury- presne ako pises....ja na psov nenadavam, ja nadavam na majitelov. Aj predtym som nadavala na majitelov psov,ze si po sebe, resp. po psoch nezbieraju vykaly....Ved jasne, ze pes si ho nezdvihne a nezahodi do kosa. 😒
Aj druhí susedia maju psa, ovela vacsieho a nepocula som ho ani raz steknut. To len tento je taky nervak. Ale dost bolo, len som sa potrebovala vyventilovat.... 😉

fleury
5. mar 2010

aktakk 😉

fleury
5. mar 2010

a kde je jankako, dnes mala mat poradnu, snad nam nerodi 😉

denisa1111
5. mar 2010

Ahojte,som mala navstevu tak som sa trochu odmlcala,tak si ma tu nechaju 2 tyzdne.a potom to uz bude jedno...len neviem ako to tu vydrzim...aj my mame 2 havkacov a susedia 2 tak si navzajom konkuruju a tie nase su vycvicene,ale jedna tiez steka ked idu susedia dom,ale nastastie sme len 2 rod.a skusali sme uz vseeetko mozne,aj ked jej chytim papulu a metlu drzim nad nou aj klobasu a chvalenie,vzdy zasteka,aspon pomedzi zuby a druha nie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre