Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aktakk
6. mar 2010

Ahoj Zuvi- takze idete oslavit "okruhliny"..... Noooo, darcek. TO je pre mna tazka otazka, ja nikdy neviem co komu kupit. A opytat sa rovno rodicov oslavenkyne ?

zuvinka102
6. mar 2010

no len to musim este hodinu pockat kym sa zobudia ale dala som upiect tortu taku aku chel takze chcem uz len nejaku drobnost

aktakk
6. mar 2010

Tusim sa nikomu nechce vstavat...A tak krasne vonku svieti slniecko...

No torta je super....Takej 10 rocnej by sa uz hodilo aj nieco na fintenie, to take slecny rady...

zuvinka102
6. mar 2010

neviem ci som to napisala pred tym dobre ale asi nie lebo je to chlapec a asi kupim nieco k basketbalu nakolko ho hra..

stanusa
6. mar 2010

dobre ranko,
mne sa dnes podarilo vstat asi okolo 4, potom som zalahla a tak faaajne sa mi spalo 😵

zuvinka torta vzdy potesi a ten druhy darcek podla toho co ma rad - hudba, pc hry, nieco na oblecenie...myslim, ze kupis dobry darcek 😉

aktakk
6. mar 2010

Ahaaaa...tak tam by potom malovatka asi neuspeli 😀 . Ja som si hned vysvetlila, ze dievcatko. 😉 . Oblecenim veru tiez nic nepokazis a samozrejme ani tou loptou 🙂

zuvinka102
6. mar 2010

no ved uvidim, co ma osvieti a potom vecer by som vam napisala ako reagoval 😅

stanusa
6. mar 2010

ak som pochopila, tak zuzka je stale v nemocnici a rozhoduju co s nou, podla mna v jej pripade to nie je jednoduche, lebo maxik je uz velky - kvoli cukrovke, ale este stale nema ten spravny pocet tt aby ho vybrali bez obav. takze najlepsie ako uz pisala tusim dejna3 je ich udrzat 2v1 co najdlhsie, teda do riadneho terminu porodu, co je od ukonceneho 38tt

zuvinka102
6. mar 2010

stanusa no len co aj ja viem tak u Zuzky bol aj ten problem, ze ta jej dr od pondelka ide na dovolenku.. tak aj kvoli tomu tam bolo to rozhodovanie.. a musi dat info ostatnym dr. a z toho mala aj Zuzka dilemu ci si ma zajednat niekoho ineho alebo nie..

idem urobit mm ranajky lebo sa zobudil...

inac dnes hned zrana mam tak napuchnute prsty

aktakk
6. mar 2010

Tak tak stanus....asi kvoli pluckam hlavne! Lebo ostatne by malo byt snad uz okej...
Premyslam, ci nejdem este hodit slofika aspon na hodinku 😉 .

grekyna23
6. mar 2010

dobre ranko, krasne nam svieti slniecko
a to su mi fakt doktory, ze ani nevedia, ktory tt je zuzka 😠
ja sa dnes chystam zase lezkat 😀 ale mm spomenul, ze mozno aj skrinu by upratal, tak potom uz by sme aj nejake veci pre babo oprali 😵 ale uvidime, aky bude vystaveny po upratani bytu...

stanusa
6. mar 2010

to ano a ked si ju uz zazmluvnila tak to musia stihnut do jej dovolenky, jaj je to komplikovane
🙄
doktori cakaju co najdlhsie ako sa len da, jednej znamej, ktora ma miernu epilepsiu indikovali porod sekciou ale primar to nechal az na poslednu chvilu, az ked jej odtiekla plodova voda a zcala rodit...

aj my budeme trosku upratovat, na obed si spravime bryndzove halusky 😝

civavava
autor
6. mar 2010

ahoj babule, vcera som tu vobec nebola, mam spravu od zuzky, este jej maxika nevybrali, cakaju do utorka ked zacne 37tt, kvoli pluckam.
musela sa zuzka ohradit, ze nech jej este vcera nic nerobia, kym nema ukonceny 36tt.

vecer vas docitam, idem si lahnut 🙂

paaa

zuvinka102
6. mar 2010

tak uz mi krpec volal, ze ci som mu nieco uz kupila.. ze ak nie tak, ze stratil penazenku a ci mu mozem kupit novu a detske sampanske len nie jahodove a to mu staci... 😀

monva
6. mar 2010

ahojte
Zuvi - aky starostlivy drobec 😀 a je to lepsie, ked ti poradi, ty sa nemusis trapit a on dostane co chce, mna este napadla kniha, no neviem, ci rad cita.

zuvinka102
6. mar 2010

monva on cita velmi rad len mu starka kupila az dve do serie a nechcela som to prehanat aby nedostal len knihy.. no ale potesil ma ked zavolal..

fleury
6. mar 2010

ahojte,

no kukam, ze buduci tyzden pribudnu minimalne dve babatka, civi, budes upravovat tabulku 😵

seus no vidis, nakoniec si zistila, ze ta saca je vlastne spojitko s tvojim doktorom 😀

grekyna sme na tom rovnako 😀 lezkam a mm kluse od rana .. ale dnes som mala hrozne rano, vela nechybalo a rodim aj ja 😝

grekyna23
6. mar 2010

fleury a co sa ti robilo?
inak, psik je chutny, aj postielku otestoval... 😉

monva
6. mar 2010

fleury - nestras, co bolo rano ?

fleury
6. mar 2010

grekyna mamka rano skoncila na pohotovosti ☹ mala sialene vysoky tlak, tak som hore od 3tej rana, som myslela, ze aj ja skolabujem .. Chvalabohu uz je doma, musi sa setrit a malicka v brusku kopka, tak som sa ukludnila uz.
Nas psik ma strasne rad deti, takze sa tesim ako bude spolunazivat s malou 🙂 Ale to zajatie v postielke sa mu nepacilo 😀
Ty ako zvladas lezanie? Ja uz odratavam kazdy den, nech to skonci 😝 a mala ma oslobodi 😅

fleury
6. mar 2010

monva ako som uz pisala stresy som mala..ja si normalne nepamatam asi hodinu z rana, som len sedela a nevedela co sa robi a kto som..najhorsi je strach o najblizsich, ta bezmocnost

lubkamik
6. mar 2010

Dobre ranko vsetkym 🙂
Ja uz neviem co so sebou - nudim sa doma ako slak 😀 Mm je uz druhy tyzden na sluzobke a este ostava aj buduci 😖 A este ma chytila aj daka hnusna nadcha... Vcera som sa vytrepala do Ikei a strasne ma tam zacalo brucho boliet - ako slepak...Ledva som sa doplazila domov a lahla si. Nastastie to preslo 😀
V utorok idem do poradne tak som zvedava ci sa maly otocil lebo od decembra som na rizikovom - maly bol dole hlavou a krcok skrateny a teraz sa mlady pan rozhodol otocit cize je poloha KP, tak asi bude cisarsky pre zmenu 😝

stanusa
6. mar 2010

fleury tak to je neprijemne a este k tomu nad ranom taky vysoky tlak 😕 moja mamina mala okolo 150, ale po liekoch sa jej uz drzi v norme

moj mm zatial akurat kmita po obchodoch, rano nam odisla rychlovarna kanvica, tak siel daco kuknut do urob si sam

fleury
6. mar 2010

stanus problem je ten, ze ona lieky na tlak berie uz dlhsie a rano mala nad 200 az, museli ju napichat injekciami a v pondelok kluse k internistovi nech jej upravi lieky, druha vec je, ze ona strasne soli vsetko, si neda povedat..a to je zabijak pre lusi s vysokym tlakom

moj mm tiez pobehuje v obchode teraz..uz si inak vyuzila tie kupony z tesca na plienky a oblecenie detske? S tebou som sa tusim o tom bavila. My sme doteraz nevedeli vymaknut tie pampersky, vsade boli vykupene, ale pred chvilou mi mm volal, ze ich uz ma v kosiku 😅

fleury
6. mar 2010

lubka tak to je dobre, ze cely cas je dole hlavou a teraz sa otocil, si z teba robi dobry den 😅

stanusa
6. mar 2010

uf tak to su uz ine tlaky 😨

minulu nedelu sa nam podarilo kupit pampersky /u nas nebol problem/ - brali sme vacsie 3 a 4, aj oblecko...ale uz ho mame tolko z tesca, ze uz najblizsie mesiace ani nepozeram
a tie ostatne kupony na caj a vyzivu mam doma, ides aj to kupit?

grekyna23
6. mar 2010

joj, tak nech je mamke uz iba dobre
aj mne mala pekne kopka, taka som rada, ze ju pekne citim 😉
a z lezania ma uz bolia oba boky aj ramena, ale este nejaky ten tyzden musime vydrzat

fleury
6. mar 2010

stanus ostatne kupony som vyhodila, zbytocne by ma drazdili 🙂) Ja by som aj oblecko kupila, ale mm sa zatial zdraha 😅 Je pravda, ze ho mame uz aj tak dost..

grekyna mne normalne aj usi zalahnu ked sa zabudnem obratit 😀 tie boky uz trapia aj mna, tak ale buduci tyzden uz zacinam 35ty, konecne!! 🙂

aktakk
6. mar 2010

Tak ja som nakoniec este podriemala dve hodinky...

Fleury, tak je dobre, ze mamine sa polepsilo!!! Treba jej sol ukradnut z domu!

Inak, ja Vam leziacim vobec nezavidim. Ja som mala minuly rok zlomeny stavec a musela som stale lezat, ani sediet som nemohla a bolo to na zblaznenie. Ma bolelo uz tusim vsetko okrem toho zlomeneho, taka som bola ulezana...A to vy este mate "naklad" v brusku...

Zuvi- dobre to vymyslel maly, to je najlepsie ked ti da tip samotny oslavenec.

grekyna23
6. mar 2010

este vydrzat do 38tt
ja by som tak rada vstala a nieco robila....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre