Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

karmelka77
16. dec 2011

@aaangella moja my vstavame odkedy sme sa narodili medzi 5.00 - 6.00 a to chodime spat teraz po 20 tej...zvyknes si

karmelka77
16. dec 2011

@miska246 sranda aj my papame vstko iba raz a zasadne cerstvo uvarene🙂)))) mozno menej papa lebo akurat nerastie, to byva prechodne...🙂))

miska246
16. dec 2011

@karmelka77 Asi mas pravdu, lebo inokedy mi zjedla celu veceru a teraz do nej napcham tri lyzicky a uz nechce... 😝 😝 😝

karmelka77
16. dec 2011

@miska246 my mame take obdobia stale, ale vacsinou sme mali ze nejedol, ale striedalo sa to...teraz zas jeme az moc🙂)) neboj to sa otoci🙂)

aaangella
17. dec 2011

@karmelka77 mne sa nejedna o to ze si zvyknem mne vstavala o 7 az 8 a vecer chodi spat kusok po 19 len proste teraz dva tyzdne sa mi takto budi tak som chcela vediet ci aj vy mate taketo obdobia

karmelka77
17. dec 2011

@aaangella kazde dieta ma stale ine a ine obdobie, raz neje,, potom je vela, inokedy spi, nespi...menia sa nam kazdy den pred ocami a je len na nas ci prideme na to preco alebo ak to nema dovod tak to berieme tak ako to je...🙂)) skus jej posunut vecer spanok kusok po 19 tej je podla mna dost skoro, mozno to pomoze ale u nas to uspech nema...mozno u Vas bude mat.

aaangella
17. dec 2011

@karmelka77 ja som to skusila cez tyzden o pol 9 ale tak isto sa budi a vela ludi mi vravi ze nech to urcite neposuvam je tak zvyknuta od narodenia ze spravym chybu ked to posuniem no vsak uvidime mozno je to zase len dajake obdobie 😉

karmelka77
17. dec 2011

@aaangella ono sa to posunut da, ale nestaci na to jeden den...ja nehovorim ze ma chodit spat o 2-3 hodiny neskoro ako je zvyknuta...my sme tiez chodili spavat este pred rokom o 19.00 a vstavali smeo 5.00 a teraz chodime o 20.00 max. 20.30 ale to je uz od osmej v posteli a vacsinou vstane aspon o tej 6 tej cize nejaky efekt to malo...my sme skusali snad vsetko, ci uz poriadnu veceru, zatemnili sme izbu, lebo na jar vstaval ked zacalo svitat a to bolo niekedy aj 4.30, ale casom som zistila ze moje dieta jednoducho nevie v noci spat viac ako 10 hodin. ale zas cez obed mi spi 2-3 hodiny...mozno aj v tom je problem...tebe kolko mala spava cez den?? Keby to malo byt dlhodobejsie u vas treba skusat, ked vela spi cez den mozno budit, alebo posunut casovo cez den...inak uz neviem poradit...

aaangella
18. dec 2011

@karmelka77
@karmelka77 mne chodi na obed spavat o 12 a o 3 budim nenecham spat dlhsie ale dnes sme vstali o 6 tak preto uz aj pisem no vsak uvidime aj ja som skusala poriadnu veceru a nepomohlo a tiez som zatemnila 😀 😀 😀

lenocka84
18. dec 2011

@aaangella ahoj, my sme zacali regulovat spanok, ale uplne. rano max do 7:30 inak by spal aj neviem kolko. na obed mu dovolim max 2hod, a ked zaspi neskor, tak max moze spat do 15:00 aby vecer cca medzi 20-21 siel spat. a zacina to pekne fungovat, co ma tesi.
dokonca na obed sa uz sam pyta do postielky.

aaadinka
18. dec 2011

@aaangella No my chodime spat o pol osmej a asi hodku sa v posteli vala a hra a potom zalomi....Rano vstava okolo pol osmej a cez obed spi malo,niekedy tristvrte hodku a ked sa zadari tak aj hodinu a pol....Neviem,ci by som zvladala vstavat o piatej,ale ktovie co ma caka....🙂))

aaangella
19. dec 2011

@aaadinka hrozne ze a dakedy aj pred 5 ale teraz ju musim pochvalit ze uz treti den vstava okolo 6

luka03
23. dec 2011

Ahojte zienky!
Nebola som tu uz tusim skoro dva mesiace... Som tehotna a vygrcana z podoby, takze komp som vobec nemala zapnuty.
Prajem vam vsetkym krasne sviatky a pohodicku s rodinkami!!!

aaadinka
23. dec 2011

@luka03 Jejdy gratulujeme 🙂))tak dufam, ze ja ta budem na jar nasledovat 🙂))

karmelka77
23. dec 2011

@luka03 a ja ze kde si sa stratila?🙂)) no super paradicka ze Vam to vyslo🙂))) drzim palce nech je vsetko v poriadku a nech tie nevolnosti rychlo prejdu:🙂)) Aj Vam pekne vianoce🙂)

aaangella
23. dec 2011

Ahojte s Andrejkou prajeme krasne Sviatky 😉

fraufrt
28. dec 2011

@luka03 parada, gratulujem, ja este tak nieco vyse mesiaca a budeme styria. Tak nech to aj tebe tak rychlo ubieha ako nam. 🙂

miska246
2. jan 2012

Ahojte kocky, najprv chcem Vam a Vasim babuliatkam zazelat vsetko najlepsie do Noveho roku a ako druhu vec sa chcem len opytat, ci sa Vase zlaticka rozrecnili tak ako my. Tesim sa z kazduckeho slovicka, aj ked nie je uplne zretelne a jasne, ale predsa len je!!! 🙂 🙂 🙂

p69majka
6. jan 2012

@luka03 gratulujem. šetri sa. aj ste plánovali? 🙂

luka03
9. jan 2012

@fraufrt Jeeeej, tak vam to teda fakt nejako ubehlo 😉 No dufam, ze aj nam to ubehne, lebo zatial mam pocit, ze su to najdlhsie 4 mesiace v zivote... Este 5... uf. 😉 Tak drzim palce, nech vsetko dobre dopadne a potom daj vediet ake su zaciatky vo stvorici lebo ja mam z toho trochu strach 😉

luka03
9. jan 2012

@p69majka Ahoj! Dakujem! Ano, planovali sme a zadarilo sa skor ako sme dufali 😉 Ty sa ako mas? Mne je uz lepsie ale este stale som funkcna len na 50%...

p69majka
9. jan 2012

@luka03 ale už lepšie, len zase beriem lieky kvôli moču, aj keď bol ok, ale necítila som sa dobre. keď mi to neprejde, tak mi ho pošle na mikrobiologiu. bolia ma svaly, tak mám aj ibalgin 600. všetko sa na mňa lepí. ide ma poraziť. no aspoň už nemám kašel. uvidím čo po liekoch. keď to nebude ok, musím na neurologiu. ☹ drž sa.

mycats
31. jan 2012

Ahojte baby!! Len teraz som nasla tuto temu, ale aj ja mam doma apriloveho nezbednika. Uz bez plienok 😀 , vylezie vsade, vymysli aj nevymyslitelne, uz aj par slov obcas povie 😀
boze ako to leti, este nedavno som nosila brusko a pomaly aj skolkar z neho bude 😀

aaangella
4. feb 2012

@karmelka77 ahoj prosim ta das mi radau viem ze ste mali problem s kakanim my ho mame teraz posledny mesiac ju totalne zapeka ze tlaci aj cely den a potom sa az na druhy den jej podari vykakat ale stolica nie je ze jak beton povedala by som ze normalna .Papame uz vsetko len na noc a rano davam nutrilon .Je mi jej hrozne luto jak tlaci a to dokaze robit cely den uz aj slivkovu stavu som jej dala nech jej pomozem pozorujem tuto zmenu asi 3 tyzdne a neviem dojst na to co sa stalo alebo co s tym dakujem 😒

karmelka77
4. feb 2012

@aaangella 🙂)) jedna vec je mlieko - nutrilon davas uz dlho?? Mozno by stalo za pokus zmenit jej mlieko, inu znacku skusit my papame Sunar complex...dalsia vec - nedavas jej nejaky liek alebo nieco podobne?? Lebo nas teraz zas zapeka ale z toho ze berieme lieky na imunitu...treba jej davat stale aj probiotika...dalej co nam velmi pomohlo ze vela pijeme a papame jablcka surove...nedavaj jej banan, alebo take jedla co zapekaju...pomaha nam aj jablkova stava, cito iba jablko odstavit a dat jej vypit tu stavu...kakanie nam upravili aj kupovane zeleninovo masove prikrmy...nieco sa u Vas podla mna muselo udiat preco ju zacalo az teraz zapekat...niekedy je to aj psychyckeho povodu ze ja neviem raz ju moc upchalo a ked kakala tak ju to bolelo a moze sa teraz bat...este ma napada, ze teraz asi moc nebeha ked je taka zima, lebo aj to zvykne pohnut ze viac pohybu...v tomto ich veku uz je to horsie urcit z toho to moze byt kedze uz papaju vsetko, ale ak by to malo trvat dlhsie isla by som na tvojom mieste k lekarovi lebo moze byt aj napr. alergicka na nejaku potravinu - nam zistili teraz alergiu na bielok a pri takychto druhoch alergie sa nemusia deti vyhadzat, ale mozu mat traviace tazkosti ako bolesti bruska, alebo hnacky, pripadne zapchy...tazko ti viac poradim, musis porozmyslat co si v poslednom case davala viac a potom ma mozno nieco napadne....)

aaangella
4. feb 2012

@karmelka77 tak nutrilon davam od narodenia ,lieky nebereme ziadne vobec , jablcko papa kazdy den surove aspon par kuskov , banan mi asi 4 mesiace uplne odmieta inac ho mala rada akurat to ze zacala papat v jaslach ale kazdy den sa pytam ze co maju a to jedlo je uplne normalne raz ryzoto raz rybku raz masko so zemiakmi ,palacinky ako jedlo si myslim ze tam papa normalne a to pitie som si myslela aj ja ale ja ju naozaj dzgam cely den aby pila aj v jaslach jej stale nukaju neviem kde uz mam hladat chybu ale jasne musim ist za doktorkou lebo sa mi to nepozdava dakujem ti moc

karmelka77
4. feb 2012

@aaangella nie je zaco🙂) mozno to ma nejaky suvis s jaslami kto vie...odkedy chodi do jasiel??

aaangella
4. feb 2012

@karmelka77 uz 4 mesiace ale len na doobedie na 3 hodiny plus obed do sukromnych davam je len 5 clenny kolektiv a ucitelka sa im venuje naplno velmi si to pochvalujem mala mi napreduje je najmaldsia a zacala mi uz aj rozpravat konecne a je to na nej vidno ze sa im tam venuje len ta suma je hrozostrasna 😠

karmelka77
4. feb 2012

@aaangella mozno im davaju nieco pit ine ako je zvyknuta alebo nieco v strave co jej nesedi...psychycke to uz mozno nie je ked je tam 4 mesiace...ved uvidis ide o to ze keby aj nekakala kazdy den ale kazdy druhy ale nech sa pri tom netrapi...skus tu jablkovu stavu este a uvidis ked sa to nezmeni tak chod radsej k lekarke...aby sa potom fakt nebala tlacit...viem si predstavit ako drahe su sukromne jasle...preco si ju tam vlastne dala? Chodis do roboty? Jasne ze tam deti napreduju lebo vidia u starsich tak opakuju...🙂))

aaangella
4. feb 2012

@karmelka77 ja nechodim do roboty a vela ludi sa ma pyta tak preco ju tam davas .My byvame vo stvrti kde neni nic deti asi 8 rocne najmladsie ihrisko ziadne proste nic a mala mi doma neobsedi tak som chodila kazdy den do centier na hranie aj doobeda aj poobede aby bola s detmi a vyhrala sa s nimi tak ako alternatyvu som nasla jasle tám sa vyblbne aj nauci domov dojde dobre naladena pospi si a poobedie uz mozme byt aj doma uz jej to neprekaza lebo doobeda sa vyhrala neviem ci to dobre viem takto vysvetlit ale ja som bola naozaj nutena ju stale niekde brat za detmi takto si myslim ze je to lepsie a je tam len 3 hodiny nie cely den co si o tom myslis??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre