Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
23. mar 2010

kvetinka, aj moja mala je dole hlavickou poriadne dlho, posledne dni jej citim ruky na slabinach takze uz mi pride ze hadam nizsie byt nemoze. som ale zvedava co mi povie buduci tyzden lekarka.
mne sa mari, ze vacsina lekarov povazuje ukonceny 38tt za bezproblemovy pre babo. asi zas kazdy doktor ine tvrdi.

pred chvilou mi volali ze prisiel kocik, tak sa vytesujem 🙂 vecer sice mame predporodnu pripravu, ale isto aspon krabicu otvorim.

cicimon
23. mar 2010

ja malu citim vsade - tak neveim, co mam usudzovat, ze ako je otocena..

kikarv
23. mar 2010

moni tak hned hod foto kočíka

Renko je zlatučký joj ako je im už dobre.

a ako sa majú naše už mamičky minka a vaneska, tamtamka a grétka, zuzka a maxík, lubiku a lukáško, lubka a adrianko, civavava a renko. dúfam že som na nikoho nezabudla ale mám pocit že ešte niekto mi tu chýba ale kto?

moni
23. mar 2010

cici, no ja len podla sona viem ze je hlavkou dole, inac sa tiez mele vsade 🙂

kikarv
23. mar 2010

jáj zabudla som na barborku a aktakk prepáč vedela som že mi niekto chýba 😅

monva
23. mar 2010

dobru noc a zajtra mi drzte prosim palce na poradnu 😉

fruchtbar
24. mar 2010

Dobreranko,
Civavka gratulujem ku krasnemu synacikovi,urcite ste velmi stastni..... 🙂

Rozoberali ste pupocnikovu krv,tak pridam aj moj komentar....ja si ju odobrat samozrejme nedam,nemam k tomu ziaden rozumny dovod,ale my tu mame tu moznost,tuto pupocnikovu krv darovat,tak zvazujem tuto moznost,bo je to cennejsia krv ako normalna,vdaka zlozeniu....takisto moze pomoct ludom chorym na rakovinu,ci ine pliagy a tak ako ja pomozem niekomu cudziemu,mozno,ked moja rodina raz bude potrebovat pomoc,tak sa mi to vrati a niekto cudzi pomoze zasa nam ! 😉

stanusa
24. mar 2010

dobré ránko 🙂
fruchtbar tak to je veľmi ľudský skutok, pokiaľ je možnosť darovať a vás to v podstate nijako nezaťaží tak si sa rozhodla správne 😵

tak my pomali vyrazíme na cestu, dúfam, že sa budete ešte pekne držať a čakateľkám prajem skoré a dobré pôrody 😀
ale nieže to tu rozbehnete...len pekne podľa poradia 😎 😀

fruchtbar
24. mar 2010

stanusa,budeme na teba mysliet a drzat palceky,nech ti to rychlo utecie !

cicimon
24. mar 2010

caute
stanusa - drzte sa
ja tiez neuvazujem o odbere pupocnikovej krvi a stale riesim dilemu ohladom EPI

dnes som sa taak dobre vyspala - mozem sa pustit do zehlenia 🙂

sasikas
24. mar 2010

ahojte tehulky...
civi Renko ja kraaasnunky....no na spapanie....aj ja uz chcem .... 🙂 🙂
tak som sa dnes konecne poriadne vyspala, potiahla som do 7.ej....aka paradicka.... 🙂 🙂
cici s tou epi tiez nie som rozhodnuta na 100percent...ale asi dam....nebudem zo seba sekat hrdinku a ked to ma aspon trochen pomoct, tak preco si to neulahcit?....len sa bojim aby to zabralo a aby to stihli pichnut....no sak uvidime ako sa to bude vyvijat.....
no na dnes mam naplanovane upratovanie, a tiez idem asi zehlit....normalne som neaka hyper jak som sa dobre vyspala... 😀 😀
a vecer cvicit...to sa uz tesim...sapotom hned lepsie citim...len skoda ze sa doma nedonutim aj sama.... 😉

fruchtbar
24. mar 2010

ja mam v poslednej dobe tiez akosi vela energie,dnes mame carokrasne pocasie,tak idem do zahradky trosku porobit....uz mi vysli prrve kvietky,chmel sa tierz uz tlaci....no zacina jar a clovek je hned stastnejsi !

cicimon
24. mar 2010

ja som presadzala a sadila v pondelok - snad vsetko vyjde von ako ma 🙂

ja mam zajtra 2 stretka s kamoskami, uz sa tesim

dnes budem mat kapustovy den - vcera som robila kapustovu polievku s parkom a dnes este zo zvysnej kapusty chcem spravit paradajkovu kapustu, mnam
vy co idete varit?

fruchtbar
24. mar 2010

u nas ,ked je taketo slnecne pocasie,tak jeme len nevarene,nakrajanu zeleninku,nejaku salamku alebo len salat....dnes mi svokra doniesla domarobeny syr,nakrajam k tomu udeneho,posypem mladou cibulkou,ozdobim rajcinkami a paprikou a k tomu bagetka !
A k obedu uz nieco najdem.....ani sa mi nechce stat pri hrncoch,ked je vonku tak krasne...este mam odvcera cous-cous,tak zabijem k tomu par vajec k obedu !

fruchtbar
24. mar 2010

no tak ja idem,prajem vam pekne predpoludnie a prijemne vstavanie !

veve23
24. mar 2010

Dobre ranko babule,

som sa vyspala velmi dobre, vzdy sa nadranom zobudim, idem ciknut a dospim v obyvacke a potom som fit 😀
no a idem sa pochvalit, uz som 30 rocna korytnacka, navstevy dopadli dobre, este mam dnes jeden obed s kamosom, A dostala som KRASNYCH 30 RUZI cervenych a v strede jedna ruzova aby nebol par /povera/, tak som ich musela dat do kyblika, lebo taku velku vazu nemam ☹ , tak sa z nich vytesujem.............

cicimon
24. mar 2010

veve - vsetko naj k (vcerajsim?) narodkam 🙂

mm ma v pondelok meniny a ked som mu dnes hovorila, ze by sme mohli ist v nedelu oslavit a dat si nieco dobre, tak on len ze "hmm, meniny?" no este ze ma zenu 🙂

veve23
24. mar 2010

Dik Cici,hej hej vcera, som vybavila Civave darcek 😀 ja 30 a Rene 0. 😀
no chlapy su strasny, ten moj je to iste, ja mu vsetko pripominam, kedy ma sviatok, kedy ma jeho mama sviatok atd. no ale na to nas maju 😀 😀 😀

cicimon
24. mar 2010

veve - presne ako hovoris, ja som jeho sekretarka aj diar, len zadara 😀

minius
24. mar 2010

veve gratulujem!!! Hod kyticku do albumu nech poobdivujeme a ja tajne poziarlim 😀
Vsetko dobre nech je pre teba 30 peknym rockom!!!

Som zvedava ci nam aj dnes pribudne nejake babuliatko 😕

marika1902
24. mar 2010

dobre ranko baby tak ja som sa dnes zobudila s niakou migrenou. Hlavu mi ide rozrtrhnut. To asi preto lebo som vcera nakricala na mm. Nikdy nie je doma, ked nieco potrebujem ledva si najde cas a ked si najde tak ma nahana ako zdutu kozu ze rychlo rychlo. tak uz som vcera vypenila ked povedal ze pride o deviatej a nakoniec prisiel o desiatej lebo som ho ako blba cakala. No pekny vecer a este krajsie rano fnuk.

marika1902
24. mar 2010

veve inak vsetko naj naj k vcerajsim narodkam 😀

marika1902
24. mar 2010

civi Renusko je nadherny 😀 😀 aj ja uz chcem bodaj by mal dr. pravdu a uz len tyzden 😀 😀

vejula
24. mar 2010

TAK ste sa akosi všetky vyparili 😕
Inač dobbré ránko prajem.
Veve tebe všetko naj ku včerajším narodkám ani som nevedela 😒 ta moja hlava deravá.
A dnes je ozaj krásne, to slniečko hned zdvihne náladu 😵 O pol jednej mám poradnu tak uvidíme či sa čosi od minulajška pohlo. Inač ja neviem či je možné že sa babulo môže vyšplhať opäť vyššie ked už bolo niežšie, asi nie že???? Ale mne sa tak zdá že maličký už bol tak dole že ma kopal do mechura a teraz zas tlačí do rebier, nechapem 😕 😖
No a na obed som robila rajčinovu polievku mnam, tu milujem a vela ryže a syra 😝 No a druhé zatial nič... Uvidíme, čo ma napadne, masko asi žiadne bo v ladničke nemáme tak len niečo také light 🙂

minius
24. mar 2010

vejulka je to normalne ze sa babo pohne nahor. Aj ja som ho mala nizsie pred 2 tt a teraz ho tiez citim pod rebrami. Ale neboj kludne sa este pohne dole. Asi mu tam dole nebolo pohodlne. 😀

ja mam tolko zehlenia! Este ze tu je pod mrakom aspon ma to von netaha.

grekyna23
24. mar 2010

bre rano 😎
veve vsetkom len to najlepsie ti prajem 😉 inac sa ti dobre rataju roky, a aj nasim babatkam sa budu dobre ratat roky, kedze sa narodia v okruhlom roku 2010, v roku 2011 budu mat 1 rok, 2012 2 roky..... 🙂
vejula my mate tiez paradajkovu polievku 😅
mm dnes uz povysaval a pozehlil poslednu davku veciciek, tak som si to pekne poukladala 😵 ale teraz mi odisiel 😔 ale vecer je doma 🙂
my si tiez nedavame odoberat pupocnikovu krv, a ani dr. to so mnou vobec neriesila, ani sa nepytala
a chcem rodit bez EPI, ja si stale hovorim, ze mam siroke boky, ze sa mi bude dobre rodit 😀 😀 😀
a aj tu je kraaaaaaasne pocasie 🙂

vejula
24. mar 2010

jaj mini a ja som sa už tešila že drobecd sa trošku pohol na cestu von, a on takto nahodil spiatočku 😅 beťar jeden...

greky takže dnes budeme obe paradajkové... Mnam ale lubim tu polievku, len mi potom po nej kyselina vystupuje 😅 No ale vydržím.
Tu krv som si ani ja nedala zobrať, finančne sme na tom dosť biedne, no a EPI tiež nechcem, aj ked ja si myslím že panvu mám dosť uzku, ale čo, ked vydržali iné, tak nebudem horšia 😀 😀 😀 Velká hrdinka je zo mna, ale nechcem sa vidieť už na tom sále 😅

kiwinka
24. mar 2010

bre ranko prajem 🙂 , tak dnes som si prispala do 9:30 juchuu, konecne mam pocit vyspatosti - celkom... 😀

zuzanku 1971 dnes s maxíkom prepustaju domov, tak je nadsena a moc sa tesi, ze uz budu len spolu 🙂 !

civavke gratulujem k syncekovi a budem sa opakovat ako sa uz aj ja tesim na moj maly batoztek 🙂 ako my tu vsetky .

dnes je zase tak pekne vonku, jupíí, hned mam lepsiu naladu,, dnes by som aj isla rodit v takomto pocasi,, s usmevom na tvari na porodniici haha 😀
peknyy dnik Vam zelam baby !

tarinka333
24. mar 2010

Babenky, jj, vonku je nadherne, ale akosi... vonku na zahrade nemam velmi co robit, lebo to je svokrina parketa a prechadza by sice bodla, ale samu ma prechadzat velmi nebavi...
Skor si myslim, ze budem piect kysnute rozteky 🙂 na obedik.

ludka140281
24. mar 2010

ahoj kocky....veve dodatocne vsetko naj,naj
dnes je krasne,DNES BY TO SLO 😀 ....babulo ani slnko z bruska nevylaka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre