Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

veve23
29. mar 2010

Kami...aj ty sa pekne drz a nech uz krpec tak nepribera, lebo fakt bude valibuk 😉
Cheer...hej vsetko ok, ked som bola nikto tam nebol, a ked som odchadzala tak tam boli tusim 3 v cakarni, inak dnes ma dobru naladu, same srandicky 😀
Olinka, dodatocne vsetko naj, aj ja som mala 😉
Alinka, vitaj 🙂

oliinka
29. mar 2010

sasi no ja tiežpoužívam ten corsodyl aje tov tube ako pasta tak si stým umývam zuby aty si to potieraš či ako?

oliinka
29. mar 2010

vwvw tak potom všetko naj naj aj tebe 🙂

oliinka
29. mar 2010

chcela som napísať veve ,prepáč

sasikas
29. mar 2010

oliinka- ja mam ten corsodyl ale vo forme roztoku, tak s tym si vyplachujem aspon 2 x denne usta,este aj teraz ked mi to uz troska preslo....ono je corsodyl gel, a roztok slabsi 0,1 a 0,2 percentny, tak som si kupila ten silnejsi 0, 2 a zda sa ze pomohlo.....skus si ten gel len tak zlahka natriet na dasna ci by to tak nepomohlo....inak efekt by tam mal byt rovnaky , ci mas gel alebo roztok.... 😉

alinka01
29. mar 2010

dakujem veve 🙂

oliinka
29. mar 2010

no skusím a snad to polaví aspom trochu

oliinka
29. mar 2010

alinka vitaj 🙂

aktakk
29. mar 2010

Ahojte...
Alinka ahoj!!!

Deniska- gratulujeme z celeho srdiecka...samozrejme aj s Barborkou!

Civi- Renusko je krasnucky....Dnes uz budem mozno aj na konikovi, ked ta maju pustit.

Nasa Barborka je veeeeelmi vytrvale babatko. Tak dokaze dlho plackat, ze az. Dufam, ze sa nam to upravi, lebo toho veru moooc nenaspime.

fruchtbar
29. mar 2010

alinka vitaj,kolke kocky pribudaju,to je super,aspon bude veselsie !

Baby,co dnes varite ? Ja len fenikel so zemiakmi...
Aktak a uz si si zvykla na novu ulohu maminky??? A co vravi novopeceny ocinko???

aktakk
29. mar 2010

Ja nevarim nic, mam od vcera polievku a vcelku mi to staci, ja zjem asi 1/4 z toho co pocas tehotenstva 😒 .

Frucht- pomalicky si zvykame, aj ked noci plne placu ma vedia dobre ubijat. Ale verim, ze sa nam to upravi. Novopeceny tatino pomaha o sto sest, v noci po papani ju uspava zvacsa on, aj ked asi ho budem musiet odbremenit, kedze rano vstava do prace.

fruchtbar
29. mar 2010

Aktak,a nepridas do albumiku nejake fotecky malej princeznicky,nech sa aj my mozeme pokochat ???

fruchtbar
29. mar 2010

na tie noci plne placu sa ani ja netesim.... 😒

fruchtbar
29. mar 2010

a ja som vposlednej dobe taka hladna ako vlk,jem aj za troch !!!

aktakk
29. mar 2010

Frucht, dala som foto do albumiku...
Niektore deticky prespia aj styri hodinky, takze to vobec nemusi byt tvoj pripad.

fruchtbar
29. mar 2010

AktAk,Barborka je uplne krasnucka,ako spokojne odfukuje......ani si neviem predstavit,ze po nociach tak vyvadza !

fruchtbar
29. mar 2010

ake to je,ked sa babo prvy krat prisaje?

fruchtbar
29. mar 2010

to musi byt super pocit......

Tak som sa dobre najedla,teraz si ja spokojne odfukujem.....

Baby idem na nakupy,lebo sa z toho cakania na bociana zblaznim !!! 😵

oliinka
29. mar 2010

ani ja nič nevarím,máme zo včera kuracie meskoa ryžu.neboj aktakk tých preplakaných nocíbude časom ubudať

majca424
29. mar 2010

Ahojte 😉
Tak čítam, že nové bábätko 😉 deniska gratulujeeeem, veľa zdravíčka 😉

Sa to tu ozaj akosi rozbieha, normálne mám stres, že už to fakt môže prísť kedykoľvek a ja stále nie som pripravená 😀

aktakk
29. mar 2010

Frucht- nooo, ona bola na zaciatku spokojna..prve dva dni a potom sa to rozbehlo 😀 .

Co sa tyka prisatia, je to krasny pocit, vsetko vlastne co sa tyka porodu aj napriek bolestiam je take uzasne. Ked sa malinka konecne dostala na svet tak to ako keby som bola znovuzrodena. Je to fakt neopisatelny zazitok!!!

dejnas
29. mar 2010

ahojte,
tak som doma z poradne, bola som aj u anesteziológa, dohodnúť si druh narkózy... v stredu ráno nástup do pôrodky a ide sa na to 🙂
najvyšší čas, už aj ja som opuchnutá, ruky aj nohy, aj tlak som mala dnes trošku vyšší 😝 krpček sa stále tlačí dolu, tak nech už je radšej vonku 🙂

deniska, gratulujem a želám obom veľa zdravíčka 😵 to si mala nejaký super rýchly pôrod 🙂

michalag
29. mar 2010

dejni takze v stredu uz budes mat malicke?

dejnas
29. mar 2010

miška, hej, v stredu o takomto čase už budem dvojnásobná maminka 😵

michalag
29. mar 2010

jeeej tak to sa malicka narodi na krasny datum 🙂

alinka01
29. mar 2010

trosku som bola nakupovat, ale veru unavena som ako kon.... a to fucanie... uz nech to mam za sebou... baby kolko ste zatial pribrali? ja som v 36 tt a pribrala som 13 kg, a citim sa ako slonik 🙂 Podla mna bude drobcek riadny macko 🙂 v stredu ideme na sono a do poradne, tak som zvedava co nam povedia...

michalag
29. mar 2010

ali, ja tipujem ze som pribrala priblizne 13kg, ale neviem naisto kedze vahu doma racsej nemam ... dozviem s aaz vo stvrtok v poradni ... a vobec nemusi byt macko, ked mas teraz 13kg to vobec od toho nezalezi ale od zdedenych genov a predpokladov

alinka01
29. mar 2010

v 30 tt nam povedali ze maly ma už 2 kg, ze bude zrejme velky po tatovi... lebo ja som drobna, mam len 160 cm. Tak som zvedava, co nam povedia v stredu. Ozaj dievcata, mne doktor povedal, ze budem asi rodit cisarskym, lebo mam uzku panvu. ja som si myslela ze to sa roztiahne... mate s tym skusenost?

cicimon
29. mar 2010

no baby ja som dosla z UTZ - tak mala ma v 37tt+0 3300g - to bude asi obor a nie dieta. prietoky ok, tak uvidime, co bude zajtra na poradni

stretla som tam babu, co uz 5 dni prenasala a v stredu ma nastupit do nemocky, uz bola z toho prenasania nestastna...

moni
29. mar 2010

ahojte, idem vas rychlo docitat, ci mame nejake dalsie prirastky...uz to zacina byt normalne napinave kazde rano ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre