Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
30. mar 2010

kika, lenze ta moja potvora ked kope tak skryje chrbatik a tazko chytit srdiecko. aj dopplerom ju tam vzdy nahana lebo sa skryva. spat urcite nebude, to ona nikdy 😀
no ved uvidime, mozno mi to ani robit nebudu.

kontrakcie maternice, nie placentu snima ten druhy...teda, ak nejake su.

majca424
30. mar 2010

joooj, dala by som si takú mafinovú zmrzlinu 😅 videli ste tu reklamu??? 😀 😀 😀
idem sa okupkať, o chvílenku som tuuuu 😉

kikarv
30. mar 2010

no ja som sa tiež zľakla ked odrazu nebolo počuť srdiečko ☹ tak som trpla ale ona sa len ináč otočila a srdiečko nebolo počuť ale potom zase sa zavrtela a už bilooo nahlas. je to velmi príjemné tak počúvať. ja si pri tom podriemkávam 😀

aj vám tak často tvrdne bruško? no mne dosť trocha sa namáham a už je tvrdé aj ked len idem na wcko alebo sa postavím. ale drobca cítim aj puklíky mi robí. 😀

moni
30. mar 2010

kika, mne tiez dost casto tvrdne, presne ako hovoris, staci sa postavit alebo ist na wc a uz je ako skala. neviem co tolko nacvicuje 🙂
mna naposledy takto poplasila na ultrazvuku, lebo malej zacalo srdiecko bit ako blaznive, potom spomalilo a zas sa rozbehlo. ale nepovedala na to nic takze snad to bolo OK

majca424
30. mar 2010

kika, mne bruško tiež tvrdne skoro stále, tiež hlavne keď sa tak zrazu postavím, alebo len trošku ťažšie zodvihnem tak hneď 🙂
A ja sa chcem spýtať : aj Vás to bruško ťahá niekedy tak dole k zemi ??? 😀 Lebo ja niekedy ani chodiť nemôžem, čo mi tak tlačí strašne dole, ako keby už chcel ísť von, ale nič z toho 😀 😝

kikarv
30. mar 2010

no kedže ja som už v 39tt tak ja mám ten pocit v kuse. brucho mi kleslo malú mám až dole a tlačí ma fest. robí mi problémy dakedy aj chodiť. joj keby už bolo po všetkom.

majca424
30. mar 2010

no ja mám vraj brucho od začiatku dole, tak ja neviem či pôjde ešte nižšie, ale to by už malý asi rovno vypadol zo mňa 😀
Strašne mi tlačí na mechúr... ale zase mi dáva vedieť, že kde až dočiahne, že aj sem-tam do rebier pritlačí 😀 😀 😀

moni
30. mar 2010

ja mam dojem ze mi trochu kleslo, ale aj tak mam stale palenie zahy. tak neviem ci len natahuje tie haksnicky male pokial jej to ide 🙂

kikarv
30. mar 2010

moje idem spať ráno vstávam. ozvem sa síce ešte do obeda a potom až po poradni.
dobrú noc. 😔

majca424
30. mar 2010

kika dobrúúúú 😵

ja už asi tiež o chvíľku pôjdem, nejako sa mi zatvárajú oči...
ja sa asi ozvem asi až po tom monitore, tak zatim... dobrú noc.... 🙂

silvia7
31. mar 2010

Ahojte,tak Silvinka je už na predpôrodnom bo jej ráno o 4:28 hod odtiekla voda.Tak čakáme čo bude ďalej. Držte palčeky a dám Vám určo vedieť 🙂
Maťo

juliap
31. mar 2010

bre ranko bambulky, tak sa to tu fakt nejako rozbehlo, no neviem, ako budem pokracovat ja ... este nechcem ... ale fakt neviem, vcera doobedu som mala energie, chcelo sa mi upratovat, poobede som si dosla prechadzkou po pecivko a potom ... no neviem bambulky, nemam bolesti, len dole mi robia svaly v slabinach take cudo ze pocit ako ked vam nafukuju ten vankusik pri merani tlaku ... a maly sa natahoval na vsetky strany ... vecer tie tlaky presli po sprche ale teraz su tu znova, tak neviem, ci mam volat dr, aby ma pozrela este pred sviatkami, nechcela by som este ist do porodky, no a to beriem stale to magnezko, toto som teda nemala este ani pri jednom tehu 😅

michalag
31. mar 2010

Breeee ranko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ,

Silvia, jeeeej tak super tak mozno uz mas malickeho pri sebe a aj ked nahodou este nie tak co chvilka uz urcite 🙂

vsetkym ktore idu do poradne aby vsetko dobre dopadlo 🙂 a tym ktore maju dnes CS drzim palce!!!!!!

inak dnesok vyzera ze pribudne dost vela deticiek 🙂

fruchtbar
31. mar 2010

dobre ranko,
tak dnes sa narodia novi cloviecikovia.....to je napinave...!
Baby,ja si z toho uz ani nic nerobim,krize ako pri kramoch ma bolia uz tyzden,aj v noci ma to zo sna budi,kontrakcie pocitujem tiez,aj slabiny ma bolia ,brusko mi este nikdy netrvrdlo a teraz? ....a trva to uz tyzden a este furt sme pokope! 😅
.............

fruchtbar
31. mar 2010

Drzim place vsetkym babenkam,co sa ocitnu na stoloch.....

civavka,chcela som sa ta spytat,ci Renko spi vo vlastnej izbe,alebo je este s vami v spalni....lebo mi mame pre neho tiez vlastnu izbu a chceme ho tam hnedka supnut !

susanita555
31. mar 2010

dobre ranko prajem vsetkym 😎
tak naozaj sa to tu riadne rozbehlo mna pobolieva v podbrusku asi 3 den a krize ani nevravim ale rodit sa este nechystam 😉

fruchtbar
31. mar 2010

Ja som si dala na ranajky zasa susene slivecky na precistenie a teraz si poochutnavam na kavicke....cele tehotenstvo som kavu nepila,ale teraz to uz moze byt jedno,nie?!

fruchtbar
31. mar 2010

ja idem asi na nakupi,doma neobsedim akedze som tu uz vsetko porobila a slniecko nam v zahradke este tak nezohrieva,idem kupit este nejake pekne ciapocky malemu,zistila som,ze mam len dve a tie su uz take vyprate,nepekne....idem len Kik,lebo moc daleko sa uz sama neodvazujem....

Tak vam prajem pekne vstavanie,spachtosky a bezbolestne porody buducim mamickam !

kikarv
31. mar 2010

ahojte. no noc bola celkom ok až na to wc. ale spala som síce trhane ale celkom sa ok cítim. bolesti pociťujem aj dnes no o 12:10h mám poradňu som zvedavá že čo mi dnes povie či ma pozrie aj zo spodu lebo posledné 2-3 poradne robil len ultrazvuk a prietoky nepozeral ma zo spodu tak ani neviem že či som otvorená viac alebo to stojí na tom 1 palci. a dosť by ma to zaujímalo.

michalag
31. mar 2010

minka, Vaneska je naaadherna, krasne ste uz podrastli 🙂 🙂 🙂

sasikas
31. mar 2010

dobre ranko babenky....
tak som vcera bola na poradni, ze hadam sme sa trochu pohli k porodu...ale kdezeee....krcok 2 cm, uplne uzavrety.....ze nabuduci tyzden sa este isto vidime.... ☹ ujo dr povedal ze krpatej je tam este veeeelmi dobre, na to aby sa pytala von...ja ju tusim budem este nosit do buducej jari... 😀 😀 ako vsak ma este cas, to hej, ale som myslela ze aspon naznak ze sa nieco blizi tam bude.... ☹

sasikas
31. mar 2010

a vsetkym babenkam ktore dnes rodia a maju poradne drzime palce nech co najlepsie dopadnu.. 😉

cheerlady
31. mar 2010

ahojte baby,no stress,stale som kinderko 😒 vcera som vas len precitala a isla spat.

jankako gratulujem k malej Vaneske! 😵

silvi,alicc a dejne dnes drzim palceky! 😉

dnes je teda strasne pocasie,dobre akurat tak na depku 🙄 ja by som sa uz mala dokopat k pisaniu seminarok do skoly-mam ich az 4 a vsetky musim odovzdat v aprili,to som teda zvedava,kedy ich napisem 🙄 dnes idem este na obocko-sa trochu poludstit 😀

kikarv
31. mar 2010

sestra mi zvracia a je asi v 6 mesiaci. to by už nemalo byť z tehotenstva nie? že nič ťažké nezjedla tak teraz pátram čo môže byť dôvod. stretli ste sa s tým niektorá?

cheerlady
31. mar 2010

kika moja kamoska zvracala skore cele tehotenstvo! 😒

michalag
31. mar 2010

kika, ja mam jednu znamu a ta tiez prezvravala takmer cele tehu az kym jej maly neklesol dole 😒

sasikas
31. mar 2010

kika- ja som zvracala, skoro pravidelne tak 1- 2 dni do mesiaca...toto je asi prvy mesiac co taketo stavy nemam.. 😒 som si vzdy nasadila dietku a do druheho dna to preslo....no al keby jej to neprechadza, tak nech radsej behne k dr, ci to nie je aj nieco infekcne... :

evil15
31. mar 2010

kika ja zvraciam ešte aj dnes je to individuálne a u každého je to iné ... ale nech povie dr že stále zvracia a nech jej porobí krvné testy na zápal či náhodou nemá ...

aktakk
31. mar 2010

Ahojte- drzkame pasticky "buducim novym mamickam"... Juj baby, normalne mi chyba ten Vas adrenalin ohladne porodu 😀 .

kiwinka
31. mar 2010

bre rano dievcence,,, pred chvilou mi odislaa komplet hlienova zatka,, tak neviem kolko tomu mam dat casu kym sa dostavia porodne stavy 😀 ... rohlik zjedeny, kavu dopijam slabu a som nachystana vyrzit uz kedykolvek 🙂

silvinka mi pisala s dobrou naladou,,, na cakacke, slabe menzesove bolesti, prichystana na sekciu, myslim, ze nema obavy. drzime jej palce!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre