Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fruchtbar
13. apr 2010

som si este hodinku zdriemla....aka som otapena,idem ranajkovat......nebudem sa trapit!
u mnna to asi vsetko trva celu vecnost!!!!

michalag
13. apr 2010

Ahojte 🙂

ivka, jeeej tak to uz o 1tt budete mat Rastika pri sebe 🙂

michalag
13. apr 2010

ja si vas precitam az ked dam maleho naobed do postele, lebo nejako nestiham, este musim navarit a nieco aj upratat, ale tak strasne sa mi nechce 😝

marika1902
13. apr 2010

Dobre ranko, tak ja som sa akurat vratila z poradne, krcok mam spotrebovany otvorena som volne pre prst. Uz mam len cakat ci mi neodtecie plodovka alebo nezacnu kontrakcie ale ja mam pocit za takymto tempom neporodim ani do vianoc 😀 😀

Frucht som sa dnes dr pytala ci plodovka nemoze odtiect postupne lebo ze uz dva dni za sebou kazde rano zo mna vytecie akoby voda. Povedal ze je to normalne ze PV to nie je.

Inak uz nas je pekne riedko mam taky pocit ze nas tu je tak zo sedem bab co sme este neporodili. 😀

fruchtbar
13. apr 2010

Ahoj Marika,tak to mne povedali tiez,ze mam cakat na kontrakcie ( uz pred tyzdnom) a furt som tu ! ...a furt cakam....a furt nic neboli....akurat som hladna! 😝

Tak teraz pekne sexovat a nevstavat !!!!

fruchtbar
13. apr 2010

riedko je tu teda poriadne 😒

fruchtbar
13. apr 2010

ja pijem prave kavicku,potom pojdem macke pripravit skatulu pre kotatka,tusim to aj na nu pride skor ako na mna! 😀

marika1902
13. apr 2010

Frucht a do kedy ta este nechaju prenasat? 😠

fruchtbar
13. apr 2010

ja si ale myslim,z eplodovka moze odchadzat postupne,po kvapkach alebo tak......nemusi prist hned vodopad !
Ale mozem sa mylit.....tak isto ako aj doktor!

fruchtbar
13. apr 2010

v piatok alebo v sobotu skoncia moje trapenie!

marika1902
13. apr 2010

frucht veru riedko ☹ Uz na nas nema nikto cas 😒

fruchtbar
13. apr 2010

uz ma chcel sused povozit na traktore,ze kym prideme do nemocky ,tak to male zo mna aj same vypadne.....napad to nie je zly,ale kde by tam parkoval??? 😀

fruchtbar
13. apr 2010

ved o chvilku nebudeme mat ani my ziaden cas si tu vypisovat ! 😵

fuuuj,ta kava je hnusna,nemam mliecko,macka vypila..... 😠 😒

marika1902
13. apr 2010

to mas ale potvorku cicu. Ani mliecko ti nenechala 😀 A uz sa moc tesim ked budem mat ine povinnosti ako je mk 😀 😀

marika1902
13. apr 2010

za chvilku zacnem trpiet samomluvou 😒 Alebo samo pisanim 😀

nostek
13. apr 2010

ake cestoviny (bezvajecne zrejme) mozem davat simi. a ryzu?

uz je hore moje srdiecko.

pridala som nove fotos

nostek
13. apr 2010

sorry baby, neviem ako sa mi podarilo napisat prave sem....

cicimon
13. apr 2010

caute,
frucht-teba asi nic nezlozi ;
my bojujeme s kojenm,mala nevie kedy dost

marika1902
13. apr 2010

cici to je dobre mat doma jedlika 😀 😀

majca424
13. apr 2010

ahojte
frucht, vážne, to dokedy Ťa ešte chcú nechať čakať? Keby si bola u nás, už máš 2-3 týždnové bábo 🙂 U nás nenechávajú po termíne dlho, hneď na druhý deň sa nastupuje do nemocky a vyvolávajú 😒
cici, my tiež bojujeme s kojením, malý zase nevie dobre uchopiť a dosť nám to trvá kým sa chytí 😒

kiwinka
13. apr 2010

ahojte baby,, chcem sa poradit ...
aj ja sa pridavam do klubu "problemi s kojenim" stale by cuckala, a mna uz bolia bradavky nenormalne!!! chcem sa vas opytat ci samovolne bez porady s lekarom mozem zacat davat aj nutrilon a striedat to s kojenim? 😖

fruchtbar
13. apr 2010

co varite k obedu....ja by som dala palacinky,ale bez mlieka mam smolu ! 😝
Tak to bude podusena brokolica alebo nieco z mrazaku.....

civavava
autor
13. apr 2010

ahoj babule,

frucht vidim, ze Renko sa ta drzi ako kliest 😀 s tym traktorom som sa zasmiala, aj u nas v dedine teraz chodia, jak zacina sezona prac na poliach 😝 ..ale tehulu som nanich este nevidela 😀

my sme dnes mali celkom OK noc,maly sa budil kazde 3hodiny, napapal sa a nemal nejak moc koliky ako inokedy, len si 2x odgrckol a zaspinkal...

rano som ho kojila od 8ej do 8:30 cca s pauzou a odvtedy spinka... 😲

baby stava sa vam, ze malinkym z pampersiek vytecie cikanica? v noci sme museli maleho zakazdym prezliect, na pravom boku bol mokry od ciky, az po pazuchu..pritom mu tu plienku davame tak ako inokedy a nepretecie..neviete cim to moze byt???? sak pampersky by podla reklamy NEMALI pretekat a mali by byt furt suche 😠 😅 😕

civavava
autor
13. apr 2010

frucht, my lazane 🙂 ale polotovarove 😝

ozaj, pouziva niektora z vas POPOLINI plienky??

kiwinka
13. apr 2010

civi ja som pozuila prvy krat balik pampers newborn take zlte tusim bolo na oble, tie su skvele! a terz sme kupili pampers premium care daco take a tiez uz niesu take dobre a su vacsie a precika sa mi a prekak az von. ja mam takuto skusenost.
este sm ekupili DM- babylove newborn,, niesom spokojna tiez prekaka a precika,, su take vacsie,to je asi tym.
pri rom ze 2-5kg.. rovnako maju vsetky, ktore som spomenula teraz.

baby co ss tym umelym mliekom? mozem to sama jej dat???

fruchtbar
13. apr 2010

ja som si kupila iba popoliny vlozky do plienok,ktore dam do tych nasich starych slovenskych latkovych plienok,pripada mi to prakticke,lebo len to hovienko vezmem s tou vlozkou a splchnem....uvidime,ci to bude fungovat 😕

civava,chcela som sa spytat,ako to ide,ked je Renko sam v izbicke,zvykol si,alebo spinkava este s vami?

majca424
13. apr 2010

kiwinka, ja si myslím, že môžeš, ale vydrž aspoň do prvej poradne u lekára a on Ti povie, že či dosť priberá alebo čo... A aké intervaly máte medzi kojením? Lebo hovorí sa, že keď je väčší interval, tak by sa malo potom lepšie napiť a potom dlho spinkať, tak neviem čo je na tom pravdy...
frucht, segra tam v kuchyni niečo kuchtí tak uvidíme čo z toho bude 😀 😀 😀

fruchtbar
13. apr 2010

Kiwinka,ja nemam este babo,ale toto by som asi s lekarom ani nekonzultovala....dokrmuj,ked mas pocit,ze to tak ma byt a ze je to spravne....a ked ti lekar povie,ze nie? nechas ju hladovat??? 🤐

majca424
13. apr 2010

civi, no POPOLINI nie, ani nepoznám také 😀 😀 😅 My dávame tiež pampers premium care ale ešte sa nám nestalo, že by precikal, tak neviem... ale veru, veď pampers by mali byť stále suché a dieťa sa má citiť ako v bavlnke 😀 😀

marika1902
13. apr 2010

civi mne sestra poradila aby som ked budem prebalovat tak dala pipika malemu smerom dolu ze ak ho nechas smerom hore je velka pravdepodobnost ze sa precika 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre