Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

tantama
13. nov 2009

babulky ďakujem aj som sa snažila a by som jej vyhovela ale potom mi mm povedal že nech to nechám tak že je to jeho mama ale že on lubi mna a je mu jedno čo si o tom ona myslí.... býva len 5km do nás ale vídame ju len keď sa rozhodne nám pokaziť den 😀 😀 😀

lucinka1104
13. nov 2009

a čo hovoríte na tento vraj šporťák je lepší ako u baby smailu http://www.promimca.cz/cz-detail-115668.html

civavava
autor
13. nov 2009

kika, my sme kupili izbu a kocik, ale ine nic, akurat mi dala kolegyna plnu tasku dupaciek po jej synovi, tak sa tesiiim 🙂

malalady
13. nov 2009

ahojte baby🙂 ja som si dneska bola kúpit tehu gate🙂

civavava
autor
13. nov 2009

vejulka, zelam vam na zajtra NADHERNY svadobny den, nech vam vyjde vsetko podla predstav a nech ste spolu stastni manzelia az do smrti 😉
dufam, ze zenich je uz zdravy!

seuska
13. nov 2009

Martinka diky za vysvetlenie o tom monitore dychu, vobec som to netusila, uz som mudrejsia. No my sme kupili postielku aj s matracom a je protialergicky s kokosovym vlaknom a asi aj hrubsi, tak musim pozerat na tu citlivost monitoru.... Mne je tiez baby siter doma asi na nic, ale my sme s mm taky akcny, ze stale niekam chodime na vikendy aj k nasim aj na chaty, tak ten si asi tiez zaobstaram, ale asi az neskor...

Tantami pekny kociarik, mm ma vkus 😉 🙂 ..len nezacinaj zas temu svokry, vies ze aj ta moja je paskudna a nebudeme si kazit piatok 🙂 Gretka je krasne meno, moje krsniatko je Gretulka a je rozkosna 🙂 ( len satan v ludskej kozi 😉 ) strasne je ziva a vymyselnicka...

Civavka ja som pozerala na tne tvoj kocik, ten Jane Pro Slalom, vyzera super aj konstrukcia aj lahky je, aj testy dobre vysli, len mne sa farba ani jedna az tak nepaci.... aj ked farba asi neni jedine kriterium podla ktoreho kupime kocik...

Dnes som bola v detskom textile, som chcela miminku kupit perinku, kokso to jake je drahe!!!! Navlek na perinku stal okolo 13 € a plus este to vnutro tiez asi tak.... sak to je sialene tie ceny... potom mi pani ponukla taku zavinovacku, vlastne lacnejsiu nahradu, ta stala cela okolo 10 €, len farba sa mi nepacila....

tantama
13. nov 2009

seuska neboj už mlčím.... vďaka za povzbudenie a piatok si kaziť isto nebudeme.. ja mám perinky ešte čo mal môj brat a ja ale ani pri malom som ich moc nevyužila asi len týždeň po príchode domov... a myslím že aj teraz to tak bude... ved apríl už bude pomerne teplý a v kočíku stačí deka a v sedačke ti bude perinka na nič... skus len tu zavinovačku pre prípad keď nájdeš peknú farbu.. ja mám od švagrinky ružovú... a čo sa týka nákupov tak nejaké drobnosti som si kúpila. tak pomaly ked sa mi niečo páči nech toho neraz nie je veľa 😉

michalag
13. nov 2009

Ahojte kocky 🙂
dnes asi pred 30 minutami sa mi zdalo ze ma nase drobciatko slabucko koplo, len som si nie uplne ista, lebo to bolo v 3x a nie na tom istom mieste, ale v tvare trojuholnika 😅 😀 , co myslite, moze to byt dnes sme presne 16tt+0d

michalag
13. nov 2009

malalady ja som si bola kupit vcera 😀 a kde si kupovala? Ja som bola v tom malickom obchodiku oproti plavarni

luci, mne sa paci ten prvy a druhy, ale druhy sa mi viac pozdava 😉

klongova
13. nov 2009

No ahojte, ale ste sa rozpísali
... čo sa týka látkových plienok budem používať aj aj. Obyčajné plienky zostali po Samkovi a takže ich využijem znovu. Mňa nik nepresvedčí že pampersky sú lepšie ako obyčajné i keď je s tým viac roboty.
... monitor dychu je podľa mňa zbytočný nemala som ho pri Samkovi a nechystám sa ho mať ani teraz.

včera som bola na poradni doki ma vyšetril zospodu len dal dva palce a povedal že je to OK. Som objednaná na nejaké vyšetrenie do nemocnice na 17.12 takže uvidím. Keďže si pichám injekcie do pôrodu doki ma chcel nechať už od včera na rizikovom no našťastie dalo sa mi ho presvedčiť. Dohodli sme sa že od 1.1.2010 je to už isté že pôjdem na rizikové. Som z toho trochu nešťastná, no urobím všetko pre zdravie svojho bábetka.

adasik
13. nov 2009

ahojte kočky...nebola som tu hadam 3 dni-ste toho popisali 😉
Vejulka-želam ti krasny a bezstarostný zajtrajsi svadobný den, nech vam všetko vyjde a nech ste hlavne zdraví a šťastní 🙂
...my dnes cestujeme na daleký východ...cca 420km, tak dufam, že všetko bue ok...budu vacsie prestavky a tak...nech sme už tam 😒
..aj ja chcem používať aj latkove plienky a aj štýl pampersky-počula som, že tie z DMky su dobre, že sa vyrovnaju pamperskam, len su cenovo o moc výhodnejsie-nemate niektora skusenost? Baby do kolkých mesiacov sa používaju tzv.poštolky, alebo ortopedicke nohavičky? A kolko ich treba kupit na začiatok?
...mm ochvílu pride po mna a vyražame, tak vam želam pekný vikend a snad v pondelok som opat tu...paaaa

martina05
13. nov 2009

VEJULKA aj ja ti želám nezabudnuteľný svadobný deň , presne taký o akom ste snívali ......

cheerlady
13. nov 2009

vejulka aj ja sa pripajam,hlavne si to naplno uzivajte,lebo to veeeeelmi rychlo ubehne 😉 ach,ked si spomeniem na ten zvlastny pocit,ktory som sa mala takto den pred svadbou 😎

seuska
13. nov 2009

cheer tym zvlastnym pocitom myslis ten stres pred svadbou???? 😀 😀 Ja som nevedela kde mi hlava stoji 😎

Vejulka aj ja sa pripajam uzi si to a gratulujem.

cheerlady
13. nov 2009

seus ani ja,lebo rano rychlo pre saty,potom sme utekali pre kolace-kedze bolo 30stupnov,tak sme ich museli co najskor nalozit a vylozit a nrbolo ich malo,kedze sme mali 100ludi 😝 no a potom mm mal pokoj,lenze ja som utekala k babke pre rozmarin,potom k svagrine pierka viazat,a to som este nevedela ktore saty si dam po polnoci,no hruuza a do toho to teplo 😝 ale bolo to fajn,akurat skoda,ze bolo stale pekne a zrvona v sobotu lialo od obeda cely den jak z krhle 😠 a to sme chceli svadbu v lete 🙄 nevadi,mozno budeme bohati 😀

civavava
autor
13. nov 2009

ahojte, ja sa susim v robote dnes do 18ej 😝 😝

seus, pre nas s mm je faba kocika ozaj to najmenej ..navyse, nazivo tie farby su o moc krajsie, aj my sme boli prekvapeni aka je ta cierno-hneda kombinacia pekna...a pre chalana ako stvorena 🙂

co sa plienok tyka, ja latkove pouzivat urcite nebudem, ked som tu spomenula, ze latkove, len si klepkali kolegynky na celo ... 😉 takze asi tak..
ja osobne radsej ten cas co usetrim pranim a vyvaranim plienok, stravim s dietatkom, manzelom a nasimi psikmi 😉

kocky pekny vikendik prajem, nech babatka rastu a su spokojne v nasich bruskach 😵

fruchtbar
13. nov 2009

Pekny vecer tehulky,nacali ste peknu temu......MENA !

A mate aj velmi pekne mena uz vybrate,rozhodne to nekonzultujte s rodinou,vzdy sa najde niekto,komu sa to ci ono pacit nebude a potom,to dieta je vase!

Ja by som velmi chcela EMILY,ale uz mame jednu v dedine a mm to nechce,tak to bude asi LILLIEN (Lilly) alebo SOPHIE a s chlapcami to mam tazke,ale asi LEO ci LEON alebo TEO ci TEODOR!

zuzkabar1983
13. nov 2009

Ahojte baby, som tu takmer nova, ale taktiez sa rada pridam .... aj ja budem v aprili mamicka 🙂 Je super citat prispevky od niekoho, kto preziva momentalne to iste ako ja .. prve pohyby a tak ...

Inak co sa tyka monitoru dychu .. my sme prave kupili monitor dychu angelcare Ac401. Je to ''2v1'' takze plni obe funkcie.. i ako monitor ale je k tomu aj vyielacka, ktora ma dosah myslim 100m. Moj mily najprv vahal, ze ci je to potrebne, ale ked ja som stresak a on potom povedal, ze ak mi to ma pomoct k lepsiemu spanku, tak to stoji za to.

lucinka1104
13. nov 2009

tak po celedenom hľadaní mam definitívneho vyťaza ,ale objednávať budem až vo februáry
http://www.e-kociky.sk/?64,bexa-b3 farba S9 majú veľa pekných farieb tie vzorované su nadherné

monitor dychu je super vec len môj drobec bol aj tak stále u mna v postely ja idem malú poistiť v unione tam davajú na polroka zdarma

moni
13. nov 2009

ahoj aprilovky,
podla TP sem aj ja patrim, aj ked sa musim priznat ze vas iba citam a prispievam do inych tem 🙂
kedze zijeme v zahranici, nemozem sa vyjadrit ani k starostlivosti, ani ku kocikom, ale obcas snad cosi vypotim 😀
prajem vsetkym pekny vikend!

stanusa
13. nov 2009

ahojte, cestou od braska - ma meniny sme zasli do lidla a objavila som tam kojaci vankus vyrobeny v nemecku, tak som si ho hned kupila 😀

lucinka1104
13. nov 2009

moni vitaj

zuzkabar1983
13. nov 2009

Lucinka, prave som pozerala na ten kocik. Vyzera uplne super, aj ta farba, ktoru si vybrala. My pomaly tiez uvazujeme, ktory kocik kupime ... brat ma Jane Slalom Pro a ten je uplne super, ale ja tolko penazi za kocik dat nechcem. Uvazovali sme ist do Polska a kupit V-max od Babysmile, ale este riadne pouvazujem a pojdem sa popozerat po obchodoch, ci maju niekde tento Bexa B3, lebo je super, rada by som ho videla nazivo.

moni
13. nov 2009

dakujem privitanie luci, pozerala som tvoj album a lukasko je maly bojovnik! a obidve tvoje deticky budu aprilove 🙂
ja som tiez aprilova, a dufam ze to krpec stihne aby som dostala najkrajsi darcek k narodeninam

lucinka1104
13. nov 2009

zuzka ja som tiež chcela ten čo ty ,ale počulasom, že sa šortova časť dava blbo dole do ľahu a tu na koni je bexa po 240 euro super cena a ej fakt pekný a ma aj funkciu hupanie

moni nie je začo a dakujem pekne veruje to bojovník

zuzkabar1983
13. nov 2009

Lucinka a videla si ten kocik aj nazivo? Ci risknes a kupis ho aj bez toho aby si ho vyskusala?

lucinka1104
13. nov 2009

Risknem lebo ja nesmiem chodiťskracujesa mi krčok hrozil mi potrat asi mabudú aj šiť takže ho nebudem zhánať, kde ho majú , a že šortova sory športová 😀

zuzkabar1983
13. nov 2009

Tak to urcite ano, to ani ja by som neriskovala. Ale treba verit, ze vsetko bude v poriadku 🙂

Ja som zatial v zahranici, ale buduci tyzden sa uz konecne vraciam na Slovensko, tak pobeham obchody a skusim sa popytat nieco blizsie o tom kociku, tak ti potom dam vediet. Ale aj mne sa velmi lubi a zatial, co som citala, tak nan su len dobre recenzie

cicimon
13. nov 2009

ten bEXA A3 vyzera fakt super

lucinka1104
13. nov 2009

zuzka 😵 inak soryza písanie bola som v tej nemocnici aj písať som zabudla 😠
cicimon je krásny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre