Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
9. dec 2009

tantama inak kde je ten obchod aj ja zhanam suknu a mam dojem ze potrbujem taktiez 42jku 😀 ze by sme úpotrenovali tie slepice...akurat mi volala kamoska ze sa jej stalo nieco podobne,ale ta vraj urobila randal a viem si ju predstavit ,pride ku mne na caj tak povyzvedam 😀 asi je nieco vo vzduchu tak ked panbosko rozdaval rozum oni sa zabudli do rady postavit 😉

tantama
9. dec 2009

no je to v TT a oni sa možno 2x postavili do radu keď rozdával hlúposť🙂) ale ako hovorí moja mama aj Sprostosť je dar boží.... 😀

kamilakd
9. dec 2009

anaja a ze pocitacovy analfabet zvladla si to na jednotku a uz mas mimi v albume gratulujem 🙂

kamilakd
9. dec 2009

😀 to je pravda aj sprostost je dar bozi... 😀 😀 😀 😀

civavava
autor
9. dec 2009

kamilka 😀 😀

anaja81
9. dec 2009

kamila, nejako som to zvladla....este dnes odfotim brusko a aj vylbavicku a supnem to sem

momentalne sa lucim, idem nieco rozumne porobit a ku veceru som spat....tak zatial pekny den prajem vsetkym

cicimon
9. dec 2009

caute,

gratulujem vsetkym k vysledkom....a z *** predavaciek si nic nerobte. ani mne sa nechce kazdemu vysvetlovat, ze som tehu a preto nezapnem bundu..

dnes sme boli na obed na cinu, vyborne bolo 🙂

roxi
9. dec 2009

ahojte baby,
tantama - vidím, že máš super zážitky s predavačkami, to boli ale poriadne kravy, mala si im poriadne vynadať, ale viem, niekedy je človek tak zaskočený, že ani neviem ako reagovať, ja mám tiež zážitky, ale to už také z dávnych rokov mojej mladosti, v Michalovciach som raz požiadala predavačku, aby mi ukázala podprdu, čo mala za pultom vyloženú (vždy som mala problém na seba niečo kúpiť, lebo chcela som, aby mala aj nejaké vypchávky, keĎže tam ma pánbožko moc neobdaril) a tá zahlásila, že to je pre mňa pridrahá 😠 , ale našťastie vtedy som hneď vedela, čo povedať, ešte doteraz sa pamätám, že zostala celá červená a nevedela zo seba dostať jedninú súvislú vetu, doteraz nechápem, ako niektoré vedia "odhadnúť" človeka,
a zážitok s poštárkou - tá "kráska" sa mi ešte aj pochválila, nedoručila mi doporučený list, lebo som mala pred menom uvedený titul, takže podľa nej nebol adresovný mne - no šla som sa sťažovať vedúcej, dotyčnej som vynadala a doteraz nechápem, odkedy má človek hlásiť pošte, že skončil výšku 😠 😲

cheerlady
9. dec 2009

ahojte babue,tak vcera na poradni vsetko ok, CS 0, babatku pocuval srdiecko cez brusko 😵 a ked som mu povedala,ze od minulej poradne som nic nepribrala,tak povedal,ze to nevadi 😉 inak neviete co znamena v tehu knizke NALIEHANIE??? mne tam vzdy nakresli kruzok a ciarku ale teraz to nakreslil inak ako minule 😕 nie je to poloha plodu?

roxi
9. dec 2009

cheerlady - super, že je všetko ok 😉, blahoželám, a ako vidím, stále neviete pohlavie? čo sa týka toho naliehania, to neviem,č o znamená

civavava
autor
9. dec 2009

jeej babule, kukam do kalendara a sak ja mam PRESNE o 4 mesiace TP 😵 😝 uz aby to bolo .-))

cheerie gratulujem k dobrym vysledkom, to naliehanie netusim co znamena ..... 😲

roxi, inak to iste sa stalo nedavno mojmu mm, niekto mu poslal nejaku doporucenu zasielku bez titulu, ked siel na postu tak mu ju ta krava nexcela vydat, lebo ze v obcianskom ma Ing., a teda bez Ing., to nemoze byt ON 😠 tak zavolal veducu a poraidne im vynadal, samozrejme, ze z posty odisiel aj so zasielkou....co su to za kravy?????

vejula
9. dec 2009

čafte kočky... Nom ja som dnes bola u zubára, robil mi preventívku.... Bo mám nárok na dve či tri ani neviem... A som skoro spadla na prdel ked povedala že nemám kaz 😕 ja som vždy mávala kopu kazov, len že mám dasna zaapálené preto ma bolia občas. No a potom som šla domov a natierali nám tu výťah - to lanko aby nevrzgal a smrdelo to tak hnusne chemicky ešte že pánkov po tých ich vtipkoch napadlo že by som aj okolo nich potrebovala prejsť, tak sa uhli, som okolo nich prebehla aj s taškou plnou nákupu, som nevedela či mám držať zapchatý nos ked už mi dochádzal kyslík alebo dýchať to svinstvo... Ale ten hnusný smrad ešte cítim v ústach... Asi to už bude len psychika, lebo a som na takéto veci strašne haklivá.

A tami s takých kráv si nič nerob.... Sprostane, určite každý večer grcaju do hajzlovej misy a potom zo seba robia modelky. To fakt milujem. Normálne som vytočkená ako som to čítala asi by som im niečo hnusne povedala kačky sprosté.
roxi vidím že aj ty más skusenosti so sprostými sliepkami, že vy na to nemáte no by som jej spravila taký výstup že by za tým pultom stála posledný krát...
Cheer to naliehanie neviem čo znamená 😕

fruchtbar
9. dec 2009

Tak uz som konecne domka,zatial som nic nevybavila,ale je to v konani,takze mozno po Vianociach pojdem na predcasnu matersku,teda o mesiac skor ako je tu zvykom.....Hadam nenecham fajcit moje este nenarodene dieta! Budem za to bojovat...

A srande,doktorka mi pri odchode dala tu novorodenecku krabicu (neviem to nazvat) a pred budovou ma stretla sprostredkovatelka,kr´tora prave doktorke tieto krabice priviezla a hned mi natlacila 3 do auta,tak mam teraz 4 novorodencke krabice a jedno nenarodene dieta! Ale su tam same dobre veci,cumliky,stavicky,10 percent na H a M modu pre dieta a masticky a same kravinky.....tak mam co testovat a citat.....

Baby diky za podporu

vejula
9. dec 2009

Jeeej frucht tak to máš šťastie s tými balíkmi, teraz môžeš mať aj trojičky 😀

fruchtbar
9. dec 2009

Tie sny budu isto len skrate obavy,ci sa mimi dokazem postarat,ale take hluposti? Raz som neprikryli deckou,bolo mu zima,tak som ho trosku povarila v hrnci s horucou vodou a sa mi scvrklo!!!!!

Debilnejsie sa asi ani snivat nemoze....

cheerlady
9. dec 2009

frucht mne sa snivaju same blbosti odkedy som tehu a nielen ohladom babatka ale napr.aj s brachom a tak,ale vzdy su to take kraviny 😠

fruchtbar
9. dec 2009

prave som si citala ,ze od 24 tt by sme si mali pravidelne raz za tyzden natierat olejom...boze ako by som to nazvala????.......no to miesto medzi vaginou a ritkou,ci vlastne analnym otvorom (dufam,ze som sa vyjadrila jasne a strucne a slusne) a od 30 tt denne.....ked sa tak nad tym zamyslim,zle to byt nemusi,mozno ze ked bude koza pri porode natolko pruzna,ma nemusia nastrihnut,ale otazka je,ci to tej pruznosti napomoze?!

fruchtbar
9. dec 2009

prave som dovarila plnenu papriku,prvy krat v zivote, tak idem kostnut,ci je to aj posledny......

cheerlady
9. dec 2009

frucht vola sa to hradza 🙂 no vraj by to malo napomahat jej pruznosti,najlepsie by bolo asi precitat nejaku temu ci to babam pomohl.ale este som tu objavila jednu temu EPI-NO a v nej baby "trenuju"porod s takym nafukovacim balonikom,ktory postupne zvacsuju az nakoniec by mali zvladnut vytlacit ten balonik nafuknuty na velkost hlavicky babatka.a velmi si to pochvaluju tie,co uz maju po porode,ze im ten nacvik velmi pomohol.

fruchtbar
9. dec 2009

no tomu verim,ze to pomohlo....tym si vlastne posilnujes posevne svaly a tym padom sa stavaju pruznejsie.......to natieranie olejcekom je asi pre tie lenivejsie 😉

cheerlady
9. dec 2009

roxi no este stale nevieme,ale v pondelok ideme na 3D uz sa nevieme dockat!!! 😀

blondy12
9. dec 2009

caute babenky konecne doma 😖

tantama inac nic si nerob z takych hlupych krav...pockaj az ony budu tehotne...lahko sa potom keca nejakym pipinkam...to je skoda slov na take individua.. 😝

cheer tak potom ked sa dozviete co to bude daj rychlo vediet...som zvedava teda ako to nakoniec skonci ci dievcatka predbehnu chalanov... 😀

cheerlady
9. dec 2009

blondy jasnacka 😉

sarinka23
9. dec 2009

Ahojte baby az teraz som nasla tuto temu tak ak mozem pridam sa k vam.

blondy12
9. dec 2009

vitaj sarinka jasne a co este stale neviete co to bude?

sarinka23
9. dec 2009

Blondy: ahoj no nevieme vcera sme boli len na obycajnom USG a dr. nevidel drobec to skryval a az po novom roku ideme na 3D tak dufam ze tam mam uz povedia. A vy uz viete??? 🙂

zuzana1971
9. dec 2009

cafky babule 🙂
bola som dnes u diabetologicky a cestou od nej som sa stavila na Kosickej, je tam taky velky obchod Pre deti, celkom pekne vecicky tam mali (bol tam aj Lipsic nakupovat 😀 )
tak som kupila Chicco elektricky parny sterilizator, 1 flasticku bebe jou, kefu na cistenie flias a odsavacku na sopliky a taku rozkosnu pevnu zavinovacku...
dala som uz fotky do albumu, este som tam pridala aj z DM z minula a nocnu koselu z Kiku 😀

idem si precitat prispevky 😅

zuzana1971
9. dec 2009

no a aj pizzu som si cestou kupila v potravinach, co ste mi tu narobili chutky na nu pred 2 dnami 😀

blondy12
9. dec 2009

krasne vecicky zuzanka maxik sa teda bude mat pri mamicke 😀

civavava
autor
9. dec 2009

zuzi, ake super veci si kupila!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre