Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
31. aug 2009

jeej tantamka, to body je fakt krasne, tak tomu by som neodolala ani ja 🙂

motylik, fiiha ty si daleko, asi najdalej zo vsetkych apriloviek 😉
inak ja jednoznacne rodit na SK nejdem ani nic take neplanujem...

zuzi diki za tip, pojdem sa tam pozriet 😉

zuzana1971
31. aug 2009

to je sila s tymi kocikmi!!! 😠
vsetky znacky nepoznam, ale vzdy som si myslela, ze hauck a maxi cosi su dobre znacky 😝

motylik6
31. aug 2009

veru zuzi, na zaplakanie, to co ma byt najbezpecnejsie, tak takto vyzera... ☹

inac Svet knihy je super knihkupectvo, ja by som mohla medzi knihami aj spat, moj sen je mat raz velikaaansku kniznicu, ale to musim ist spat do eu, lebo vsetko to prevlacovat, to by veru jeden kontajner nestacil 😅

civavava
autor
31. aug 2009

fuuha motylik, tak to je sila s tymi kocikmi! 😠

navyse ten co chceme my ani nefiguruje v testoch, tak neviem ...

😒

tantama
31. aug 2009

fakt je to hrozné s tými kočíkmi.... ako potom máme dať našim drobcom to naj keď to takto dopadá....ktorý je potom ten naj??? ach jaj ☹

zuzana1971
31. aug 2009

to asi za to, ze teraz sa uz skoro vsetko vyraba v cine, to je jedno ktora znacka

iveta72
31. aug 2009

Hi ladies,
ako sa mate? Vidim, ze sa rozoberaju knizky, saty , kociky.....
ja nemam este ziadnu knihu, ani saty, ani kocik....Lebo nejako sa bojim, a cakam do 12 tyzdna. Mamina mi tiez zakazala vobec sa pozeat na detske veci 🙂

O kociku priatel vyhlasil,ze chce mat cierny alebo strieborny alebo biely......Ze ked bude ruzovy, on kocikovat nebude...

Ja si nemyslim, ze kocik bude ruzovy, lebo mam pocit, ze to bude chlapec...... 🙂

zuzana1971
31. aug 2009

😀 takmer vsetci si myslia, ze cakaju chlapceka 😀 😀 😀

babulky ja som uz pridala tie chutne pancusky s macikom do albumu, ked chcete pozite 😀

no ja este ako snazilka som mala popreliezane vsetky detske obchodiky v nakupnych centrach...odkedy som tehu, nebola som tam ani raz 😝

ikushik
31. aug 2009

inac, zuzi 🙂 aj ja si myslim ze to bude chlapcek 😉 a tie pancusky su krasne 😀

zuzana1971
31. aug 2009

tak predsa len vykradli banku pri mne, budu to davat o 17 v spravach na markize

civavava
autor
31. aug 2009

zuzi, strasne chutnucke su tie pancusky 😎

my inak nad pohlavim vobec nerozmyslame, berieme vsetko, len aby to bolo ZDRAVE 😉

zuzana1971
31. aug 2009

ja mam dnes jedno male vyrocie, presne pred mesiacom som zistila, ze som tehu 😀 , t.j. mala som prvy pozitivny tehu test

tantama
31. aug 2009

to je super zuzi gratulujem

zuzana1971
31. aug 2009

ikushik, tantamka dakujem 🙂

zuzana1971
31. aug 2009

civavka dakujem, ano aj ja si najviac zelam, aby to bolo zdrave

ivetka72 pozri si ten test o kocikoch najlepsi bol ten tvoj co chces

zuzana1971
31. aug 2009

dobre psycho, ze tu banku vykradli par minut po 12, akurat ked som isla do toho lidla, este ze sa mi nic nestalo 😝

civavava
autor
31. aug 2009

zuzi, gratulujem k vyrociu 🙂

aj ja mam dnes - presne rok co som si spravila 2.testik a ukazal //

zuzi a kolko penazi lopli? 😠

zuzana1971
31. aug 2009

iba 1000 euro 😀

ikushik
31. aug 2009

no bambulky pripajam sa k vyrociam 😀 su to presne 3 roky co som strávila noc na pohotovosti s otrasom mozgu a rozbitou bradou a kadečím este 😀 po pade z korculí 😀 😀 😀

ikushik
31. aug 2009

inac dodam este ze to nenechalo ziadne nasledky ..preto tolko smajlikov 😀

zuzana1971
31. aug 2009

no a dnes sa koncia prazdniny 😝

civavava
autor
31. aug 2009

ikushik 😎

zuzana1971
31. aug 2009

civavka tu si mozes precitat o tej banke

http://www.topky.sk/cl/10/548355/Prepadol-banku...

zuzana1971
31. aug 2009

Bartošová: Čaká bábätko?

SPIŠSKÉ PODHRADIE/PRAHA – Speváčka Iveta Bartošová (43) je vraj tehotná. K tejto šťastnej životnej udalosti sa mala priznať na koncerte v Spišskom Podhradí priamo na pódiu!

Iveta Bartošová v piatok odohrala koncert v Spišskom Podhradí, ktorý začal s hodinovým meškaním. Príčinou by mohlo byť speváčkino tehotenstvo! „Iveta na pódiu priznala svoje tehotenstvo. Neustále sa sťažovala na bolesti a nevoľnosti,“ tvrdí náš zdroj. Ako vidno aj na fotografiách, Iveta sa počas koncertu občas mimovoľne chytila za bruško.

Topky.sk sa okamžite snažili skontaktovať s českou speváčkou i jej manželom Jiřím Pomejem. A hoci Iveta na koncerte verejne prezradila, že je v druhom stave, na naše telefonáty nereagovala, neodpísala ani na esemes správu. Pomeje mal telefón vypnutý.

Manželia však od začiatku svojho vzťahu prezentovali túžbu po dieťati. Jeho počatie plánovali na čas po skončení tanečnej súťaže Let‘s Dance. Zdá sa, že im to naozaj vyšlo.

civavava
autor
31. aug 2009

jezis zuzi, to je sial ze uz pre 1000 eur sa kradne ☹( chudera teta v tej banke 😒

super pre Bartosku, urcite sa tesi, ved druhe mimi planovala uz dlho 😉

jujj a ja som grcala, jedla som jahody a vsetky su vonku ☹ fuj i, idem si lahnut

dobru noc babenky, pa zajtra

cicimon
31. aug 2009

caute,
tak ja som mala strasne busy den v praci a poupratovacom vikende sommax. mrtva, a to zajtra pokracujeme..
a furt mi je divne, ze nemam ziadne chute ani nic 🙂

lucinka1104
31. aug 2009

ahojky vôbec vas nestíham...je dačo nové?
Mne bolo dnes dobre až do večera, ale teraz som grckala 😝
dnešný deň mal pre mna akoby 5 hodín tak rýchlo mi ubehol 😀

ja som inak tiež maniačka na nakupovanie,ale ja nakupujem takmer vždy z www. babybazar.sk

lucinka1104
31. aug 2009

zuzi pančušky su na zedenie dnes mali krásne v lidli no my sme nestihli,ale v aprily už byva teplo ja som Lukymu pančušky v apríly nedávala,ale v zasobe treba mať 😀

fruchtbar
1. sep 2009

Dobre ranko tehulky!
Prajem vam prijemny den,rozmaznavajte vase Fazulky a papajte vela vitaminkov!!!!!! 😉

stanusa
1. sep 2009

ahojte,
fruchtbar 🙂 po ranajkach sme si dali zakusky zo svadby, kukame telku no skoro ako na Vianoce 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre