Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stanusa
1. sep 2009

ahoj, to podbrusko pobolieva obcas aj mna, posledne dni prestalo...maternica si dala pohov
neboj to zvladnete a bude sa mu pacit medzi kamosmi 😉

gajana1
1. sep 2009

stanusa
vek meno matky, meno otca, ak mas mena vybrate,TP, bydlisko

zuzana1971
1. sep 2009

gajanka, keby si uz tabulku pridala s tym co mas, ostatne by videli co maju nahlasit, a postupne by sa zaplnala 🙂

stanusa
1. sep 2009

oki, posielam

civavava
autor
1. sep 2009

suhlasim so Zuzkou 😉

stanusa
1. sep 2009

tak tak, o tabulke som sa dozvedela len teraz aj to vdaka miske 🙂

iveta72
1. sep 2009

Gajana:

Moje udaje:
Iveta, vek 36 (v dec. budem mat 37), Edwin, dieta zatial bez mena, TP: 25/04, Amsterdam NL

cicimon
1. sep 2009

ja som dnes taka vytocena....mali nam prist vymenit posledne okno, ktore v piatok nespravili a cely den nik a o 18.30 mi chlapik povie, ze dnes to uz nestihaju. Takze krasny den sme stravili cakanim na robotnikov ktori neprisli, fakt radost..

civavava
autor
1. sep 2009

cici, my sme stavali dom, viem ake to je....na porazenie 😎 😠 😠 kolkokrat sme cakali ako taki debili,ani sa im len neuracilo zavolat, nic.... 😠

cicimon
1. sep 2009

a este ze zajtra - a ja ze treti den cely den na nich cakat nebudeme, ze az po pol siestej....tak som zvedava
a to som sa tete v Cechach smiala, ked hovorila, ze im robili okna 3 tyzdne....a v sobotu nam maju prist davat zaluzie...parada

zuzana1971
1. sep 2009

tak ja uz mam za sebou prechadzku aj veceru som uz spapala...co ine ako zasa pizzu 😀

spravach prave hovorili, ze sky europe uz zbankrotovalo...ludia zostali, niektori aj s malymi detmi v zahranici a nemaju sa ako vratit domov ☹

cicimon
1. sep 2009

cestovanie so Sky uz bolo dlhsie riziko, aj kamoska sa chysta o 2 tyzdne z Manchesteru, ale nechcela riskovat nejake problemy, tak ide inou spolocnostou

ale je to fakt hnusne, ze ludia ostanu niekde daleko a maju sa dopravovat x hodin na svoje naklady...

civavava
autor
1. sep 2009

zuzi aj ja som mala pizzu 😀 😀

to je smutne s tym Sky...a najma to, ze zase trpia a odnesu si to nevinni cestujuci ☹

zuzana1971
1. sep 2009

my ked sme boli so sesternicou v lete v spanielsku, tak tam sme so sky leteli v pohode a naspat pre nas neprisli 😠 , po 8 hodinovom cakani na letisku, nic prijemne teda, dosli pre nas slovak air, s tym, ze to bolo narychlo a nemaju pre nas na palube ani len cistu vodu, tak sme este leteli 3,5 hodin domov o hlade a smade, ale stastni, ze vobec ideme domov 😝 , vtedy uz boli zadrzane lietadla v Parizi a uz mali problemy, tak som bola pripravena na vselico 😝

ttiffanny
1. sep 2009

ahojte kočky! tak opäť sa ozývam po dlhšom čase. nemáme sa najlepšie. lekár mi zistil nejakú vaginálnu infekciu, tak musím brať vaginálne lieky. som z toho veľmi smutná, lebo by sa nemali brať v prvom trimestri, ale dr. mi povedal, že je to potrebné, lebo tá infekcia môže uškodiť. že to treba vyliečiť ☹ . tak pevne dúfam, že všetko bude ok. ostatné výsledky mám zatiaľ ok. robili mi aj test na toxo. neviete náhodou, či sa robí neskoršie ešte jeden opakovaný test na toxo? lebo mám dojem, že sa to dá chytiť veľmi ľahko ☹ . minule som robila so surovým mäsom a potom som si normálne umyla ruky mydlom, ale že by som si ich drhla ako pred chirurgickým zákrokom, to teda nie. už ma naozaj chytá panika zo všetkého 😝 .

ikushik
1. sep 2009

ahoj ttiff, chcem sa ta opytat,z coho ti zistili tu infekciu? lebo mne z cyto vysiel zapal.ale ziadne lieky mi vraj nemozu dat. 😒 tak sa obavam ci to teda nemoze uskodit ked sa to necha tak.. 😒

jannuulik
1. sep 2009

ikushik môj doktor mi vždy hovoril, že telo sa so zápalom popasuje 🙂 , teda pokiaľ nieje výtok, svrbenie a iné nepríjemnosti 😒 , .... skús si vygoogliť TANTUM ROSALGIN , možno pomôže 🙂

zuzanka.j
1. sep 2009

ahojte. konecne mam aj doma net, tak tu budem castejsie. zatial som debatu len sledovala, ale konecne sa pridam aktivnejsie 😉

fruchtbar
2. sep 2009

Dobre ranko zienky!
Ako sa maju vase bruska? Mna pobolieva v poslednom case zaludok,ale to bude asi,ze som este v zivote nepojedla tolko kyseleho ako teraz! Aj vy by ste len jedli? Ja mam tu smolu (alebo naopak?)ze pracujem v potravinach,tak sa tak pomalicky prechadzam medzi regalmi a idem odpadnut co som uz tak neuveritelne hladna....
Tehotenstvo sa mi zda krasne,uz vyse dvoch tyzdnov musi upratovat moj muzicek,bo ja si to stale rozdavam s postelou,spala by som ako Sipkova Ruzenka!!!

No tak este dopapam slivecky k ranajkam a pojdem aj ja nieco v domceku porobit.....
😉 Prajem vam krasny den a prijemne vstavanie!!! 😉

fruchtbar
2. sep 2009

Ja uz druhy krat ranajkujem a vy tusim este spite! 😀
Tentokrat su toastiky s pikantnou salamkou! 😉

Tak ja idem dalej upratovat!!! 😝

stacynka
2. sep 2009

ahoj fruchtbar ja som tu tiez od pol siedmej ale nikoho tu nebolo tak potichu
akurat rozmyslam co ranajkovat ale zaludok mam taky jak na vode tak ani neviem.... 😒

fruchtbar
2. sep 2009

boooozinku,no ja by som ti poradila,coho sa najest,ja mam teraz taku bujnu fantaziu a taky hlad 😉 .....
Ale to je zase nieco ine,ked mas problemy so zaludkom.....budem na teba mysliet,nech si na niecom dobrom pochutnas 🙂 !

stacynka
2. sep 2009

no ja som mala aj pri prvom babetku take nechutenstvo ze az, musela som sa nutit jest, vracat som nevracala ale problem nieco zjes,takze saom do stvrteho mesiaca nepribrala ani kilo dokonca som schudla...
uz som si urobila hrianku so syrom tak idem na to...

civavava
autor
2. sep 2009

dobre ranko babule,
ani ja nejak moc nejem, len sa nutim nasilu....ale zda sa mi, ze je to uz o cosi lepsie..tak snad to bude OK 😝
zatial som tiez nepribrala ani deko 🙂

pekny dnik prajem 😉

fruchtbar
2. sep 2009

ja teda jem vela,na moje pomery,ja som stihlucka,ale zatial je to len kilecko navyse 🙂

Ja sa napchavam prevazne len zeleninou a ovocim......to bude asi tym,ze som bola dlhe roky veganka a teraz mi tie zive vitaminky chybaju!!! 😉 ako dobre,ze je to telo take mudre!

lubiku
2. sep 2009

Ahojte kocky, tak ja som rano viezla dcerky do skoly a do skolky a s najmladsou som ledva ledva dosoferovala domov a letela priamo na wc ako mi bolo zle 😝
Snad to uz prejde, tiez nic nejem, dnes len piskoty 🙄 🙄 🙄
Je mi nanic. Nieco podobne ako civavava a stacynka, kocky musime to vydrzat.
Tebe fruchtbar prajed dobru chut, daj si aj za mna 😉

Vytvorila som si konecne album, ak chcete kuknite na moje deti, pa
Pekny den

kiwinka
2. sep 2009

babulky cafte, tak sa hlasim po dlllhom case, :D tak uz som spokojnaaa,,srdiecko na mkrasne bilo na poslednom Ultrazvuku aj fotecku mame, jaaj ako sa tesim, podla lekara mame zhruba o 5 dni menej ako podla MS..tesime sa,,, a v sobotu mame svadbu , kym este nieje brusko velke, tak dzrte palcaky nech nam vyjde pocasieee !!! vsetkym krasne tehulkovanie, ja idem hajinkat, som po nocnej, pa dievcataaaa 😀

zuzana1971
2. sep 2009

dobre ranko babulky, ja som vase ranajky prespala, spala som az do 9 hod (ale v noci prestavky na wc a kocur ma budi), a keby som sa nemusela zapnut na notebooku, lebo od 9 robim, tak by som spala este doteraz 😀

vitam novu Zuzku 🙂 dalsia Zuzka do zbierky 😀

uz mame tu tabulecku? babule nahlasujte gajane udaje

no ja sa ani nejdem odvazit, v zrkadle vidim, ze som zase schudla, ale narozdiel od fruchtbar mi to vyhovuje, kedze mna je viac 😀

lubiku idem pozriet fotecky 🙂

zuzana1971
2. sep 2009

kiwinka tak gratulujeme k srdiecku a k svadbe 🙂

zuzana1971
2. sep 2009

lubiku krasne baby mas 🙂 , hned by som take princezny brala, a som zvedava co budes mat teraz 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre