Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

dejna3
23. feb 2010

vôbec netuším, kam pôjdem, asi budem musieť do nitry ☹ a tá lekárka, tiež neviem... ešte počkám, čo sa bude diať budúci týždeň, ale myslím, že už nič... niekomu zrejme vyhovuje, že sa tieto nemocnice úplne zrušia 😠

veve23
23. feb 2010

dejna..no bolo to aj v spravach, aj ze niaku maminu co mala mat sekciu poslali prec. To uz co je ze mas v hlave ze uz ides rodit a.....nic, ze dovidenia.....a poslu ta prec.....

dejna3
23. feb 2010

a najlepšie na celej veci je to - že vraj podľa nejakého hodnotenia poisťovní (neviem či išlo o spokojnosť pacientov, alebo čo presne) skončila naša nemocka na 5. mieste v SR... takže ju treba preto úplne zrušiť 🙄

seuska
23. feb 2010

Dejni ale NR nemocnica a porodnica je vyborna, ja pochadzam z NR a csetci si to chvalia.... podla mna je fajn ta NR... keby som byvala u nasich tak urcite idem do NR... len ja blba som sa prestahovala na vychod....

michalag
23. feb 2010

pekny vecer sa praje 🙂

dejni a to mas z kade ze skoncila 5?

kika29
23. feb 2010

s hrôzou som práve zistila že mi troška začalo praskať bruško 😠 ☹ ja nechcem strie 😝

michalag
23. feb 2010

kika, tomu nezabranis ☹

kika29
23. feb 2010

ved práve že nezabránim ☹

kika29
23. feb 2010

prečo ide zuzka rodiť cisárskym? má problémy? viem že niečo mala ale nevedela som že to bude cisarskym musieť ísť.

kika29
23. feb 2010

no marcovky sa tiež už rozrodili 🙂 tak som zvedavá ktorá aprílovka prevezme štafetu po minke. a ako sa majú neviete: Vaneska už isto pribrala a podrástla.

monva
23. feb 2010

Dejni - diky moc za radu, tak budem cakat na to potvrdenie zo Socialnej poist. a potom pojdem na Urad prace (ak dovtedy "nepuknem") 🙂

Baby prave som si dala grilovane kura s ryzou a cerstvym salatom (cinska kapusta, paradajky, uhorky v sladko-kyslom naleve) mnaaam to je kompenzacia za tu pomazanku 🙂 no a MM je jasan v pohode 😠 ziadne behacky sa nekonali...

Normalne sa mi nechce spat, aj ked som minulu noc vela nenaspala (vzdy pred kontrolou mam bludne sny) a casto som sa budila, aj Danko bol nekludny. Asi sa zahram na PC alebo obkukam este sady do postielky na pampyshope. Ozaj diky tusim sasikas (?) za info ohladom pampyshopu. Uz som sa rozhodla, ze odtial objednam aj ja, len teraz sa neviem rozhodnut ktoru sadu 😀

moni
23. feb 2010

monva, pekna "odplata", na mna tiez hlad ide 🙂

kika, zuzka mala ten cisarsky myslim ze kvoli cukrovke, a lekarka zohladnila aj vek a dalsie zdravotne komplikacie. tak som zvedava ako dopadne nakoniec.
so striami veru nic neurobis 😒 ti podrastlo brusko? ci nebodaj kleslo? ci len tak z nicoho nic?

kika29
23. feb 2010

no ja som už gula tak neviem či podrástlo alebo kleslo neviem 😒 tak to som aj ja zvedavá ako zuzka dopadne. a ešte je v nemocnici alebo u rodičov?

dejna3
23. feb 2010

monva - ešte drobnosť - formulár na potvrdenie, by ti mali dať na ÚPSVaR (choď si tam vypýtať tú žiadosť na príspevok na súrodenca a povedz, že nastupuješ na MD - mali by ti to dať dvojmo) a ten formulár ti sociálka (SP) potvrdí

miška, bolo to už dávnejšie v správach a asi pred 2tt som to niekde v súvislosti so vzniknutou situáciou znovu čítala, no netuším kde 😕 ale teraz som našla o tom aj na webe: http://www.hospitalto.sk/5m.aspx

kika29
23. feb 2010

minka sa neozvala ako sa majú?

kika29
23. feb 2010

už spinkáte babenky?

monva
23. feb 2010

dejni - hmm, len sidlo mojho zamestnavatela je v Blave a tak mi potvrdenie zasiela Soc. poist z Blavy, takze ja tam osobne nemozem ist ... minule mi to potvrdenie posielali tiez z Blavy, iba ak by som si zohnala od nasich mzdarok tel. cislo na konkretnu osobu v Soc. poist. v Blave, ktora mi to bude posielat, aby to poslala dvojmo (predpokladam, ze asi treba 2x original ? kopia im asi stacit nebude).

moni
23. feb 2010

kika, mne sa zda ze zuzka je uz doma, u rodicov bola le na chvilu.
minka spominala ze vaneska mala nejake komplikacie, tak na ne treba mysliet a drzat palce aby malicka pekne priberala a mohli ist rychlo domov 🙂

kika29
23. feb 2010

no ja na nich myslím vkuse aj teraz som si pozrela fotky Vanesky tak sladko spinká 🙂 len nech sú v poriadku.

kika29
23. feb 2010

moni a nievieš aké komplikácie?

moni
23. feb 2010

kika, veru krasna je ta vaneska, drobnucka sice ale to ona dozenie 😵

monva, joj vela stastia s tetami na socialke. tie urady, to je hotove kocurkovo!

kika29
23. feb 2010

tak ja idem na kute. dobrú noc 😔

monva
23. feb 2010

aj ja uz idem - dobru noc 😉

aktakk
24. feb 2010

Bre ranko-

juj baby, vy ste akí "nocní vtaci"... ja som pocas tehotenstva isla spat v noci asi tak 4x...inak so sliepkami pekne. Za to rano som hore skor nech kohut zakikirika...

No nas caka dnes zubarka, vobec sa mi nechce...doteraz mi zubarka nevadila, ale teraz ked si predstavim s tym bruchom sa tam potit pri vrtani zubov..juuuj. Asi ju ukecam na injekciu....

Tak pekny dnik prajem/e

sanyk
24. feb 2010

bre ranko bambulky, tak idem na to do rizikovej poradne drzte palce nechceeeeem do nemocky 😝 . prajem vam pekny dnik 🙂

stanusa
24. feb 2010

dobre ranko,
drzim palce baby 😉 sanyk potom sa ozvi ako si dopadla

aktakk zubarku ti nezavidim, nastastie ju mam uz len po porode a mam dojst aj s malym 😵 tak zubarku uz vyriesenu mame, len pediatricku este nie

kika - este - zuzana sa pytala viacerych odbornikov a ti jednoznacne zvolili cisarsky. maxik je teda riadny chlapik, ze 3 kg uz ma
🙂

seuska
24. feb 2010

dobre raaaaaaaanko... vyhrali smeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 Fu, ale skoro som porodila od vzrusenia pri tom 😀 😀

stanusa
24. feb 2010

s kym sme hrali????

veve23
24. feb 2010

dobre rano,
no len len sme vyhrali, zajtra to bude adrenalin 😀 😎

fruchtbar
24. feb 2010

Dobre ranko,ja mam uz teraz chut na palacinky!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre