Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fruchtbar
24. feb 2010

idem nieco pracovat,nech nemyslim na hlad,prajem vam pekny den !

civavava
autor
24. feb 2010

dobre ranko, tak aj my sme pozerali hokej, aj ja som skoro porodila ked sme v druhejtretine v poslednej sekunde schytili gola 😅

zajtra o kolkej hrame???

stanus, s Normi sme hrali 🙂

frucht, mnaam, nedrazdi!!!! 😝 😀

veve23
24. feb 2010

civi....tusim tiez ako dnes o 6.
ale myslim ze zajtra to bude tvrdsie, ......

seuska
24. feb 2010

Stani s Normi sme vyhrali... Ale ten zaver bol fakt napinavy jak guma na trenkoch 😀

Veve noo zajtra to bude fakt adrenalin... mala by som si pobalit tasku do porodky pre istotu 😀

Frucht hmmmm, palacinky na ranajky... no pošmáákla by som si....

kika29
24. feb 2010

civavava zajtra asi o 2h v noci hráme.

dobré ránko 🙂

civavava
autor
24. feb 2010

fiiha takze budicek zajtra! dnes sme zapli TV o 7ej iba..ale stalo to za to 😝

inak pekne ranko vsetkym, ja idem nazad do postele 😲

michalag
24. feb 2010

Dobre ranko 🙂

no ja som tiez skoro z infarktovala ked sme dostali v poslednej sekunde gol, ale hlavne je ze sme to nakoniec vyhrali 🙂 , aj ked zajtra to bude o niecom inom a bude to urcite tvrdsie

kika29
24. feb 2010

ale niesom si istá na 100% či o 2h? radšej si to pozisťujte aby ste zbytočne nenaťahovali budík na 2h 😅

michalag
24. feb 2010

zajtra hrame opat o 6:00 aspon tak som to nasla

zuzana1971
24. feb 2010

ahoooooooooooooooooojte raz zas po dlhsej dobe-teda aspon mne to vzdy pripada dlho bez internetu 😀

kde si mozem pozriet fotky malej Vanesky?

uz vam asi vcera civavka pisala, bola som vcera u viacerych lekarov. Ocna ok, prihlasila som sa k pediatricke, strasne zlata, usmievava, podala mi ruku, predstavila sa, ukazala ordinaciu, dala vizitku a zakladne infosky, skoro som spadla z noh, takto presne si to predstavujem a bolo to prvy krat co som sa s takym prijemnzým pristupom v nasom zdravotnictve stretla 😵 , tak som rada, ze Maxik bude mat taku dobru tetu doktorku 😵 , potom som bola hodinku na kurze dojcenia, potom na monitore a potom v tehu poradni. Vsetko ok, Maxik ma uz 3075g, mne sa to zda hrozne vela 😲 , ale je vraj len o 3 dni vacsi, cize v norme...Nastastie sa neotvaram, vsetko vyzera byt ok.
Akurat ma nasrala lekarka, ze vie, ze som slobodna mamicka, ved parkrat bola situacia, ze kazala, nech mi niekto pride pre lieky a ja, ze nikoho nemam 😝, raz to aj sama vysvetlovala sestricke, a dobre to vie a vcera na drzovku, ani sa nespytala ci chcem ci nie, mi strcila zmluvu do ruky a papiere na vyplnenie a zaplatenie tych 7 tisic za porodnika, po prve som bola v soku takze som nevedela ako reagovat, po druhe boli este 2 ludia v ordinacii tak mi to bolo strasne traapne povedat jej, ze na to nemam. Vsak keby som mala prachy tak si nekupujem kocik za 20 euro 😝, Ona ide v marci na 2 tyzdne do Karibiku, tak dufam, ze sa maly narodi akurat vtedy 😝 , no a uplne co som nasrata, ze som mala ist kvoli cukrovke v 38tt do porodnice, to je standartny postup pri diabetickach a nakolko ona je na tej dovolenke vtedy, tak uz zacala vcera spekulovat, ze az v 40tt, a to ma serie, ze kvoli prachom nevaha ohrozit maxika a drzat ho v bruchu do 40tt!!!!! Juj keby ste videli ako tam vcera polhodiny vypocitavala a spekulovala moj termin verzus jej dovolenka, len aby jej to casovo vyslo a dostala tych 7 tisic...som myslela, ze sa pogrciam!!!!

civavava
autor
24. feb 2010

kukala som na nete, je to opat o 6:00 rano zajtra...so Svedmi...asi nemame sancu... 😔 ci? 😕 😲

kuk sem - sodoma gomora....to co je za meno uz.... 😠 😠

http://www.topky.sk/cl/15/679222/POTVRDENE-Rako...

seuska
24. feb 2010

Asi o druhej, lebo daco hovorili ze maju len 18 hodin pauzu nasi chlapci, ale tiez som si nie celkom ista,,,,

Jak sa mi dnes nechce ist do prace 🙄 Uz nech je nedela a ideme na lyzovackuuuuuu... teda ja lyovat tento rok nebudem, ale aspon zmenim vzduch a ludi...
Mam uz treti den taku depku nejaku z porodu, mam zo vsetkeho strach, sa rano zobudim a uz som nervozna... bozeee, snazim sa to nejak zvladnut a byt nad vecou, ale nejak ma to ovlada.... 😖

stanusa
24. feb 2010

civava ak si tam este, mozes prihodit moje posledne brusko z albumu? dik

a s kym hrame zajtra?

civavava
autor
24. feb 2010

ahoooj zuzi, mala Vaneska je tu 😵

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

civavava
autor
24. feb 2010

stanus, idem na to 🙂

stanusa
24. feb 2010

chudak chlapec, hlavne mesto Japonska to je uz len fantazia

civavava
autor
24. feb 2010
michalag
24. feb 2010

tak to je meno, to co je 😲 chudak chlapcek ...

michalag
24. feb 2010

zuzi ahoj, prepac ale taku dr. by som poslala do .... je to podla mna nezodpovednost a navyse ak vie v akej si situacii tak .... 😠

stanusa
24. feb 2010

zuzana povedz jej na rovinu, ze na to nemas ved to je strasne vela penazi za 1 porod 😠 mozno sa s nou da dohodnut aj za menej, lebo z tych prachov vraj lekar nema vela, najviac ich ide pre nemocku.
aj ten termin, ved co ked sa maly bude tlacit skor...
je to nehorazne co sa deje v nasom zdravotnictve, mam pocit, ze pokial nedas alebo nemas znamosti sa s tebou ani nebavia ako s clovekom a este si za to platime 😠 😖

veve23
24. feb 2010

komentatori vraveli ze o 6 a v prgrame nic o 2 nie je, tusim o 21 vecer a potom o 6, nasi hraju o siestej. vsaj "ujo" tak povedal, vidime sa zajtrao takom istom case 😉
jaaaaaj, uz chapem, ze preco mas Zuzi platit 7000, ona chc aby si si ju zazmluvnila, ja som to pochopila ako uplatok. To aby si sa nedostala do ruk niekoho ineho, co ta nepozna a nevie tvoju diagnozu. No tak t by si sa mala s nou porozpravat, mozno je neprijemna, ale tie peniaze idu nemocnici a ona len chce aby ta ona odrodila, ale cisarak sa robi tusim v 38 .

zuzana1971
24. feb 2010

inak vcera mi pisala evil sms, ze je na antolskej v nemocke na rizikovom, neviem ci ma pristup k netu, tak nahlasujem ja, len nepisala, preco tam je

zuzana1971
24. feb 2010

veve jej podla mna nejde o to, aby ma ona odrodila, ale o prachy 😀 teda p[odla toho ako si to vypocitavala 😀
ze vraj 5 tis ide lekarom a 2tis nemocke
a myslela som, ze za cisarak sa 7tis neplati vobec 😝

stanusa
24. feb 2010

veve na SK sa cisarak vobec nemusi robit v 38 tt, mne vravel ze ak by bol tak v 39tt tak preco nie az v 40 tt ved par dni hore dole 😒
sorry ale nase zdravotictvo mi vie pekne zdvihnut adrenalin

michalag
24. feb 2010

zuzi, pokial je cisarsky nutny zo zdravotnych dovodov tak zan neplatis 😉 .... ja by som jej tie peniaze nedala .... ale tot moj nazor

stanusa
24. feb 2010

pokial chces aby ho robila ona tak ju zazmluvnis, alebo sa dohodnes s nou - teda ak sa da

stanusa
24. feb 2010

miska ma pravdu, preco by som si mala zazmluvnovat lekarku, ktora v termine ide na dovolenku a robit sekciu v 40 tt ?

michalag
24. feb 2010

ved je to na hlavu .... 😠

jankako
24. feb 2010

bré ránčo..zuzka vitaj..ako budeš teda riešiť tu lekárku a ten porod....???
moja mala tak silno čká,že mi trepe pomaly celym bruchom..aj v noci tak čkala.neviem čo je aka dosmedovana.
včera mi švagrina doniesla veci do porodky...dve košele s otvormi,žabky do sprchy,podložky,vložky,jednorázove nohavičky,sťahovacie nohav....ostalo jej to po porode zpred roka..dneska si to nabalim do kapse..ešte hyg.potreby pre malu nakupiť,ale to až v piatok ked pojdem z poradne.teda dúfam že zase neostanem v nemocke... 😢 ani zasvet...
hokej,no komment!!!to boli situácie na porod..
ešte sa chcem spýtať,tie čo už máte plienky kupene..je 15 ečiek za dve balenia pampers plienok dobrá???dakujem

michalag
24. feb 2010

jankako, zalezi kolko kusove su balenia, ale cena nie je zla 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre