Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

martina05
3. mar 2010

Vejul neboj ak by tam bola mykóza tak to hádam zistia aj z toho steru čo ti brali , nie ??????? 😕 😕

kika29
3. mar 2010

no vidím že to upratovanie nás dnes chytilo viacere 😀 aj ja som si popratala komplet spálňu, pustila pračku a teraz bola pauzička na prečítanie si vás a idem vyvesiť prádlo. jáj a bola som postrážiť kamoške malého vonku v kočíku bo potrebovala ísť do obchodu a tu sú schody a koč tam nevytrepe. no super pocit už sa teším na kočíkovanie 😀
joj len keby to bruško nepobolievalo musím si častejšie sadať lebo kus aj tvrdne. dúfam že sa mi ešte neblíži pôrod ešte aspoň 2tt by mohla malá vydržať. 😀

fleury
3. mar 2010

vejul fajn, ze poradna dopadla oki 🙂

kika ty si o ten porod koledujes!! 😀

kika29
3. mar 2010

vejula neviem síce čo je mykoza ale máš aj nejaký problém myslím výtok a pod...? Ja sem tam mám biely výtok . Kedže ma aj pobolieva podbrušku tak teraz neviem či je ten výtok normálny a lebo je to niečo iné. Lenže podbruško pobolieva viac ked sa namáham tak teraz som jeleň. No ale v pondelok mám poradňu tak sa opýtam doktora.

kika29
3. mar 2010

fleury prečo že neležím? ja už nevládzem ležať už ma bolí celý človek z ležania. neboj samozrejme že to nepreháňam s tým upratovaním. urobím len tolko kolko vládzem a pekne pomaličky postupne nešarpem sa.

vejula
3. mar 2010

mati ja dufam že by mi to zistil, mno ale niesom si istá 😕

kika ja práve teraz mám taký výtok tiež taký pobelší, ale nevyzerá ako mykozový, ten je taký hrudkovitý ako keby tam bolo niečo zrazené ale tento tak nevyzerá... Možno som len podráždená z tých rukavic ked ma kontroloval, alebo čo ja neveim. Inač teiž ma občas boli podbruško ale sranda že nie ked sa namáham ale skôr ked si večer lahnem tak kým sa zaležím tak to bolí 😒

A mali ste niektorá v moči tu bielkovinu, ja že na jeden križik ale neviem či to je niečo zlé, ale nič mi ku tomu nepovedali 🙄

stanusa
3. mar 2010

kika taky biely vytok mam kazdy den, nie je ho vela, asi to je zo zatky

vejula ak citas - tak povedz este lekarke to svrbenie, moze to byt mykoza

martinka diky, zo sterov si doki hlavu nerobi - ze ak tam bude tak sa nasadi liecba, vraj nemal vela takych pripadov ...inac vysledky mam v piatok, len teraz neviem ci tento alebo o tyzden 😅

fleury
3. mar 2010

kika o lezanie ani tak nejde, skor o to upratovanie v tvojom pripade, si pockaj este tyzden a potom popraces vsetko s kludnym svedomim 🙂) ja sa uz tesim, ked porodim, vyhodim pc aj telku do kosa 😀 a pojdem sa koooonecne prejst vonka kusok

stanusa
3. mar 2010

vejula a ty uz vies vysledok steru?

fleury
3. mar 2010

vejul bielkovinu mozes mat aj z toho, ze malo pijes

vejula
3. mar 2010

jj stanuš poviem, a výsledky ešte nemám...

Vdaka fleury takže sa nebudem znepokojovať 😉

Utekám ja na bus 🙂 Pa zatial.

stanusa
3. mar 2010

fleury nevies nahodou ci makky krcok je aj skrateny?...lebo mne nikto nemeria jeho dlzku

fleury
3. mar 2010

stanus nemusi to hned znamenat skrateny, ale ked makke zacne sa uz aj skracovat urcite 🙂 ty uz mas TP blizko, takze u teba uz to skratenie vobec nevadi 🙂

stanusa
3. mar 2010

aha dik 😉 , tak idem pokracovat v praci

kiwinka
3. mar 2010

ahojte kinderká 😉 , dnes mame tusim viacere upratovaciu mániu , to bude asi tým pocasim jarným, ktore je vonku, nie? 😀 😀 😀

dnes na obed fazulkova na kyslo a palacinky s dzemom a cokoladou 🙂 mnam mnam 🙂

aaaa dnes som bol iba 2krat na wecku v noci hahaaaaaa , ale stale sa potim viac a vic este sa musim opytat MM ci j chrapem ako tu spominal fruchtbar 😀 hihi 😀

juliap
3. mar 2010

ahojte babulky, tak u nas dnes v noci sneh a teraz krasne pocasicko, tak som dala tiez poprat uz veci pre mimi, aby ich prefukalo.

stanusa, ked je makky krcek, znamena ze sa ti uz zacina uvolnovat na porod, ked mas mimi nizsie polozene, tak sa ti zacne uz aj skracovat a potom ani sa nenazdas a bude mimco na svete ... 😀

no inac som myslela ze skoncime vcera v nemocke, od rana mi zase tvrdlo brusko, ale tak, co ma dole pichalo a tlacilo, az som tam citila normalne tep, svistik mi pritlacil zas ten nerv na pravej strane, tak hodinu bolest neskutocna az do zadu k oblicke, len som lezala a som nevedela, ci sa mam otocit na druhy bok, ci radsej nie, no a to nam este vyplyvlo auto, som isla nastartovat ze keby sme isli a nic, baterku vybilo ...

juliap
3. mar 2010

kiwi asi mame podobne chute, aj my dnes palacinky matrix robime ... 😉

fleury
3. mar 2010

kiwi mnaaaam, posli mi do obedara z polievky aj palaciniek!!! 😀

minka21
3. mar 2010

ahojky🙂tak uz mam poupratovane,periem,a pojdem zehlit co mi tam stoji od vcera🙂

dnes ma jedna stara raketa tak vytocila!kazde rano klokankujeme,potom mi daju nech si malu obleciem,potom ju vzdy nakrmia a spinka dalej,a vzdy taku pol hodku este na nu tichucko kukam ako spinka,dnes som si ju zacala obliekat tak po mne vystekla ze,,dovolite,,!! akoby som jej ublizovala!no tak som jej uhla,ked si ju chce obliekat tak prosim,potom jej strcila hadicku do krku mala plakala,natlacila jej tam mlieko a hovori mi ,, uz mozete ist!,,tak ja zasa revy🙂zobrala kabelu a sla!inokedy som tam vzdy hodinku mohla byt,sak jej nic nerobim,len hodinku denne sa chcem na nu pozerat,no ale tak asi mala teta zly den🙂 mne musela tiez trosku pokazit🙂

fleu tak ako si to vcera myslela:?🙂 teraz mi to tu mozes rozpisat🙂

kiwinka
3. mar 2010

xixi, noo do obedara 🙂

MM ma akurat zdžubáva, že on palacinky nebude jest..jaj boze =( toto je strasne s chlapmi,,, =( lebo nebudu take tenke ako robi jeho mama.. no do ritky ho kopnut za toto jaky je hnusny! no, a uz mam po nalade!

fleury
3. mar 2010

cavez minka!napisem ti do ip, tu som to uz xkrat pisala 🙂
super, ze uz klokankujete, mozes nahodit nejake nove fotos, hm?

inak aj ja uz som co to nahodila do albumu 🙂

kiwi kasli na mm, ja by som tvoj obed zjedla aj s duplou! 😉

stanusa
3. mar 2010

minka vsade sa najdu take rakety 😖 neviem ci by som jej daco nestekla - som nejaka prchka v tehu

veve23
3. mar 2010

pripajam sa k Fleury, ja by som tiez brala ten obed, ale chlapy beru palacinky ako dezert 😉 , neva mu povedz ked nezje on, zjeme my 😀 😀 😀 😀

Minka, super ze sa dari, kasli na tetulu, asi ma svoje dni, zajtra bude lepsie 😉

fruchtbar
3. mar 2010

fleury pekny albumik.......vidis,a ani to nebolelo !!! 😀

Pekny kocar mas,som kukala s nemym uzasom ! 🙂

fruchtbar
3. mar 2010

ja mam dnes len moju oblubenu zemaikovu kasu s cviklou 😀
ale este neviem kedy,som leniva.... 😅

Ja mam kazde rano vytok,ked si robim ranajky,....fakt.....len citim,ze zo mna vyteka,vytecia a je pokoj cely den.....neviem,co to ma znamenat !

stanusa
3. mar 2010

moj sa ide zblaznit za palacinkami, uz minule kupil nutelu to znamena, ze chce palacinky : 😵

aktakk
3. mar 2010

Ahojte, dobre ranko 😀 . Ale nie, samozrejme pekny den sa praje....

Minka- no oni tie sestricky niektore vedia byt velmi "mile". Moju sestru tak sprdli, ked som ju raz takto bola pozriet (mala tiez predcasne babatka) v nemocnici. Ona chuda po porode precitlivela sa rozplakala, tak som naspat ja nadala sestricke, potom plakala uz aj ona...A bolo vybavene.

Kiwi- ja som tiez chcela robit palacinky, ale moja polovicka tiez neluuubi palacinky. Hlavne ze ked mu ich mama robila, tak som videla ako ich tlaci do seba...ale tak co narobime. Budu hladní , nie?

fleury
3. mar 2010

frucht dik 🙂
veci pre malu nemam ako pofotit, mm ich preventivne pozastrkoval do skrin, aby som lezala a nesnorila kazdu chvilu, ja sa nad nimi totiz vyzivam furt 😀

ja mam na obed paradajkovu polievku so syrom a potom co najdem 🙂))

minka21
3. mar 2010

stanusa ja som taka precitlivela,ze mne ked niekto pri malej nieco povie,tak sa snazim tam pred nimi nerevat,ono je to take ze mi vzdy pride luto ze vlastne dieta nemozem si ani chytit,ani sa na nu pozerat,nic,niekedy mi to pride ze mi ju nechcu dat🙂ale to uz mi hrabka z toho vsetkeho 😉

veve striedaju sa tam,takze zajtra uz tam bude lepsia🙂

fleur idem kuk album,potom precitam postu🙂

fru a citis to len ako vytok ci skor voda? mozno sa maternica uz chysta,ved to mas za par🙂

fleury
3. mar 2010

inak prave pijem ribezlovy dzus a mala je ako vytrhnuta z retaze, som si vsimla uz par dni dozadu, ze na ribezle reaguje najviac 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre