Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lienkad
9. mar 2010

možem sa pridať dejna...Myslíš to že ti povedal jeden tak a druhy tak...Lebo mne tiež jedna že dievča a druha že chlapec tak som v neistote....

fleury
9. mar 2010

dejna no pokial ste to uz pekne videli na utz, tak si mozete byt isti 😉

frucht a lezala si na chrbte pri ctg? nezaznamenalo ti to vyssi tep?

lienkad
9. mar 2010

Flerury...tak to nie ale teraz idem na prietoky prvy krat...a ani poriadne neviem čo to je?

dejna3
9. mar 2010

no, viac sa spoliehame na verziu z 3D vyšetenia... 😉

lienkad
9. mar 2010

tak to by malo sedieť podla ultrazvuku no ja som nebola a teraz lutujem..stale sme to odkladali lebo sme podstate nemali ani čas a potom bolo neskoro....
A možem sa opýtať ako ti ide bruško? lebo mne sa zda že ho mam do špicu....

fleury
9. mar 2010

dejna no myslela som 3D ja vsetko volam utz 🙂 nam nasa stale ukazala len pohlavie, tvar ani raz, dufam, ze sa nenarodi s fuzami a bradou 😀

fleury
9. mar 2010

lienka ja mam take atypicke tehu brusko..stale bolo malinke, teraz kusok nakyslo 🙂 ale pada dole

dejna3
9. mar 2010

fleu 😀 😀 😀
lienka, asi skôr do špicu.. ale na tieto "tvary" ja neverím, pretože, keď som čakala sofí, tak mi všetky "tetky" podľa brucha. pleti, chutí a pod. predpovedali chlapca...a je z toho krásna bambuľka 😀

lienkad
9. mar 2010

aj ja som mala zo začiatku padnute bruško a všetci že to bude dievka a teraz sa začalo vyraznejšie zväčšovať a ide do špica tak už všetci menia nazory že to bude chlapec.....

martina05
9. mar 2010

Ahojte, tak som si vás zbežne prečítala...
Práve som poumývala riadiky...dnes sme mali v menu 🙂 🙂 kyslú fazuľkovú polievku so zemiačkami a žemlovku...
Už máme zmontovanú postieľku, tak sa tu z nej vytešujem... ešte musím dorobiť tie dekorácie ale to asi až zajra alebo vo štvrtok...

Včera som bola na "exkurzii" v pôrodnici v NR, tak som si to tam omrkla - teraz aspoň viem do čoho idem. Predstavovala som si to trošku inak ale myslím, že sa to bude dať zvládnuť

Ako tu všetky píšete o tom CTG, ja som tam ešte nebola...v paitok ideme na kontrolu tak nás tam možno pošlú ....

TAMTAM ........GRATULUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aktakk
9. mar 2010

Seus- uz som pochopila. No pokial mate firmu, tak to tam budes urcite aj pocas materskej stale. Ale aspon nebudes mat taky stereotyp. Celkom fajn si myslim mat takto firmu.Teda pokial nie su starosti. Pokial sa nemylim, tak mate nieco s nabytkom spolocne. Mate nejaku stranku? Posli mi do IP ak hej, by som nieco pokukala.

Ja tiez nespavam na chrbte...mam taky neprijemny pocit z toho. Dychat sa mi sice da, ale mam pocit akoby mi babatko robilo dieru do chrbta...

lienkad
9. mar 2010

No maš pravdu dejna je to rôzne na niekoho to plati a u niekoho uplne opačne alebo vôbec ale to su len poveri, No u mojích švagrin sa to všetko splnilo....

fruchtbar
9. mar 2010

prave som si citala prispevky inych tem dievcat,co spia na chrbte a vela z nich ani nevedelo,ze sa to nesmie a predsa sa im narodili zdrave "o kyslik neukratene" deti....asi je to o tom,ako sa kto citi !
Ved niektori dr.by ma zdrbali,keby vedia,ze chodim do sauny a mne to predsa vyhovuje.....myslim,ze treba pocuvat svoje vnutorne JA a nie vzdy len dr. alebo " mudre " knihy....
Nebudem si tym lamat hlavu a na chrbte aj nadalej spat,pokial mi to nebude robit problemy...

malalady
9. mar 2010

jéééj tamtamka má už babiku?? 😵 😵 😵 😵 gratulujem aj ja 😵 😵 😵

lienkad
9. mar 2010

no jasne že ako sa citiš tak tak by si mala spať.....

fleury
9. mar 2010

frucht no ved ked ti to nerobi problemy tak to neries..len niektorym to vadi resp. na monitore im to vyhodnoti vysoky tep mimi..ja keby som spala na chrbte tak sa do pol hodiny sa udusim 😀

lienkad
9. mar 2010

ja by som zas vobec nezaspala lebo predtím som spávala len na bruchu.....

kika29
9. mar 2010

ja na chrbte ani trocha nevydržím hned sa mi začne zle dýchať. spím na boku to je jedno ako príde ale veľa sa prevaľujem lebo ma už bolia boky. CTG som tiež ležala na boku a malá do toho kopkala jak šaleniatko 😀

pozrela som si to video aj slzičky mi trocha vyšli 😅

fruchtbar
9. mar 2010

ja som tiez spavala len na bruchu a teraz najcastejsie na chrbte,ale myslim,ze maly by mi dal vediet,keby nema kyslik,alebo respektive....by uz medzi nami nebol 🤐 ....ci nie?

fruchtbar
9. mar 2010

ja som pri CTG na chrbte nelezala,ale v piatok idem znova,tak to skusim

fleury
9. mar 2010

aj ja som spala stale na bruchu, ja som mala traumu, ze budem musiet na chrbte raz, ale tak vyriesilo sa aj toto 😀 teraz spim na boku, zaroven trosku aj na brusku, ktore si opieram o paplon

fleury
9. mar 2010

frucht maly by ti dal vediet kebyze sa mu to nepaci 🙂

aktakk
9. mar 2010

Frucht- ja som vcera pozerala jednu relaciu a davali tam info o saunach. A Dr. vravel, ze sauna je dobra vec a jediny, kto by sa jej mal vyhybat su ludia co maju zuzenu srdcovu chlopnu...ze ani tehotne sa nemusia saunam vyhybat.

fleury
9. mar 2010

kika ake video si si pozrela?

kika29
9. mar 2010

o tých predčastne narodených detičiek

fruchtbar
9. mar 2010

ja idem nieco robit,alebo presuniem sa niekam inde "nic " nerobit....dnes som hrozne leniva,len pri pc sedim a jem....uz ma prdelka boli 😵
tak sa majte krasne,zajtra si vas precitam....

aktakk
9. mar 2010

Baby, tak ja z tej svojej rannej vychadzky, co som myslela ze mi usi ostanu uz navzdy cervene, mam pre zmenu cerveny ksicht. Normalne na pravej strane mam velkyyy cerveny flak. TO bude tym, ze som bola zvyknuta sa uz len autom vyvazat.

fleury
9. mar 2010

jaj tak, ja ze ti pustali na ctg nejake 😅

fruchtbar
9. mar 2010

kika-ale je to krasne,ked sa to podari,len maly Kubko mal smolu....to by som nechcela
Video je smutne a krasne zaroven!

kika29
9. mar 2010

nie nepúšťali len mi dali pásy sestričky a odišli preč a počula som potom ako skrýkla žena a o chvílku detský plač tak asi niekto porodil v tedy 😀 ale nekričala len raz tak silnejšie skrýkla a potom už nič len plač bábätka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre