Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

grekyna23
11. mar 2010

civi, torta vyzera super, dala by som si taku cokoladovo-bananovu, dnes som uz mala spic, predchvilou sisku a chystam sa na donutku, stale mi je malo, ale na vahe uz ukazuje veru dost 😠
dejna vidno, ze uz sa ti polepsilo, ked si taka aktivna 😉

cicimon
11. mar 2010

civi - vyzera super

fleury - tak to mas dobre, ja planujem vyuzit erarne kosele, ak sa bude dat

fruchtbar
11. mar 2010

heeeej,Civava,z teba bude este jaka to zienka domaca !!!! 😵

civavava
autor
11. mar 2010

grekyna mnaaaam, neprovokuj! ja musim furt tu blbu dietu drzat, az do porodu 😠 😠

cici,dikes 🙂

frucht, ti poviem, zacina ma to bavit!!! 😎
ale spokojna budem az potom, co mm schvali..bo vyzor je jedna vec a chut druha 😀 😝

grekyna23
11. mar 2010

u nas na porodnickom su povinne erarne kosele, ale zupan si beriem svoj 😉

dejna3
11. mar 2010

greky, aspoň sa nemusíš báť, že si svoje zašpiníš a máš aj menej prania 😉

cicimon
11. mar 2010

moj mm ma za necele 3 tyzdne meniny, tak tiez planujem nieco sladke spravit....som zvedava, co z toho bude 😨

fleury
11. mar 2010

pridavam si recept k seuskinemu zo vcerajska(?) do zaloziek, a ked budem moct konecne kuchtit aj ja, pochvalim sa 😎

stanusa
11. mar 2010

ahojte, pospala som si fajne aj sladké spapala, tak som už spokojná a kľudná 🙂

civava ten šľahačkový krém je chutný a tvoj manžel sa isto bude oblizovať...inak cesty sú v pohode, sneh stopený takže si myslím že ti v pohode dôjde

čo sa robí na MD? tak ráno vstanem kedy chcem - v mojom prípade okolo 7.30 😝 aj skôr, potom sa napapkáme, urobím kávičku a pokoníkujeme, potom šup vonku - do obchodu, na poštu atd, navarím obed, príde mm sa najeme, poobede trošku popracem, kuknem TV alebo si zdriemnem no a potom príde muž u práce.
som sa bála ako pomaly to pôjde, ale práveže časetí aj tak

jankako
11. mar 2010

civi,aj ja ťa asi zadrhnem..vieš ak by som sa zakusla do tej torty??a taka čerstva mňamky..no načo som to pozerala!!!
baby mňa strašne bolia stehna...mám zospodu nohy opuchnute,aj ruky..ten ma zajtra nechá v nemocke už to vidim ak farebny film!!!drbne ma!!!
dneska ma muž pobozkal na jedno prso potom druhe a na brucho a vravi že:Tatra,Matra,Fatra... 😀 😀 😀

grekyna23
11. mar 2010

hlasim, donutka sprasena 😅
civi a to zo svojoj torty ani neokusis?
dajna, mas pravdu, a svoju peknu kojenecku nocnu koselu vyuzijem dost doma, ked uz budem zahojena 😉

fleury
11. mar 2010

janka neboooj oni si ta tam uz nechaju len ked budes rodit, ved ty uz nie si rizikova...teraz neviem ci som ta potesila alebo vydesila 😀

fleury
11. mar 2010

grekyna a tebe uz 36tt svieti na koniku, zas sa predbiehas!! 😅

civavava
autor
11. mar 2010

jani, nemaluj certa na stenu, ze ta nechaju v nemocke....snad nie!!!! este to privolas .... 🙄
jeej, zlaty tvoj mm 😵 😵 😀

stanus, ani ja sa nenudim, som na PN uz skoro mesiac, ale den ujde rychlo ako voda...je pravda ale, ze ja cez den dost spim, kedze sa mi v noci neda....
z toho tu boli tyzden nasi, tak to ubiehalo jedna radost...
vela citam v posteli, to milujem , idem 2x denne so psikmi von, do poradne chodim kazdy tyzden niekdy aj 2x, stvrtky vecer 2 hodinky do jazykovkyno a KONIIIKUJEM 🙂) ....takze fakt to leti....

civavava
autor
11. mar 2010

grekyna, no asi si kusok dam....na vyskusanie....ale len 1!!!! 😠

grekyna23
11. mar 2010

neboj fleury, to je nejaky omyl, vsak vies, ze sme narovnako 😉

jankako
11. mar 2010

no neviem..na tri dni na odvodnenie ma šuchne ako nič..jedna tam bola na odvodneni tiež tušim v takom tt ako ja...no ale ak by to vyzeralo že aj rodiť možem,tak ma necha rovno porodiť..
začína mi tento týž.všetko dochádzať čo sa týka porodu... 😖 lepkať mi začína trochu..
buduci týž.nemam muža doma,tak od pondelka do piatku nemožem rodiť...tak ak mila vaneska chce,može tento vikend špekulovať alebo potom až ten dalši... 🙂
prečo mi tak narástlo brucho tento týž???to je divne.. 😒

stanusa
11. mar 2010

som rada, že v nemocke nám nenútia erárne košele, lebo pri tej zostave pacientiek by to bol des 😅

tak zatial sa majte, idem trochu poklebetiť 🙂

monva
11. mar 2010

civi - uz mam servitky pri sebe na utieranie zaslintanej klavesnice, ja by som si taaak dala tu tvoju tortu mnaaaam 😀 😀 😀

vcera som konecne objednala z pampyshopu 6D sadu do postielky, plachtu, komplet do kocika a za 40 eciek este kocky a stavebnice pre Danka a aby sa nepovedalo, tak aj jednu hrkalku pre malu 😀

Baby este stale sa nevieme rozhodnut na mene, ako sa vam paci Tatiana ??? (Tánička, Táňa, Taťka, ...) myslím, že sa hodí k Danielovi, či ???

fleury
11. mar 2010

grekyna viem, len ja by som aj prijala, aby to slo rychlejsie 🙂

janka no sak malicka teraz pribera riadne, tak moze aj brusko 😉

fleury
11. mar 2010

monva tanicka je pekne aj sa hodi k danielovi 🙂

grekyna23
11. mar 2010

monva, pozeram, ze sa tie pacia mena s dvojhlaskou....ie, ia.....Tatiana je pekne meno 😉

monva
11. mar 2010

fleury - diky 😉 mam dokonca pocit, ze sa Tatiana neda ani skaredo povedat, aj ked su deti vynaliezave 😀

no asi idem zehlit, sobotu mam poradnu v nemocke, a pred navstevou dokyho mam vzdy pocit, ze treba mat doma vsetko oprate, ozehlene, upratane navarene - pre pripad, keby si ma nahodou chceli v nemocke nechat 😀 Tak si zapnem telku a pozehlim, co zvladnem 😀

ked som cakala danka, tak som pred kazdou poradnou polievala kvety, lebo som sa bala, ze MM ich polievanim pokazi. A vysledok? Vykapalo mi zopar kaktusov, lebo boli preliate 😀 😀 😀

monva
11. mar 2010

greky - 😀 si ma odhalila, hlavne, aby tam nebolo "R", staci mi uz v priezvisku, a okrem toho skoro cela rodina z mojej aj mm strany "rackuje" (okrem MM), tak nechcem seba ani deti trapit este aj menom s r-kom 😀

fleury
11. mar 2010

monva tiez sme vyberali meno kde nie je r, lebo mm rackuje a boji sa, ze bude aj mala 😀

civavava
autor
11. mar 2010

monvi, Tatiana je kraasne meno 😵 😵 mne sa velmi paci

jani, inak aj mne nejak vykuklo brucho posledne 3dni....a STRAAAASNE svrbi.... 😠 😒

civavava
autor
11. mar 2010

fiiha fleu, a ja som na rackovanie ani len nepomyslela!!!! dufam, ze Rene rackovat nebude .... 😲

fleury
11. mar 2010

civi mne sa paci, ze mm rackuje, je to take mile 🙂 len on s tym ma problem nejako, tak som mu vyhovela a r sme vynechali 😀

monva
11. mar 2010

ono sa to da pekne podchytit, len nasi to, ze ja a brachovia rackujeme neriesili, ja som si to dokonca ani neuvedomovala, az ked som prisla na SS a nemcinarka mi povedala, ze to mozem pri nemcine brat ako vyhodu, som sa skoro urazila 😀 potom som v 18-tke chodila k logopedicke, aj som sa naucila R povedat spravne, no kedze dost rychlo rozpravam, nikdy ho spravne povedat nestihnem 😀 😀 😀
aj moj MM hovori, ze mu to na mne nevadi, no niekedy si zo mna robi srandu 😠

fleury
11. mar 2010

monva chapem manzela, ja som rovnaka, sem tam ma chyti vtipna nalada a rackujem aj ja, cim ho samozrejme nastvem 😀 ale mne to rackovanie nevadi, paci sa mi, je to take sexi 😀 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre