Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kiwinka
15. mar 2010

minius,,no ja si myslim, ze to boli kontrakcie,, ja fakkt neviem!
baby, zacinam mat strach ... 😖 z porodu a podobne,,, je to prirodzene, vsak?

az teraz citam, ze lubiku porodil Lukaska! Blahozelaaaam! vela zdravicka a mliečka 🙂 !

silvi7, no zajtra mame poradnu 😀 som zvedava ako dopadnem...

majca424
15. mar 2010

kiwi neboj sa, určite každá z nás ma nejaké tie obavy, len niektorá väčšie a niektorá menšie...
ja tvorím asi osobitnú skupinu, lebo sa bojím total brutal 😀 😀 😀

cinocka
15. mar 2010

kočky a načo je dobrý ten čaj z maliníka? 😒

fleury
15. mar 2010

kats 😀 hehe to bolo dobre, ze este paradajky zasadit este 😀 Sikovnaaaa 😅

fleury
15. mar 2010

kiwi nebooooj, naco sa bat dopredu? a ked sa spusti porod, uz nebudes mat cas riesit to, ci sa bojis 😀 😉

kiwinka
15. mar 2010

majca, dakujem za povzbudenie 🙂 total brutal som sa bála asi vcera ked som mala tie bolesti... dnes mi tiez nie je najlepsie... a v prsiach mam tlaky nejake do kelu.

minius a nie, zátka mi neodisla,,to by som spozorovala zrejme.. uvidime na monitore zajtra co povie Dr.
len mna to chyti vzdy vecer,, no a vcera to bolo uplne najbrutalnejsie zatial. uvidime co bude dnes 🤐 ...

zuvinka102
15. mar 2010

babulky neviete mi pomoct, nedokazem ani zehlit, drobcek strasne kope az tak, ze niekedy az ma nadvihne... jaaaaj ale to strasne boli a neviem ho nijak zastavit.. mavate to aj vy?? ak ano co robite??

majca424
15. mar 2010

neboj sa, keď Ťa to chytí, porodíš, veď teoreticky už môžeš, a potom Ti všetky budeme závidieť (samozrejme v dobrom) že už máš maličkú pri sebe a že to máš už za sebou 😉
Tak potom ja keď dostanem bolesti tak už neviem ako sa budem báť... to už sa asi nedá ani pomenovať 😅 😅 😅

fleury
15. mar 2010

zuvi skus ho pohladit a dohovorit mu 🙂 Mne pomaha len menit polohu a cakat, kedy najdem tu spravnu, ktora malej sedi 🙂) Ale moja kope skoro stale, takze ja uz som s tym tak nejak zmierena, ze mam v brusku duracellku

juliap
15. mar 2010

kats ja som tak pri martinke polliala rano sklennik, co sme mali pri dome,dosla som si na trh na nakup po cerstvu zeleninku na nedelu, potom k mamine, lebo som u nej mala zajednany obed, chcela robit ovocne gulky a nakoniec som ju ja ucila robit buchty na pare, lebo sa jej podarilo take cesto /mamka je ceska a u nich sa buchty na pare nerobili, to len na vysvetlenie, takze som ju to naucila "na stare kolena"/, no a poobede od 14 do 16 som si stihla este poopalovat nohy na balkone, lebo bolo krasne ... a potom ma mamina vyhnala do nemocky, lebo sa jej nepacilo, ze uz prenasam a ze no ved podme, nech aspon kuknu ... a martinka bola o 19 na svete ... 😀 😀 😀

fruchtbar
15. mar 2010

zuvinka,prihovor sa mu,alebo si sadni na fit loptu a poskac si,nejako ho uspi,pohyb uspava,na nasho zabera sex,to da vzdy pokoj... 😀 ....inac ja ho nechavam nech vyvadza,ved telo je mudre a ked to bude privela,pridu tie falosne kontrakcie,ktore toho maleho nespratnika upokoja!

zuvinka102
15. mar 2010

no ved som uz prestala zehlit a rozpravame sa ale cim viac sa rozpravame tym viac kope tak asi nesuhlasi ale ukazujem mu uz aj, ze sme mu vsetko nakupili a tak no myslim si. ze mu vadilo to teplo od zehlicky.. ale vysvetlujem mu, ze zehlit treba lebo ak to nespravime mi dvaja tak nikto 😀

fruchtbar
15. mar 2010

😉 ja som uz dom vyupratovala,uz len dlazky a dam si teplu vanu.... 😉
Po schodoch som dnes vysla uz sto krat,ale mne sa zda,ze ten maly tam ostane az do 18-tich ! 🤐

fruchtbar
15. mar 2010

este si dam jednu cokoladku.....

kats
15. mar 2010

juli 😀 😀 😀 😀 😀
kiwi nebooooj vsetko zmaknes 😉 moja kamoska sa straaaasnitansky bala a ked som ju bola v nemocke pozriet tak sa upne rozplyvala ze aka pohoda s epiduralkou a naco sa tak stresovala 😀
a to vecerne bolenie ... to mas v kuse? lebo kontrakcie su tak ze pride a do minuty odide... v roznych casovych odstupoch... tebe sa mozno len telo pripravuje ked ta aj krize a prsia bolia 🙂 dufam ze zajtra na poradni bude vsetko OK 😉 aj ja maaam zajtra prvu nemocnicnu poradnu 🙂
u nas tiez sexik malu upokoji 😀 ale muz uz moc nechce ked stale pocuva ako mi to brucho tvrdne alebo ako sa mala vyduva na jednu stranu a pod 😅

fleury
15. mar 2010

frucht no sak vie, ze ma este cas, neboj do terminu porodis 🙂

vejula
15. mar 2010

čavte kočky. No tak som došla od kožnej, a moc mi teda nepovedala.. LEn že malý tlačí na pečen, takže preto tie vyrážky a že spúšťač mohlo byť hocičo... No vraj to musím tie tri týždne vydržať. Dala mi nejaký chladivý krém a nič viac 😝 A vraj to nieje až také hrozné 😅 No ale ja som sa celu noc škrobala jak všivavá... Tak dávam prať tým istým práčkom keže mi nepotvrdila že to môže byť ním, a dám o jedno pláchanie na vyše, pre istotu, a vraj aj ten harmanček to mohol vyvolať, že to je tiež aalergen, Ale zrejme to nieje nič nebezpečné...

kiwinka
15. mar 2010

kats,no bolo to take intenzivne bez prestatia,,,nemalo to casove useky,,, bolo to sústavné pichanie.skor pichalo ako bolelo....ale strasne fakt! a vytok popritom jemný,,ale nie hlienovity- zatka nie,, a ani plodova voda. len vytok priezracny jemny a trosicku.

tantama
15. mar 2010

ahojte kočky ja mám dobré správy... Maša Grétka už nie je na infúziach a cez sondu do žaludočka papá 25ml mlieka... je to super pokrok.....
kiwi nwboj ak to príde budeš vedieť že to je ono 😉 a vôbec ešte máš 2tt čas tak sa neponahlajte 😀

fruchtbar
15. mar 2010

ja viem Fleu,ale teraz uz vyhrava zvedavost,nedockavost a radost nad zdravym rozumom 😉

marika1902
15. mar 2010

Ahojte baby tak ste toho zas popisali 😀 som mala co robit aby som vas docitala.

Inak moj kubko pekne vystraja ale ak mam pravdu povedat ja sa vzdy z toho strasne tesim lebo viem ze je ok a mna to ani neboli. Najcastejsie sa rozblazni ked jem asi ho padajuce jedlo do zalutka stekli na nozickach 😀 😀

kats
15. mar 2010

gretka krasne papka 😉 je jasne ze je to sikovna kocka 😵 😵
tantamka ma pravdu 🙂 kontakcie spoznas urcite ale fakt ani neviem ako 😀 proste budes vediet 🙂 hlavne nech je vsetko v poriadku 🙂

marika1902
15. mar 2010

inak moja kamoska si myslela ze ma zastavene vetry tak v pohode zavarala az ked zacala mat kontrakcie kazde dve minuti utekala do porodnice nastastie to stihli a ma krasneho synceka 😀 😀

fleury
15. mar 2010

frucht ja viem, ja to mam presne narovnako 🙂

Gretke nech sa dari aj nadalej, aby uz coskoro mohla ist domov 🙂

aktakk
15. mar 2010

Taska pobalena, mozme ist 😀 . Aaale zistila som, ze budem musiet kupit podprsenku na kojenie, to co mi sestra helfla je mi dobre teraz. 😝

Tamtami- to je super, malinka je sikovnica. A podla coho vas pustia domkov? Podla vahy???

Inak ste sa pytali na notebooky atd...ja by som si nic co nepotrebujem cenne do nemocky nebrala. Mne zmizla raz taska a to som ju mala v uschovni prosim pekne. Nejaky dobrak mi ju vymenil za hnusnu dosklbanu a moju krasnu novu znackovu si zobral. 😠

moni
15. mar 2010

ahojte, idem docitat...fleury ty si ani nerob srandu s tym augustom 😠
mne sa zas snivalo ze cheerlady a lucinka mi strasne skritizovali kocik ktory som vybrala, ze co som za mizernu mater ked chcem v tom decko vozit 😀

marika1902
15. mar 2010

inak ani ja by som si do nemocnice nb nebrala mozno az na druhy den ak by mi ho mm doniesol ale podla mna ho tam potrebovat ani nebudem vsak budem mat pri sebe kubka na nb nebude cas 😀

kats
15. mar 2010

do porodky urcite nic cenne 😉 aj mobil som si nosila vsade so sebou 😅 kamoske smajzli fotak co fotila maleho - najviac nastvu tie fotky 😠 , tak aj ten ked mi muz doniesol, pofotila a dala mu ho spat... alebo nosila vsade v postielke s matusom 😉 nemala som nausnice ani prsten... aj tak su tam zbytocne 😀

zuvinka102
15. mar 2010

tamtamka Gretka je sikovnica ked tak krasne papa..

no my teraz s drobcekom riesime ci chceme mat na stene namaloveneho tweetyho alebo macka pooh , takze mozete pomoc a hlasovat

marika1902
15. mar 2010

kats ja uz prstene ani nenosim bo mi puchli prsty ☹ ☹ som bez nich celkom nesvoja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre