Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

alicc
15. mar 2010

veve tak ta aspon trochu lekár upokojil a ja ti to zosrdca želám, teda všetkým prajem aby to bolo rýchlo a čo najmenej bolestivé 😉

fleury
15. mar 2010

alicc pripajam sa, tiez zelam kazdej co najlahsi porod a zdrave babatko 🙂

aktakk
15. mar 2010

Moni urcite sa bude dobre vozit 😉 .

Marika- no ja som ho mala vyhliadnuty tak, ze mi ho sestra zajednavala, nakolko sme boli v zahranici s drahym. Ale moja polovicka tam nechcela ist ani za svet, takze nakoniec z toho nic nebolo.
Momentalne byvam pri PN, kupili sme byt aj ked mame sen este stavat samozrejme.

fruchtbar
15. mar 2010

Moni,tak ako vzdy,len tentokrat to nevyslo....mozno nov nepraje dlazkam....ale teraz som skusila kusok vydrhnut tou okenou a konecne som dosiahla pozadovany lesk.....lesknu sa ako psovi gule 😀 ,tak to dorobim a doprajem si upokojujuci kupel' !

Majte sa krasne zatial

marika1902
15. mar 2010

aktakk mne je tate dedinka pochuti celkom je to v strede medzi novym mestom a tn cize je to tak super aj ked v dedine je prd a hlavne nuda kedze tu poznam min ludi lebo ja som povodom martincanka 😀 😀 😀 😀

moni
15. mar 2010

fleury, no potrebujeme sa prestahovat najprv aby sme to neprevlacali zbytocne z jedneho miesta na druhe. poslu to do 2-3 dni takze v poho 🙂

frucht, hura 😀

aktakk
15. mar 2010

Marika- no ved prave, mne sa to zdala taka vhodna dedinka, lebo je aj tam aj tam blizko...
Ja tiez byvam teraz na dedine, nepoznam tu vobec nikoho, lebo som z dubnice...takze sme na tom podobne. Ale tak ved mozno sa s niekym zoznamim.
No ty si teda inak z daleka...

cicimon
15. mar 2010

veve - tak nech to tak vyjde

alicc
15. mar 2010

ja tiež ešte nemám doma vaničku , ale chcem takú čo sa primontuje na vanu a je na nej aj prebalovacia doska, v predajni hovorili, že do troch dní po objednaní príde, tak sa spolieham na to

fleury
15. mar 2010

moni to tento vikend uz sa stahujete?

veve23
15. mar 2010

dik Alicc, Cici aj vsetkym, tak aspon mam na chvilu pokoj v dusi 😉, aj ja kazdej prajem sup sup porod bez komlikacii, no ale clovek mieni, panboh meni......takze nechame sa prekvapit...

a mam 16 kg plus, tak si idem dat cokoladku 😀

jankako
15. mar 2010

mne je otupno a nudno bez muža. ☹

fleury
15. mar 2010

veve dobry napad!! ja mam uz nakupene milky orieskove do zasoby 😀

fleury
15. mar 2010

janka ved je prec len na tyzden nie? o chvilku je zas pri tebe 😉

jankako
15. mar 2010

no ja viem,ale som si zvykla zase,lebo bol dlho doma.. ☹
bože baby,tieto pažravky to je hrozne..fakt je to pravda že posledny mes.je najhorši..ja už tiež neviem čo by som ,,odradosti,,zhltla..už som mala poobede aj mini čoko,aj jablčko,aj pomaranč teraz som sprášila jednotáčika.. 😠 no,som zvedava či to bola mala taka hladna alebo ja.uvidime aka bude porodna váha..ked tak pekne mlsá posledny mes.

fleury
15. mar 2010

janka tak aby si nebola smutna tak si kukni toto

https://www.youtube.com/watch?v=BJcufrUpiSk


budme rady, ze nemame taketo problemy 😀 😀

lucinka1104
15. mar 2010

jankako čo by som ja dala aby som mohal jesť ja som o 11-tej zjedla slepačiupolievku a aešťe etraz mi ej staršne zle pali ma záha a neviem čo mam skusiť jesť aby mi už konečne aspon chvíľu bolo dobre.....
verím že ti je bez muža smutna aj mne by bolo , aj aj som tu teraz celé dni väčšinou bez neo,ale mam aspoň malého

moni
15. mar 2010

fleury, no dufam ze sa budeme tento vikend stahovat. stale sme nepodpisali novu zmluvu lebo sme nevideli ci naozaj ten byt prerobili ako slubovali. teta nas pekne natahuje 😠

aj na mna ide hlad 😒

fleury
15. mar 2010

ja tiez posledne dni mam chut zjest vsetko, len musim po malych davkach, lebo zaludok mam stlaceny jak slak 😝

fleury
15. mar 2010

moni no pekne, takze prekvapko na poslednu chvilu. Som minule citala, ze tiez mas podarenych susedov, co do hluku naokolo..ja sa tiez tesim ako im to mala po veceroch vrati pekne 😀

veve23
15. mar 2010

este otazka...neviete co znamena HSB ? dr. mi napisal dopredu tehu knizky HSB a vyfarbil kriklavym fixom, tak neviem co to znamena

moni
15. mar 2010

fleury, no ved to ze sa nevieme dopredu zariadit. mna nestresuje samotne stahovanie, ale to ze tu zmenu adresy treba vsade nahlasovat, a byrokracia je na hlavu vsade na svete 😠
no vcera som pri klepani reznov bola mimoriadne ohladuplna, aby mi zas ta trubka nebuchala 😒

moni
15. mar 2010

veve, HSB nie je nahodou streptokok?

moni
15. mar 2010

tak veru, HSB...hemolyticky streptokoka skupiny B

tarinka333
15. mar 2010

ahojte kocky, clovek tu nie je cely vikend a nestihacka citat 🙂 Mame nejake nove aprilovcatko?

Ja som dnes bola na poradni v nemocnici. Tak vazime cca 2830g, sme o tyzden mensi, ako by sme podla TP mali byt, ale ze to vobec nevadi a je to velmi skreslene. CTG najprv vykazalo nejako miernu tachykardiu 😲 😲 😲 u malickeho, tak ma poslala Dr. sa napapat, napit, na UTZ. a potom zas na CTG... Kontrolne CTG uz bolo dobre, bez tachykardie 😅 malicke len bolo treba zobudit a nejako sa mu nechcelo 🙂

Bola som aj podpisat suhlas s EPI. Akoze nechcem si ju nechat pichnut, ale na poucenie som pre istotu bola. Neviem, co ma caka, takze mam zadne dvierka 🙂 Ale na Dr. sme cakali 2 hodiny !!! Uz som bola s nervami v koncoch, tlak 90/50 (sa sestricka az zlakla, ze co taky nizky), no ale nakoniec nejaky ten Dr. na poucenie dosiel, no... len som strasne vycerpana!

veve23
15. mar 2010

Moni, dik....cize mam to chapat ze mi asi dnes robil ten ster na streptokoka, lebo tam je aj dnesny datum a nechal tam medzeru na vysledok aby vedeli pri porode ci mi maju dat tie antibiotika. No stvrtok budu vysledky tak uvidim 😎

fleury
15. mar 2010

moni tak to hej, byrokracia nepusti, tiez som si uzila..a to este ideme stavat, uz sa tesim na dalsie uradnicke buzeracie 😠
nam nasa susedka vyklepava rezne takmer denne..najviac ma stve ale jedno rozmaznane decko, ktore tu narobi vacsi bordel ako prerabanie bytu...som zvedava ako suseda zareaguje na prichod konkurencie 😀

moni
15. mar 2010

veve, ked nechal medzeru tak veru este len uvidis 🙂 hadam to bude negativne!

fleury, pekne ich vyrevte 😀

tari, chrobacik ti chce asi ulahcit porod...alebo dba na svoju liniu 😅 mas pravdu, tie merania su nepresne, mozno budes este po porode prekvapena 🙂
hlavne ze mate ostatne vysledky dobre 😵

jankako
15. mar 2010

dakujem fleury.. 😀 trošku retardovaní,ale aj to sú ludia,nie??? 😀 😀
veve vitaj v klube HBS pozit..

fleury
15. mar 2010

moni ked bude mala nahodou kludna zapojime dalsi tromf..mame hudobnu aparaturu doma, co by rozozvucala aj sportovu halu, takze na ich mieste uvazim co robia 😀

janka presne tak, troska skodoradosti neuskodi, ked clovek vie, ze stale sa moze mat este horsie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre