Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aktakk
10. sep 2009

Mne jedlo tiez nechuti tak ako predtym...Varene moc nemusim. Teda obed spapam ale do masa a podobnych veci sa musim nutit. Aj ked ideme na obedik, tak polievku zjem a druhe si dam zabalit a zvacsa to cele aj ak donesiem domov ani nedotknute. Radsej rozteky a chlieb.

petulka777
10. sep 2009

Ahojte baby,chcem sa spytat,ci nahodou neviete o nejakom privyrobeni si,zevraj existuje nejaka praca co si doma a robis cez internet...Nepoculi ste o tom?Uz sa doma nudim a viacej euriek by sa tiez zislo 😉

fruchtbar
10. sep 2009

moja sestra nakupuje cez internet pouzite veci z bazaru a dalej ich predava a tak si celkom pekne privyraba.....ale na to musis mat zaludok a povahu!

tantama
10. sep 2009

petulka hod si do googlu práca s pc na doma a vyhodí ti to vela možností... isto niečo nájdeš... 😀

petulka777
10. sep 2009

jasne,dakujem Vam,uz sa na tom pracuje 🙂

kika29
10. sep 2009

ja som dnes jedla len suchý obed vôbec nemám chuť na nič teplé. je to zle ked nejem teplý obed a som tehu?

tantama
10. sep 2009

kika myslím že nie... skôr zjedz aspoň nejaké ovocia a zeleninu nech máš dosť vitamínov a papaj čo ti chutí..... ved to potom dobehneš keď ti bude dobre 😀

iveta72
10. sep 2009

Hello ladies,
tak som bola dnes na druhom ultrazvuku. Namerali fazulke 13.5 mm, a vyzera na 7tyzdnov a 5 dni.... A co je hlavne som videla oci podla mna, a URCITE som pocula SRDIECKO bit!!!!!!

Tak som stastna. Som to povedala mame, tak ta sa od stastia rozplakala! Aj babi som zavolala, aj ta je stastna...vsetci su stastni. Dnes to poviem sestre a brachovi, ti sa tiez potesia.......

tantama
10. sep 2009

ivetka gratulujem.....

iveta72
10. sep 2009

Ahoj Tantama,
DAKUJEM!!!!!

a Zuzi je kde?

tantama
10. sep 2009

No skus si prečítať pár strán do zadu.. Zuzi ma trošku problémy v práci a tak nemá prístup na net... dnes išla k dokymu tak dúfam že všetko ok.. a že sa ozve ked bude môcť na net bud v café alebo niečo vymyslí....

iveta72
10. sep 2009

tantama, tak to si urcite precitam, len nemam cas.... v praci mi toho dali vela. Zaciatkom Oktobra mam ist na sluzobku do Moskvy, ale velmi sa mi nechce, bojim sa..... nic nechcem riskovat!

kiwinka
10. sep 2009

tehulky, taak sme doma z poradne , vsetko OK, brala na citologiu material, o 2 tyzdne na poradnu idem zas a dala ma na rizikove tak musim ist k obvodnej po PNku... tesim sa, vsetko je v poriadku ! konecne tehu knizku, taak sa vyteskavam ako mala :D a termin porodu mam 01april ale napisala mi 02april do tehu knizky ze prvy april nedavaju ze to sa nerobi, nechapem HM...

tantama
10. sep 2009

kivi to je super že ste v poho a prečo ťa dal na rizikové???? či ty si chcela??

ivet tak sa skus poradiť s lekárom čo si o tom myslí..... a neboj to by nemalo byť problém....

eridani
10. sep 2009

Ahojte, tak sme naspat z prveho ultrazvuku. Doktror mi toho vela nepovedal, ale ked som videla to male na minitore, tak som bola uplne mimo. 😵 Nakoniec mi dal aj foto, ani som ho velmi nemusela prosit. Inak robil mi ultrazvuk uz cez brusko, nie vaginalne. Podla MS sme v 11tt+3, podla ultrazvuku nepovedal, len ked som sa pytala, tak povedal, ze male ma 54mm. Este som zachytila ako diktoval sestricke AS+, pohyby+ a kopec dalsich veci. Okrem ineho aj NT 1,1. Ze by mi robil aj nuchalnu transluceniu? Alebo to mozno bolo nieco ine. Som ale uplne stastna a nemozem sa vynadivat na foto. 😵

eridani
10. sep 2009

Pozeram, ze ste sa tu bavili aj o plateni, ja som teda neplatila nic. Asi e to u kazdeho lekara inak.

aktakk
10. sep 2009

Tak kockam s dobrymi vysledkami gratulujem!!!
Kiwi, ja mam v knizke 1.april.. Tak to asi zavisi od doktora...Ale nechapem co je na tom, ved je to den ako kazdy iny. Taktiez ak by sa Ti narodilo babatko 1.ho tak Ti nedaju 2.ho do rodneho listu. Aj ti robilu UTZ? Ci nie?

kiwinka
10. sep 2009

tantamka,,ja si rizikove "zasluzim"... v roku 2005 mi operovali vajecnik, mala som nador,,tak mi ho vyoperovali a ostal mi len jeden a s tym jednym sme otehotneli co bol zazrak 🙂 takze najme preto,,ale aj pracujem v rizikovej oblasti , na letisku,,zvysene riziko nakazy roznym israckami,,,ludia z celeh osveta k nam lietaju cez prahu... a podobne... takze preto som na rizikovom a tesim sa, presne tak som to aj chcela 🙂
len musim ist k obvodnej pre PNku a verim, ze mi da aj vychadzky! lebo ak nie tak mozem byt do 9 mesiaca len doma zavreta!

tantama
10. sep 2009

ahááá ja som to ale nemyslela zle... ja som bola pri prvom na rizikovom..... teraz sa nechystám ale jeden nikdy nevie🙂) možno ti prvý týžden nedá ale skus si vychádzky pýtať.... aspoň ti povie či a kedy... a oddychuj nech sa má gombíček dobre🙂

kiwinka
10. sep 2009

aktakk teraz mi UTZ nerobili,,posledny mam zo dna 28aug..tam aj fotku m idali, mali takmer 2cm a bilo nam srdiecko krasne :D najblizsiu poradnu mame 01oktober teraz a tam dohodneme termin screeningu dalsieho 😀 az dnes mi dali tehu knizku no a dala mi 02april termin porodu Hm...sak to je jedno 🙂
a ty si z BA? ci nie?

kiwinka
10. sep 2009

tantamka ja som sa neurazila, ja viem ze to nemyslsi zle 😀 vsetko je OK 🙂!
boze snad mi da vychadzky veru,,necem byt doma az do konca tehu uff...
a ona mi moze napisat cas od kedy do kedy mozem mat vychadzku? ci ak osa to robi? nemam s tym skusenost, poradis mi?

tantama
10. sep 2009

hej vychádzky sa dávajú zvyčajne dve hodky do obeda a dve po obede... ale budeš si musieť dávať pozor na kontroly.. tak je dobre to dodržiavať...... môžu chodiť aj večer.. kamoške prišla večer o 21:00 kontrola... šialenéé

kiwinka
10. sep 2009

fuuuuuha, tak to som necakala nazoaj, no,ale aspon budem doma odychovat a nemusim skoro rano vstaavat a tak podobne :P
takze neexistuje rizikove bez obmedzeni ? ze ma len vypise na PN a hotovo...

tantama
10. sep 2009

no asi nie🙂)) ale aspoň si oddýchneš.... kým ja budem makať 😀 ale nie fakt si to doma uži...

kiwinka
10. sep 2009

aspon si odychnem to je pravda,,zial mam rizikovu pracu teda miesto kde som svoju pracu vykonavala a nebudem to riskovat kvoli malemu,,pekne doma budem a hotovo :D ...sak keby mi dala 2 hodky do obeda a dve po obede to by bolo suepr!

tantama
10. sep 2009

no babulky ja sa rozlúčim idem domov za 10 min a niečo uvariť.. nie že by som bola hladná ale malý Dávid by zjedol aj klince🙂) tak sa tu majte a zajtra sa ozvem

lenka7984
10. sep 2009

Ahojte
Kiwinka ja som tiež na rizikovom ale mne dal marotku rovno gynekolog
Ja som nezamestnana a som na podpore teda teraz už na marotke
Na socialnom mám známu a ty mi povedala že tehotne nechodia kontrolovať

ikushik
10. sep 2009

ahojte 🙂 lenka, napisala som ti IP, tak si prosim precitaj.
juuuj baby napchavam sa ako divááá, ked mne tak chuti..no ale musim sa fakt krotit lebo takym tempom bude zo mna slonica 😀 😀 😀

kiwinka, pekne si oddychni, urcite neriskuj koli malemu mimi 😉

ninuska8
10. sep 2009

ahoj baby, Zuzu no ako dopadla kontrola?

No ja som dnes bola posledny krat v praci, nakoniec som ukoncila pracovny pomer este mi vyplatia trojdnovu marodku no a potom mi bude codit zo soc.poistovne 55% z mzdy-nejaka davka, som ani nevedela, ja som z tych veci uplny magor... teraz som na PNke a neviem ako to je ci mam ist na tu soc.poistovnu alebo to pride uz automaticky, uctovnicka vravela, ze ona vsetko za mna posle aj som tam cosi podpisovala, len nechcem nic zanedbat, aby potom neboli problemy...no a doky mi tiez napisal urceny cas vychadzok, tak neviem ci to musim dodrziavat tak prisne ci ako...

no a mam taky problem, ze neviem sa donutit pit vodu a nejako som prestala chodit na malu a ked idem tak zo mna vyjde maly cvrk (prepacte za vyrazy🙂)) az sa bojim, aby som nedostala nieco s mechurom, ale ja uz neviem, co mam pit ked mi je zo vsetkeho zle, nemate nejaky dobry tip?

ikushik
10. sep 2009

ahoj ninuska, zuzka sa ozve az ked bude moct lebo teraz nema pristup k netu, no skus papat aspon viac polievok,alebo pit po malych castiach, ale urcite to nezanedbavaj ! oukej? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre