Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

minius
16. mar 2010

fleu aspon ta nebude tolko budit v noci 😀 a mozte si pekne pospat 🙂

fleury
16. mar 2010

minius co mna ale tatka aby nebudila 😀 ak by som sa mala riadit tym aky ma rezim teraz, tak by sme vstavali raz za noc len a potom az rano o 6tej 🙂

malalady
16. mar 2010

tak ako včera som si všimla,že už ma malinka tak netlačí na rebierka,že je nižšie,ale som si nemyslela,že je to klesnutie bruška 😀

kika29
16. mar 2010

malady mne doktor povedal že by bolo dobre keby sme vydržali do 37tt a vydržali sme tak dúfam že ešte do onca týždňa budeme kinderko a v sobotu nám začína 38tt takže by to mohlo byť celkom v pohode aspoň dúfam 😀

kedy majú robiť zuzke cr? tento týždeň nie? kto vie niečo o nej?

malalady
16. mar 2010

len ja by som mala íst tým cs.. a ktovie,či by ma nehali normalne keby to samo prišlo hmmmmmm... 😖

fleury
16. mar 2010

kika civi pisala, ze tento tyzden, ale zatial nikto nic konkretnejsie nenapisal

fleury
16. mar 2010

malalady a bavila si sa o tom s lekarom, zeby si chcela skusit spontanne rodit?

malalady
16. mar 2010

však ten je taký skupi na slovo,že to až boli.. tak ako som sa s ním mohla bavit som bola rada,že som sa dozvedela,že mám ratat s cs

fleury
16. mar 2010

no ale s kym inym sa chces bavit o tom ako chces rodit? 😀 on to vzal ako uzavretu vec, ked si bola ticho 🙂

minius
16. mar 2010

fleu no to by ste mali idealny rezim 😵 pre take malicke babo.

kika a ako planujete oslavovat vandine narodky?

malalady a preco ti chcu robit cs?

fruchtbar
16. mar 2010

Malady,ja ma uz tri tyzdne klesnute brusko...

malalady
16. mar 2010

nie som sa ho pýtala takže cisarsky rez mám brat len v uvahu a povedal áno. tak čo som mu mala povedat? 🙄 že ty trdlo ja idem normalne len o tom nevieš? 😀

ludka140281
16. mar 2010

babule neviete co znamena v tehu knizke CS:1?to mi napisala vcera

malalady
16. mar 2010

minius koli tomu,že som Tobiaska rodila pred 3rokmi cs.. koli ničomu inemu..

fruchtbar.. 🙂 a ty máš už pekný týždnik 🙂 😎 😀

minius
16. mar 2010

vsak ale to by si mohla kludne normalne rodit nie? Ci si mala nejake komplikacie s prvym? 😕

kika29
16. mar 2010

minius už jej gratulovali v sobotu svokrovci, v nedelu boli naši a my jej budeme gratulovať dnes a pozvala si aj kamarátku a kamaráta zo škôlky. má balony, urobila som jej nepečenú tortu, detské šampanské a hlavne darček ešte musím zabaliť. 😀 tak snad sa jej tá oslava bude páčiť 🙂

minius
16. mar 2010

kika super, hned by som sa pridala hlavne koli tej torte a detskemu sampanu 😀

Nam sa poriadne sampanske uz chladi v chladnicke na prichod toho chrusta, len nech uz pride bo ho otvorim aj sama este pred prichodom. 😀

Ozaj babule vyberate nejake "bolestne" 😕

malalady
16. mar 2010

minius no mohla by som.. no Tobíka som koli tomu cs bo ho zle placenta vyživovala.. 😠 ale teraz mám bezproblémove tehu.. a on skonštatoval cs.. že mi toho 24teho vypíše tie na predoperačné papiere.. som bola dost zaskočená... tak aj koli tomu som sa s ním nehádala.. ale sa ho opýtam,či fakt nemožem íst normálne rodit.. však 3roky je naozaj dost na to aby bola už aj maternica a všetko po tom zahojené.. no nie? 😠

fleury
16. mar 2010

malalady tak si mu mala povedat pan doktor takze skusime aj spontanne az by nebol problem? 😉

minius
16. mar 2010

malady urcite, skus to s nim prediskutovat. Mne sa zda byt divne ze by ta tak tlacil na CS, hlavne ak si mala bezproblemove tehotenstvo. Vsak aj v nemocnici by to asi uprednostnili. 😕

aktakk
16. mar 2010

No clovek tu nie je dve hodiny a napisete stran jak spisovatelia 🙂 .
Tak ja som dnes dala dokopy posledne veci, nachystala veci pre babatko, ktore ma drahy zobrat ked pojdeme do nemocky a dozehlila posledne vecicky... Uz som aj babatku vysvetlila, ze mozme ist na to. 😀

Vidim, ze "streptokokiek" nam pribuda. Vsetko zvladneme, nebojte sa!!!

malalady
16. mar 2010

fleury však ja sa ho opýtam ešte či by to nešlo bez toho cs.. však ja si myslím,že keby boli nejaké komplikacie tak aj tak robia cs..

fleury
16. mar 2010

ale mozno to len ja som taka papulnata a pytam sa doktora vsetko aj to, co by som nemusela 😀

minius ake bolestne mas na mysli?

minius
16. mar 2010

aktakk ty si sikulka 🙂 asi si aj ja to nase zlato posadim a vysvetlime mu pekne strucne ze uz moze na tuto stranu sveta prist. Ved tu nie je az tak zle 🙂. Tato s nim vcera hovoril ako sa uz na neho velmi tesi a chrust stale v domceku 😠

juliap
16. mar 2010

ludka, CS:1 je cervikalne skore, ale to by si mala mat uz vyssie cislo, ked uz je to 2 tehotenstvo, tak cca 6-7, tak neviem co ti to tam napisal.

k tej internej, teraz ta nemozu odbit s tym ze podla obvodu k nim nepatris, lebo mas pravo na vyber dr aj internistu ... ale ta sestricka, striga hnusna

k spadnutemu brusku, to moze byt aj 3 mesiace, ide o to, ci klesne aj mimi uz do porodnych ciest, aj ked u mna je ten nas svist natiahnuty cez cele brucho, hlavka tlaci v porodnych cestach a zadocek az pri rebrach, tak fakt neviem, aky dlhan to bude, po tatikovi /ze vraj bude mat 60cm ked sa narodi... xixi/ 😀

fleury
16. mar 2010

minius hehe my sme sa doteraz s malou bavili presne opacne..ze kde sa to trepes do tohto sveta, v brusku je lepsie predsa, este tam ostan .. ta si musi mysliet, ze ju tu nechceme 😀

minius
16. mar 2010

fleu od draheho nieco pekne na pamiatku.

Ja som to mojmu drahemu spomenula a ten ze on mi uz dal najkrajsi darcek 😀 ale kukali sme po nejakom sperku. Aj moja mamca dostala pre kazdeho z nas od ocina nieco. A je to take peknucke, ma peknu pamiatku na kazdeho prichod.

juliap
16. mar 2010

malalady urcite sa opytaj dr preco ti indikoval aj teraz CS, ved mas pravo na to byt informovana, preco ti maju robit "chirurgicky zakrok"

fleury
16. mar 2010

minius jaj taaak..a vies ze nad tym som vobec neuvazovala este? 🙂

aktakk
16. mar 2010

Minius- no to nase tiez akosi neposlucha. Aspon to tak nevyzera... Ak bude po tatinovi, tak si bude robit zo mna srandu este dlho...A hlavne to bude "male flegmačátko" 😉 . Keby bolo po mne, tak uz sa derie na svet 😀 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre