Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
5. apr 2010

aktakk, ak to tvojmu muzikovi nevadi tak kasli nato, viem ze je to skarede, ale doma maś krasnu, zdravu dcerku a to myslim stoji za tie strie .... ja mam po prvom porode tiez strasne brusko, nohy, prsia, ale drahemu to nevadi, hlavne ze Sami je zdravy 😉 🙂

monva
5. apr 2010

Dobre ranko 😀 ,
my sme zatial s Dankom sami dvaja, ocino isiel do kostola. Uz mi tu zvonili rano traja pocerni drobci, prave som vstala, ze ci ma mozu prist obliat, tak som im slusne povedala, ze nie. Ani by som nevladala zist dolu po schodoch, a to este v pyzame, Danka tiez nemozem nechat hore sameho ... a nemam rada tieto olievackove zvyky, dufam, ze dnes z rodiny nikomu neprepne s oblievanim 😖
Julia - no aj poobede a podvecer by som rodenie brala, ved aj Danka som tak rodila, hlavne nech to nie je v noci, take ze zobudim sa a ideme rodit brrrr 😖 no ale ked sa nebude dat inak, tak jasne, ze nebudem stiskat nohy do rana 😀
Ozaj baby, Kika je teda na chalupe, alebo uz rodi? Kedy sa mali vratit?
Seuska - no nejako nam spolocne plany zatial pekne vychadzaju, ak do zajtra neporodim, zavolam svojmu dokymu a opytam sa ho na dalsi postup. Mam trochu obavy tu takto pobehovat otvorena na 3 cm s 0,5-1 cm krckom 😀 Je to sice fajn, ze si ma tam vo stvrtok nenechali, to by som sa doteraz unudila. Co som pozerala na nete, tak epi pichaju medzi 3-4 cm otvorenim, tak to mi ani nebude treba 😀

michalag
5. apr 2010

moni, myslim ze kika by mi napisala keby nieco .... asi isli na tu chalupu

monva
5. apr 2010

Aktakk - mne vcera praskla prva stria na brusku, po nohach a na zadku mam kopec este z puberty, na krizoch z prveho tehu, no brusko sa zatial drzalo, ale teraz som uz "na roztrhanie" 😀 😀 😀 no neriesime, len nech su drobci zdravi 😉

juliap
5. apr 2010

aktakk, tak v lete trosku menej slnenia, aby sa tie strie nezvyraznili a potom cez jesen a zimu ti pomalicky vyblednu a buduci rok uz budes bavit kocku s malou na kupku ... 😀

gajana1
5. apr 2010

Ahojte tak ja som sama.
Baby neviem či sa vam stihnem ozvať lebo idem to risknuť ešte ku našim na navštevu a ostaneme tam do zajtra a na poradnu pôjdem asi až v stredu.

monva
5. apr 2010

Gaji - tak prajem prijemnu navstevu a kdyby něco, tak sa drz moja a daj potom vediet cmuuuk 😵

tarinka333
5. apr 2010

Pekne sibackove ranko,
ja sa tiez chystam do kostola, dufam, ze sa porod nezacne tam 🙂
Seuska, ved prave preto som sem vecer napisala, zeby ste vedeli, ze som furt 2v1 🙂

fleury
5. apr 2010

a frucht tu este nepisala??!!! toto je podozriveeee
ja uz som tiez vysibana aj pooblievana decentne 🙂

veve no ved uvidime, ci sa este do poradne nepredbehnes 😉

zajtra bude napinave sledovat kolke z vas sa este prihlasia 😀

seuska
5. apr 2010

Monvi no ty behas uz tak otvorena? Som to ani nepostrehla ze si to tu pisala... Tak sa setri moja... Som zvedava co ti povie dokino...

Gajanka drzte sa, velmi Vam drzim palce ak by nieco... kazdopadne sa ozvi, nech sme v obraze...

Inak baby ja mam teraz taku dilemu. Doktorka mi v sobotu predpisala na tu mikozu Maxmiror, povedala ze by som mala aspon 6 ks este zobrat, lebo je to masivna infekcia a teraz co ked nestihnem zobrat? V navode je ze mozem brat aj jednu rano a jednu vecer, ale doktorka povedala ze jednu na noc. Ja by som najradsej stihla vybrat co najviac. Myslite si ze by mi mohlo ublizit brat 2 denne?

fleury
5. apr 2010

monva tak to sme na tom rovnako, co sa otvorenosti tyka, len s tym rozdielom, ze ja polihujem len a doki povedal, ze to takto vraj mozem az do TP potiahnut

fleury
5. apr 2010

seus ja som brala tiez len jednu na noc..

gajana1
5. apr 2010

Neviem či sa ozvem lebo nemam na nikoho čislo

aktakk
5. apr 2010

Kocky dakujem za povzbudenie- strie mam aj ja z puberty, len teraz sa to "rozsirilo ako epidemia" 😀 . Ale ved jasne, vyblednu a malinka ozaj stoji za to, drobatko malinke!!!

Seuska- ja by som asi brala len tolko, co povedala doktorka. Ved hadam vie, co robi 😉 .

Monva- no teda, ja uz som lezala na porodnej sale ked som bola otvorena na 3cm a ty si pobehujes po byte 🙂 .

fleury
5. apr 2010

aktakk a tie strie si mala uz pocas tehu alebo ti vybehli aj po porode nejake?

veve23
5. apr 2010

Fleury, dufam ze nie, vcera som si zacala balit tasku do nemocnice, uz ani neviem co tam mam dat ☹ , tak pomaly balim, keby nieco. No aj krpcovi musim este plienky kupit. No vsak preco si nenechat vsetko na poslednu chvilu.
Som sama doma, polovicka isla do NR k mame, tak vegetim .........a tlacim kolaciky 😀

vejula
5. apr 2010

seuska ja som tiež brala ten maxmiror a tiež len jednu večer povedal doki... Neviem ubližiť to asi nemôže, ale ked dokina povedala večer tak si dávaj len večer, podla mna. Ono ide hlavne o to že ta mykoza ti nejako oslabuje sliznicu a že je potom riziko že sa vo vnutri potrhaš 😒 Aspon to mi povedal doki... Inač ja som mala tých maxirorov 8. Dva mi vypadli lebo som si ich tam zle dala, som sa bala ich daleko zavadzať no a dala som ich príliš plytko a jedna mi nechctiach spadla do zachodu, takže tiež som všetky nevybrala.

aktakk
5. apr 2010

Fleury- no vzhladom k tomu, ze som stihla dosiahnut uctyhodnych 87kg, tak mi stihli nabehnut uz pocas tehotenstva...Ale na brusku som ich mala podla mna menej ako ich vidim teraz. A aj na prsiach ich bolo podla mne menej. A co sa tyka ostatnych partii ako stehna tesne pod "porodnymi cestami" a ine to ti neviem povedat, lebo som si tam doteraz nedovidela. 🙂

vejula
5. apr 2010

Inač mala som hnusnu noc, som sa včera asi prejedla tak ma v noci brucho bolelo a do toho ma začala hlava prišerne bolieť... No hrôza

fruchtbar
5. apr 2010

Dobre ranko baby,
my vylihujeme na gauci,tu je Velka Noc nudna,vcera hladali vajica v trave,dnes sa kuka telka..... 🙄 .....
Este sme cely,ved som vravela Fleury,ze ta neopustim,nenecham ta tu samu !

Tak ja idem zase k telke,majte sa krasne a CMUK

maxii
5. apr 2010

Ahojte,

podavam info, aj ked som tu uz dlho nebola a nehlasila sa, vcera nas pustili domov 😵

nasa princezna Natalia sa narodila 30.3. o 13.15 😉 😉 neskor pridam aj foto...
mala 3480 g a 50cm, nakoniec zvolili sekciu kvoli nepostupujucemu porodu,pupocnik okolo krcika 😒 😒 ale obe sme OK, uz ma rana ani neboli 😉

vejula
5. apr 2010

maxiii gratulujejm krásne miery 😵

aktakk
5. apr 2010

Jeeej Maxi, gratulujeme. Prave som dnes pozerala, ze ktovie ci uz nieco mas. Takze malu princeznicku. Sa nam to skore dievcata/chlapci vyrovnava . 🙂

seuska
5. apr 2010

Veji ved presne toto iste povedala aj mne doktorka, ze pri mikoze je sliznica oslabena a ze sa mozem velmi dotrhat, prave pre to som rozmyslala ci si nenaordinovat 2 globule denne. Povedala, ze by som mala vybrat aspon 6 ks, ale to neviem ci stihnem... to by som musela rodit az v piatok alebo v sobotu a to neeeeeeeeeee!!!!!
Tak baby dam na vas budem brat len jednu na noc....

Tari ty ma nestras ze odchadzas niekam a nedas vediet... pekne sa zajtra vidime na poradni! 😀

Jej Maxi gratulujem, krasne miery... hod fotky malej, nech vidime.... vela zdravicka prajem...

michalag
5. apr 2010

Maxii gratulujeeeeeem, mala mala krasne miery 🙂

vejula
5. apr 2010

seus, netráp sa nad tým, proste kolko stihneš vybrať tolko stihneš... Dokina určo vie prečo ti to dala takto 😉

ludka140281
5. apr 2010

ahojky....hlasim....nic sa nedeje a som doma...rano idem na prijem do nemosky a milacik pojde von nasilu.....ani na sunku ani na klobasku sa nedala vylakat 😀
Maxi...blahozelam....tesim sa s vami

vejula
5. apr 2010

joj ludka, tak držím prsty zajtra nech to s maličkou zvladnete na 1*

ludka140281
5. apr 2010

dakujem veji.....konecne sa aj uvidime....dnes som v sne dokonca porodila dievcatko a zobudila som sa spotena od radosti......skoda,ze to bol sen...uz nech sme aj doma 😀

vejula
5. apr 2010

jooj ludka však takto zajtra už budeš možno mamička, jak ti dobre, bohvie kedy to chytí mna, ja by som brala nech je to v termíne takže ešte má tri dni 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre