Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kikarv
8. apr 2010

baby vy neviete čo sú grúle 😀 😀 😀 😀 😀 to tu u nás ludé z dediny tak vravia alebo krumple 😀 😀 😀 😀 no aspoň som vložila kulturnu vložku na pobavenie 😀

kikarv
8. apr 2010

aktakk ja som to ešte prenechala na monvu jej je asi kúsok horšie ako mne. dakde nám teraz zdúchla. ja sa čistím už asi 2-3 dni mám takéto prehánky 😀 momentálne sa necítim na to že by som mala ísť v najbližšej dobe rodiť 😅 žeby ticho pred búrkou? au pichlo ma dolu 😀

monva halloooooooooooo tu si ešte či už to prišlo na teba?

fleury
8. apr 2010

kebyze sa mam riadit tym, ze ma prehana, tak neporodim najblizsi rok 😀

cheerlady
8. apr 2010

ahojte babule,mne bolo vcera od poobedia nejak divne,vecer ma brucho zacalo pobolievat,tak som si isla lahnut,nestopovala som to,lebo som nemala pocit,ze by to bolo nejak pravidelne no a ked som konecne zaspala,tak ma mm zobudil,ze ci som v pohode,ze strasne tazko dycham ako keby som rodila 😕 😀 tak som sa zasmiala,ze no dobre moj,to este uvidime ako budem dychat,ked budem fakt rodit 😀 dnes ma zase trochu pobolieva brucho,ale nic hrozne,zacinam mat pocit,ze sa to do tej soboty spusti aj same...bodaj by! 😀
veve mohli by sme si vymenit cisla,aspon by sme sa v nemocke mohli stretnut 🙂

zuzana1971
8. apr 2010

ahojte, kolko mame este tehuliek? ma niekto prehlad?
moni sa neozvala? ma na nu niekto kontakt? 😅

ja striedavo mojkam maleho a kocura, lebo kocur asi ziarli lebo furt je na mne nalepeny 😝 no neviem si predstavit keby som mala este manzela a dalsie deti, to by som asi musela mat 10 ruk a fungovat na baterky miesto spanku 😝

stale pozeram na malinkeho a vytesujem sa z neho 😵 on je taky sikovnicek, uz od zaciatku dviha hlavicku, vie si chytit flsticku ruckami, vie sa pretacat - teda uz 2x sa mu to pidarilo, a stale si nieco mrmle a rozprava a ruckami rozhadzuje 😅 a ja som si myslela ze take male babo bude na zaciatku len lezat ako babika 😀 😅

sasikas
8. apr 2010

fleu- no cvicenie supis...vsetci kukali ze co tam este robim....ja len dufam ze nabuduci tyzden uz nestiham.... 😀 😀 to uz poprosim mat odrodene.... 😅
inak uz mi vsetci lezu na nervy jak vyvolavaju ze ci uz.....normalne ignorujem niektore telefonaty, lebo to by som cely den nic neurobila, len vysvetlovala ze este sa nic nedeje.... 😀
idem cosi pozehlit....sa mi nesteeee... 😝

veve23
8. apr 2010

cheer....aj ja som mala prisernu noc, neviem neviem ci fakt nebudeme vikendovat v ruzinove, nooooo neviem neviem, necham sa prekvapit. Posli mi cislo do IP, idem ti poslat moje 🙂 . Bude sranda ked tam budeme obidve 😎

zuzadula
8. apr 2010

Ahoj Zuzka 🙂 tak si mi s tym kocurom pripomenula zazitokmojej kamosky,kotra mala doma papagaja.. chovalal ho od malinka.. a ked sa jej narodila dcerka, tak si papagaj zo ziarlivosti vytrhal vsetko perie 😀 ... no typicky chlap.. ziarlivec jeden..

aktakk
8. apr 2010

Kika- no mna osobne neprehanalo pred porodom ale je to udajne normalne a bezne. A aby si este monvu nepredbehla. Ja som sa tiez ani nahodou na rodenie necitila.
Fleury- s tym rodenim na zaklade prehanania by som ani ja tak skoro malinku nemala...za to teraz si to vynahradzam. Prezenie ma kazducky den. Esteze nechodime nejak von este, lebo keby ma take prehanky chytia vonku, tak dovi a dopo.

Zuzi- no potom vsetkom co si malinky uzil v brusku si asi uziva kazducky dnik...a chce vsetko predbehnut 😉

vejula
8. apr 2010

ahojte kočky 🙂

Tak aká bola noc, ja nič moc, ako dalo sa, len akosi ma svrbelo celé telo, ja neviem čo tak...

Inač kika mne tiež tak ako tebe už dlho vyteká zo spodku taký hlien-bezfarebný. V nedelu mi vytiekol taka trochu hnedkastá hrudka toho hlienu a dnes zas aj s trošičkou krvi... A ked teraz čítam že aj tebe, možno ta krv je tam preto že nam včera robil doki ten hmat tak nam to tam doblížil, preto tá krv.
Inač som si objednala pizzu, mám akusi chuť

gajana1
8. apr 2010

Ahojte kočky bola ste niektora na krv na pečeňove testy? a ako dlho trvalo kym prišli vysledky

vejula
8. apr 2010

gajana ja som bola a výsledky boli hned na druhý den

fleury
8. apr 2010

sasikas buduci tyzden ta na cviceni snad uz neuvida 🙂 A telefonaty kludne ignoruj, pripadne im povedz, ze prepacte, ale prave rodiiiim 😀

aktakk to prehananie by som prijala viac po porode ako dalsie pokracovanie zapchy 😝 Inak to musi byt sranda ked to cloveka chyti vonku, tak budem nosit plienky aj ja 😀 😀

cheerlady
8. apr 2010

veve no ja tam budem vikendovat na isto,aj keby ma to chytilo skor-tusim po 4dnoch pustaju,ked je vsetko ok 😉
inak vcera som si tasku dobalila a aj malemu som nachystala,nech mm potom nestresuje,co ma zobrat,takze ja som teoreticky ready 😅

zuzadula
8. apr 2010

ahoj Kika.. 🙂 .. aka bola noc? nemala si nekludne sny po tolkom zehleni? .. ja som nemohla zaspat.. somna vas dievcata myslela.. 🙂 ... a ako to vyzera dnes? .. nespravis svokrovi radost?

kikarv
8. apr 2010

ja mám tiež všetko pobalené aj pripravené už len vyraziť 🙂 ale kedy len boh vie 🙂

veve23
8. apr 2010

Cheer.....no ja dnes este dobalim tasku, teda mam 2 tasky, do jednej sa mi to nezmestilo ☹ ale sa mi zda ze stale mi nieco chyba, to je ako stres pred dovolenkou 😀 . Ja uvidim zajtra co mi povedia, rano idem k dr. a uvidim co povie, ci ostavam alebo este pojdem domov. Sice polovicka ma tam uz chce nechat, nech ma kludny vikend 😝

kikarv
8. apr 2010

zuzadula v noci pohoda len hlienový výtok ružovkasty 3x a toť vsio. nič sa nedeje. momentálne sa cítim fajn. už aj francuzke mám hotové a chystám sa vysávať 😀

fleury
8. apr 2010

kika ty porodis na termin nakoniec ako jedina uvidis

sasikas
8. apr 2010

baby inak pozeram ze v majovkach uz maju 3 babatenka....vsak mna tusim obehnu este aj tie.... 😅

fleury
8. apr 2010

veve ked sa nic nebude diat chod urcite domov ako cakat v nemocnici ..

sasikas
8. apr 2010

kika- inak aj si myslim ze ty to das toho 10. eho..... 🙂

kikarv
8. apr 2010

mne ten hamilton nepomohol 😠 asi ma málo pošprtal doktor 😀 mal ma pretiahnuť poriadne 😀 😀 😀 😀

sasikas
8. apr 2010

kika- 😀 no len este aby ujo hamilton neprekvapil....

kikarv
8. apr 2010

ideme uzatvoriť stávky? už mm volal ako mi je tak som mu povedala že ho cez víkend znásilním tak celkom súhlasil že vraj uvidíme 😀 že by predsa niečo bolo 😀 neverím on sa bojí 😀

kikarv
8. apr 2010

sasikas ale aj ty by si už mohla prekvapiť 😉 každy sa tu sústreduje na mňa a sú tu kočky 41tt takže šup šup ja sa nepredbehujem som slušná dávam vám prednosť 😀

sasikas
8. apr 2010

aj ja sa chcem na toho mojho vrhnut...plan je takyto....zajtra, pozajtra keksik....a ked uz mala tolko natahuje tak nech si vyberie nedelu 11.eho....to mam narodky.....to by sa mi celkom pacilo....a mm tiez....ze by si nemusel pamatat 2 datumy.... 😉

sasikas
8. apr 2010

este pustim pred seba cheer a tusim tarinka ma predo mnou....tak baby sup sup, nech aj na nas ostatne dojde... 😉

zuzadula
8. apr 2010

Kikus neboj.. este posprtaju .. 😉 .. ja som sa pytala mojho otca.. je gynekolog.. ze ako je to s tebou.. teda podla toho, co si pisala.. a podla neho je to uz uplne pripravene.. tak to moze byt naozaj katdou hodkou.. ale malej sa mozno naozaj paci ten vas termin 🙂 .. inak.. sa tu vcera niekto pytal, ze ako sa meria otvorenie porod. ciest.. ci je prst a cm.. to iste.. tak som zistovala a je to cca. rovnaka miera.. len ju lekari takto rozne nazyvaju 🙂..

grekyna23
8. apr 2010

ahojte babule,
my sme mali do pol 1 navstevu, tak som nejaka otapena.
veve, aj mne nejak zacali puchnut prsty na rukach, normalne ked ich zohnem citim taku slabu bolest.
inac, tie panvove kosti sa mi pripravuju statocne, chodim ako "medvedku daj labku" a vecer je to cim dalej horsie 🤐
mm mi uz vravi, ze budem spavat oblecena, kebyze ma to chyti, tak ho ukludnujem, ze medzi kontrakciami sa toho da postihat celkom dost

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre