Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
10. apr 2010

kami no tak to nas tu za chvilku teda vela neostane 😅 😀

baby, mi sme dnes malickej kupili nausnicky ale zatial strieborne, ake ste kupovali pre vase princeznicky vy??? ja rozmyslam ze ak mala bude zle reagovat na striebro tak kupime z bieleho zlata .... tieto strieborne aj keby nenosila by ma az tak nemrzeli kedze to nie je taka "palka" ako pri zlate

dejnas
10. apr 2010

ahojte, gratulujem všetkým novým maminkám 😵 😵 😵
babule, nebláznite, veď týmto tempom budete mať všetky odrodené do polovice apríla 😀 😀
všetkým tehuľkám, ktoré to ešte len čaká, držím pästičky 😉

ja teraz nemám toľko času, lebo doma je to na začiatku fakt náročné... zvykáme si všetci a od pondelku je to celé už len na mne 😝 bojím, bojím - ako zvládnem 😔 ale nejak sa budem musieť potrápiť a časom sa to určite zlepší 😉
sofinka je úžasná, bračeka prijala bez problémov, hladká ho, delí sa s ním o hračky a jedlo 😀 😀 , vyhadzuje po ňom použité plienočky... odkukáva odo mňa rôzne činnosti a potom opakuje 😉 no, podarená je 🙂
ale aj riadne rozbesnená za ten čas, čo bola len s tatom 😝

DRŽTE SA !!! 😉

seuska
10. apr 2010

Baby tak som bola pozriet Monvu na vzdycharni tak uz nema daleko do ciela, teraz mala kontrakcie kazde 3 min a otvorena na 4,5 cm, akurat ze doktor musel odist na sekciu tak chuderka tam ostala len tak.... este za nou pojdem jak mi malu vezmu a vysmyrujem ci to uz ma za sebou, zvlada to statocne nie ako ja... a ked jej poviem ze Fleu v noci porodila tak neuveri..... 😀

marika1902
10. apr 2010

Seuska tak pozdrav Monvu a moc jej drzime palce nech to ma uz za sebou 😀 😀 Inak fleury nas prakvapila rovnako ako cici 😀 😀

jankako
10. apr 2010

Fleury to má už zasebou???Nejako rýchlo???Ci mala nejake signály??Strašne moc gratulujem a tešim sa s ňou...

jankako
10. apr 2010

zuzkabar seuska,krásne bábätinka.. 🙂

zuvinka102
10. apr 2010

takze kazdu chvilu pribudne dalsie babo??to je super..

michalag
10. apr 2010

seuska, jeeeej tak super tak to vyzera ze celkom rychlo to bude mat za sebou ..... pozdravujeme ju 😉 🙂

dejni, ja by som uz aj chcela aby malicka prisla, ale dnes som len zacala 38tt takze aspon do buduceho piatku nech este vydrzi a potom kludne .... to by bol krasny darcek kedze starka ma buduci piatok narodky 🙂

baby poslickovia su aj vtedy ked vas boli v podbrusku mrchovsky ale v kuse?

michalag
10. apr 2010

dejni, neboj nejako to zvladnete vsetci traja, len to chvilku asi potrva kym si zvyknes nato co, kedy, ako ..... ale je super ze Sofi prijala braceka a neziarli 🙂 .... ale vraj to pride az neskor ked zacnu drobci lozit a brat starsim surodencom hracky ale jasne ze ani nemusi 🙂

zuvinka102
10. apr 2010

michalag no neviem ale podla toho co je to v kuse, lebo ja pri poslickoch som tiez mavala dlhsiu bolest pomali aj hodku, ale to bolo asi najdlhsie a pomohla mi na to sprcha tepla a prechadzalo to

tarinka333
10. apr 2010

jaj kocky, tie bolesti zo vcera a z noci pretrvavaju aj nadalej, ja nechapem tych poslov, ked su tie kontrakcie falosne, tak nech su aspon nepravidelne, ma to totalne moce.
Chcem sa opytat tych, ktore si zajednavaju Dr. Kolko mate v plane mu po porode dat? Mozete aj do IP. Lebo nad tym uvazujem silno.

zuvinka102
10. apr 2010

babulky lucim sa ukazem sa vecer idem zehlit a pozerat telku

dejnas
10. apr 2010

miška, jasnačka, že rátam s tým, že neskôr budú určo aj bitky medzi nimi 😝 😀
a tiež som vedela, že to bude najmä zo začiatku náročné... len je to zrazu tu a som veľmi vyčerpaná 😝 ...... ale presne, keď si nájdeme režim, bude to o.k. 🙂
no veď uvidíš, možno si aj tvoja malá švihne a príde skôr 😉
ja som bola v deň s.c. 38 + 3tt a drobčekovi by sa veru asi aj zišiel dlhší pobyt v brušku, ale ráno pred s.c. mi robili vyšetrenia a dr. vravela, že najvyšší čas, lebo som sa už otvárala.... takže napokon ho vybrali aj tak v čase, keď už chcel ísť sám 😉

michalag
10. apr 2010

zuvi, no v kuse ako som prisla z mesta tak ma boli v podbrusku a pridali sa aj krize .... ja by som aj sla do sprchy, ale tak strasne sa mi nechce 😝

dejni, uz len vydrzat ale tie pokladiky zato stoja a este ked sa zacnu na nas usmievat tak to je na nezaplatenie 🙂 😵 🙂

zuzana1971
10. apr 2010

GREKYNA - vsak ten kutik u nasich v podkrovi som si sama vymyslela, urobila, financovala, ako vravim nasi nekupili malemu ani cumel 😝
a polka domu je na papieri moja, financovala som ho vsak viac ako 50 percent, ked som robila 12 rokov v Rakusku, tam isli moje peniaze. Kedze foter je agresivny alkoholik a psychiatricky pripad, tak som im dom nechala cely a odisla s 2 taskami do BA a zacinala odznova od nuly...len nech mam pokoj
foter bol zase taky debil, ked som tam teraz bola, ze som rozmyslala, preco on neotrci kopytka ale nevinne deti zomieraju...
najnovsie si vymyslel, ze si ide urobit zbrojny pas a pojde zastrelit svoju sestru, vsak nech ide, nech ho zavru a budeme mat cela rodina od neho pokoj, a zbrojny pas mu aj tak nedaju, lebo ma uz na policii x zaznamov...len si fandi s jeho chorou hlavou a moj sprosty brat ho podporuje v kazdej debiline

marika1902
10. apr 2010

zuzka tak ty to mas pekne tazke ani som nevedela ze si takto osudom skusana. Ak by si cokolvek potrebovala daj vediet ak to bude v mojich silach rada ti pomozem.

zuzana1971
10. apr 2010

monva drz sa!

fleury gratulujem k princeznicke 😵

zuvinka ja viem, ze by si mi pomohla, keby som potrebovala, ale ja som zvyknuta spoliehat sa sama na seba, okrem toho si pred porodom, setri sa na porod a sustred sa na mimi, drzim palceky

kamilka ty by si sa uz tiez mohla odkinderkovat 😅 som taaaak strasne zvedava ci bude maly zbojnik alebo princeznicka

zuzana1971
10. apr 2010

marika, zuvinka dakujem, ale ja som fakt zvyknuta poradit si sama
aj ked musim vyjadrit velku vdaku kamilke a evil, oni vedia za co, neviem ci chcu aby som to tu spominala...no a vam vsetkym za milionkrat psychicku podporu, to mi najviac pomahalo a pomaha, ze sa mozem vyzalovat obcas

grekyna23
10. apr 2010

zuzi, fakt ked sa pozries, si povies, preco je ten svet taky nespravodlivy ☹
prave to ta velmi posilnilo a ty svojmu syncekovi pripravis ovela lepsie zivotne podmienky, das mu vsetku svoju lasku a to je to najdolezitejsie 😉 si silna, milujuca mamina

tarinka333
10. apr 2010

Zuzka, ono sa Ti to vsetko zle, co si si musela vytrpiet vrati v dobrom dvoj az trojnasobne. Uvidis.
Mne je tak strasne luto, co si si vsetko musela zazit a neskutocne Ta obdivujem za Tvoju silu. Ja by som to mozno ani nezvladla.

majca424
10. apr 2010

no ahojte 😀
no ja som bola v deň SC 36+3 a chrubáčikovi by tiež bolo určite lepšie ešte v brušku, ale doktori nakoniec povedali, že je to proste nútne ukončiť a bolo dobre, že mi ho robili už vtedy...

marika1902
10. apr 2010

baby tak ja som sa vratila z prechadzky 😀 😀 Bola som iba na nasej chalupke pozriet mm ako sa mu dari 😀 😀 A poviem vam vonku je pekna kosa 😝

sasurin
10. apr 2010

ahoj dievčatá blahoželám všetkým novým mamičkám a deťúrencom prajem všetko naj, naj, naj a teraz hlavne veľa mliečka od mamičiek nech nám rastú pre radosť 🙂 🙂 🙂

seuska
10. apr 2010

Tak mi volala Monva ze o 15:55 sa jej narodila Tanicka.... tusim 52 cm a 3250g.... gratulujeme...

michalag
10. apr 2010

jeeeeeej Monika gratulujeeeeeme k Tanicke 😵 😵 😵 😵 , mala ma krasne modelkovske miery 🙂

oliinka
10. apr 2010

tak sa pripájam a gratulujem k malej Taničke 🙂 seuska a kedy jej to začali vyvolávať dnes?rano?

gajana1
10. apr 2010

Monva gratulujem k Taničke 😉

seuska
10. apr 2010

Olinka No o deviatej tusim prisla na hospitalizaciu ale kedy jej presne co pichli veru neviem.... Pojdem ju pozriet tak o dve hodky jak mi malu zoberu tak ju pozdravim,...

oliinka
10. apr 2010

aha pýtam sa preto,lebo som zvedavá po akom čase taká vyvolávačka zabere druhorodičke.

seuska
10. apr 2010

Olinka podla mna je to individualne aj u druhorodiciek... ja som si tiez myslela ze ako prvorodicka budem rodit 10 hodin a stiahli sme to na polovicu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre