Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
4. sep 2009

tam kde chodim ja, tak za 1 foto sa platia 3 eura 😅 , takze, kebyze chcem nejake 3 fotky tak ..... ale zase za tie fotky by som dala aj modre z neba 🙂

katka444
4. sep 2009

maxi a kde je ta fotka? chceme okukat 😵

ja som tiez za foto a ani za sono neplatila. sice foto mi nedal automaticky, o to som ho poprosila.

michalag a u koho v ZV si bola na sono?

maxii
4. sep 2009

kati chcela som ju odfotit, ale je rozmazana,a si som sa pohla 😀 😀 a neviem ci by bolo nieco vidno, skusim fotakom, lebo mobilom to je dost slabo vidiet...ale podoba sa na to co ams v albume ty 😀

katka444
4. sep 2009

hi tak budeme mat podobne deticky 😀

michalag
4. sep 2009

katka, v stredu tam robil Dr. Kralik, teda ak si dobre pamatam, taky starsi sedivy pan 😅 😉 ... ale na dalsie by som chcela ist bud k Dr. Szedelymu alebu k Dr. Galadovi .... ale jedno co sa mi tam nepaci je ten postup, naberu si strasne vela zien a potom nestihaju a maju sklz aj 1,5 hodky 😠
... ty si bola u koho a chodis do ZV.?

maxii
4. sep 2009

katka 😀

lucinka1104
4. sep 2009

max gratulujem k srdiečku 😉

maxii
4. sep 2009

lucinka vdaka 🙂

lucinka1104
4. sep 2009

automaticky davajú foto po 12 tt ked je tam už vidno hotové dieťatko 😅 😵

michalag
4. sep 2009

baby a planuje ist aj na 3D/4D ultrazvuk?

stanulav
4. sep 2009

tantama, máš úplnú pravdu...nie každý má nárok na to isté...zasa len tí, čo majú, tak môžu mať ešte viac 😠

michalag
4. sep 2009

ja som si spravila na obed hranolky (mala som na ne strasnu chut) a teraz to lutujem, lebo mi je tazko na zaludok, ale ked som sprosta 😅

katka444
4. sep 2009

michalag ja chodim tu u nas v hrinovej a uz ma aj sono. predtym som na sono chodila do detvy. tam chodili rozny dr. zo ZV. raz bol aj szedely a ten bol strasne zlaty. to som ani vtedy este nesnazilkovala a sam mi zacal ukazovat, ze tu mate pravy tu lavy vajecnik a tu je maternica 🙂

michalag
4. sep 2009

hej, on je zlaty, vie dobre vysvetlit, tak preto chcem ist k nemu 🙂

civavava
autor
4. sep 2009

ahojte babenky,

tak som nazad od dokyho, mame 2,5cm, srdiecko silno a krasne bije, vsetko je v poriadku 😵 😵 😵
Dnes zacinam 10tt a TP je 9.4. 2010 🙂

MOC dakujem ze ste na mna mysleli a drzali palceky, ja verim, ze to pomaha.

AdkaApril, UTZ vaginaly neskodi, ja som mala minuly rok tiez missed abortion a kedze uz nikdy nechcem zazit, ze nosim sebe mrtvolku dietatka skoro mesiac, tak tento moj terajsi doky ma sleduje UTZ na 2-tyzdennej baze a je to OK. Vravime tomu ze kvoli psychickemu konfortu 🙂)

Teraz v nedelu letim do BA a piatok 11.9. idem na UTZ v BA, cize po tyzdni. Skontrolovat, ci je vsetko OK 🙂

A vitam nove tehulky 😉

tantama
4. sep 2009

civavka to je super že je všetko ok.. ale aj zuzka mala dnes isť k doktorovi a ešte sa neozvala 😖

katka444
4. sep 2009

civava super tesim sa 🙂

iveta72
4. sep 2009

Civavka gratulujem!!!! a dufam, ze Zuzi bude mat tiez vsetko v poriadku

civavava
autor
4. sep 2009

tantamka, ved prave som na to myslela. ale pytala som sa jej kedy ma ist, o kolkej a ona ze nema presny termin, tak mozno sla len nejak poobede a nie je este doma.
dufajme a verme, ze je vsetko v poriadku aj u nej 😨

maxi, GRATULUJEM k srdiecku 🙂

tantama
4. sep 2009

všetky jej držíme palčeky nech to dobre dopadne ale aj ostatným...

civavava
autor
4. sep 2009

jasne 😉

michalag
4. sep 2009

civavi, tesim s a s tebou ze je vsetko oki 🙂

ikushik
4. sep 2009

civavkaa to je paraááda 😀 , zuzka bude dufam oukej a ozve sa nam 😒 zuuziiii halooo 😀
no fajne som si podriemkala,ale od rana mam nizky tlak takze uff chodim ako mátoha 😖

maxii
4. sep 2009

civava dakujem a aj ja gratulujem, ty mas riadneho valibuka 😀

civavava
autor
4. sep 2009

dakujem moc kocky, zlate ste , taka som rada, ze sme tu taky super kolektiv. CMUK 😉

civavava
autor
4. sep 2009

maxii 😀

tantama
4. sep 2009

jáááááj a zabudla som vám povedať... mne dneska doky zakázal sex 😒 vraj mám slabšie steny maternice tak nemáme dona vymýšľať do odvolania ☹

civavava
autor
4. sep 2009

zuzi kde siiiii 😲

gajana1
4. sep 2009

Ahojte baby tak ja som dnes tiež bola na UTZ a sme tak 6tt+4 a čakame Dvojičky 😉

tantama
4. sep 2009

gajanka to je super už druhé dvojičky....gratulujeeeem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre