Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

marika1902
3. apr 2010

kika normalne mi hovoris z duse

fleury
3. apr 2010

no nic baby, idem ja kukat nejaky filmik, tak som zvedava kto ma rano prekvapi, ze porodil 🙂

kikarv
3. apr 2010

mm už od stredy má pohotovosť a tak by si dal aspoň vínko alebo pivko ale ja sa bojím že to príde a čo potom. on tvrdí že jedno by mohol ale zákon schválnosti je že ho stopnú fízli a čo potom.

roxi
3. apr 2010

môj to už včera nevydržal a povedal, že keďže žiaden náznak tak si dá aspoň pivo

roxi
3. apr 2010

vraj aj červené víno pomáha, teda okrem tej horúcej sprchy, chodenia po schodoch, umývanie dlážky na kolenách, keksíkovania a už ma vlastne ani nič z tých babských receptov nenapadá

marika1902
3. apr 2010

babeny idem aj ja osprsit sa a kuknem asi dobu ladovu nech sa trochu pobavim 😀 tak sa drzte

civavava
autor
3. apr 2010

ahooj babule,

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/april_2010/a...

gratulujem k novym aprilovciatkam!!!! 😵

roxi
3. apr 2010

utešujem sa, že utorok to istí a že zas malá je narodená 6 tak aspoň si to budem ľahšie pamätať 😀 , len ja som 12.4., tak to budeme mať narodky hneĎ po sebe

nikusiatko
3. apr 2010

ahojte baby....tak ja uz tiez pomalicky kracam k terminu ale ja som uz otvorena sice neviem nakolko, termin mam 20 aprila ale moja lekarka mi vravela ze sa mi uz maly dostatocne tlaci a pochybuje ze vydrzim do terminu, ved poslickov som uz mala niekolko napr. v stredu v noci ma to az zobudilo bolest chrbta a podbruska ako menzes....tak uz som len pozrela na hodinky skontrolovala cas a cakala...no kedze sa to neopakovalo tak ok. ale raz do dna urcite mam aspon jedneho poslicky a v podbrusku priserne citim ako sa mi tlaci s hlavickou. tak neviem nejako trpnem predsa len je to prve nase babo. dufam, ze to este nejako vydrzime, vraj mame vydrzat aspon dva tyzdne este...no neviem. dufam, ale ja to neovplivnim. len aby bolo vsetko v poriadku.

civavava
autor
3. apr 2010

stanuska, Gabko je nadherny, idem dat do albumiku
😵
😵

mame foto Martinky od cicimon? 😉

grekyna23
3. apr 2010

Civi, nadherne fotky Reneho mas v albume 😉 a ako, kojenie uz lepsie?

vejula
3. apr 2010

civAVKA TABULKA SA RIADNE ROZRASTá 😵 Inač ozaj majca ti neposielala infošky do tabulky??? Lebo som si všimla že v tabulke ju ešte nemáš...

kikarv
3. apr 2010

ja mám zase mrchové bolesti ale asi už nato nejdem myslieť. stále vám len píšem čo ma bolí a furt som tu.

lucinenka001
3. apr 2010

ROXI - no tak to si ma nepotesila, ze si prvom drobcovi si nebola otvorena a mala si riadne kontrakcie. Som zvedava co caka mna, so mnou sa absolutne nic nedeje. Uz je to velky strach. Aj Ty ides 6.Aprila? Tak to sme uz 4 maminky na 6.aprila. Ty si mala PT toho 31.3 tak ako Ti to to ukazuje?

grekyna23
3. apr 2010

kika, vsak na to sme tu 😉 aby si nam povedala, ako ti je a co ta trapi 😉 😉 😉

stacynka
3. apr 2010

baby inak aj ja idem na poradnu siesteho :D som zvedava co mi povedia ci sa nejak otvaram alebo chystam....

stacynka
3. apr 2010

kikus neboj uz to dlho nebude a kludne sa vyzaluj my pocuvame 😉

roxi
3. apr 2010

luci - hej, 31.3., aspoň podľa sona, ale potvrdzovali mi to na každom sone, takže by to malo sedieť, lebo menzes som si presne nesledovala, aj tak som ho mávala nepravidelný, ale neboj, keď som rodila, bola sme na vzdychačke všetko prvorodičky a niektoré mali veľmi rýchle pôrody a ani kontrakcie nemusia byť tak neznesiteľné a otvoriť sa môžeš tiež veľmi rýchlo, takže vôbec nestresuj, ja som mala proste smolu,

stacynka
3. apr 2010

zuzuj a evil tak berem vas za slovo na tu izbu ale mohli by sme aj o nejaky tyzden skor ist nie? ja som uz maleho prenasala teraz by som nerada....

kikarv
3. apr 2010

dík baby za vypočutie. ale aj vy máte svoje problémy a ja tu stresujem už teraz a TP mám prvý 10.4. lenže ja som vôbec nepočítala že to vydržíme do teraz a ktovie ešte do kedy. necítim sa nejako obzvlášť zle len mi už rajbe 😠

juliap
3. apr 2010

tak salatik uz mm dokoncil, riadne ho presolil, zalubeny jeden, len neviem ci do mna ... inac ja som mala dnes zase na male, neviem kde sa mi furt svist tlaci na pravu stranu, ale dnes to bolo brutal, pol hodiny som sa nevladala ani pohnut a som sa bala otocit na posteli, mm uz len chodil a ze kde ma co vybrat zo skrine a zbalit ... len ja potom maleho vzdy postrasim ze vidis, ideme do nemocky a svistik sa vtedy posunie a bolest je prec ...

cheerlady
3. apr 2010

ahojte baby,tak ja som dnes vyupratovala cely dom,aj okna umyla,napiekla take slane tasticky-plnene cottage cheesom,bryndzou a slaninkou a uz aj pomaly nie su jak sa po nich zaprasilo 😅 takze k velkej noci vsetko nachystane,mm hovori,ze uz mozem ist 😀
a tiez sa hlasim k tym,co maju 6.4. poradnu 😀 akurat,ze ja dufam,ze na nu uz nepojdem,kedza ZAJTRA mam termin 😅

stacynka
3. apr 2010

ludia prave som si spravila pastekovy chleba s mladou cibulkou, ze zdrava strava ale co zabijem sa ked mam chut na to....

lucinenka001
3. apr 2010

ROXI - Ty to beries vsetko v pohode ako vidim, ale necudujem sa ved to bude Tvoj druhy porod. Takze vies co T a caka a vidim, ze sa ani nestresujes. Roxi nevies ked daju vyvolavacku kolko najdlhsie moze trvat porod? Mala si epiduralku?

vejula
3. apr 2010

cheer, no snad ti to už zajtra výjde 😉

staci mnááám 😝 bože ja už sa tak teším na zajtra sme pozvaní na obed ku našim tak tešim tešim 😵

lucinenka001
3. apr 2010

Kočky neviem ci ste medzi sebou rozoberali ako aprilovky temu ci porod s epiduralkou alebo bez. Pripadne tie maminky co ste uz mali porody mali ste epidural ci nie? Ja ju mam vybavenu ale neviem ci si ju dat alebo nie. A ci pri porode je cas si rozmysliet na to ci si ju dat alebo nie. Dakujem 😉

kikarv
3. apr 2010

no ja som moju depku zajedla gréckym šalátikom. síce mi nieje lepšie ale aspoň niesom hladná. pozeráme dobu ľadovú kedže nič moc nejde v telke. človek sa aspoň troška zasmeje na tom.

vejula
3. apr 2010

kika, ja som už neni hladna ale stále rozmýšla nad jedlom, tak už chcem aby bolo zajtra, lebo dnes keby som ešte čosi natlačila tak mi je zle 😝

luci no s tou epi je to podla mna také čudné, niekedy ti povedia že už sa neoplatí alebo že už si povedala neskoro, neviem som z toho taka zmatená, že sa mi tým nechce zapodievať takže som si epiduralku ani nevybavila

kikarv
3. apr 2010

vejula tak niečo zobni ked si´hladná 🙂 či z čoho ti je zle?

lucinenka001
3. apr 2010

vejula - ved to ze ani nebudem vediet kedy je spravny cas kricat ze ju chcem, ale ja ju tiez moc nechcem lebo som pocula , ze potom maju zeny problemy po epiduralke zdravotne tak na druhej strane sa aj bojim. Ja ju mam vybavenu ale fakt neviem ci si ju dat alebo nie, su rozne nazory na to. Ty si to poriesila tak, ze si si ju nevybavila a aspon sa nad tym nemusis zamyslat. 😉 Ale dakujem za nazor.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre