Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

grekyna23
9. apr 2010

seuska ja to beriem na E.coli, to je to iste ako mikoza? 😅

vonavakvetinka
9. apr 2010

Gratulujem vsetkym mamickam a prajem vsetko dobre, aby ste si s babatkami na seba rychlo zvykli a nasli si svoj rezim 🙂

Mne vcera odisla hlienova zatka a este stale spinim, bola som aj v nemocke, ale test na plodovku sa nepotvrdil, takze ma poslali domov. Tuto noc mi zacali kontrakcie, aspon teda myslim, ze su to kontr., lebo nie su pravidelne a trvaju do 30 sek. Takze mi neostava ine iba cakat.

zuzuj
9. apr 2010

grekyna a seuska: vy v poho ten macmiror znasate?...ja som to mala brat tiez na tie ecoli...

tarinka333
9. apr 2010

Kocky, i ja som brala macmiror na ecoli... tiez len 6 gul som vybrala, vraj viac netrebalo.

grekyna23
9. apr 2010

joooj, zuzuj, tak to je neprijemne,ze si takto zareagovala na ten macmiror...dufam, ze to druhe ti uz sadne a urcite to preliecis neboj, malej je dobre este v brusku, este tam vydrzi

fleury
9. apr 2010

evil vsetko sa da ked sa chce! 🙂 Rozmyslam, ci budem vediet tukat do klavesnice aj v sede, v lahu mi to teraz ide strasne lahko 😀

seus musis pockat do vecera, kym pride mm z prace, on teraz robi palacinky u nas, vlastne vsetko robi on 😀
Asi s tebou cakaju, aby si neporodila skor ako pride Dosedla 🙂

grekyna23
9. apr 2010

tarinka a robili ti nejaky kontrolny ster?ci je to ok?

zuzuj
9. apr 2010

aj ja dufam, ze to stihnem...ale uz mam hocikedy tlaky v bruchu tak vzdy mam nervy..ale dnes som sa uz nejako viac ukludnila...je to mozno aj tym, že už sa nejdem zblázniť od svrbenia 😀 inak baby som zistila, že je to horšie ako smrť ... 😕 😕 😕 😀

jankako
9. apr 2010

ahojte,vela toho nestíham..stále dookola kojiť,prebalovať,kojiť pebalovať.........ked mám čas,musim niečo porobiť..alebo si pospim..Máme trampoty mala ma zapálene očka,hnisave..Som už aj plakala..chudiatko moje 😢
idem sa prvaliť zanou,aj tak bude zachvilu hore..

seuska
9. apr 2010

Baby diky drzim sa zatial, teda psychika pacuje jak besna... je to fakt takto este horsie ako ked pridete do porodky uz s bolestami....

Tari ved ja srnadujem s tou porodnou salou, hlavne nech mi tam nevrieska ziadna cigoska ja si tam budem tisko lezkat... dajak vytrimeme ne?

Ja beriem macmiror konkretne ma mikozu, mala som ju dost zlu vraj... tak pre mna plati cim viacej vyberiem tym lepsie.
Zuzuj ja ho znasam v pohode....teda nic ma po nom nestipe nepali...

tarinka333
9. apr 2010

Grekyna, nerobili. Myslim, ze to davaju akoby "preventivne", ked este stihas do porodu, tak vyber aj viac ako 6 ks.

tarinka333
9. apr 2010

Seuska, nakoniec dopadneme tak, ze budeme rodit aspolu a nadstandardku si zobere Monva 🙂

zuzuj
9. apr 2010

jej jankako: krasna je ta tvoja Vaneska 🙂 chudatko s očkami... 😒

grekyna23
9. apr 2010

janka, to je krasna fotecka, ako od Anne Gedes 😉 mala je rozkosna

fleury
9. apr 2010

janka jeeej, aka je Vaneska zlatucka 🙂

zuzuj
9. apr 2010

aj ja už cééém....a nemôžééém...pomóoc ☹ 🙂

fleury
9. apr 2010

seus myslim, ze ked ta chytia tie prave bolesti bude ti jedno ci vedla teba lezi nejaka ciganka 😀
verim ti, ze psychika pracuje naplno, ale nech ta tesi aspon ten fakt, ze z nemocnice uz pojdes aj s malou v naruci 😉

tarinka333
9. apr 2010

Jaj kocky, uz by som rodila. Dnes som musela 3x na wc... bolo to tazke, veeelmi tazke, ale creva si povedat nedali. Bolesti sa za poslednu hodinku velmi nedostavili, takze to asi bol plany poplach 🙄

lenocka84
9. apr 2010

ahojte
pozdravuje Vas cerstva mamicka maleho Dominika, Vejula
maly sa narodil dnes 10:03 hod, 53cm a 3800g
gratulujem 😉

tarinka333
9. apr 2010

Veji, BLAHOZELAME, tak predsa rodila 🙂

fleury
9. apr 2010

jeeej, tak vejul porodila uz, gratulujeme!!! 😵 😵 😵

tarinka333
9. apr 2010

Normalne budem mat depku, Vejka mala ist az po mne so Seuskou 🙂 Jaaj baby, tusim uz iba ja, Seuska a Frucht sme take, co prenasaju. Ci ete niekto? Akurat Frucht vyzera, ze uz pouteka do porodky a Seuska tam uz je. A co ja? Osamely vlk 😕

zuzuj
9. apr 2010

Jej Vejula....gratulujem...ja si tu na par minút odskočím..a už je dalšie babtko... 😀 joj zase ma chytajú nervy aby mna to ešte nechytilo...idem zase hodiť sprchu a niečo porobiť...mam dnes viac energie...treba to využiť...
Tarinka: teba to tuším čaká najskôr, tak držím palce...budem sem-tam nakukovať... 😉

zuzuj
9. apr 2010

jaj a jasne seuske a frucht tiež.....a tarinka neboj par osamelych vlkov tu este stale zostáva... 🙂 ja idem ako posledná 😝

fleury
9. apr 2010

lenocka a nevies blizsie info o porode vejul?

lenocka84
9. apr 2010

fleury viem len tolko ze siel nakoniec sekciou
veji sa ozve ked sa vyspinka, a bude oddychnuta
akonahle budu info dam dalsie, a aj fotky ak mi posle

fleury
9. apr 2010

no a veve furt nist? snad cheer nezdrhla rodit tiez, nebudeme informovane!! 🙂

fleury
9. apr 2010

lenocka fiiiha, nakoniec sekciou? tak to nech si oddychne pekne, a potom sa podel s fotkami 🙂

marika1902
9. apr 2010

vejul gratulujem 😀 😀 😀

lenocka84
9. apr 2010

fleury urcite dam vediet hned ako sa ozve
aj tak je dobra, ze 5hod od sekcie sa ozvala, podelim sa so vsetkyyyyyym

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre