Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
10. apr 2010

babule ahooj,

seuska, kika, vejulcek, GRATULUJEM k babatenkam!!! 😵 😵

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/april_2010/a...

civavava
autor
10. apr 2010

seus, Saska je naadherna 😵 😵

zuzkabar, aj maly Patricek je na spapanie, idem dat foto do albumiku 😵

my sme OK, kojenie sa uz upravilo,nebolia ma bradavky konecne...papamekazde 2 hodky.... 😉

vcera sme boli u pediatra na kontrole, malinky ma uz 2900g a 53cm, narastol o 1 cm 🙂))))

lekar s nim bol velmi spokojny, vraj je to silny chlapcek 😵 😵

cinocka
10. apr 2010

akee krasne babiky 😀 GRATULUJEM maminkám 😀

no moja dnesna noc: neskutočné tlaky na kakač, a tá bolesť krížov..ale konktracie nepravidelné (teda ak to boli oni, lebo ani to som si neni ista) ale tak po polhodkach az hodkach ma bolelo brusko 🙂 tak hovorim drahemu ze dnes nech je ready, ze to už asi pride 😀 😀

fruchtbar
10. apr 2010

A Fleury este spi ci sa uz predbieha??? 😀

marika1902
10. apr 2010

Dobre ranko

Tolko malych drobcekov a tak strasne krasnych. 😀 😀

aktakk
10. apr 2010

Jeeej, dobre ranko..
SEUSKA gratulujeme!!! Tak si sa dockala a vcelku slusne. Co sa tyka konktrakcii, viem si predstavit. Ja som mala pocit ze ich mam tiez nonstop a ze nestiham ani predychavat...Ja som ostala pri kazdej taka zaskocena, ze som skor dych zadrziavala 😀 . AJ sestricka ma musela upozornit, ze nezadrziavat dych ale predychat. Ale to sa nedalooo. Malinka je krasnucka.

Zuzkabar- malinky je taktiez nadherny...!!!!

Stacynka- ja som bola na izbe s kockou, ktora mala po prvom porode 28stichov a pri druhom ju vobec nezasivali. Tak neboj!!!! Nemusi to dopadnut vobec ako pri prvom!!!

Civi- Tak super, aj mne poradila laktacna poradkyna a uz pekne papame...my sme pribrali za devat dni z 3460 na 3730 😀 . Tak paradicka.

marika1902
10. apr 2010

frucht predpokladam ze este spi 😀 😀 Inak ju neminie pokuta

aktakk
10. apr 2010

Frucht- inak si ma pekne pobavila s tym prispevkom o sexiku s MM 😀 😀 😀

civavava
autor
10. apr 2010

aktakk, super! 😵

u nas bol najvacsi prirastok tiez po porade s laktacnou poradkynou a radami od annag- tento tyzden - od utorka do vcera 160g 🙂), za 4 dni z 2760g na 2900g 🙂

aktakk
10. apr 2010

Perfektne!!!! Inak neviem ako to bolo u teba ale mna by vobec nenapadlo, ze budem riesit nejaku laktacnu poradkynu alebo nieco podobne. SOm myslela, ze to bude vsetko pohodicka pohoda. Ale realita ma vyviedla z omylu...

grekyna23
10. apr 2010

seuska, zuzkabar, nadherne babiky mate 🙂
ja som len rano oci otvorila a mm ze, kontrakcie ziadne??? aj my uz chceme, sa taaaaak tesime 😵
aktakk, civavava, super, ze tak napredujete, len tak dalej 😉

zuzkabar1983
10. apr 2010

Civava a co ti poradila ze maly tak krasne pribera? Ja som mala tiez problemy s kojenim .... este v nemocnici sa mi nalial a stvrdol jeden prsnik, nemohol sa maly prisat, lebo som mala zdurenu bradavku, tak som kojila len z jedneho. Ale nastastie sme to nejak rozbehli a teraz uz papame z oboch. Ale mam pocit ze v jednom prsniku mam viac mlieka ako v druhom. Ale bola som na prevazenie a maly pribral od pondelka do piatku 100g.

aktakk
10. apr 2010

Zuzkabar- on sa este rozbehne, neboj sa. Ved je este malicky. Bude priberat viac a viac. Inak, na stvrdnute prsia je najlepsia odsavacka samotne babatko. A mliecka mam aj ja v jednom viacej ako druhom.

aktakk
10. apr 2010

Grekyna- akí su tí MM pozorní, co?

grekyna23
10. apr 2010

to hej, ale ked mu zahlasim, ze zacali, tak asi ozelenie 😀

zuzana1971
10. apr 2010

seuska, zuzkabar krasnucke pokladiky mate 😵 😵

kto dnes rodi? 😀

aktakk som na tom rovnko s tym kojenim...som myslela, ze to zvladnem lavou zadnou a do kelu som totalne zlyhala a neviem preco 😝 myslela som, yze robim vsetko ako mam a mliecko len par kvapiek, momentalne to vyzera, ze uz nic, ide to uplne do stratena 😖
hneva ma to o to viac, ze ten nutrilon je strasne draha jedna plechovka vydrzi tak 4 dni a ja ledva zvladam hypo, plienky a co treba a tato vyloha navyse ma uz nici 😝 , takze som sama na seba nasrata duplom 😠 ze som neschopna kojit 😝

zuzana1971
10. apr 2010

napriek tomu,ze mam nudzu o prachy som neodolla a kupila vcera Maxikovi 2 plysacikov /neboli drahi/ lebo som bola velmi smutna z toho, ze ked sme boli u nasich na velku noc, tak dosiel brat s 2 rocnym synom a on dostal od nasich a od mojej segry plno sladkosti, bager, 2 knizky, atd a Maxik vobec nic ani na Velku noc, ani k narodeniu, este som sa musela na to pozerat, viete si predstavit ako som sa citila 😝 😔 , aj som si poplakala, bolo mi to o to luto, ze my nemame ani tatina ani jeho rodinu, aby Maxikovi nieco kupili, a bratovmu kupuje aj svagrininej velka rodina furt daco - teraz to drahe elektricke velke auticko....ja by som bola vdacna keby Maxikovi kupili k narodeniu alebo k Velkej noci aspon dupacky, alebo cumlik, ja si nepotrpim na drahe dary a take koniny ako drahe elektricke auticka....no tak som sa vam zase raz vyzalovala.... 😝

cinocka
10. apr 2010

inak baby na spustenie mliecka pila kamoska caj s mliekom 🙂 potom ze to slo prudom 😀 ale to vy uz mate urcite prestudovane 😝

tarinka333
10. apr 2010

Ahojte baby,
tak v prvom rade, MONVA je uz prijata do nemocnice. Budu jej vyvolavat porod 🙂 Hadam to bude rychle ako pri Seuske.
SEUSKA, mala Sašenka je rozkosna 🙂
No a tie moje bolesti zo vcera: Tak predstavte si, ono sa to v noci vystupňovalo, o jednej som ich zacala sledovat, boli KAZDYCH PAT MINUT az do tretej. O tretej som budila mm, ze si nie som ista, ale bolesti (neskriabala som sa z nich po stenach) su pravidelne, ze co robime. A on, ved podme do nemocnice, v najhorsom nas vratia.
Tak v nemocnici nalez taky, ze kontrakcie su sice viditelne na CTG, ale su velmi slabucke a som takmer zavreta ☹ Najprv mi Dr. hovori, ze si Vas uz tu nechame, ale potom hovori, ze to moze trvat aj tri dni, ze ak chcem, mozem ist domov. 🙄 Tak som doma.
Ale viete, co? Je mi total na nic. Termin porodu pred 3 dnami! neotvaram sa, v pondelok ma mali hospitalizovat, ale Dr. hovoril, ze podla neho zbytocne, lebo podla USG je ete vsetko v poriadku... takze asi len na poradnu pojdem... Kazdy sa ma pyta, ze co, davaju mi rady, ze mam chodit, sexovat a neviem co... Nic nepomaha. Ze sa mam viac hybat, aby bol lahky porod. No mne je momentalne total jedno, ako bude porod, len nech uz ZACNE! Normalne som si aj poplakala z tych hormonov. Som uplne vystavena. Mam pocit, ze tych posledne dni su dlhsie, ako celych 9 mesiacov... Ach jaj, prepacte za vylev.
Inak vstala som nedavno, lebo do jednej som nespala kvoli bolestiam, od jednej kvoli ich stopovaniu, z nemocky sme dosli okolo piatej a lahla som som o pol siestej...

cinocka
10. apr 2010

tari: citam ze si mala pernejsiu noc ako ja...ale veru najhorsie je toto cakanie 😒

fleury
10. apr 2010

Zdravíčko!
Hlási sa manžel fleaury.
Dnes ráno okolo siedmej sa nám narodila krásna malá Emka. Obe baby sú v poriadku (zatiaľ aj tato...).
Koniec hlásenia.
Pekný deň.

fruchtbar
10. apr 2010

Tarinka,tak to sme mali podobnu noc s tym rozdielom,ze ja som mala kontrakcie uz kazde 4 minuty,ale vravela som si,ze pockam na hlavicku 😉 a v spalni v posteli ma to preslo.....spala som pretrhovane az do rana.....uvidime,co bude dnes!

cinocka
10. apr 2010

cooo??? fleury uz aj ty si sa predbehla?? 😀 samozrejme veeelka GRATULACIA 😀 😀 😀

fruchtbar
10. apr 2010

Tak ta Fleury sa naozaj obehla !!!! 😀 😀 😀 😀
Gratulujeme srdecne a prajeme vsetko dobre!!!!

fruchtbar
10. apr 2010

tusim,ze je fleurin mm tak isto vtipny ako ona sama! 😀

cinocka
10. apr 2010

frucht: takze dnes aj ty?? 😉

fruchtbar
10. apr 2010

No s Fleury sme sa dohodli,ze spolu,ale ja chcem az zajtra.....uvidime,ako sa to vyvinie!

fruchtbar
10. apr 2010

Idem varit,majte sa a prajem vam krasnu sobotu

CMUK

marika1902
10. apr 2010

Tari mas uplnu pravdu ze posledne dni v tehu su tie najdlhsie. Ale treba si povedat ze uz treba vydrzat len par dni a je to tu 😀 😀 Ja viem ze sa mi mudruje ked este ani v termine nie som ale tiez uz ratam kazdy den. A neboj uz to bude co chvila 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre