Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

laura83
7. máj 2010

moni,cicimon a monva želám všetko najlepšie k meninám 🙂

cicimon
7. máj 2010

vdaka

fleury
7. máj 2010

frucht som si myslela, ze budes mat rychly porod pri tom tvojom tempe v tehu, ved druhy raz to bude uz rychlovka!! 🙂

baby, musime otehotniet v rovnakom case, s kym si potom budem v tehu pisat??!! 😀

vsetkym aprilovym monikam vsetko najlepsie! 🙂

aktakk
7. máj 2010

Moni, taktiez sa pripajam a pravem vsetko naj k meninkam.

Janicka- ty si priamo z puchova? Ja som za puchov hrala hadzanu. 😉

aktakk
7. máj 2010

Jaaj, tak vlastne vsetkym monikam zelam vsetko najlepsie...CICI som nevedela, ze aj ty si MOnika 🙂

aktakk
7. máj 2010

Fleu ale tu su nejake adeptky, co sa chystaju uz o rok dva otehotniet...ty si tiez? Lebo ja sa chystam tak za 5rokov.

fleury
7. máj 2010

aktakk ja za take 2-3 roky, chcem si uzit malu 🙂 a hlavne sa odtialto odstahovat!! 😀 Dnes som ju vkuse uspavala, od 9tej rana, stale sa budila. Aj vas tak boli chrbat? Ja mam pocit, ze ma sekne kazdu chvilu, ale to mam aj z toho polrocneho lezania urcite, predsa len zmena riadna zrazu behat a este so zatazou 😝

fleury
7. máj 2010

aktakk ty si uz bola na vysetreni po sestonedeli u gynekologa tusim. Co vsetko sa vysetruje, len zo spodu prip. sono?

michalag
7. máj 2010

my uz dalsie neplanujeme 😝 🙂

vsetkym Monikam vsetko najlepsie k dnesnym meninam!!!!!!!!! 😵 🙂

tarinka333
7. máj 2010

ahojky,
velka gratulacia vsetkym mamickam 🙂
Mam otazku, ako ste naucili svoje dietky na cumlik? Moja Karolinka ho nechce 🙂

aktakk
7. máj 2010

Fleury- chrbat aj kolena ma boli jak svina. A kam sa chcete stahovat?
Hej hej, bola som vcera. pozeral ma zo spodu, bral mi aj ster z krcka na cyto, robil sono a mal brat aj krv, ale ja som sa od neho odhlasovala kvoli dialke tak sme sa dohodli, ze mi uz nova doktorka zoberie.

civavava
autor
7. máj 2010

Monikam VSETKO NAJLEPSIE k meninkam! 😵

michalag
7. máj 2010

tarinka aj nasa ho odmieta a vypluva ale ked nema na vyber tak si ho necha a ked zaspi tak aj tak ho vypluje ....... niektore deticky proste odmietaju cumlik ale mozu chciet byt castejsie na prsniku .... si to proste vynahradzaju 😅

kikarv
7. máj 2010

aj ja prajem monikám všetko najlepšie k meninám

monva
7. máj 2010

baby dakujem za blahozelania 😵
cicimon a na teba som moja zabudla, tak aj tebe vsetko naj-naj-naj Monika Monike 😀

evil15
7. máj 2010

Ahojte bambulky tak už sme doma 🙂 dnes sme prišli domov malá je zlatunká a robí nám radosť 😉 trošku ma potrápila začala som sa otvárať a všetko išlo ako malo ale malinká zostala stať v pôrodných cestách a nie a nie ísť dolu ☹ tak ked som bola otvorená na 8cm sa rozhodli pre sekciu mala som už hraničné kontrakcie 😖 ale všetko je o.k a to je hlavné 🙂 môžete mi prosím napísať tak na rýchlo ako porodili MONI a JULIAP dakujem 🙂

grekyna23
7. máj 2010

nasim Monikam prajem vsetko naj, naj 😉

nasa chytila prvykrat cumlik, ked sme mali navstevy a mala uplne rozhadzany rezim, bola nervozna a nemohla zaspat, tak si podudkala a zaspala a potom ho vyplula
teraz ked ma chut tak chyti a ked nie tak nie 😉

dnes ma boli pozriet moji ziaci, siestaci na zakladnej, tak sa mi postazovali ako im chybam, ze ucitelka co je namiesto mna je na nich strasne makka, ze pri nej aj odpisuju, ale ze sa toho menej naucia 😨 jedna ziacka ma mamu kvetinarku, tak mam dalsiu orchideu do zbierky a Emka ma krasnu hracku, co sa pripne na kocik, no zlati boli 😵

grekyna23
7. máj 2010

evil, monikin opis porodu mas na str. 1327 a juliap tusim este nepisala, ako to u nej prebiehalo
a vitaj domka a este raz ti gratulujem ku princeznicke Viktorke
a ty si si teda tiez uzila svoje pri porode, ale hlavne je ze je vsetko v poriadku a obe ste ok, prajem skore zotavenie

evil15
7. máj 2010

greky dakujem 😉

evil15
7. máj 2010

no a tu je na rýchlo foto našej princeznej 😉

grekyna23
7. máj 2010

evil, no krasna je Viktorka 😉

kikarv
7. máj 2010

evil zlatučká je malá 🙂 ako chutne spinká.

michalag
7. máj 2010

evil mala je rozkosna 🙂 😵

fleury
7. máj 2010

aktakk stahovat sa budeme do domu, byvania v panelaku mam po krk 😝 Ale to si este nejaky rok dva musim pockat. Uplna parada je, ze ten hnup pod nami ide menit jadro!! 😠 😠 😠 Ja asi pridem o nervy, hnije doma cely zivot a on ide menit jadro prave, ked porodim!! 😠 😠 A samozrejme sam to ide robit, takze to bude robit asi do svojej smrti tipujem.

evil malinka je zlatucka 😵 Pozeram, ze viacere mame vlasate babatka 😅

kikarv
7. máj 2010

😠 fleury susedov si nevyberieme žiaľ

cinocka
7. máj 2010

Moniky: Všetko najlepšie k meninám 😀

tak dnes ma Timi nejaky "hladovy" den...chce papat kazdu hodinku a pol 😒

aktakk
7. máj 2010

Evil- mala je paradna, strasne ma rozosmiala ta prva foto, uplne bohovska je!!!

Fleury- moja sestra takto chodila celu zimu 3x za den von s dvojickami, lebo sused nad nimi prerabal 3mesiace 2izbovy byt a prosim pekne mal tam robotnikov od rana do vecera. CHuda ta v minusovych teplotach aj tri hodiny cupitala po meste, lebo ten debil nie a nie skoncit. Od rana do vecera! A si predstavte, co je to vychystat dve dietky. No ja mam dost s jednou. Tak ten tvoj sused to ozaj bude robit do konca zivota. A stavate dom?

zuzkabar1983
7. máj 2010

Ahojte,

Moniky vsetko najlepsie!

Evil mala je nadherna!

Baby mam otazocku .... ako skusate ci je vasim dietkom teplo? Lebo moj chrustik ma stale studene rucicky, ale nemyslim, ze mu je zima. Nostek, za krkom a aj cele telicko ma teple, tak ja neviem .... Zas prehriat ho nechcem .... Len tie rucicky ma stvu .. ☹

aktakk
7. máj 2010

Zuzkabar, nam povedali, ze ukazovatelom tepla su nozky nie rucicky...aj nasa mava studene rucicky. A este pripadne nostek.

cicimon
7. máj 2010

vdaka za blahozelania, cicimon - moncici 🙂

mna tiez boli chrbat ze ledva stojim, sedim....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre