Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
17. dec 2009

ahojte dievcata blondy nech skuska dopadne co najlepsie nech male trosku pomoze 😀

civi tak super hlavne si davajte pozor na cestach,pesnicka je vyborna presne sadne na tie vypatlane vychrtle cuzy,,,a fakt ludska blbost nema hranice

zuzka krasne tak kocur vystraja a malinky tiez ved to je super aspon ti je veselsie 😀 do avionu to mate daleko???tam su tie restiky troska vacsie ci to mate daleko,inak nam je to jedno.

silvika ja som dnes musela ist do mesta do lekarne dala som so hruby rolak a bum bundu mam tak natesno o hroza,musela som rozopnut vrecka a bocny zips 😅 ale mamina mi vravela ze maju dobre bundy v tescu a ze to mi staci aj taka...takze to pojdem vysetrit a potom vam dam vediet

cicimon silvika skuste sa popytat svojich gyndosov na tie kurzy pre tehotne

gajana1
17. dec 2009

Ahojte baby tak mňa v utorok pustili a bola som odniesť Tomaška u našich aby som oddychovala ale teraz riešim dilemu čo mam Tomikovi na vianoce lebo ešte nemam nič len posteľ a už by som len nejake maličkosti chcela.
Baby poradte ja som chora z darčekou ked mam kupovať

kamilakd
17. dec 2009

gajana ahoj a ako sa citis a nemas nahodou oddychovat????no darceky to je kaptola sama o sebe,ja som vybavila rodinu kozmetikou..synovcovi hracky knizky CD a mm dostane hokejovu juniorku tasku lebo ked chodi na yzovacky neviem ho zbalit do jednej tasky,poto dostane knihu,parfum,sveter a tuzil po velkej nastenej mape sveta...a to by hadam aj stacilo ja to dnes hadam aj pobalim a planujem robit dnes aj stromcek dufam 😅

gajana1
17. dec 2009

ja oddychujem ale nekazali mi žeby som mala ležat len nemam dvihať nič ťažšie a mam viac oddychovať.

kamilakd
17. dec 2009

tak potom je to Ok 🙂 takze dnes ides na nakup darcekov?

gajana1
17. dec 2009

Ta len Tomaškovi, manžela mam vyaveneho aj krstňa mangelove, svokra je zasadne proti tomu žeby sme jej niečo kupili lebo minuly rok dostali drahy darček

cicimon
17. dec 2009

silvi - ked na to pozeram, zda sa mi to drahse, tak zatial som naklonena k tomu miracle, este zvazujem, ci len cvicenie alebo rovno kurz

kamila- mne dala lekarka c. na tu p. jezikovu, co robi pripravy, ale ako som pocula, je tam problem sa dovolat a na druhej strane ma asi tie kurzy doobedu resp cez den, a to ma z prace asi len tak nepustia, tak haldam nieco na vecer

inac.....sla som k zubarke dat si spravit plombu a vytrhla mi zub 🙂 mudrosti.....tak som z toho cela happy..

roxi
17. dec 2009

tak my sme späť z mc, vidím, že zas píšete o dušu 😉

ešte som ráno zabudla, všimla som si, že plánujete stretko v Poluse, koľko nás má prísť, bojím sa toho, že medzi sviatkami budú práve tieto obchodné centrá plné a budeme mať problém zohnať si nejaký väčší stôl, ale možno sa mýlim a všetci budú prepchaní a budú vysedávať doma 😀 , možno budeme jediné brázdiť ba 😉 , alebo dopadneme rovnako, lebo s našimi bruškami a ešte k tomu prejedené sa už nebudeme vládať ani pohnúť 😀 😕

vejula
17. dec 2009

čávte kočky...
Zuzub, čo sa týka toho genetického ultrazvuku tak dr. mi dal na výber, že mi ho môže urobiť v ránci prehliadky ale nejako sa mi nebude môcť venovať kedže má aj iné pacientky, len to všetko skontroluje sám pre seba ale nebude vysvetlovať a bavkať sa so mnou. Alebo ak chcem aj partnera pri tom tak ma objedná na nejaké poobedné hodiny už mimo ordinačnýc ale je to s doplatkom... Tak som si samozrejme vybrala tu druhu mpožnosť. A bolo to super, venoval sa nám asi hodinu a nahral nám na USB klúč 40 minutove video. Všetko povysvetloval podrobne. Určite som rada že som to vyriešila takto.

Inač čo máte dnes kočky na pláne??? Ja pôjdem ešte ku starkej nejaké koláčiky popiecť... Len mm nieje doma takže budem musieť íst MHD aj so psíkom. Chudáčik, neznáša ten náhubok čo mu musím dávať do autobusu vždy ho celú cestu klepe. Moje zlaté ☹

roxi
17. dec 2009

baby dajte nejaký typ na darček pre manžela, lebo už to vyzerá tak, že nedostane nič, absolútne neviem čo mu kúpiť

cheerlady
17. dec 2009

roxi ja tiez neviem co mm na vianoce,ale asi len nejake drobnosti,lebo tieto vianoce si nebudeme nic extra kupovat,kedze sme celu jesen prerabali domcek,takze sme vycucnuti z penazi 😅

fruchtbar
17. dec 2009

Ahojte
Roxi,ja som si pre mm kupila novu krasnu satenovu kosielocku a vikendovy pobyt v Innsbrucku v 4 hviezdickovom hoteli,nasla som vybornu ponuku len za 50 ecok......no neber to!
Inac by som mu kupila bonsaj alebo novu trumpeetu,lebo je hudobnik (byvaly).....

Pekny den vam prajem a nerobte si predvianocne stresy a rozmaznavajte babätka kolacikmi !!!! 😉

ada_april
17. dec 2009

Ahojte,
Kamila, cicimon, p. Jezikova robi tie predporodne kurzy aj popoludni v studiu Miracle na znievskej. Posielam link:http://miracle-maternitycare.webnode.sk/kurzy-tehosky-2010/
A uz som sa aj prihlasila. V stredu o 16:30 to bude. Pridate sa niekto?

ada_april
17. dec 2009

A pozeram, ze uz ste tu miracle rozoberali - sa ospravedlnujem:0 Citam vas velmi rychlo, mam toho dost v praci.

cicimon
17. dec 2009

ada - ano, viem, ale mne je 16.30 skoro, do 17tej robim - pri Avione, cize ja najskor 17.30 niekde

cheerlady
17. dec 2009

zuzka1971 pozri,nasla som tu celkom pekny kocik a hlavne lacny - iba 100eur
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?... 😉

vejula
17. dec 2009

No baby, kde ste všetky. Ja som teraz došla od starkej, sme kolačiky piekli, tak som sa aj nafutrovala, mnam takými dobrými medovými 😵 .... A čo vy dnes???

cheerlady
17. dec 2009

ahoj veji,ja som tu dnes stale,sledujem to tu,ale nikde nikoho 🙂 ja som si teraz dala obedo-veceru,ale moc mi to nechutilo,som len polku polievky zjedla 😒 uz nech je sedem hodin,skoncim v robote a pojdem kuknut na domcek ako pokrocili s kupelkou 😵

blondy12
17. dec 2009

caute baby...jaj tak skuska dopadla ok..sice neviem vysledok lebo to bol test a este aj ustna k tomu bude..ale mam z toho dobry pocit..az som si zasla na nakupy..boze ludia sa zblaznili ...nakupuju o sto sest...

a nasmu drobcovi som kupila taku ciapocku a aj take ponozky..malinke 😀 ..aspon nieco dostane odo mna 😝

adasik
17. dec 2009

ada april- aj ja som sa prihlasila na ten kurz 😅 v stredu od 13.1 od 16,30 na Znievskej, vsak?Daj poznavacie znamenie a budeme cvicit a pocuvat spolu 😉

kamilakd
17. dec 2009

ada april ja uz chodim na ten kurz chodime so zuzkoubar do bojnic 😀 ,,,cicimon a silvika maju zaujem 😉

vejul hmmm kolaciky ja idem zajtra k nasim mamina bude piect druhu varku

fruchtbar a ako si dopadla s tou marodkou???vybavila si?

blondy sme na teba mysleli 🙂

ja som dnes pospavala potom som varila a teraz cucakujem na TV 😕

adasik
17. dec 2009

blondy12-gratulujem k dobremu pocitu zo skusky... 😉

fruchtbar
17. dec 2009

Kamilka,zatal nijako,dlhsie to trva,je t novy zakon a este nevedia,co a ako....ale posnazim sa.

Mam otazocku,zajtra idem na cukor-mozm sa naranajkovat?

grekyna23
17. dec 2009

blondy aj ja gratulujem, si sikulka, urcite aj vsetky ostatne skusky v januari hravo zvladnes 😉

ja sa tiez chystam na nejake cvicenia, ale nejak mi to stale nevychadza tam ist kuknut, byva to v pondelok vecer a to som bud spinkala a potom sa mi nechcelo do tej zimy, alebo tento pondelok som prizerala krstniatka a nabuduci pondelok mame zas v praci kapustnicu a este aj poradnu mam vecer, mozno budeme dotacat 3D, detail tvaricky (a to po kysluckej kapustnice malle zvykne riadne buntosit v brusku, tak uvidime, ci sa bude dat tocit)
tam mi to cvicenie vyjde asi az v januari 😅

vejula
17. dec 2009

čavte kočky, tak som si trošku zdriemla. Som ešte psíka okupala lebo už smrdkal a teraz ho chudatko trase ako osiku rak som ho pozakrývala svetríkom, lebo fen sa nám pokazil...

A čo vy dnes doobeda ste si to nahnali, a teraz tu nikoho nieje.

grekyna23
17. dec 2009

joj dievcata, ja uz tak ratam dni do vianoc, sa mi taaaaak nechce pracovat, zajtra mame rano 7:15 poradu, tak len dufam, ze nam oznamia, ze aj pondelok a utorok bude nejake volno 😀 😀

grekyna23
17. dec 2009

veji, ja som tu 🙂
ja som si tiez dnes zdriemla a aj vcera s mm
inac, psika nenechavas doma sameho , ked si ho brala k mamine na pecenie?

vejula
17. dec 2009

no ani nie na dlho... iba ked idem vybavovať do mesta nah oidnku na dve. A to mi vždy zobere papuču pod postel a tam s nou ležká, čo mu chýbam tak nech ma aspon cíti. Inač je to taký dobrý psík on nikdy nešteká alebo neskáče kade tade. Jemu stačí ked cíti že nieje sám a potom si zaleze niekde pod posteľ a tam si spinka...

greky inač čo už všetky darčeky pokupené či ešte nie???

kamilakd
17. dec 2009

vejulcek pozeras spravy?zas nejake babo v spanku umrelo matka bola narkomanka...kurnik

grekyna a nemozes si zobrat volno?

nie je nic lepsie ako si podriemat...ja idem zas troska zehlit

grekyna23
17. dec 2009

este pre svokru nam darcek chyba, ale asi to poriesime nejakymi knihami, a este pre tie nase 2 krstniatka, ale to som sa uz v par hrackarnach rozculila, ze uz ani tym detom nie je coi kupit, ziadna dobra hracka a ked ta hrozne predrazene.. 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre