Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
1. mar 2010

no kočky idem sa ja osprchovať a pomaly zalahnuť, nech som zajtra fit 😉

Tak bruuu nocku všetkým 🙂

moni
1. mar 2010

veji, no v tej mojej skupine su vsetko take zodpovedne matky, uplne vazne to beru 😀 lepsie povedane oni su vyklepane uz teraz, takze mozno im to ozaj pomaha.
ked som pocula ako si mas doniest vonne oleje, masazne kremy, CD s namixovanou hudbou, svoj vankus, fotky, alebo plysaka, tak neviem co z toho by zabralo na mna 😅

monva
1. mar 2010

hmm, ako tak pozeram, tak dnes ste "zalomili" nezvycajne skoro. Ja som prave dozehlila. Cely vecer mi bolo nanic, take bolesti ako vcera "kostrcovo-mrchovate". No a ked o jedenastej prestali, tak hura sa do zehlenia. A tesila som sa, ako si tu teraz sadnem a precitam co nove - a vy uz hajate.
O tantamke a gretke ziadne dalsie spravy?
No a so zuzkou to ako vyzera? nechaju si ju tam do porodu?

Dnes som ukecala MM, ze na dalsiu poradnu ide so mnou autom, doteraz som chodila vlakom, nemam s tym problem, vlakom chodim velmi rada, nenatriasa to tak ako v aute na nasich deravych cestach, no neviem si teraz predstavit nastupovanie a vystupovanie do/z vlaku. Mam problem uz vyslapat aj po schodoch, sa mi pritom zda, ze nohami "narazam" na brusko 😀

No tak sa este chvilku poflakam po nete a zalahnem aj ja, papa 😉

veve23
2. mar 2010

Dobre ranko sa praje,

vcera som skoro zalomila, tak uz kukam telerano 🙂 🙂 ......

grekyna23
2. mar 2010

breee ranko,
joj to bola noc, od pol 4, ako som bola na WC, som riadne nespala,
teraz mi tu mm urobil full servis, diniesol mi notebook do postele a neodisiel z domu, kym sa neubezpecil, ze nebudem nic robit a zostanem v posteli co najdlhsie. a ja samozrejme posluchnem 😵
pokukam nieco z archivov a tak
inac, tak som chcela chodit na predporodne pripravy, ale pri mojom predpisanom kludovom rezime uz nemozem, tak musim nejake to predychavanie a ine skusit najst na nete
ak ste nieco dobre nietora nasli, kludne hodte link... 😉

evil15
2. mar 2010

bré ránko bambulky
ako sa máte dnes to zase bude peknučký deň tak som sa rozhodla že pôjdem trošku von dnes na nejakú prechádzku malinkú 🙂 už mi doma žačína šibať a zase cez víkend sa to má pokaziť tak to chcem ešte využiť 😀
neviem či sa to tu už preberalo, ak ano tak sorry ale čo s kojením? Chcete kojiť každá??? Ja by som chcela čo najlhšie ale obávam sa či to budem vedieť, tak som pozerala net a našla som túto stránku www.mamila.sk a je to tu celkom dobré aj tie videá

stanusa
2. mar 2010

dobre ranko 🙂 pekne nam svieti slnko uz od rana
predporodnu pripravu by som brala, kebyze u nas funguje...ale zistila som, ze jedna sestricka vedie nieco podobne tak sa tam idem vo stvrtok pozriet

vcerajsia poradna v nemocke RS bola super rychla - ctg, sono - take 2 minutove, kukol polohu, prietoky, placentu a nakoniec k dokimu na krcok. vsetko ok, maly je este vysoko a k sekcii sa zatial nevyjadril...

stanusa
2. mar 2010

evil kojit by som chcela najmenej pol roka, len dufam, ze bude mliecko, lebo nas s braskom mama vobec nekojila...tak dufam, ze to nie je dedicne
a k technike, ked to zvladli ine baby tak preco by sme nemali aj my 😉

michalag
2. mar 2010

Dobre ranko 🙂

evil, ja tiez planujem kojit co najdlhsie chcem si to uzit kedze Samiho som kojila malo tak malicku planujem kojit minimalne pol roka az rok to uplne staci 😉 🙂 .... a a vcera davali o kojeni na STV a ta laktacna poradkyna vravela ze pokial si budes sama hovorit ze to zvladnes tak to urcite pojde 😉 , tak na nic take nemysli a stale si hovor ze to pojde a vy to zvladnete 😉 .... a mas superneho pozorneho muzika 😵

stanus, super ze poradna dopadla super 🙂 🙂 🙂

moni, zehlit vecer, tak to ta obdivujem, mne sa vecer uz nic nechce 😝 .... a je dobre ze muzik ta zoberie autom urcite je to pohodlnejsie a rychlejsie ako ist vlakom

susanita555
2. mar 2010

dobre ranko prajem 😎 dnes bude krasny den ja chodim na predporodnu pripravu uz od 4 mesiaca a mali sme uz aj kurz dojcenia tak sa citim aj celkom pripravena no ved uvidime realita nemusi byt taka ružova hlavne aby som mala mliecko moja mamka ma tiez kojila len 3 mesiace lebo dostala chrípku a bolo po kojeni clovek nikdy nevie 😖

evil15
2. mar 2010

dakujem bambulky ja si velmi nedôverujem vo vela veciach nemá mi kto poradiť v takých tých mamičkovských veciach ☹ aj ked moja svokra je fajn, ale stačí ked dojde tak raz do týždňa na hodinku 🙂 ona by najradšej mala všetko podla seba a to ja nie 😀 na a nemám nikoho iného okolo seba ....
ale ked si mám veriť tak si budem a bude to dobré miška ĎAKUJEM 😉

stanusa
2. mar 2010

niekde na koniku som minule pozerala v albume techniku kojenia, dobre to tam bolo nakreslene, skoda ze to neviem najst

stanusa
2. mar 2010

miska dik, len som sa nestihla poriadne spamatat a bolo po poradni 😀

stanusa
2. mar 2010

aha uz som to nasla v teme babatka
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

stanusa
2. mar 2010

tam si pozrite album annag

jankako
2. mar 2010

dobre ránko..baby,ja budem asi po včerajšom výlete po nákupoch chora..v noci ma bolel cely človek,spotila som sa a chyta ma aj kašel... 😢 😢 už mi dlho nič nebolo...dneska cely deň postel..
včera sme fajn nakúpili,pre kočiar som sa nevedela rozhodnuť,ale tento týž.určite budem musieť nejaky vybrať.
neviete ako to je ked obj.cez net tovar,či sa to dá vrátiť??reku ak by sa mi nepáčil kočiar ked mi pride..
oddnes držim dietu..prežieram sa...v piatok budem vela vážiť naporadni...ale kedže nepojdem von z postele,tak nebudem ani jesť...

kika29
2. mar 2010

dobré ránko aj u nás krásne svieti slniečko len aj kusok teplejšie by mohlo byť.

susanita555
2. mar 2010

jankako len ziadna dieta pekne papaj na diety budes este mat casu habadej 😉
myslim si ,ze tovar cez internet sa da vratit ,ale pre istotu si to precitaj v podmienkach predaja na stranke z ktorej budes objednavat

stanusa
2. mar 2010

janka 😀 tak ti bude manzel nosit jedlo do postielky
presne tak treba pozriet obchodne podmienky, viem ze kuriera si potom platis ty, to je aj pri reklamacii tovaru

kika idem o chvilu von, tak dufam ze nezamrznem

jankako
2. mar 2010

ešte som zabudla napísať,včera som bola za mojim lekárom/primárom/...nahovára nás na odobratie tej pupočnikovej krvi..čo myslite,maju aj nemocky z toho niečo???pýtal sa ma kedy mám TP..tak že 2.4.vychádza velka noc,tak to odrodime skor,aby som sviatkovala doma...tak mu vravim že ja nemusim byť doma na velku noc,len nech neprenášam..to že nie,že podla toho ako to bude vyzerať zospodu,tak naplánuje rodiť...tak uvidime,ako to bude vyzerať.. 😉

kaitka
2. mar 2010

ahojte baby🙂 ak by mal niekto zaujem o dievcenske vecicky po mojej malinkej,,niektore sme ani nenosili,,nakuknite sem http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=30205

kaitka
2. mar 2010

aj som si tak s vami zaspominala ,,ake to vsetko bolo takto pred rokom,,juj,krasne obdobie) odpocivajte este kym sa da))
uz budeme mat skoro rok,,strasne rychlo to letii

stanusa
2. mar 2010

kaitka fakt ten cas tak rychlo leti 🙂 len tento mesiac bude straaasne dlhy 😉

grekyna23
2. mar 2010

aj ja by som chcela kojit co najdlhsie, hadam male bude sikovne a spolu nam to pojde 😉

susanita555
2. mar 2010

stanusa tak to teda ano tento mesiac bude asi ten najdlhsi zo vsetkych 😉

jankako
2. mar 2010

no pozriem tie obchodne podmienky,ak sa bude dať vrátiť,tak ho skúsim obj.napriek tomu že som ho nevidela naživo..
no nikto ma žial obskakovať nebude,lebo muž je na dome...
a dietovať musim,lebo mi pripuchli nohy.a prežieram sa úplne zbytočne...tak preto...
včera ma muž prekvapil a kupil mi dlhoospevovaneho bociana do záhrady 🙂 .mne sa to páči ako som to videla v zahraniči,ked sa narodi mimi,povešaju vecičky na bránu a postavia bociana...
baby ja nechcem byť chora 😢 ..som chcela isť ku kaderke,ešte kočiar niekam kuky...v piatok máme zase stretko v kupelnovom študiu..ja nemožem byť choráááá..fňuk

kika29
2. mar 2010

nebojte hlad tých drobcov prinúti cicať 😀 až nás budú didky bolieť ked sa prisajú. Ja som kojila malú rok aj 2 mesiace a potom kôli chore som musela prestáť a ked som už zase mohla kojiť už nechcela. Mlieko mi odišlo ked mala málá skoro 3 roky.

fleury
2. mar 2010

bre ranko
tak ja hlasim noc bez wc, huraaa..zato teraz mi to vracia mala aj s urokmi, keby mi niekto videl brusko myslel by si, ze mam v nom tulena 😀

jankako hehe, sak ty si chcela uz rodit nedavno a teraz by si aj kludne az na termin? 🙂 to ja by som brala velku noc uz doma, vonku je krasne a ja lezim, uz aj hafan na mna kuka systemom, ze lenoch vstavaj, jar ide 🙂
Z tej pupocnikovej krvi maju urcite nejaku proviziu aj lekari, mna do nej tlacil kazdy dr, ale ked som mala zaujem tu krv darovat uz sa nejako moc nezaujimali..

drzim palce babam, ktore caka poradna!

kaitka
2. mar 2010

stanu-tak to aj mne siel co najpomalsie,,,vtedy som mala tusim najviac energie,,i ked mi brusko strasne zavadzalo)),,, upratovala som jak o zivot,,takzvane hniezdenie xi
ale tym ze som mala planovany cisarsky tak som bola pripravena aj na termin)
tak sa drzte🙂 zelam veeela zdravicka 😵

jankako
2. mar 2010

ale nie fleury,ja som mu len povedala ked povedal že V.N.aby som bola doma,že premňa akože ten sviatok nie je doležity..ked to chce len kvoli tomu skor odrodiť..inak,ak už budem pripravena,tak rada pojdem skor..
v piatok budem 36+0,tak teoretiš možem o dva týž.rodiť/od piatku/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre