Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

martina05
2. mar 2010

My ideme pre kočík v piatok -teda dúfam, že to vyjde a na povery kašlite..
Jani tá farba sa mi páči aj mi sme vybrali takú univerzálnu......

stanusa
2. mar 2010

my sme odniesli kocik k mame, nedavno sme si doniesli domov len vanicku a vajicko, postielku sme urobili cez vikend a mame ju v spalni pekne nachystanu...
povercivost je jedna vec, ale neviem si predstavit akoby sme zhanali tolko veci na poslednu chvilu, dokonca az ked sa male narodi

martina05
2. mar 2010

dem si na chvíľu ľahnúť a potom varím... dnes máme v menu paradajkovú polievočku so syrom a pečené hurky /jaternice-spisovne... 😀 😀 /

fleury
2. mar 2010

vidim, ze gulas drobcom v brusku chuti a prospieva 😀

fruchtbar
2. mar 2010

minus,maly je uz dolu,sa citim znovu ako znovuzrodena,ked netlaci na zaludok,uz sa pomaly pripravuje na cestu vypudenia.... 😀

fleu,ja som to vedela este pred vynechanim mrchy....nechhutilo mi fajcit a to sa mne este nestalo a potom sme sa tak tesili,ze sme sa nevedeli dockat a kupovali sme ako divi,ale aj tak vacsinou veci,ktore boli momentalne v akcii,lebo sak na co mam cakat,aby to bolo o 2 mesiace o 50 € drahsie?
Dokonca ja viem presne denmkedy sme zamiesili a kde sa to stalo....takze nas maly bude STOLAR ! 😀

fruchtbar
2. mar 2010

ja by som si dala tiez taky dobry gulasik,ale uz som vsetok pojedla 😢

fleury
2. mar 2010

frucht 😀 😀 tak to ja som az po case vedela, kolka bije, ked mi prestala chutit kava a pivo a potom uz nasledovali nevolnosti strasne..

fruchtbar
2. mar 2010

Aaaaach pivecko,ani mi nehovor .... s placom sledujem ako si mm pochutnava 😢 😢 😢
ja to kvasnicove pivo milujem !

kika29
2. mar 2010

martina aj moja sa volá Vanda 😀 a teraz toto druhé nevieme aké meno dáme. chceli sme niečo aby trocha pasovalo ku Vande akože Vanda a ???

cheerlady
2. mar 2010

ja som nemala ziadne priznaky,tie prisli az ked som vedela,ze som tehu-bola som stale unavena,prespala by som cely den aj noc.a prestalo mi chutit jest,musela som sa vyslovene nutit,aby som nieco zjedla.ale to len rozky a podobne,lebo z vareneho sa mi zdvihal zaludok! 😝

fruchtbar
2. mar 2010

Kika...Sandra pasuje celkom dobre nie?

fruchtbar
2. mar 2010

idem sa ja povozit trosku na aute,tunak jednu slovensku navstivit a jednu moju 76 rocnu kamosku 😅 a hadam aj nejake ovocicko nakupit,lebo sme zase vsetko popapali,mne by nestacilo ani za vagon ovocia 😀

stanusa
2. mar 2010

stale vravim, ze tolko ovocia som v zivote nepojedla ani nepojem ako pocas tohto tehu 😀
aj ja len nakukujem a varim uz, lebo mm pride skor na obed...boloneske spagety & zeleninova polievka

fleury
2. mar 2010

frucht no ja som furt vravela, ze neviem ako zvladnem tehu, lebo ja pivo lubim, leto bez nejakeho pivka vecer niekde v letnej zahrade proste nemoze byt!!..no a moje telo si to zariadilo velmi mudro, ze mi ho znechutilo 😀 ale!!poslednu dobu mi uz zase zacina voniat kava aj pach piva, tak dedukujem, ze sa blizime k cielu .. 😀

fruchtbar
2. mar 2010

ja si sem tam aj uchlipnem,vidiet,ze to bude chlap a bude po tatinovi ! 😀
ale uz sa tesim na svoj prvy pollitrak !!!!! ...az sa mi dlane spotili.....

nevyzera to,akoby sme boli alkoholicky??? Ved pivo je liek... 😀 😀 😀

fruchtbar
2. mar 2010

a teraz uz idem,lebo mi obchody pozatvaraju,tu je od 12 do 3 prestavka.....lenivci rakuski ! 😉 😀 😝

fleury
2. mar 2010

aj u nas to vyzera, ze mala bude po tatinovi, lebo tomu tak pivo nechuti, on je vinar 😀

aktakk
2. mar 2010

Ahojte...ale ste stihli zas popisat..

Frucht- len tak mimochodom, ja som tiez zacala chrapat ale ja samu seba zobudim, ked zachrapcim. 😀
To asi tak nenavidim chrapanie, tak preto sa sama budim.

fleury
2. mar 2010

jaj baby budte rady, ze chrapete vy, ja sa budim, ked mm zachrape, vtedy ho prevalim z chrbta na bok a spime dalej 🙂)

kika29
2. mar 2010

baby ja si veu že sem tam aj pivko dám ale len čierne. Minule som si otvorila za obedom pivko čierne a dala som si pohár joooj to bol pôžitok tak s chuti sa napiť. A dopila som ho okolo 22h večer 😀 tak som pocmorkávala 😀 . Víno mi je ťažké dať si za pohárik a pivko mi celkom chutí a za obedom dobre strávilo 😀 Ved mi zase tolko vela nevypijeme takže prečo alkoholičky? ked si sem tam niečo srkneme je to liek 😀

kika29
2. mar 2010

dnes má pohreb ten náš známi čo som vám písala a ja sa ešte stále neviem rozhodnúť či mám alebo nemám ísť na pohreb ☹ poradte mi. Už som myslela aj tak že nepôjdem do domu smútku len na cintorín popriať úprimnú sústrasť. Len neviem či mám alebo nemám ked som tehotná. Moja sestra aj s jej budúcou švagrinou tam idú a obe sú tehotné ale oni su mu viac blízke ako ja. Lenže mám taký blbý pocit že mi bol aj na svadbe a nejdem sa sním ani rozlúčiť ☹ čo by ste robili?

kika29
2. mar 2010

fleury a tá kamoška musela rodiť cisárskym pretože sa jej odlupúovala placenta a preto tak krvácala. teraz sme spolu volali lebo len dnes ju previezli z jisky na izbu. všetko ju bolí ale že asi v piatok ich pustia domov.

stanusa
2. mar 2010

kika tak to zalezi ako sa citis, ked mas pocit ze by si sa mala rozlucit tak chod...ale nikto od teba nevyzaduje, ze pojdes ved si uz skoro v 9. mesiaci
...sla by som asi na ten cintorin, lebo co ked ti pride este zle v dome smutku

fleury
2. mar 2010

kika tak ako pise stanusa zalezi od toho ako sa citis. Zapalit sviecku a uctit si jeho pamiatku mozes ist aj inokedy. Mohlo by ta to len zbytocne rozosmutnit a vystresovat teraz.

a ta kamoska..hlavna vec, ze to uz ma za sebou a cez vikend sa uz bude zotavovat doma 🙂

kika29
2. mar 2010

do domu smútku asi nepôjdem bude tam aj tak strašne vela ludí a budú čumeť ale asi len podať ruku na cintorín pôjdem ked už bude po všetkom a ludia pôjdo už preč. ked som povedala že nejdem asi na pohreb jeho synovi tak ostál taký prekvanený a povedal mi že účasť nieje povinná ale videlo sa mi že ho to kus asi mrzí.

no ale teraz už na inu tému.
začínam byť hladná a mm príde až o 13 na obed 😝 😝 a chcem obedovať s ním samej mi velmi nechutí

kika29
2. mar 2010

idem ja kus ku kamoške na kávu potom vás počítam len nepíšte ako český žandáry bo vás ani nedočítam 😀

fleury
2. mar 2010

mne zase nejako nechuti jest, vobec na nic nemam dneska chut 😝

grekyna23
2. mar 2010

kika, mna tiez pride mm o 13tej a tiez mi s nim viacej chuti papat....tak na neho pockam a teraz si dam ovocie 😉

aktakk
2. mar 2010

Kika- chod podla toho ako sa citis, ako pisali dievcata. A keby aj nejdes, tak myslim ze je to normalne, ze by to mali ostatní pochopit.

TO ja by som sa nacakala s obedikom...moj drahy pride az vecer 😀

minius
2. mar 2010

no tak gulasik uz vyvoniava, jooooj tak by som si ho hned dala ale akurat som dotlacila balik cokoladovych cukrikov. Dakedy si pripadam ako hotove prasa 😠
Ale kedy ak nie teraz???
😀

kika ja tiez suhlasim s fleury, sviecku mozes ist zapailt aj potom. Ak to nebol niekto velmi blizky tak asi by som ani ja nesla.

My sme sa vcera rozpravali s drahym ze ako sa strasne citim nepripravena na toto babatko 😅. My sa mu obaja velmi tesime a bolo poloplanovane 😵 ale ta strasna zmena co pride o par tyzdnov.... ja zacinam mat z toho strach a aj on. Teraz sme to boli iba on a ja, nemuseli sme sa o nic starat ked sme niekam chceli ist nic sa neplanovalo, zdvihli sme sa a posli ale potom?
Aj vy mate take pocity ci len ja zacinam byt nejaka divna?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre