Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kika29
4. mar 2010

fasa a vydržala tú bolesť? mňa bolí v zadu stolička však by som umrela od bolesti keby mi tak trhala. ved ani len jazykom sa ho nemôžem dotknúť čo tak bolí hajzlíík

kika29
4. mar 2010

nie zatial necítim napuchnuté len velmi bolí

fleury
4. mar 2010

ona sla na pohotovost a tam su znami masiari..este ftipalek zavolal do porodnice, ze ide tahat zub tehulke vo vysokom tt, ze ci su pripraveni pripadne...keby ti bolo horsie volaj svoju dr..

kika29
4. mar 2010

už ste obedovali? ja ešte nie a ani mi nejako nechutí

fleury
4. mar 2010

ja len polievku som mala, tiez nemam hlad

kika29
4. mar 2010

zubárku myslíš mám volať? ved jej volám a nedvýha a na mobil nemám jej číslo. chcela som sa opýtať doktora môjho či môžem iniekciu ale on je na dovolenke cely týždeň. tak už len v pondelok asi. budem mať paralenový víkend 😝

kika29
4. mar 2010

ale idem tiež aspoň polievku zjesť aby drobček nehladoval

moni
4. mar 2010

ahojte bruskate, idem docitat, zas ste toho nacmarali 😅

fleury
4. mar 2010

hej, zubarku myslim, aby si volala. Kazdopadne si davaj studene obklady, pokial ti to nenapuchlo tak je este dobre, len zuby su co sa tyka bolesti svinky, castokrat lieky nezaberu 😝

michalag
4. mar 2010

ahojte 🙂

kika, jeeej tu bolest zuba ti teda nezavidim .... mna bolela stolicka koli zubu mudrosti a museli mi ju vytrhnut, no nastastie ma moja dokina ubezpecila ze injekcia je pre babo neskodna, keby mi to mali trhat bez injekcie tak racsej budem trpiet

ja som si dala zatial 2 jablka ale tiez som este neobedovala a zatial sa ani nechystam, ale ani vcera vecer mi nejako nechutilo, no malicka ma nastastie z kadial brat zasoby 😝 😀 , takze ...

fleury
4. mar 2010

miska a v ktorom mesiaci ti trhali?

moni vela sme necmarali neboj 😅

cicimon
4. mar 2010

inac...mne tiez trhali zub, tyzden pred vianocami aj s injekciou a pohodka..

grekyna23
4. mar 2010

cicimon, poaeram, ze mame rovnake kociare 😉

zuvinka102
4. mar 2010

Kika tak ako ti pismenkovala fleury studeny obklad az priam nieco z mrazaku vyber a priloz si to pomoze ti to

fleury
4. mar 2010

mna moj zubar na prvej prehliadke v 1.trimestri upozornil, ze 1 a 3 trimester by bolo dobre, keby sme sa vyhli injekciam, ze v druhom je najlepsie poriesit pripadne problemy, ale sak nevysvetlim zubom, aby sa kazili len v druhom 😀

moni
4. mar 2010

fleury, ale nacmarali 4 ci 5 stran 🙂

kika, tu davaju injekciu pri kazdom zakroku. ani len vrtat by sa neopovazili bez toho. ved je to lokalka takze v pohode. no ale doma su mozno ine maniere 😖

cici, ja sa tiez chystam na ten caj. je v mojom nekonecnom zozname co kupit a vybavit pred porodom 😀

no ale uz mam nocnu koselu do porodnice lebo tu vyfasujem taky ten smiesny plast ci co to je co ma cely chrbat a zadok volny 😅 chapem ze musia mat pristup ku chrbatu ale spacirovat sa po chodbe s holym zadkom sa mi moc nepozdava 😀

jankako
4. mar 2010

baby mne je dneska ako zle.. 😢 cítim sa divne.tak naodpadnutie.. 😢

michalag
4. mar 2010

fleury, myslim ze to bol 2 trimester

zuvinka102
4. mar 2010

jankako ani ja sa necitim dnes najlepsie asi je blby tlak alebo co.. ja som skoro cely den nevyliezla s postele..

fleury
4. mar 2010

janka ☹ zajtra mas poradnu nie? ja sa nejako moc potim poslednu dobu, uz mi to lezie krkom 😝

moni to ja by som sa u nas nedoplatila kebyze pri mojich navstevach pocetnych platim furt aj injekcie 😀

moni
4. mar 2010

ze by to bolo celosvetove? 😀 ja som tiez nejaka mimo, poobede mame ist pozriet dalsie jaslicky, ale uz teraz viem ze tam malu nedame, takze ani to mi na nalade nepridava...no bude sranda so mnou vydrzat 😝

fleury
4. mar 2010

nevie nikto ako dopadla zuzka dneska, ci jej dali ten cs na zajtra?

moni
4. mar 2010

fleury, zubari su tu priserne drahi 😝 a to ked mas poistku, bez nej ani nahodou 😖 potentovana korunka $1500, cistenie kamena niekolko stoviek, plomby takisto. super business!

jankako
4. mar 2010

no fleury aj ja sa pachtim že až smrdim..fuj..ráno pravidelne sprcha čo som ponoci mokra ako myš..
tak asi to ide vzduchom baby..no biedna som...neviem to ani opísať..akoby chrípka,TK mám dobry..ako vždy,nízky..ved včera mi nič nebolo.možno to je ozaj počasim,lebo dneska nie je ani tak,ani tak..ale boli sme preč s mužom a vonku mi tak nebolo..možno som preležana,preoddychovana..čerstvy vzduch mi treba...

michalag
4. mar 2010

fleury, citas mi myslienky 😀 ? akurat som chcela pisat ci nie je nieco nove o Zuzke a Maxikovi?

fleury
4. mar 2010

moni a to som si myslela, ze u nas to je extra predrazene 😠 vidim, ze zubari sa maju vsade ako prasce v zite

janka to bude aj zmenou pocasia urcite, hlavne ked mavas nizky tlak

michalag
4. mar 2010

fleury aj gynekologovia sa nemaju najhorsie 😝

fleury
4. mar 2010

miska ja som uz nakazila porodnou naladou aj mm, uz sa ma dnes pytal, ci nerodila nejaka baba z konika 😀 😀

fleury
4. mar 2010

to hej, hlavne ti co su aj pri porodoch 😝

moni
4. mar 2010

fleury, mm ma vcera dorazil ked zahlasil ze este dva mesiace musim vydrzat 😝 dufam ze to tigrica nepoculo a trosku si svihne, lebo posledne dni mam pocit ze som ako velryba. ja viem, hormony hormony 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre