Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
9. mar 2010

hej, dnes som ho vyskusal.
az na to, ze nam nevojde pod postel v spalni, ale inak 100% spokojnost... 😉 som to nechala same behat po byte, dokonca to aj same nabehlo na tu nabijaciu zakladnu....

co uz ti americania nevymyslia..... 😲 😉

civavava
autor
9. mar 2010

vyskusala 😀 😀 😀

jankako
9. mar 2010

ja som zhltla o 18.00.rožok s treskou a hned nato banan,polku jablka a višňovy jogurt..fuj,ako mi je teraz ťažko odžaludka.. 😖 pažraňa..

aktakk
9. mar 2010

No teda Civi, tak to je paradicka...tusim zacnem nad tym uvazovat...A ked budu deti, tak je to super.

jankako
9. mar 2010

fííííha..to musi byť super civi...

civavava
autor
9. mar 2010

mnaaaam treska!!!!! slinky mi vytiekli normalne 🙂)

ja som mala 2 velke zemle s maslom, pol litra caju a polovicu Milky....teraz si idem dat dake ovocie..... 😕

michalag
9. mar 2010

civi, ty jo tak to uz je nieco ked nemusis behat aj s vysavacom 😀

janka, podla mna to nie je az tak vela, ved si jedla zdrave veci jablko, banan, jogurt 😉 🙂 ... vzdy lepsie ako 2 cokolady no nie

civavava
autor
9. mar 2010

my sme to kedysi velmi davno -asi 6 rokov dozadu - pozerali s mm, ked s tym prisiel Electrolux, ale stalo to vtedy 45 000 SK 😠 😠

a teraz min.tyzden nam nabehol reklamny banner na yahoo maily, sme si to precitali a sme si povedali, ze aj tak u nas treba casto vysavat kvoli psom, a ked uz nejdeme na ten nas wellness pobyt - co by stal cca tak isto, tak sme to objednali..... 😉 a vyzera, ze asi to je supeeer 😉 dufam, ze sa to nepokazi nejak rychlo.....

jankako
9. mar 2010

fuj,ale taky mix,dobreže som preglgla rožok,už som pchala hento doseba..a to som okolo 15.00.pchala nos do hrncov z obeda..je mi ťažko od tej tresky..musim si dať sodu bikarbonu...nenažrana som... 😖

jankako
9. mar 2010

tak ja vypínam...dobru noc... 😉

vejula
9. mar 2010

Ahojte kočky, tak som mala dnes celkom nabitý den.. som bola na predpôrodnej príprave potom u starkej pogratulovať k meninám a potom ešte u svokrovcov... A svokre to stále brutálne prepína. Najhoršie že svokor je taký dobrák že mAl normálne slzy v očiach čo si príliš berie ku srdcu jej blbé reči... Bože tak mi ho je luto ☹

čivi tak vy robotujete, to je super 🙂 takéhoto pomocníka 😉

inač kočky ja som pažravá od začiatku tehu a teraz tiež dnes som zas kopec koláčov požrala, ešte ked som bola gratulovať u starkej, mnam. A vôbec neviem čo na večeru som hladná ale akosi mi nič nejde na chuť, nechápem, asi už som všetkého prežraná, chcelo by to nejakú novotu 😝

dejna3
9. mar 2010

baby, aj ja som teraz asi vyše týždňa nejak veľmi hladná 😕 ešte aj teraz, keď som chorá - nemám vôbec na nič chuť, ale strašne mi škvŕka v bruchu... tak tlačím do seba, ale ani necítim chuť jedla ☹

lienkad
9. mar 2010

Ahojte...Ako čítam ovocie tak sa my zbiehaju slinky ale ked si dam tak my je normálne zle až mam tak kyslo v žaludku že vôbec nemožem dojesť ani celu mandarínku....

Sprav si detskú krupicu......

civavava
autor
9. mar 2010

😔 vejuli, tak to je smutne...chudak svokor...

iwonka
9. mar 2010

ahojte🙂)ja som u vas este nebola a som v 30tt,ale chcela by som sa vas opytat ci tu nemate niektoa skusenost splacentou praevia??????

vejula
9. mar 2010

no civavka je to fakt hrozné, ešte som nevidela na vlastné oči tak psychicky týraného človeka ako je môj svokor. A mm je z toho tiež celkom mimo.. On ju živil 25 rokov, čo chodil na kamionoch a teraz prišiel o prácu a má to stále na očiach... Ako keby chudák za to mohol 😔 Ale stále si hladá fakt robí všetko pre to aby mal prácu.. doma porobí ako máloktorý chlap, aj mužské aj ženské práce... A ona len stále do neho rýpe, aký je neschopný a ako sa ona zle vydala. No hrôza. A stále vypráva aká je ona chuderka že ani deti si ju nevážia, pričom manžel ju vždy zavezie ked niekde potrebuje, či čo kupiť , vždy je pripravený... A to si ona vôbec neuvedomuje. PRoste podla nej, nikto si ju neváži, a celý svet je na nu zlý, a ona je ten trpitel, a vyťahuje veci z pred 20tich rokov. Normálne ked som odtial išla až ma klepalo ked som videla ako sa svokrovi tisnu slzy do očí, a ako sa snaží všetko napraviť 😔 len aby bolo dobre.

kiwinka
9. mar 2010

kuk 🙂 baby.
ten vysavac co pisala civavka,,maju u nas v NAY shope, 3 typy. najlacnejsi stoji 300eur a je skvely, odporucam!!! nasi si to kupili a su spokojní!
TAKZE ODPORUCAM KTO MATE 300E NA VYšE

Tamtamke gratulujem!!!! hlavne zdravicko obidvom babulkam zelam! 😉

idem kukat ruzovu zhradu, milujem ten seriaaaal!!! 😀 😀 😀

moni
9. mar 2010

fleury, pracujem ako vcelicka dnes, nestiham ani trt 😝
ale uz sedim na zadku, za hodinu idem na prednasku takze sami neoplati nic zacinat. a vecer mame predporodny kurz takze sa idem setrit nech tam neodkvacnem.

na mm cosi lezie, vcera bol uplne vykapany takze po celom dni v praci som este veceru chystala, a aj varila obed na dnes. potom som krasne kuchynu umyla, a myslela som ze mi krize rozhodi. hopkala som na lopte, ale figu to pomohlo 😖

veji, mne tiez chuti papat od zaciatku. a nech! nie som toho nazoru ze treba jest za dvoch, ale napriklad na zaciatku som mala nevolnosti prave z hladu, ked som nemala cukor. ja som zvyknuta jest casto a male davky, teraz pocas tehu sa to zmenilo na casto a vela 😀
mrzi ma, ze ta svokrova oslava nedopadla dobre ☹

iwonka, nespominam si ze by nejaka aprilovka spominala 😒

moni
9. mar 2010

hlava derava!

najprv sfuknem janku ze provokuje s treskou 😀

a ze mame dalsie aprilovciatko som sa zabudla vytesit!

a pridat sa k milovnickam frezii. tie kvietky su uzasne. veve, tiez ich dostavam na narodeniny. tu ich az tak nemavaju, tak berie maj tulipany. ale zas tie tu su cely rok..

vejula
9. mar 2010

moni ja tiež tak často a vela 😀 😀 Inač tiež som bola na predôrodnom kurze dnes 😎 Bolo fajn, a cítim sa lepšie po tom cvičení, ja by som to potrebovala aspon tak 2x do týždna 😅

moni
9. mar 2010

veji, my tam necvicime. ten kurz je zamerany len na pripravu na porod, dychanie, relaxacia. minule museli manzelkovia skoro hodinu masirovat chrbat 😅 teta dovliekla kadejake masirovacie pomocky a museli sme ich vsetky vyskusat 😅
najhorsie je ze o byva vecer od pol8 do pol10 a po celom dni v praci mam co robit, aby som nezachrapala pri tolkom relaxovani 😀

civavava
autor
9. mar 2010

vejuli, normalne mi bolo do placu ked som citala, ako to je u svokrovcov....svokra ma evidentne asi nejaky problem, si myslim.... 😔
k tebe je dobra??? 😔

idem do postele, dobru nocku a moni tebe pekny dnik 🙂
paaa zajtra

vejula
9. mar 2010

jááááj moni to je aké fajne že vás mužičkovia masirovali hodku, to by som aj ja brala 😵 😝

grekyna23
9. mar 2010

ja tiez papam coraz viacej 😀
veji, svokra mi je luto, je to strasne vidiet, ked zena tak psychicky tyra manzela, dufam, ze to svokru coskoro prejde 🙄
civi, ten vysavac musi byt super pomocnik 😉
moni, moja svadobna kytica bola z kalov a frezii, takze tiez moje oblubene a to CTg ten druhy pas snima kontrakcie placenty, teda v skratke povedane placentu, ci? ak som to ja spravne pochopila 😵

vejula
9. mar 2010

no je to fakt zlé. Ťazko sa na také niečo díva. A ku mne sa nechová tak nijako. Proste ona ked je v tom svojom ošiali tak ani nepozdraví ani sa nepozrie. Ale ja to neriešim. Ja som s nou pár hodín do týždna takže to nejako prežijem, ale žiť s nou je fakt utrpenie...

zuvinka102
9. mar 2010

vejulka a to svokra bola stale taka?? alebo sa po nejakom case zmenila ??

vejula
9. mar 2010

zuvi, no ju to niekedy chytí také stavy, proste uplne jej prepne... Ja neviem čim to je možno aj prechod alebo čo... MM mi hovoril že nikdy nevedela zvládať situácie ktoré sa len trošku odklonili od každodenného stereotypu. Začala do každého utočiť a obvinovať a strašne sa lutovať. Ale teraz to prechádza do nenormálnych rozmerov. No to čo vyviedla teraz naposledy, fakt je zrelá na psychiatriu, ale to nie akože ju zosmiešnuje, ale to je fakt. To čo robí je nenormálny a žiadny človek si to nezasluži, zvláš tńie taký dobráčisko ako je môj svokor...

zuvi a tebe je už lepšie??? Bola si na tej pohotovosti???

vejula
9. mar 2010

joj kočky mm si už chce isť na net niečo pozrieť tak idem sa ešte osprchovať a hajať pomaly, bo som akási zničená z dneška...

Tak bruuu nocku všetkým 🙂

zuvinka102
9. mar 2010

vejulka dobru nocku aj tebe no citim sa tak vselijak zajtra mam zas prist na kontrolu a potom mi povie, ci si ma tam par dni necha alebo pojdem lezat, domov len mi zakazal uz chodit do prace

michalag
9. mar 2010

bruuu nocku 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre