Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aktakk
14. mar 2010

Fleury- skoro som zabudla na tu svoju cervenu tvaricku...ale to sa nerata, to ma vietor oslahal 🙂

marika1902
14. mar 2010

moj mi napisal dva terminy jeden mam 20 a druhy 16teho nie je to sice niaky velky rozdiel ale aj 4 dni potesia ak sa zbavim bruska skor a budem mat kubka uz u seba teda ak porodim skor co nemusi byt. My s mm mame prve vyrosi svadby 25.4. tak by to bola sranda keby som v ten den aj porodila.

fleury
14. mar 2010

aktakk aj ja by som radsej brala cervenu tvar od vetra ako vyrazky 😅

idem si ja filmik kuknut a pritulit sa k drahemu 🙂

marika1902
14. mar 2010

baby ja som taka citlivka akurat davali v crepinach rozhovor s mamickou co porodila v aute no normalne som sa rozplakala ja som ale truba

aktakk
14. mar 2010

Marika, ja som sa vcera rozplakala, lebo som sa nevladala v posteli otocit z jednej strany na druhu. 🙂

Fleu- ved to, ze to bolo jednorazove...takze pohoda.

marika1902
14. mar 2010

aktakk to budu asi tie hormony 😀 😀 😀 😀

ludka140281
14. mar 2010

marika...to sibe aj mne...plakala som pri rozpravke ked princ pobozkal snehulienku 😅
kocky mate popukanu kozu na brusku? ja uz mam a pri malej som nemala vobec.Stale ho kremujem,pali ma to a svrbi,je cervene ☹

kika29
14. mar 2010

fleury oslava dopadla fajne. 🙂 malá dostála darčeky mala radosť, dnes príde druhá várka gratulantov a my jej budeme až v utorok gratulovať.

aktakk
14. mar 2010

Marika veru tak...ale ja som uz ozaj ako velryba na suchu. Ja uz to chcem mat za sebou. Takto "neohrabane" som sa teda este necitila.

Ludka- ja mam pod pupkom. Doteraz som myslela, ze to su žily ale zial nie..

stacynka
14. mar 2010

ahojte baby vy ste ine dracice,
nebola som tu tri dni a nemozem docitat ani za svet. sak este 22 stran mi chyba...
ja som sa prave naobedila a tusim som sa aj scemerila tak odfukujem a citam vas 🙂

marika1902
14. mar 2010

ludka tak ja mam len okolo pupka taky kruzok inak nikde ale podla mna u mna to este len pride kedze som len v 35tt lebo citom take napinanie koze a aj svrbenie coz je priznak ze sa koza natahuje,

baby a kolko ste pribrali ja 15kg ale nemyslim ze este priberiem lebo mne niak prestava chutit jest skor mam chute na ovocie a zeleninku

ludka140281
14. mar 2010

aktakk......presne pod pupkom to mam...vidim to len cez zrkadlo 😠 😠 😠
aj ja uz chcem,neviem si ani ostrihat nechty na nohach a aj obutie mi robi neskutocny problem 😖

aktakk
14. mar 2010

Marika ja 18kg...a to za posledny mesiac cca 4kg...a nemyslim, ze by som teda jedla viacej, dokonca myslim ze menej. 😖

ludka140281
14. mar 2010

ja som pribrala 16kg a uz 2tyzdne stojim,chuti mi stale neskutocne vela,davam prednost kapuste a ovociu,no masicko si neodopriem 😀

marika1902
14. mar 2010

aktakk nestras ja uz nechcem vsak uz mam 80 kg ☹

marika1902
14. mar 2010

ludka ina my sme rovnako stare s pat dnovym rozdielom ja so tiez rocnik 81

juliap
14. mar 2010

babulky tak uz aj u mna zacinaju pracovat hormony, este donedavna ked som citala, ze mate depky a rozplacete sa len tak, tak som si hovorila, ze chvalabohu so mnou to nejako nehadze, ale vcera som mala urevany, depkovsky den, ze som si hovorila, ze radsej snad umret a mat pokoj ...

juliap
14. mar 2010

rano sa zacalo vyradzovanim mien zo zoznamu, este stale totiz nemame vybrate, ja som mala v tom zozname 1 meno, to co mam vybrate od zaciatku, tomas, no a mm tam mal dalsich 7 /erik, adam, miro, matej, martin, peter, jaro/ no tak som povedala, ze vyradime erik, ze to meno sa mi vobec nepaci pre dieta, tak mal 5 min prednasku ze preco, nakoniec ho skrtol no a ze druhe ktore ... tak dajme prec tomasa, lebo jemu sa to meno nepaci od zaciatku, je mu protivne ... no povedal to asi 10x po sebe, tak mu hovorim ze dobre, potom tam budu ale uz len mena co si vybral ty a z nich sa zase ziadne nepaci mne ... tak zase ze preco by malo byt po mojom, vsak aj on bude otec ... hovorim mu, ze meno sa musi v prvom rade pacit mamicke, ta ho bude oslovovat najcastejsie a ked to bude meno, co sa mi nepaci, tak sa moze stat, ze si vytvorim blok aj k menu aj k dietatu ... no a vtedy zase, ze on to meno tomas neznasa ... normalne som sa rozrevala, skrtla som ho a povedala som mu, ze uz si moze vyberat meno ake chce ...

grekyna23
14. mar 2010

ja som pribrala 14kg a chuti mi stale papat, a dnes som si objavila strie na stehnach a zadku 😠 😠 😠

lucinka1104
14. mar 2010

juliap to ma mrzí snad najdete nejaké riešenie u nas to tak bola s Olíviou ale mne sa to menopači tiež akurát neviem či najviac a tiež stále potajme rozhodujem medzi Olívia Zoe, Laura Lea alebo Timea

juli a čo tak Lukáško ?????alebo Riško

juliap
14. mar 2010

tak potom ze sa musime zhodnut na nejakom mene a co nahlasim pri porode ... a ja ze nic, ze pri porode nemusim nic nahlasovat, on pojde dat zapisat do matriky, tak to bude na nom ... a zase zacal ze tomas je otrasne, no zas som zacala revat a ze fajn, ze dakujem, ze uz to meno nechcem ani ja, lebo mi ho dostatocne za poslednu pol hodinu sprotivil tiez ... ☹ ☹ ☹ tak roztrhal cely zoznam ze napiseme od zaciatku novy s 10 menami na karticky a budeme losovat, tak som mu povedala ze uz mi je to jedno, ze ja som mala 1 meno a to uz teraz nechcem, tak si moze ten zoznam napisat sam a sam aj losovat ...

lucinka1104
14. mar 2010

juli hlavu hore je predsa veľa peknýchmien spomínaný Lukáško, Riško, Tadeáško, Tobias, Nikolas, Daniel

marika1902
14. mar 2010

ja ked vyberam meno tak sa mi nesmie spajat s nicim skaredym alebo s yiadnou osobou ktoru nemusim. Ak mam pravdu povedat meno Erik sa mi spaja s tym z vyvolenych cize sa mi nepaci. Ale Tomas je v pohode. Zas Olivia sa mi spaja so zenou pepka namornika xixi som hrozna ze

juliap
14. mar 2010

luci, lukasko sa mi tiez celkom pacil, ale teraz mame dookola vsetko lukaskov romov, tak nie a richard sa nehodi k priezvisku, richard platko sa zle vyslovuje ... ale uz som sa zmierila s tym, ze mi je to jedno, ake meno si mm vyberie, ja maleho budem volat svist dalej a hotovo ...

lucinka1104
14. mar 2010

ja nie som urevaná ale je zo mna taký nervák vytočí ma akždá somarina celé dni len ziapem a potom si to vyčítam 😕 😖 😢

marika prečo každý ma svoj názor a vkus !!!!!! 😉

juliap
14. mar 2010

luci k nasmu priezvisku len take obycajne slovenske mena a daniel je synovec, tak to tiez nie ...

lucinka1104
14. mar 2010

tak potom Patrik sa hodí nie????

juliap
14. mar 2010

patrika mi navrhovala moja mamina, ona si tie karticky urobila od lucie do vianoc, tak ako sa kedysi vyberal frajer, ale tiez sa to blbo vyslovuje

lucinka1104
14. mar 2010

No ja by som volila určite bud tvoj Tomáš toho sme chceli aj my keby to bol chlepec, alebo potom Patrik, Peter, Matúš alebo Martin

lucinka1104
14. mar 2010

a Dominik ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre