Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzana1971
2. sep 2009

babule my uz mame viac prispevkov nez marcovky 😀

jana3
2. sep 2009

ikushik: v prvom rade gratulujem, ale verim, ze to nemas jednoduche. Budem na Teba mysliet, verim, ze to zvladnes 😉
Inak ja mam tiez kopu oblecka, po malej aj po jej sesterniciach, ak Ti to pomoze....

iveta72
2. sep 2009

Ladies, ja sedim v praci, a neviem ci to je klimou, ale mne je strasna zima. Kolegovia tvrdia,z e tu je teplo, 24 stupnov, ale mne je strasna zima.....
Dufam, ze na mna dalsia chripka nelezie.....
Jaj, len aby som bola zdrava.Najradsej by som bola doma, zababusena v posteli a spalaaaaaaaaaaaaaaaaa 😎

seuska
2. sep 2009

ahojte damy, nestiham Vas citat, vecer vsetko precitam, idem teraz na sono 2 x, uz by som mala dostat aj matersku knizku tak mi drzte palceeeee nech je vsetko ok, vecer napisem ako sme dopadli....

ikushik
2. sep 2009

dakujem este raz babulky.fakt si to este neviem vobec predstavit co vsetko mi bude treba 😕 idem si pospat.

tantama
2. sep 2009

ikushik urob si zoznam a keď tak každá z nás isto a rada niečim prispeje.. neboj to bude dobrééééé 😀

stanusa
2. sep 2009

ahojte,
ikushik pripajam sa s gratulaciou k dvojickam 🙂 - inak aj my s brachom sme, od 7 rokov sa o nas starala len mamka.
ale ja verim, ze sa s priatelom date opat dokopy...v tehotenstve mame rozne stavy...esteze ten moj ma so mnou trpezlivost 😵

kiwinka tebe gratulujem ku srdiecku a svadbe, aj my mame koncom oktobra. 😉

civavava
autor
2. sep 2009

ikushik, suhlas s tantamkou. ked ti kazda niecim prispejeme, urcite to bude ovela lahsie. tak sa aspon nemusis stresovat kvoli vecickam pre mimi. uvidis moja, dobre to bude. ty si teraz taky nas talizman - prva aprilovka s dvojickami 😉

seuska drzim palce a daj nam vediet!

ivet aj mne byva casto zima, dokonca aj v byte, kde nemame klimu..to bude asi tym tehu 😉

iveta72
2. sep 2009

Civava, ty nezijes na SK, kde si lokalizovana? 🙂

Ikushik, neboj aj ti prispejem, nieco sa urcite najdem u mojich znamych ....... Vidis, kolko ludi, neznamych, je okolo teba co ta podporuju!
Takze hlavu hore, a hrdo, lebo tie 2 male zazraky co v tebe ziju, za to stoja. Ja mam tiez bracha a segru=dvojicky, som stastna, ze ich mam!

civavava
autor
2. sep 2009

ivet, relativne blizko pri tebe - v Luxembursku 😉

gajana1
2. sep 2009

baby kuk:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

nie je to ešte dobre ale pokusim sa to doladiť 😉

zuzana1971
2. sep 2009

tak predsa len nie je

„Pani Bartošová nie je tehotná, práve dnes sme sa o tom rozprávali. Mala pár dní meškanie menštruácie a bolo jej zle od žalúdka. Preto si myslela, že je tehotná. To sa však nepotvrdilo,“

civavava
autor
2. sep 2009

jeej velmi pekne to je 🙂 super pozadie si tam dala 😉

iveta72
2. sep 2009

No super civavava, tak ak vsetko dobre dopadne, tak sa mozeme aj navstivit :0 ja auto mam, a zboznujem jazdit.....

zuzana1971
2. sep 2009

gajanka tabulka je super 😅 , a na obrazku mojej milovanej Anne geddes, sa tesiiiim 😅

civavava
autor
2. sep 2009

ivet, to je super napad! inak moj muz robi pre Holandanov, chodi casto do Alkmaaru 🙂

jeej tesim na navstevu! 😉 😉 ked uz budeme mat mimi, mozme sa nasvtivit cez weekend 🙂)))

civavava
autor
2. sep 2009

gajanka, tymto ta menujem za nasu hlavnu spravkynu albumiku APRILOVKY 🙂
mozme tam casom posielat foto nasich brusiek, neskor mimisov 😀

zuzana1971
2. sep 2009

miska potom sa ozvi ako dopadlo sono a ako sa mal Samko prvy den v skolke 🙂

iveta72
2. sep 2009

Gajanka, vyzera to super! Dakujem, a ked bude meno a pohlavie baba, urcite dam vediet 🙂
Civavava, jasne, ze dobehneme sa navstivit, ved to je len par sto km 🙂

zuzana1971
2. sep 2009

civavka a ivetka a ked budete s mimismi v BA tiez si ich mozme navzajom poukazovat 🙂

tantama
2. sep 2009

miška ja môj syn išiel dnes prvý krát do školy.. Nie je síce prváčik ale len nulťáčik..... je to taký super ročník prestupný medzi škôlkou a školou.. Dávidko je totiž hyperaktívny a prvý ročník by bol na neho asi moc... alebo na učiteľku 😀 😀

iveta72
2. sep 2009

Ladies, dohodnime sa, ze po porode, nejako v lete, zaciatkom augusta si dame stretavku na SK.
Ak to babo bude mat 3 mesiace tak urcite dobehnem na SK ho ukazat rodine, aspon na 2 tyzdne.
Co vy na to?

1 august 2010 je Sobota??????
A podla man to bude u mna aj rocne vyrocie oplodnenia 🙂

kde sa stretneme?

civavava
autor
2. sep 2009

ivet, jasne, 200km iba, po super dobrej dialnici, juj tesim sa.

a ja tiez chystam ist na SK v auguste ukazat mimi, takze by sme mohli dat stretko v BA, aby sme to mali blzko, pre tie co ideme zo zahranicia, aj pre babenky z vychodu SK, jeeej velmi velmi sa tesiim na vas!

Zuzi, ak by si chcela, mohli by sme sa aj my 2 stretnut v decembri, budem v BA medzi 19.12.-31.12. 😉

civavava
autor
2. sep 2009

tantamka, jeej ty mas skolacika uz doma 😉 nech sa mu dari 😉

lenka7984
2. sep 2009

Ahojte aj chcem byť v tabulke ak je to možné
Lenka 24, Dušan 25, pohlavie zatial nevieme, mena: CH-Dušan D-Nina, Lipt. Mikuláš, 12.4.2009

lenka7984
2. sep 2009

12.4.2010 - sorry
datum pôrodu

iveta72
2. sep 2009

Ja ked som na Sk, tak sa pohybujem vacsinou v Komarne, tam som sa narodila..... potom Liptov a Zahorie 🙂

tantama
2. sep 2009

babule ja mám takú dilemu... mne dosť vyskočilo bruško a do normálnych riflí sa už takmer na bruchu nevojdem... ale na tehotenské je to asi ešte skoro... v čom mám chodiť do práce????? ☹ 🙄

ninuska8
2. sep 2009

AAAhoj dievky, tak som prave dosla od doktorka po dlhom cakani ale oplatilo sa a maaame srdieckoooooooooo🙂

som v 7tt, tak sa tesim, hoci doktor bol dajaky divny asi nemal dobru naladu a povedal, ze po 12tt uz mozem byt veselsia, sak ja viem, ale tesit sa mozem ne?

ikusssss woow, to je pecka, ked Boh da tak my sa isto v tom presove stretneme, kebyze mam viac mlieka tak ti jedno pomozem kojit🙂)) a z mamky si nic nerob, ju to prejde a bude sa tesit s tebou...

drzte sa vsetky

zuzana1971
2. sep 2009

ivetka, vsak nasi byvaju na zahori, obcas sa tam budem pohybovat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre