Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
28. aug 2009

zuzi, kocur je nadherny! super fotecku si si dala na profil! dobre, ze ho mas,aspon nie si tak sama, ja som velmi rada ze tu mam so sebou tie moje 2 obrovske selmy 😀 , ked tu nie je muz, velmi to pomaha, ked pridem domov a cakaju na mna 🙂

seus to je super! tak si pekne uzite dovcu! jasne, ze sa mozes kupat, vraj to je dokonca dobre pre mimi, morska voda, vcera som o tom kukala dokument.

zuzi to je hruuza s tou cukrovkou ...ja mam nizky cukor, ale tiez by som mala jest pravidelne, lebo ked klesne uz aj tak ta nizka hodnota, tak mi ide gebula roztrhnut 😠 a na tie tvoje kolegyne nemam slov...asi by ich niekam trebalo poslat, jasne a vystizne 😠

tantamka, moj muz ide k porodu, nevie sa dockat 🙂 aj ked ja budem mat cisarak, ale dam si len spinalnu, aby som bola hore a videla cim skor mimi 🙂 juuj uz aby sme boli vsetky pri tom 🙂

ivett fiiha to je dost drahy kocar 🙂 ale bugaboo je moc krasny, aj tunak ich chodi dost vela

zuzana1971
28. aug 2009

ikushik 😀

iveta72
28. aug 2009

Moj priatel tam urcite bude, ale az tam neplanujem.....Ja este len mena vyberam 🙂
Chlapcenske!

zuzana1971
28. aug 2009

ja som sa v juli tiez kupala v mori v spanielsku, ale este som nevedela, ze UZ som tehotna 😀

hned by som isla este raz 😀

babule dakujem za pochvalenie kocura, aj ked on nie je nejaky vystavny fesak, ale je to moj maznak, prave chrape, tak mam od neho pokoj 😀

civavka, preco budes mat cisarak? ja z cukrovkou urcite

civavava
autor
28. aug 2009

zuzi, kvoli ociam, mala som operaciu kratkozrakosti, davali mi dole -9,5 dioptrii, takze mam oslabenu sietnicu a mam uz aj list od primarky, ze doporucuje porod sekciou.

motylik6
28. aug 2009

ahojte,
vy ste toho popisali 😕
ja som bola vcera na ultrazvuku, tak uz mame srdiecko a som 7tt1d zatial podla toho, ale dnes idem opat k lekarovi, lebo som mala vcera taky zelensi vytok, co ma fakt vystrasilo, kedze to bolo prvy krat v zivote, myslim teda tu farbu
v utorok mi robili cyto, tak mozno z toho, uz aby som mala vysledky, ze na com som 😝

avuka
28. aug 2009

civavava,ja mam dioptrie -7,asi aj ja budem musiet ist na cisarsky...a to uz mas papier?od primarky ocnej? ...mam termin 30.marec 2010 🙂

iveta72
28. aug 2009

ladies, idem domov, majte sa krasne!!!!

avuka
28. aug 2009

ikushik,ja som s otehotnenim dostala najskor zapal mocovych ciest,brala som lieky,ale take pre tehotne,mam znamu doktorku a kedze som sa nedavno vydala,tak mi take dala pre istotu.po dobrati liekov,sa mi vsetko vratilo znova,ba chytila som aj zapal oblicky,ale to uz som vedela,ze som tehu,tak som zo zlymi vysledkami mohla len vela,vela pit...urologicky caj mi nechutil,ale mam bylinky-alchemilku a ta mi zazracne rychlo pomahala a navyse caj z nej je velmi chutny...som sa musela asi 2 tyzdne riadne setrit,ziadna namaha,ziadne slnko...len oddych,ale uz som v poriadku...uff.tak dufam,ze i ty budes 🙂

ikushik
28. aug 2009

ahoj avuka, ale citala som ze alchemilka sa v tehu nesmie 😒 tak radsej nebudem riskovat..pijem skor ovocne caje a caj pre tehotne.

cheerlady
28. aug 2009

ahojte babulky,mozem sa k Vam pridat? 🙂 ked pojde vsetko ako ma,tak mi vychadza tiez termin na april 😵

avuka
28. aug 2009

hej,na jednej stranke je,ze sa v tehu nesmie a na inej,ze sa velmi odporuca...v mojej mudrej bylink.knizke bolo,ze je na zenske a mocove cesty,tak mi vobec nic zle nenapadlo...a to ze sa nesmie,som zistila len pred tyzdnom...asi by som tiez mala obavu... ale mne fakt robila dobre...a nevolnosti mi zacali,az ked mi bolo zas OK,a to som uz alchemilku nepila...

zuzana1971
28. aug 2009

cheerlady mozes, vitaj 😉

cheerlady
28. aug 2009

dakujem teda 🙂
no ako sa mavate?musim Vas par stran dozadu precitat,nech mam prehald trosku 😀

zuzana1971
28. aug 2009

juj babule, ja som dnes zabudla zavolat za vysledok mocu, ci tiez nemam teda zapal mocoveho mechura, alebo ciest, teda ja som tam volala, povedali, ze mam zavolat po druhej, ale potom som zabudla 😲 , tak teraz budem este dalsie dni bez liecby ak tam nieco mam, sice aj keby som sa dovolala, uz poobede cez telefon nic so mnno neurobia 😝

zuzana1971
28. aug 2009

avuka ako sa ti prejavoval zapal mocovych ciest? mala si aj zvysene leukocyty na zapal?

civavava
autor
28. aug 2009

ahoj avuka, hej papier mam, este z minuleho roka, lebo ja som bola tehu min. rok, len som zial potratila ☹ . Primarka, ktora ma operovala, mi ho aj vystavila a uz je u mojho terajsieho dokyho a ide sa podla toho 🙂

zuzana1971
28. aug 2009

babulky ja som natlacila na veceru do seba kysle rybicky 😀

a kupila som si casopis Dieta, na september, tak zase budem vecer citat a vzdelavat sa 🙂

civavava
autor
28. aug 2009

zuzi 😀

stanusa
28. aug 2009

ahojte staré aj nové tehuľky 🙂
ja som tiež dnes čosi zabudla - odniesť moč ...úplne mi to vyšumelo z hlavy 😅 vraveli, že neva
tak už mám svoju prvú tehotenskú knižku 🙂
za sono mi lekár vysvetlil že sa robí: v 10, 20 a po 30 tt, ale dohodli sme, že mi urobí PAPP A test a ten je aj so sonom tak v 12 tt
poslal ma k obvodnému, zubárke a kardiológovi
ešte som dostala prenatálny box: cumlík, plienka, prášok, aviváž - menšie balenia, nálepka do auta, no a kopec letáčikov a tuším 2 časáky.

cicimon
28. aug 2009

ja som tiez bola na operacii oci - sice to uz bude tak 7 rokov, -7,5d ....to ide defaultne na cisarak?

inac....nam od rana davaju plastove okna, uz som 2 hod doma z roboty a cakam, kedy odidu...a hor sa do upratovania...............

civavava
autor
28. aug 2009

cici, neviem ci defaultne, ale mne to povedala este v 1996 ked mi ich operovala, ze ja budem musiet ist na cisarak, ked budem tehotna...sa mi to zdalo take vzdialene vtedy a uz je to tu 🙂
ked som min.rok otehotnela, hned som za nou nabehla na kontrolu a povedala, ze nic sa na jej stanovisku nemeni a napisala mi papier.

podla mna zavisi od hrubky rohovky co ti zbrusia a asi aj od inych parametrov (ocny tlak, ) najlepsie bude ked sa spytas priamo tvojho ocneho lekara

cicimon
28. aug 2009

jaj, no mne to robili v KE a uz byvam v BA...tak hadam tu v BA sa mi niekto dovtedy na to pozrie 🙂

ikushik
28. aug 2009

stanusa, blahozelam k tehu knizke, a si prvá z nás co ma prenatal box 😀 kedy sa zvycajne dáva? bambulky co uz maju deticky by mohli dat vediet 😉

zuzana1971
28. aug 2009

ktovie preco musia diabeticky rodit cisarskym

zuzana1971
28. aug 2009

babulky, ak by som sa dnes uz neozvala, tak dobru nocku zelam 🙂

lucinka1104
28. aug 2009

caves kyselina listová sa bere do 12 tt, veľa umelých vitamínov skôr škodí ako prospieva 😉

Tak my mame srdiečko sme v 7 tt, brali mi tehu odbery, daľšia ko 28.9, termín p 18.4

lucinka1104
28. aug 2009

ja dostanem knižku asi v 12tt

seuska
28. aug 2009

Ladies idem vikendovat s mm, prave prisiel z tyzdnovky, pekny vikend vsetkym a vela popiste nech mam co v pondelok v praci citat 😀

lucinka1104
28. aug 2009

zuzi ,ale radšej povedz dr že mašdoma kocúra....v tehu sa veľmi neodporúča byť s mačkou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre