Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lenocka84
8. jan 2011

@karmelka77 ja preto striedam lebo vraj sa neskor moze stat ze dlhodobo pouzivany gel uz nezabera
a k tomu statiu, ked mu dam ruky ze nech sa posadi tak sup a uz je na nohach
tak som zvedava ako to dopadne

karmelka77
8. jan 2011

@lenocka84 no ja ho napr. mam na rukach ze ho chcem posadit a ani omylom🙂) hned sa stavia na nohy zapre seba a nejde ho zlomit do sedu🙂)) to je niekedy taka sranda🙂) uz sa pokusa niecoho sa chytit a postavit, ale este tu svoju velku ritku nevie zdvihnut🙂) toto je taky blby medzicas, ze plazia sa a nevedia co so sebou a potom mi len mrnci ze chce byt v inej polohe a nevie sa do nej dostat🙂) ale zlate je ked sedi a zrazu sa da na brusko a odplazi sa prec🙂)) dnes mame 9 mesiacov🙂)) tak som aj ja zvedava co nam vymysli v desiatom🙂))

karmelka77
8. jan 2011

@lenocka84 tusim si ma nasla🙂)) na fcb🙂)) s Andreou sme chodili plavat🙂))

lenocka84
8. jan 2011

@karmelka77 gratulujem
nam chyba este 11 dni 🙂 a to stavanie je to zlate, ale moc mu to nedovolujem, Patrik vie tiez tak nohy zapriet na porazenie, hlavne ked ho prebalujem, a potrebujem mu nozky skrcit a on nie ani za svet

lenocka84
8. jan 2011

@karmelka77 ano nasla. aj to len podla fotky
hej Adka spominala, dnes ju cakame na navstevu. sme sa tento rok este nevideli

karmelka77
8. jan 2011

@lenocka84 no to prebalovanie je zabava to fakt🙂)) tak ze pozdravujem🙂)) uzite si to🙂))

lenocka84
8. jan 2011

@karmelka77 pozdravim
neznasam ked sa pri prebalovani zacne otacat a najradsej by usiel z podlozky. niekedy je to az boj 🙂

miska246
8. jan 2011

Aj my dnes mame 9 mesiacov 😀 😀 😀 Nasa Timejka dnes tak spadla z postele, ze mi az prislo do placu, moje chudatenko ☹

p69majka
8. jan 2011

@z.valovic na gumi mackovi fičal Filipko. Sárku moc nič nezaujme, len reklama. Ja som kojila len 2,5 mesiaca. mám problém s bradavkami. čo už, neriešim to už. Ty si ležala na dvojke, vedľa holky, čo jej bolo po cisaráku zle? stále si nie dom istá kam chodíš k DR? Ja chodím k Zacharovej do Kriváňa, v PN. 🙂 Malá trieli ako blesk, neobsedí nikde. je to divočina. zaujíma ju všetko ostatné, len nie hračky.

karmelka77
8. jan 2011

@miska246 gratulujem, viem🙂))) ked si spomeniem co bolo pred 9timi mesiacmi, fuuu...radsej nemysliet🙂)) ale teraz je to super🙂))

miska246
8. jan 2011

Aj my vam gratulujeme 🙂 Strasne nam ten cas rychlo uteka, vsak? Ako tak citam vase pokroky, zistujem, ze nase deticky su v tomto uplne rovnake... Aj mne sa Timka dviha na nozky 😀 😀 😀

ivka1603
8. jan 2011

@miska246
Ahoj Miška....gratulujem Timejke k 9.mesiačikom...hlavne veľa zdravíčka a radosti zo života 🙂

@karmelka77
@p69majka
@lenocka84
Ahojte kočky.....aj u vás prší, je škaredé počasie a nedá sa ísť von na prechádzku? 🙄

ivka1603
8. jan 2011

@karmelka77
Gratulujem aj Filipkovi k 9.mesiačikom...tiež veľa zdravia a aby už neboleli zúbky.. 🙂

karmelka77
8. jan 2011

@ivka1603 Dakujeme🙂) u nas zacalo teraz, doobeda bol tato s malym vonku a poobede sme boli nakupit ...teraz by sme uz boli aj tak doma🙂)

miska246
8. jan 2011

@ivka1603 Dakujeme 🙂 🙂 🙂

maya30
8. jan 2011

Caute baby, my sme dnes mali s 1dnovym predstihom prvu meninovu oslavu, drobec predviedol ako vie lietat v choditku, tak sa unavil ze este takto predvecerom hodil slofika, chudacik....no a o 3 mesiace 1. narodeninky, joj ale to ubehlo 🙂

miska246
8. jan 2011

@z.valovic Ahoj, citala som, ze este kojis. A kolko krat denne kojis? Ja som kojila rano, obed a vecer, ale chcela by som uz len rano a vecer....

miska246
8. jan 2011

@maya30 Gratulujeme k meninkam 😉 😉 😉

karmelka77
8. jan 2011

@maya30 gratulujem k meninam:🙂)) to je fakt, ze ako to leti, ja som hovorila na novy rok ze konecne su za nami sviatky a mozme sa tesit na narodky🙂))

karmelka77
8. jan 2011

Baby mam otazku - kupila som dnes celozrnne cerealie Cini minis co ako sa to pise a actimel...myslite ze to mozem dat malemu? A ako? Tie cerealie do mliecka, alebo mozem aj do toho actimelu? Uz som zufala s nasho kakania a nemozem donho stale davat sirup co nam dala doktorka, pomaly sme ho vypili a stale nekaka...:(((

cicimon
8. jan 2011

@karmelka77 nie su tie cerealie prilis sladke? a neviem, ci by uz take male deti mali jest cerealie
a o actimeli som pocula, ze nan napr v UK zakazali reklamu, lebo je to len nejaky oblb.... to asi skor nejake probiotika alebo nieco ine

karmelka77
8. jan 2011

@cicimon no probiotika nezaberaju, ten sirup ano ale nemoze to dlho brat...ja uz neviem, no ja osobne actimel nepijem lebo mna vzdy prezenie🙂)) su skoricove tie cerealie...u nas treba ratat vsetko - 2 mesiace, lebo sme zacali prikrmovat od 4 teho mesiaca...ozaj aj strukoviny ako?? to sa uz moze?

cicimon
8. jan 2011

@karmelka77 no tu nejde o -2mes... cerealie by sa mali az po roku a musli po 2... len ci to nie je prilis sladke a skorica by sa este tiez nemala
strukoviny by sa aj mohli
a vlocky nedavas? to by mohlo pomoct

karmelka77
8. jan 2011

@cicimon davam aj vlocky, dokonca do vody z vlociek mu miesam kasu...aj slivkovy nektar mu davam...po nom vytlaci nieco ale malo a tvrde...nechapem co ho tak upchava, a najhorsie je ze mam pocit ze sa uz aj boji tlacit...

z.valovic
8. jan 2011

@miska246 No kojim rano a večer-večer tak zaspáva... a niekedy aj pred poobednajším spánkom...a potom aj podla potreby,on si sám vypýta...A DR mi povedala,že mu mám dat ked si pýta hocikedy ked mám🙂

cicimon
8. jan 2011

@karmelka77 no neviem....moja tlaci furt... raz bobky, niekedy to je ako taka placka a obcas take tekutejsie... malokedy sa stane, ze cely den nic... a kazdy den ma nejaku obilninovu kasu - nie tie krabicove nutrilon a spol

z.valovic
8. jan 2011

@p69majka Ano ja som tiež bola po cisaraku a mala som najhladnejšieho Miška v nemocnici🙂dam si aj foto,ale mam ted niečo s PC tak tu nemam žiadne fotky...🙂
Jasne,aj Miška zaujímaju všetky veci okolo neho len nie hračky,preto ich ani nekupujem....načo ked to lemn rozhadže...
Ja chodím DR.Klampárovej tiež do PN...a je taka v pohodke...no a my sa stale kojime...Aj ked v nemocnici som nemala mlieko,davala som mu 2tyždne umele a potom s Božou pomocou a s plačom mojim aj jeho som ho len kojila---ale mam to vydrete......🙂))

karmelka77
8. jan 2011

@cicimon obilninove kase davam aj ja stale, ryzova ani nevie ako chuti...🙂)) hej u kojenych deti s tymto nie je taky problem...🙂)) no uvidim, mozno skusim nejake strukoviny, ale tie ho asi skor nafuknu...

maya30
8. jan 2011

@karmelka77 a stale ti este nepije caj ? Keby si to vedela do neho nejakym sposobom dostat....ja davam malemu cez den caj velkou lyzicou, z flase vypije iba v noci a takto to asi berie ako hru, alebo vyskusaj kuzelny hrncek s uskami nech sa s tym hra sam a mozno si cucne....
Inak zvykne zapekat aj ked dietatku nesadne UM, aj ked tie nase uz maju pestrejsiu stravu, ale naozaj neviem co by mu este mohlo pomoct ked uz si asi vsetko vyskusala....

cicimon
8. jan 2011

@karmelka77 a rasca do jedla?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre