Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

karmelka77
19. jan 2011

@ivka1603 a ma to aj rukavy???🙂))

p69majka
19. jan 2011

@annika11 ahoj. pošlem ti ten mail do ip. ďakujem. ja tiež malej dávam špenátové lístky, ja mám v mrazničke vlastný špenátik. ja zo zeleniny kupujem iba mrazené ružičky karfiolu a brokolice. inak mám všetko svoje zo záhrady namrazené. teraz majú aj v Tescu v akcii detské výživy Ovko a Hami. Kúpila som malej aj v DM Hami kašu ovocnú, takú obilninovú a mliečnu prvý krát, lebo doteraz sme robili len nemliečne kukuričné a ryžové. Zdá sa, že jej chutí. Chcela som lipovú, ale ju nemali. Inak tie kaše to sú teda cenové rozdiely, som sa tomu normálne čudovala. 😒 no na kom by zarobili, keď nie na malých deťoch. Kupovali sme Sárke na meninky, teda jej krstná topánočky, a som sa čudovala tá značka Elefanten, že 40€ za topánočky také mrňavé. No koľko to to dieťa ponosí? My sme teda kúpili lacnejšie, ale aj tak sa mi zdá strašne drahá tá detská obuv. Dnes má moja "kukurička" prvé meninky a tatinko jej kúpil krásne hračky a sme ju poriadne vybozkávali a vystískali, aj Filipko jej gratuloval ako veľký brat. 🙂

lenushka
19. jan 2011

@karmelka77 Joooj ☹ Ja som ma maleho len raz trochu skrikla a tak sa chudacik zlakol, sa mi rozplakal. To bolo prvy aj posledny krat ☹
Nam sa osvedcil taky podbradnik s rukavmi. Ta cast, co je na hrudi, je aj podsita gumou, rukavky nie. Na to mu este na "hrubu vrsvtu" :D jedla davam este jeden podbradnicek a je to v pohodke 🙂 Nemusim mu po papani prezliekat aj tricko 😉

ivka1603
19. jan 2011

@karmelka77
Áno, majú aj rukávy, kuk sem ten biely podbradník 🙂

ivka1603
19. jan 2011
karmelka77
19. jan 2011

@ivka1603 no super🙂)) tak pojdem🙂)

p69majka
19. jan 2011

@karmelka77 veru, aj my to poznáme a vlasy má večne od toho a mihalnice, no sila. 😉 ja to tiež neznášam. začnem jej vtedy spievať a zaberá to, pozerá na mňa a nerobí nič rukami. 😀 sem tam aj buchne po miske, po lyžičke a už je. najlepšie, keď si tak kýchne a sme všetci od jedla. 🙂 ja vôbec nemôžem položiť misku na ten pultík, lebo hneď tam dá prstíky a už s nimi pochodí po tričku a pod.

p69majka
19. jan 2011

@miska246
@ivka1603
@karmelka77
@annika11
@lenushka
🙂 no baby a neboli by dobré na kŕmenie tie pláštiky, čo používajú kaderníčky? 😀 😀 😀

annika11
19. jan 2011

@p69majka že....aj ja si myslím, že by boli ideálne 🙂

annika11
19. jan 2011

@ivka1603 krásny malý doktor 😀 😀 😀 pristane mu to

annika11
19. jan 2011

ja dávam malej do ruky ešte jednu lyžičku a kým sa snaží vopchať si ju do hrdla, tak ja jej ládujem do papuľky 😀 😀 😀 ale nedajbože, aby mi niečo kvaplo na tácku, lebo to veeeeľmi rada porozmazuje, asi mi chce ukázať, že zdedila moje umelecké gény alebo čo...

ivka1603
19. jan 2011

@p69majka
Majka, veď tento biely podbradník je skoro ako taký pláštik, je dlhý až po plienku...Kuk foto vyššie 🙂

ivka1603
19. jan 2011

@annika11
jeeej, ďakujem, máme také aj v červenom ako požiarnik...je to podarené 🙂

p69majka
19. jan 2011

@ivka1603 pozerala som, je to zlaté a asi aj praktické pre tých našich výmyselníkov. 😀

karmelka77
19. jan 2011

@p69majka
@ivka1603
@annika11
@lenushka ja som akurat povedala, ze by mohli babatka pit z flasky mlieko a potom rovno ze tu mas tanier pribor a papaj a tuto fazu krmenia vynechat🙂)) no ale zas na com sa budeme bavit ked buduu dospely, nie???🙂)) tak dufam ze ich to coskoro prejde🙂))

p69majka
19. jan 2011

@karmelka77 asi tak nejako. potom už budeme na to len so smútkom spomínať. 😉 všetko to rýchlo uletí a treba si to cez všetko poriadne užiť. 🙂

annika11
20. jan 2011

@p69majka ja už teraz na niektoré veci so smútkom spomínam 😉 minule mi bolo tak smutno, tu stále nejaké mamičky dávajú svoje novorodeniatka na fotkách, také sú krásne 🙂 až sa mi zacnie za tým časom, ked sme prišli my z pôrodnice...
baby ved tie naše poklady budú mať za chvíľu už rok....až sa mi nechce veriť 😅 🙂 🙂

karmelka77
20. jan 2011

@annika11 no veru, aj my sme pozerali filipkove fotky od narodenia a nechapali sme aky je z neho uz chlap...no uz to potom chce iba druhe ked smutis za babatkom🙂))

denisa1111
20. jan 2011

ahojte babulky,som si vas tak citala,naozaj ten cas strasne leti,ved uz pomaly aj behaju,nas dnes spravil normalne 3 same kroky a keby netancoval,urcite dojde aj dalej,uz vam niekomu malicki aj bezkaju?inak je ho vsade plno...sa tesim ked pride druhe to bude veselo...

annika11
20. jan 2011

@karmelka77 o tak to u mňa nehrozí 😉 ked sa nepritrafí náhodou 😉 tak my budeme z tých, ktorý majú medzi deťmi väčší vekový rozdiel. Ja by som nechcela mať deti hned tak po sebe, ale ved vieš ako sa vraví, človek mieni, pán boh mení 😀

karmelka77
20. jan 2011

@annika11 ja nechcem velky vekovy rozdiel, tak 3 roky max..ked bude mat Filipko 2 roky sa pokusime o dalsie, mam skusenost s vekovym rozdielom surodencov a mozem ti povedat cely zivot koli tomu trpim, mam brata o 8.5 roka mladsieho a je to hruza niekedy...a na druhej strane Filipko potrebuje surodenca, lebo uz sa zacal bit s druhymi detmi a brat im vsetko co on chce🙂)) tak nech si zvyka delit sa🙂)))))

aaangella
20. jan 2011

ahojte no aj ja som dnes mala s malinkou zazitok namiesto toho aby jedla mi do lyzicky fukala takze som to jedlo mala cele na sebe a strasne ju to bavilo tak dufam ze to prejde

annika11
20. jan 2011

@karmelka77 ja mám zase skúsenosť s ročným aj trojčným rozdielom 😀 😀 😀

annika11
20. jan 2011

@aaangella tak vitaj v klube 😀 budeš ju musieť zamestnať niečím iným zaujímavejším, ked chceš, aby mala plné brušenko 😀 😀 😀 aj kied cíííípáni, neviem čo je zaujímavejšie ako fúkanie jedla 😀 😀 😀

karmelka77
20. jan 2011

@annika11
@aaangella asi nic nie je zaujimavejsie momentalne ako fukanie, alebo buchanie do lyzicky tak ze to hladas kde to skoncilo🙂)) ja niekedy zacnem tak kricat ze sa sama seba zlaknem🙂)) jak ma to vie vytocit...potrebovala by som asi pedagogicke vzdelanie🙂)))))))))

maya30
21. jan 2011

jaaaj baby tak ja som si vcera lahla k malemu ked som ho vecer davala spat a v tej tme mi taku plesol chrbtom ruky do otvoreneho oka ze som myslela ze je po nom (po oku)...nastastie som to rozchodila 🙂
a co sa tyka rozmazavania kadecoho po tvaricke tak my sme mali teraz par tyzdnov sopliky, tak si viete predstavit tu mazanicu 😀

aaangella
21. jan 2011

babulky dnesne Andrejkine upratovanie

denisa1111
21. jan 2011

@aaangella perfektna pomocnicka....

p69majka
21. jan 2011

@aaangella no teda, to je zábavička 🙂 tie naše dietka sú ale šikovné. Sárka miluje metlu 😀 .

annika11
22. jan 2011

@maya30 jáááj soplíky poznáme už aj my, najlepšia pleťová maska 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre