Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aktakk
11. aug 2009

A kedy si mala inak poslednu MS? Ja som podla vsetkeho dlhsie tehotna ako Ty a stale som tiez nemala srdiecko. Som tiez samozrejme na vazkach teraz, ale aj tak to nevyriesim stresom. Jedine co mozem je cakat. Tiez by som si najradsej lahla a zobudila sa az buduci tyzden vo stvrtok, ked mam ist na poradnu. Ale to zial takto nejde 😒

zuzana1971
11. aug 2009

aktakk ja som mala poslednu mrchu 27.6., ale ovulaciu podla ovulacneho testu 17.7. (neviem ci su tie testy spolahlive), posledny sexik 12.7., cyklus mam tak 32 dnovy...kto sa ma vyznat v tolkych cislach?! 😝
Aj dokymu som nahlasila vsetky tieto cisla, neviem ako dosiel z tohto na termin porodu 4.4.2010.
Vo stvrtok idem k nemu na krv, lebo dnes sa sestricke nepodarilo zobrat mi krv, ale ani sa 2x nenamahala a radsej ma pozvala na stvrtok, ked tam bude ina sestricka.
Vysledky krvi potom 3.9. doky povedal, ze mi daju uz knizku, ale sestricka zakricala z vedlajsej ordinacie, knizka este nebude, mam toho vela... 😕
"mila" sestricka 🤐
No a buduci tyzden idem k inemu lekarovi na ultrazvuk, lebo moj tam 2 tyzdne nie je, a ten druhy ho zastupuje, a vraj ten druhy ma aj lepsi ultrazvuk 😝

aktakk
11. aug 2009

No podla posledneho sexiku by to mohlo vlastne sediet teda na tych 6tt+2. Ale ked vravis, ze Ta vratil spat na kozu, tak mozno to ratal podla velkosti. Nelam si hlavicku nad tym, lebo Ta z toho poranta (vravim z vlastne skusenosti 😀 ). Trpezlivost ruze prinasa 😉 , nejak to vydrzime este zopar dni.

nadenkaaa
11. aug 2009

zuzka termin porodu sa rata posledny termin MS minus 3 mesiace plus 7 dni -teda u teba 27.3 plus 7 teda 4.4.2010-ale presnejsie ti to bude vediet povedat az okolo 11 tyzdna gravidity kedy sa presne meria plod a upresnuje sa termin porodu.
hlavne bud v pohode babetko to citi 😉

lucinka1104
11. aug 2009

A vy ste kde už mam doma tie vysledky mama mi ich doniesla( robí na gynde) takhaldinu hcg mam 545 😵

civavava
autor
11. aug 2009

Ahojte babenky, Zuzkam prajem vsetko len to naj naj k meninam, aby babatka rastli a boli zdravee 🙂))
Zuzanka1971, neboj, uricte bude vsetko v poriadku, musi.....moc moc ti drzim palce!
Ja som si dnes zase spravila testik, aj ked som planovala az v piatok 😒 mrcha mi meska 12 dni, sa mi zda , ze ciarka je slabsia , alebo mi uz sibe totalne ...to je hrozne,mat za sebou MA a takto z toho cloveku sibe....ja idem k lekarovi az o tyzden ☹((((

maxii
11. aug 2009

civavava mas krasne testiky a podla mna je ta posledna ciarka riadne silna🙂

lucinka super hcg je pekne🙂

zuzik neboj,srdiecko o tyzden bude, ale spytam sa zajtra na to.

civavava
autor
11. aug 2009

maxiiii, dakujem..
ja neviem, asi mi uz sibe...VEELMI sa bojim....neviem,ci by som prezila dalsi potrat ..... ☹((((((

lucinka1104
11. aug 2009

civava už netestuj môže byť že bolo v moči mnej hcg ale neboj sa všetko je ok

maxii
11. aug 2009

civava podlamna to hcg v moci kolise aj podla toho ako mas zriedeny moc a podobne, ale ty mas tie ciarky uplne silne tak sa nebojkaj nic 😉 😉 😉

seuska
11. aug 2009

Ahojte dievcata, nestiham a som unavena, zajtra va, vsetko napisem co sa udialo. Len v skratke: dokyho som nestihla, ale za to som niekoho zachranila.... dobru noc som KO... zajtra napisem pribeh a vsetko precitam co ste tupokvakali....

pettka44
12. aug 2009

Ahojte dievcata, mozem sa k Vam prpojit, akurat vcera som zistila, ze cakame druhe babo, podarilo sa nam to hned v prvy mesiac snazenia....aj prve dietatko sa nam narodilo v aprili a podla vsetkeho aj druhe, takze budeme mat doma dve trvdohlave deticky...prajem krasne den a prijemne snazilkovanie sa
😀 😀

martina05
12. aug 2009

Ahojte, tak dnes držíme palce maxii - aby dobre dopadli u lekára !!!!!!!!
Civava, mne sa tá čiarka zdá super a mysli aj na to, že tie predchádzajúce testy asi už aj trošku vybledli. ja mám tiež hrozný strach aby bolo všetko OK... k lekárovi ideme 14.8. a už doslova rátam minúty. Zatiaľ som si robila 4 testy - podľa mňa čiarka silnie ale to ma musel MM uisťovať, že ich vidí a že sú silnejšie ... 🙂 🙂 🙂 🙂

Petti ahoj, bola si už u lekára ..... ??? My sme na to,m asi podobne, mne vychádza TP 18.4. .... ale to je zatiaľ asi predčasné zhodnotiť ... 😅 😅

cizmo
12. aug 2009

Ahojte, aj ja sa pripajam, i ked som este nebola u lekara, chystam sa buduci tyzden. Jeej pettka44 aj ja mam jedneho apriloveho a teraz by som mala mat tak isto v aprily. Tiez sa trosku obavam, kedze ako vela z vas moje predchadzajuce tehotenstvo skoncilo predcasne. Tak verim ze teraz to bude ine 🙂

lucinka1104
12. aug 2009

Viatjte 😵 ako sa dnes mame , mne je celkom fajn len malý nespal 😝 bol v noci 3 hodiny hore

jana3
12. aug 2009

Ahojte,
na sono pojdem asi buduci, alebo az ten nasledujuci tyzden, nech tam uz je volaco vidiet...
Inak s tymi TP si netreba robit tazku hlavu, aj tak rodit budeme velmi pravdepodobne inokedy... Podstatne je, aby sme vedeli priblizny vek baba (kvoli testom)

pettka44
12. aug 2009

Ahojte volala som svojmu dr, ale ma dovolenku takze urcite este tyzden budem musiet cakat 😒 ....Martinka mne vzchadrza termin 19 april, tak sme na tom podobne.......a neboj urcite to dobre dopadne a dotiahneme to do krasneho porodu.. 😉 😉 😉 mimochodom zacali ste uz uvivat nejake vitaminky pre tehulky??

jana3
12. aug 2009

Ja beriem len kys. listovu...

martina05
12. aug 2009

Ja beriem Centrum materna s DHA

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martina05
12. aug 2009

Carrie a neni potom tej listovky príliš veľa??? 😕 😕 😕 😕 😕

zuzana1971
12. aug 2009

vitam nove tehulky 😉
a vsetkym dobre ranko vospolok
ja beriem Calibrum baby plan modre
vidim ze civavka sa stresuje kvoli ciarkam a hcg ako ja 😝
seuska uz som zvedava co napises
a neviem sa dockat ako dopadla maxii u dokyho
no a ja som uz dost na nervy z tych mojich vsetkych strachov 😕

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucinka1104
12. aug 2009

baby ale kyslelinu lsitovú treba príjmaťaj vo forme stravy je tolepšie, celozrnný chleieb, všetko čo je zelené a liskovce

jana3
12. aug 2009

lucinka suhlasim, v prvom rade je potrebne mat pestru stravu, az potom coho je vyslovene malo, treba dohanat vitaminmi

zuzana1971
12. aug 2009

babulky, zacala som trochu krvacat, volal som doktorovi, povedal, ze musim dosjt k nemu, tak drzte palce, bojim sa najhorsieho 😖

martina05
12. aug 2009

Zuzi, drž sa ..............

fida
12. aug 2009

Zuzi neboj drzime ti palecky

seuska
12. aug 2009

Jezis Zuzi, drzkam palce, daj vediet hned jak prides ze co sa stalo, ale neboj vsetko bude dobre....

Takze ja som vcera mala ist k dokymu, sestricka mi hovorila ze je tam tak od 16:00 - 20:00. Ale sled udalosti bol nasledovny: rano mi kamoska s placom volala ze jej manzel (su v rozv. konani) jej unasa syna do Popradu na letisko a odlieta s nim do Anglicka, ze 12:50 leti lietadlo, ze co ma robit? Tak som hned volala znamemu pravnikovi, ten nas poslal hned na sud za sudkynou aby vydala rychlo "predbezne opatrenie" ze dieta zostava v opatere matky, nakolko nam to horelo, tak kamoska nabehla do sudnej sieni, lebo sudkyna mala pojednavanie prave isla za nou, povedala co a ako a sudkyna prerusila pojednavanie a za 20 minut bol rozsudok o opatere dietata na svete, s tym sme utekali na policiu tu v Humennom, policajt sa tiez rychlo chytil veci a hned volal a faxoval do popradu na letisko policajtom aby ho zadrzali, to bolo uz asi 11:00, Popradsky policajti sa dajak najprv zdrahali, neviem kde bol problem, ze co riesili, ale o 11:50 ho zadrzali na checkine aj malym a vzali mu maleho. Policajt este hovoril, ze to co sme my dve vyriesili za pol dna sa riesi aj 2 roky 😎 Stary odletel a policajti si nechali maleho na letisku, tak mi sadli do auta a hybaj do Popradu 160 km po maleho..... 😀 ja som tak letela a porusila snad vsetky predpisy, ze keby ma policajti sledovali tak mi prisaham vacku zoberu aj materksu knizku a nie len vodicak, ktoru este nemam 😀 Nastastie vsetko dobre dopaslo, maleho ma kamoska.... 😵 Do Humenneho som prisla o 19:00 tak rychlo len som si utekala kupit vonave hygienicke vreckovky a davaj ho k lekarovi... pridem do cakarne, nikto nikde, aj sa mi to zdalo podozrive, ale ze aspon nemusim cakat ze predo mnou nik nie je....sedim, sedim... v tom pocujem ako na cakarni zastrngotali v zamku kluce a niekto zamkyna cakaren, tak som hned vyletela, zaklopala, zrazu sa dvere otvoria, doktorovi sanka padla, ze co tu pre boha robim? tak ja hovorim ze som prisla na vysetrenie, ale on uz isiel domov, vsetko mal povypinane takze idem vo stvrtok ale uz tam budem sediet od 15:30 😀 Nevadi, hlavne ze som kamoske pomohla zachranit syna, ci pojdem vo stvrtok ku dokymu je uz asi jedno..... 🙂

fida
12. aug 2009

heej Seuska, ta ty si jaka hrdinka 😎 Ten pribeh mozes kludne poslat do casaku, fajny je.
Budem drzat palecky vo stvrtok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre