Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

adasik
4. nov 2009

Diky jani 😉

dejna3
4. nov 2009

adasik, aj my máme AC300 😉
my máme pod tými podložkami monitoru ešte tenkú laminátovú dosku, vraj by to malo byť niečim podložené, aby neboli tie falošné poplachy...

adasik
4. nov 2009

Takže tie podložky idu pod matrac? Nie priamo pod babo...alebo je to inak? 😒

jana3
4. nov 2009

ano pod matrac a my uz pod nimi nic nemame, su priamo na roste, ale necitala som navod

blondy12
4. nov 2009

caute babenky, tak dnes ste sa teda rozpisali...
no co sa tyka vybavicky..tak postielku mam, akurat matrac uz musim kupit, vanicku ak budem musiet kupovat tak kupim iba obycajnu, tiez som nejako na klasiku, ale mozno mi pozicia kamaratka, no este jedna nasa znama je tehulka a uz v decembri ma mat malicke tak neviem ci sa skor jej ujde ako mne 😅 , nechcem kupovat ked nemusim,no zas ta vanicka nie je taka draha a to male sa v nej vie dost hrat, ked ma rado vodu, takze uvidim este,
a prebalovaci pult tiez nekupujem, ani ho nemame kam teraz dat, akurat mozno podlozku, aby som na posteli prebalila,tak asi jedine toto, no a uvidim ako to bude postupne s flastickami a tak, ci nieco dostaneme alebo budem musiet kupovat, mozno na zaciatok pre seba si jednu kupim, aby som sa nespoliehala na nikoho

inac ja sa dnes citim uz tak inac, neviem to popisat ale proste tak tehulkovsky 😀 , viete akoby si uvedomujem, ze som tehotna, sice brusko este nemam velke, ale citim to malicke uz viac, doteraz to bola len vedomost, teraz to je viac aj o pocitoch, chapete co myslim...neviem proste citim to malicke viac pocas dna..take mrvenie je castejsie, a je to taky zvlastny pocit, no musim si na to zvyknut 😀

vejula
4. nov 2009

Čavte kočky
Ahoj blondy, ty už cítiš takto bábo???? No ja ani neviem, čosi sa mi zdá ale nemôžem povedať že som si istá že je to maličké. Možno len nejaké vnútorné pochody.
No a inak kupené nemám ešte nič. A do vianoc asi ani nič nejdem kupovať. Však je ešte kopec času a nieje sa kde ponáhlať.
No ale niektoré veci budeme mať pžičané ale väčšinu vecí budem kupovať sama. No však uvidíme 😉

blondy12
4. nov 2009

no vejulka, ja neviem preco, ale to malicke som zacala citit uz minuly vikend, a teraz to je take viac intenzivnejsie...a nemyslim si, ze si nahovaram..lebo doteraz som to nijako nebrala, ani som nemala nevolnosti, jem vsetko ako doteraz, aj kavicku si pijem 😀 nastastie, ze mi chuti, a teraz toto brusko...mozno je to skoro, alebo iba hormony, no citim sa inac...

vejula
4. nov 2009

To je strašne super... Ja sa niekedy cítim jak v siedmom nebi a potom zase sa začne báť a som ustráchaná, že či je to OK že ešte nekope a tak... Ale snažím sa to negatívne myslenia zahanať preč preč 😀 Ale už sa strašne moc teším ked začne kopkať tak aby som vedela že je to moje maličké 😉

dejna3
4. nov 2009

babule, tak už máme aj tu prasaciu chrípku 🙄 vraj zomrel ročný chlapček ☹

blondy12
4. nov 2009

dejna nemysli radsej na to

minius
4. nov 2009

dobry vecer babenky, jaaj ja sa dnes tak tesim konecne sa budeme stahovat na zaciatku decembra do vacsieho bytiku ale mimco nebude mat vlastnu izbicku ale bude sa musiet podelit s rodicmi 😀 .
Trosicku pobolievalo v hrornom boku (pod prsiami) aj vy to mate?
Zienky moze mi niektora z vas poradit ako tu stiahnut nejake foky do albumu? Snazila som nieco prilozit ale zakazdym mi povedalo ze su fotky privelke, tak som to vzdala 😠

civavava
autor
4. nov 2009

minius, mna vcera tiez tak pichalo 😲

foto musis zmensit, daj si ze properties, alebo ked kliknes na foto a otvoris ju tak sa ti da ze edit photo, a tam ti da ze resize alebo compress...neviem, v akom programe otvaras foto, ale bezne by to malo ist....

dejna, to je hruuuza....ja sa dam asi ockovat ci co 😖 😠

cheerlady
4. nov 2009

minius musis zmensit fotku 😉 otvor si v pc fotku,klikni pravym a vyber moznost upravy.potom sa ti objavi zvacsena fotka a klikni s pravym tlacidlom mysi do jej laveho horneho rohu.potom daj ulozit zmeny a je to 😉

minius
4. nov 2009

dakujem!!! Civa tak to bude asi normalne asi si babeno robi miesto aj navrchu?
idem to skusat dalej s tymi fotkami ... a ak nic necham to na druhu polovicku 😖 Ja a PC nejdeme do kopy 😅

civavava
autor
4. nov 2009

minius, asi hej 😉

drzim palce s fotkami 🙂

cheerie, pozeram, ze ste uz vybrali aj meno pre chlapceka, pekneeeee 😵

cicimon
4. nov 2009

caute,
mna dnes v robote tak tlacili nohavice, uz mam asi len 2 normalne rifle, co su mi ok, takze asi najvyssi cas kupit nejake tehu 🙂

inac...zaujimave citanie o vybavicke, aspon clovek bude vediet, co a ako 🙂 ja planujem kupit vacsiu vanicku, nech aj dlhsie vydrzi, ale nakupy az po vianociach

minius
4. nov 2009

s tou vybavickou... my mame zatial iba postielku a kociar na vecicky si pockame az ked budeme vediet pohlavie 😉 alebo dostaneme niejake darceky od starych rodicov a rodinky tak sa s vecickami neponahlame.
Moja kamaratka ma male dievcatko a poradila aby som sa na vecicky moc nerozkupovala ze ona podostavala vela veci a mala jej to ani nevynosila.

cheerlady
4. nov 2009

civi hej 🙂 to meno sa mi uz daaavno pacilo,len som si teraz na neho ani za svet nevedela spomenut,ale kamoska mi ho nastastie pripomenula 😀

inak baby uz davnejsie tu tusim niekto spominal ten kresleny serial "Bol raz jeden zivot" - ja som to ako decko strasne rada pozeravala,je to fakt naucne no a nahodou som nasla dvd-cka - http://www.comtes.sk/eshop/category.php?id_cate... 🙂

cicimon
4. nov 2009

cheerlady - k tomu serialu, dnes som sa chystala pozerat - online verzie : http://iserialy.sk/serialy/byl-jednou-jeden-zivot/

a aj ine 🙂

tantama
5. nov 2009

Dobré ránko babulky....my sa v sobotu chystáme popozerať po obchodoch niečo pre malú tak potom pofotím a dám do albumu🙂)

domika9
5. nov 2009

ahojte neviem či sa mi to zda ale asi som včera zacitila babo ale neviem či to je ono nemožem to prirovnať ani ku bublinkam ani ku štekleniu alebo ku rybyčke ale skor ako taka mierna bolesť pod pupkom stale a aj v noci som to zacítila 1x aj teraz rano tak neviem citili ste niekto pohyby ako miernu bolesť alebo štipanie ?????

stacynka
5. nov 2009

dobre ranko
no ja som vcera doktorke povedala ze sa mi zda ze nieco citim a ona ze to je este skoro ze ci to je pravidelne a ja ze no tak sem tam ale viem ze creva su to neni 😉 a ona ze do knizky sa to pise az ked je to tak pravidelne
no my a nakupy pre babo, na morfo uzv mam ist az 16.decembra tak asi az vtedy budeme vediet co to bude, takze nekupujem nic, aj tak mame strasnu furu veci po malom takze ak by bola bambula tak len dokupime nieco ruzove, ale predtym sme kupovali take univerzalnejsie takze nieco vynosime
a po novom roku musim vyriesit este vajicko autosedacku, ale mozno kamoska pozicia, len este sa mi to zdalo skoro zajednavat

stacynka
5. nov 2009

dnes to tusim flakate, zeby ste este spali? my dnes od pol siestej hore, este som si pri rozpravke zdriemla trosku 🙂
chystame sa von o chvilku len to sychrave pocasie mi nejak nerobi dobre na psychiku...

lubkamik
5. nov 2009

Ahojte baby,

vcera som bola u lekarky a bude to chlapiskooooo 😵 😵 Uz len meno vymysliet 😀

domika9
5. nov 2009

dufam že ajmne povie čo sa ukryva v domčeku v pondelok mam poradnu tak budem vyzvedať 🙂

lubkamik
5. nov 2009

uz to bolo pekne vidno 😀

domika9
5. nov 2009

juj velmi sa na to teším asi zoberem tentokrat aj mm dovnutra už dlho nebol 🙂

cheerlady
5. nov 2009

lubkamik jeeeej,super,gratulujem k chlapcekovi! 😀
ja idem k dokimu v utorok,tak dufam,ze uz aj my budeme vediet 😀

ada_april
5. nov 2009

Ahojte,
inak ta prasacia chripka mi uz pride fakt dost nafuknuta. Volala mi totiz kamaratka, ze ich generalny riaditel ju mal minuly tyzden.. A priznaky su take, ze ma upchaty nos, boli ho dost v hrdle a ze mierne zvysena teplota. Po 3 dnoch mu to preslo! Cize sam povedal, ze ma to ovela lahsi priebeh ako obycajna chripka. A toto iste mi hovorila moja doktorka. Ze aj tie umrtia co boli zaznamenane vo svete, tak to boli vsetko bud stari ludia, alebo srdcovo chori, alebo ludia s velmi oslabenou imunitou.. Takze ja by som sa urcite ockovat nedala. Aj gynekolog mi povedal, ze akekolvek ockovanie v tehotenstve znamena pre plod riziko. A uz vobec nie taketo nepresksuane ockovanie proti pras. chripke.

ada_april
5. nov 2009

A co sa tyka tych priznakov, ma to polovica nasej firmy.. Vsetci samozrejme chodia do prace. A ktovie kolko z nich ma tu "prasaciu" chripku. Kazdemu nerobia take testy ako generalnym riaditelom, ktori chodia urcite do drahych platenych centier. Tak baby nebojme sa a tesme sa z tehotenstva.
Ja som sa rozhodla ze ju tym padom uplne vypustam z hlavy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre