Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

maznacik007
2. aug 2009

ahojte.. tiez gratulujem.. vsetkym mna meska 9 ci 10 dni... 🙂

jannuulik
2. aug 2009

Jani, môj termín tiež bude neskôr 😉 ....Olinko sa narodil 28.6, chceli sme otehotnieť skôr, ale nepodarilo sa, až teraz 😎 . Chcela som sa ťa tiež spýtať, či ešte kojíš?? Ja som chcela akurát prestať, len malému začali rásť stoličky, nechce nič jesť, posledné 4 dni je len kojený ☹ , tak určite nieje najvhodnejšia doba na ukončenie 😖 . počas kojenia mi doktor nemôže predpísať duphaston, ktorý som užívala počas polky tehotenstva s Olim, no..dúfam, že to bude OK....

zuul
3. aug 2009

maminky chcem Vám popriať, aby ste mali bezproblémové tehu, aby brušká krásne rástli a aby bol APRIL 2010 taký plodný ako apríl 2009 😀

malalady
3. aug 2009

civava už ju ani nečakám🙂)))) kuk test už v albume dneska robený aj ked nie z ranneho moču 😉

bambina
3. aug 2009

ahojte, ani sa mi nechce verit, ze uz mate otvorenu temu april 2010. presne pred rokom takyto cas som zistila, ze cakame babatko a Simonka ma uz 13 tyzdnov, narodila sa nam 25.4.2009. Vsetkym Vam drzime palceky a vychutnavajte si to nadherne obdobie tehulkovania. Ani sa nenazdate a malinke babo budete mat v naruci.

bashka
3. aug 2009

no a ja takto pred 2 rokmi som si robila testik...a bambula bola april 2008...tak drzim palce nech vam to dobre dopadne. 😵 😵 😵

malalady
3. aug 2009

nejak nás tu je ešte malo 😖

civavava
autor
3. aug 2009

malalady GRATULUJEEM 🙂)) supeer

maxii
3. aug 2009

caute baby aj ja som si dnes nasla pozitivne testy 😉
v stredu idem na krv...
dnes doktorka videla len zvysenu sliznicu a cystu 😖 tak zostava len cakat a dufat 😅

jana3
3. aug 2009

janulik: este kojim a nechystam sa s tym prestat. Uvidime, ako sa to bude vyvijat, co mi povie Dr. a tak.
Inak Andrejka sa narodila 8.6.2008, takze naozaj su skoro rovnako stari🙂

malalady
3. aug 2009

čivava dakujem zajtra idem na krv 😉

jannuulik
3. aug 2009

Maxii: gratulujem, nemusí byť nič vidieť do 6tt, ja pre istotu nechodím skoro, aby ma doktor nestresoval 🙂 , už som si zažila dosť obdobných situácii

Jani: to je sranda, že sú v tom istom veku , no ak nepozerám na to, že dievčatá sú vo všeobecnosti popredu 🙂. Olinko je riadny chlap, robí poriadnu zlobu, poletuje po dome ako šarkan, náš pes (labrador) sa ho bojí, je to taká malá samostatná jednotka 😀, no až na posledné dni, tie zuby ho drvia, teraz je cecek mamin. Kojiť by som aj chcela, ale u nás je to o závislosti viacmenej (môžem kojiť aj každú pol hodku) a v poslednej dobe, začala praktikovať mama daj teraz a ak nedám začne ma vyzliekať , alebo chytí záchvat ( v potravinách a pod), ...a tak, ale asi to teraz nebudem riešiť, čas ukáže a počkám až na reakciu doktora.... 😒

cherryblossomgirl
3. aug 2009

Ahojte kocky 🙂 aj ja sa pridavam - sice som povodne vliezla k marcovkam, ale vyzera to tak, ze mrna sa narodi v aprili, tak sa pridavam aj tu.. predsa len marcovky su uz o par tyzdnov dopredu

ja som teraz zacala 6tt, u lekarky som uz bola, tehotenstvo mi potvrdila.. teraz len dufam, ze vsetko bude v poriadku

nanku
3. aug 2009

ahojte, pridavam sa k aprilovkam 🙂

fruchtbar
4. aug 2009

Ahojte aprilove mamicky ! Aj ja sa pridavam 😀 😀 😀

fida
4. aug 2009

Vitam nove tehulky aprilovky 😎 . Ja idem ku dokimu zajtra a uz sa neviem dockat. Drzte palecky 😝

maxii
4. aug 2009

jeeej ale nas tu je 😅 😀

baby kolko sa caka zvycajne na vysledky z krvy? ja idem zajtra na odber....

dnes som pre istotu znova testla a zasa krasne //

eva3107
4. aug 2009

Ahoooojte 😀 😀

Som z januaroviek 2010...gratulujem vam zienky a uzite si tehulkovanie 😅

zuzana1971
4. aug 2009

ahojte aprilovky, vcera som Vas nenasla, tak som zalozila novu temu, ale uz je zamknuta, a odporucili mi prist sem 😀
ja mam termin porodu 3.4.2010 🙂
este som nebola u Dr, povedal, ze je este prilis skoro a na ultrazvuku by nic nevidel, a povedal, ze mam prist 11.8., alebo 12.8.
Jedine co ma trapi ze nemam ZIADNE priznaky, ani len na wc nechodim casto...

maxii
4. aug 2009

cau zuzi🙂
vysie si precitaj ako som dopadla vcera u Dr, samozrejme este nic nevidela, ale videla cystu 😒
dufam ze ta mi nesposobila tie pozitivne testy 🤐 lekarka vravela ze by nemala...
zajtra idem na krv

zuzana1971
4. aug 2009

seuska, tak sme na tom rovnako, ja mam tiez termin 3.4.2010 a na sono 11.8. 🙂 , akurat ze mam AZ 38r 😖

zuzana1971
4. aug 2009

seuska mne vcera ked som si kupovala calibrum baby plan povedala, ze uz nemam k tomu uzivat navyse kyselinu listovu

zuzana1971
4. aug 2009

ahoh maxii, no je este skoro aby tam lekarka nieco videla, takze sa neboj, kedey ides druhykrat?

zuzana1971
4. aug 2009

neviete preco sa mi tato tema neukazuje medzi temami?

zuzana1971
4. aug 2009

maxii moja svagrina mala tiez cystu a bola tehotna...dokonca ju museli v 5 mesiaci tehotenstva operovat na slepe crevo...Ale maly je zdravy a uz ma vyse roka 😵

zuzana1971
4. aug 2009

aha, niekedy sa mi ukazuje cesky konik a niekedy slovensky...alebo take daco...

maxii
4. aug 2009

zuzi hej akzdy ma ukludnuje ze cysta nie ej tak nebezpecna...mava ju vela zien, no na sono pojdem az 4.9. najblizsie, moja lekarka ma 3 tyzdne dovolenku ale zajtra idem na krv....dovtedy sa asi zblaznim od cakania 😅 😀

maxii
4. aug 2009

neviem zuzi preco sa ti tema nezobrazuje...mozno to bude tym cskym a slovenskym konikom, skus si nadstavit oba...

zuzana1971
4. aug 2009

maxii - uz som napisala admine, hadam mi to vysvetli
no a aj vysledky krvi ti povie az 4.9.?To ja by som sa tiez zblaznila, ja uz neviem vydrzat do 11.8. ci je vsetko ok...(lekar povedal, ze mam prist 11.8., alebo 12.8., tak pojdem na svoje meniny uz 11.8. velmi sa bojim aby srdiecko bilo, kedze pred 10 rokmi mi prave missed abortion na ultrazvuku zistili, ze srdiecko nebije v 13 tyzdni
😢
modlim sa, aby sa tento horrorovy scenar nezopakoval 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre