Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
18. dec 2009

no veji, keby si videla mna ako zeriem..mm ma vola srotovacia masina 😀

ja sa spolieham na to ze aj caj si velmi sladim tak hadam tu sladku zbrndu nejako kopnem do seba 🙂
a asi by som tiez radsej cakala tam, lebo to mam od prace dost daleko a nechce sa mi chodit hore-dole. len neviem ako vydrzi mm, jeho vzdy bije nerf ked ma niekde cakat 😀

sasurin
18. dec 2009

ahoj dievčatá, až teraz som došla k PC, dnes som bola so Sofi na kontrolu, už je skoro zdravá, ale do školy pôjde až v novom roku, dnes sa mi podarilo dovolať na 3D objednali ma už na pondelok 21.12. tak sa teším aj Sofi sa teší, lebo chce ísť so mnou tak ju vezmem nech má radosť 😵 a potom ešte pôjdeme dokúpiť nejaké darčeky. 😀

lucinka1104
18. dec 2009

vejul malý bol nakazený od 27 tt a narodil sa ako mal a ano mam čípky

kamilakd
18. dec 2009

cavte vidim ze tu nikto asi neni 😒 pekna kosa inak,teda aspon u nas bola som sa vonku troska vyvencit

moni
18. dec 2009

veru nikto, ja tu obcas nakuknem, ale vsetky uz vikendujete asi 🙂

my cakame snehovu burku, tak som zvedava ci predpovede vyjdu. lebo ak ano, to bude katastroficky vikend 🙄

silvia7
18. dec 2009

čafte... babule, dnes som zjedla dve mandarinky (skoro ako každý deň) a nektarinku a tam ma začalo hrdlo pobolievať, vkuse kašlem a neviem prehltať.. kruci... a to ide víkend, takže ani k dr. ani nič.. čo môžem?? to mám z toho, že teraz toľko ľudí denne sa premelie v tom obchodíku.. ah.. môj drahý je na stretávke zo ZŠ na vianočných trhoch a zaliezli vraj teraz dakam do pivárne.. no to dojde jak .... 😒 a ja mám ísť poňho.. moje hrdloo pomoc ☹

silvia7
18. dec 2009

kiwi - som strašne rada, že ste oki a že malinká nemá žiadnu cystu ani nič! 😉 vidíš to, všetky sme vám držali palce a podarilo sa 😉

domika9
18. dec 2009

no už mi je hned lepšie na duši male sa konečne ozvalo tak citelnejšie 😉
lubkamik aj my sme boli na 4D tiež nič z toho v januari mame další snad si naš maly nebude robiť z nas srandičky ako ten vaš na 6 pokus 😉

kamilakd
18. dec 2009

uz som tu aj ja ....akurat si este hladam nieco pod stromcek aby som sa tesila,ja toho dostanem vzdy vela ale mne by stacil jeden darcek co by sa mi fakt pacil ale co uz moj mm je zatazeny na elektoniku,ja nechcem nic i ked su to hodotne darceky ale mna by skor potesil parfem alebo hodinky alebo nejaky sperk a vyslo by ho to lacnejsie a jaby som sa tesila

kamilakd
18. dec 2009

dominika tebe kedy vystavili tehu knizku dnes akurat bola kamoska u lekkara a je cca 7tt a nechcel jej ju este vypisovat 😕 mne ju vypisal ked som bola 8+2tt crl 16,2 presne 14.9 i ked neviem co to presne znamenalo ci babo alebo celkove tehotenstvo a je celkom nestastna ze dnes neprisla s knizkou domov

zuzana1971
18. dec 2009

babule dosla som vas precitat, a uz asi idem hajat, dnes som dost upratovala, tak som daka k.o.

maly nekope, tak sa trochu z toho trapim, uz som sa aj najedla, to vacsinou zabaralo a teraz nic 😝 , ale uz sa parkrat stalo, ze sa neozval aj 2,5 dna, tak nerobim paniku

dobru nocku

zuzana1971
18. dec 2009

kamilka mne knihu vypisal tiez dost neskoro, bola som tam v 7tt, potom ma objednal na krv, potom mal 2 tyzdne dovcu a vypisal mi ju az ked som dosla potom pre vysledky krvi

kamilakd
18. dec 2009

zuzanka tak dobru nocku 🙂 a maxik relaxuje to ten moj fituz ten vystraja stale mam dojem ze zajtra si asi dam glk vinka a bude cuskat

silvia7
18. dec 2009

baby, čítali ste, že bábätká by sa nemali príliš "prehrievať" ? že by nemali byť príliš naobliekané alebo teda tak som to pochopila ja... a teraz som zvedavá, či ste kupovali paplónik do postielky aj s vankúšikom - a ak áno, tak akú veľkosť?? lebo niektorí kupujú taký už väčší paplón (do budúcna) a iní ten malý - len do postielky .. a tiež som rozmýšľala, že by som zo začiatku nedávala paplón ale deku oblečenú v obliečke.. neviem, čo vy na to? či len vymýšľam??? :P lebo neviem tiež, či kúpiť v Ikey - a aj obliečky všetky potom tam alebo takto cez e-shopy detské.. tak dajte vaše názory 😉

moni
18. dec 2009

silvi, s tym prehrievanim je to pravda, babatka nevedia regulovat telesnu teplotu kym su malicke.
my paplonik nebudeme mat, a asi ani ziadnu inu prikryvku. neviem ake su doma nazory na syndrom nahleho umrtia (SIDS) ale tu su vseobecne odporucania ze v postielke nema byt nic. budem to riesit bud zavinovackou, alebo spacim vakom.
som zvedava co ostatne holky povedia 🙂

kamilakd
18. dec 2009

silvika ja paplon nemam len deku,alebo spaci vak....ved budeme mat letne mimina...paplonik ani neplanuje tak skoro kupovat ale navleciem deku do obliecky a bude letny paplonik

silvia7
18. dec 2009

no aj my sme tak doma uvažovali o tom, že spací vak a deka keď tak stačia - presne veď letné bábatká to budú.. i keď neviem, aký bude apríl.. no zo začiatku asi aj fusak na von - či nie?do kočíka..ja neeeviem baby.. ja som total nemama ☹ mne vychádza 1.apríl termín...
no inak toho syndromu náhleho umrtia sa bojím, silno dúfam, že všetkým detičkám sa to vyhne a budú zdravé

moni
18. dec 2009

april bude krasny 😵 co tam po pocasi... 🙂

jana3
18. dec 2009

My zatial paplonik vobec nepouzivame a spacaky si neviem vynachvalit🙂 Mam pocit, ze nasa bude v spacaku aspon do troch rokov 😉 Lebo teraz neznasa, ked ju prikryjem niecim, co sa da odkopat.... To hned putuje z postielky, hoc aj vrchom 😀

silvia7
18. dec 2009

😉 bude budee... 😵

kamilakd
18. dec 2009

silvika nie si nemama 🙂 ved uvidis vsetko podla pocasia a ked bude hnusne ajtak s miminkom von nepojdes max mu otvoris okno...a dietatko citi zimu tak ako ty netreba cibulovat akurat bude v zavinovacke a prikrite dekou ale tym co budes mat v kociariku...mozno bude hnusne a snezit ako 2roky dozadu alebo bude teplo ako tento rok uvidis vsetko pride a ty bzudes ta naj mamina 😉

jana3
18. dec 2009

A na male mimico je fajn zavinovacka.... Inak, ze vraj vankusiky by sa nemali pouzivat do dvoch rokov...

kamilakd
18. dec 2009

jani to som tiez pocula ale vela mamiciek podkladalo hlavicku vankusikom...ja bedem mat perinku urcite 🙂 aj ked niektore mamicky nechcu ale ja si to holubatko ani neviem predstavit aby mi ho vytahovali bez perinky 😅

silvia7
18. dec 2009

aa zavinovačku akú kupujete? videla som aj také pekné, čo mali na nôžky normálne oddelený spodok - chápete, čo myslím?? :P že nožičky boli od seba, nie spolu zviazané.. ?? ah.. 😅 hej hej, vankúšik nebudeme dávať .. a vraj bábatko má hajať na boku?teda tak, že mu dáte za chrbátik deku, aby náhodou sa neudusilo, keby grckalo alebo aby si nepriľahlo nožtek, žeby dýchať nemohlo.. ?

moni
18. dec 2009

kami, len aby sa holubatko nenarodilo ako 4.5 kilovy valibuk ktoreho nevtrepes do perinky 😀
ale je pravda ze sa s takymi chrobakmi lepsie zaobchadza ked su zabalene, a nie take huspeninky 🙂

kamilakd
18. dec 2009

moni nestras 😠 fuuu sak to potom amen tma 🙂

moni
18. dec 2009

jasne, nech sa narodia take akurat a rastu vonku 🙂

silvia7
18. dec 2009

hehe... budeš mať rovno veľké díťě miesto bábatka 🙂)) idem po toho môjho valibuka do mesta, pili litrové pivá, tak som zvedavá, ako bude vyzerať :D čafte babulky a dobrú potom

kamilakd
18. dec 2009

silvi tak davaj na seba pozor

kamilakd
18. dec 2009

presne moni nech nas moc nevytrapia....inak asi sme u ostali len ty a ja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre