Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lfs
24. aug 2009

Ahojte babulky, asi sa k Vám budem musieť pridať, teda prejsť z marcoviek do apríloviek, vo štvrtok mi lekár posunul termín pôrodu z 27.03.2010 na 04.04.2010
Tak nemám rada mesiac apríl, ale čo už je to taký smutný mesiac, upršaný, zameračený...
Ale keby sa to podarilo v marci nič by som nenamietala...

Pekný dník 😀

civavava
autor
24. aug 2009

Dobre ranko kocky,

vitaj Ifs, nahodou april je super mesiac 🙂

Mne je stale zle, raz viac, raz menej, ale celkovo je to hruza 😒 vcera som bola skoro cely den v posteli, akurat co som vyvencila 2x psikov...fuj a bolo hrozne teplo, ja sa uz neviem dockat, kedy bude jesen 😠

lfs
24. aug 2009

Mne je tiež veľmi zle. Som rada, že nemusím nikam chodiť a môžem sedieť na stoličke.
Už aby bolo 9.9.2009 dostanem teh. knižku
😀 😀 😀

cicimon
24. aug 2009

caute baby,

tak ja ze mam ist k lekarke az koncom buduceho tyzdna...a to uz budem koniec 7tt..................... vy ste kedy sli?

marika1902
24. aug 2009

Ahoj Ifs
preco este len 9.9.2009 dostanes tehu knizku? nie je to niak neskoro? sice ja ju tiez este nemam ale ja som len v 6tt. dr. mi povedal ze mam prist buduci tyzden a vtedy ju asi dostanek ked budu ozvy srdiecka nasho drobceka v poradku hm asi je to dr. kedy da tehu knizku.

civavava
autor
24. aug 2009

cicimon, ja som bola ku koncu 7tt a dostali sme aj tehu knizku 😉

cicimon
24. aug 2009

civava - super, uz sa mi to zdalo nejako neskoro, ked niektore baby pisali, ze sli takmer hned po //

januska555
24. aug 2009

Ahojte tak aj sa by som sa k vám rada pridala, som tu nová a ani som nevedela že tu už frčí apríl 2010.

civavava
autor
24. aug 2009

vitaj januska! 🙂

civavava
autor
24. aug 2009

cicimon, ja som sice tiez zasla za nim hned ako som nasla //,ale len kv. tomu, ze som minuly rok potratila..
tak mi doky spravil UTZ, pozrel ci sa vytvara vacok a ci to nie je mimomaternicovee, ale objednal ma az na koniec 7tt, co som mala min.tyzden. Bola som u neho v utorok a stvrtok mi zacal 8tt.

lucinka1104
24. aug 2009

lubiku no torecan si chcem nechať predpísať aj ja lebo už to vôbec nezvládam ..... 😝
vitam nové tehulky no namietam , že apríl nie je pekný mesic 😅 naopak je krásny 😵 v poslednej dobe je v apríly už pekne teplučko a kedže v apríly porodím už svoje druhé dieťatko je to mesiac najkrajší 😀

marika1902
24. aug 2009

Aj ja sa pridavam k tomu ze april je krasny mesiac. ja som sa aj vydavala v aprili a bol to nadherny slnecny den. Mozno sa nam podari a dietatko porodim v ten isty den 😀 😀

ikushik
24. aug 2009

Dobre ranko bambulky 🙂 a vsetky nove tehulky vitajte 😉
k tehu knizke..no neviem, ja som ju dostala hned pri prvej navsetve, a to bol myslim 4tt.neviem preco. 😕
lubiku nech sa dievcence cim skor uzdravia 😉
civavka juuuj presne tak uz nech bude jesen, lebo uz mi vsetko vytŕča z nohavic 😀
zuzzzzzzzzziiiiiii kdeeeeeee siiiiii? ozvi sa.

lfs
24. aug 2009

Ahoj marika 1902:
tú knižku dostanem preto tak neskoro, lebo:
na sono som bola teraz 20.08.2009 (všetko bolo ok.) a teraz má lekár dovolenku 2,5 týždňa, tak keď sa vráti
idem hneď na poradňu a potom mi ju dá...

Aj mne to bolo divné, ale nech je po jeho vôli...

zuzana1971
24. aug 2009

ahojte babulky 🙂

no aj ja by som sa rada pridala k debatam o grcani a o tehotenskych priznakoch, ale ked ziadne nemam 😝

tak aspon to, ze som dnes bola rano na krvi zase leukocyty a krvny obraz kvoli pichaniu v podbrusku (ci to nie je slepak), krv mi zobrala sestricka na prvy krat
potom moc ci to nie je nejaky urologicky infekt, inak ten urologicky caj som sa nakoniec neodvazila pit, lebo su tam vselijake byliny
no a zobrali mi za 8 euro aj krv na stitnu zlazu, som si to radsej zaplatila, kedze nesukromne endokrinologicky su neochotne ma urgentne zobrat...tak si zaplatim este 20 euro k endokrinologicke sukromnej nech sa pozrie na vysledky krvi, este jej bude musiet zavolat gynekolog nech ma zoberie urgentne, lebo tiez nema volny termin nez v oktobri, zatial sa babo aj dovyvija (ktovie ako chuda) kym mi daju tabletky na stitnu zlazu 😝 , teda ak ich treba, dufam, ze nie, nechcem jest tolko tabletiek

robotky na pocitaci mam vela, poobede to budem musiet postihat

teraz si idem po 100 rokoch nieco uvarit cestoviny penne s bryndzovou omackou a trochou schwarzwaldskej sunky ( z lidla 😀 ) miesto slaninky do toho, akoze taky slaby odvar bryndzovych halusiek 😀 , skoda, ze som si k tomu zabudla kupit hlavkovy salat...

Luci ci to nebude predsa len Timejka, ked ti je tak na grcanie 🙂

marika1902
24. aug 2009

fnuk aj ja chcem dovolenku zaliest na 2.5 tyzdna do postielky hmmmmmmmmmm

ale sa tym dr. zije este aj knizku daju kedy sa im zachce

lucinka1104
24. aug 2009

zuzi tiež si myslím 😉

zuzana1971
24. aug 2009

ahoj ikushik, tu som neboj sa 😉

Ifs ty mas termin 4.4. ako ja 🙂

marika s tou knizkou je to fakt asi vsade ine, mne chcel dat gynekolog skor ale sestricka povedala, ze nema cas ju vypisat, ma vraj vela roboty 😠

a ked som isla k zastupujucemu gynekologovi a na pohotovost sa vsade cudovali, ze este nemam knizku 😝

zuzana1971
24. aug 2009

luci pri lukym ti nebolo tak zle?

marika1902
24. aug 2009

no inak je pravda ze ak by sa nieco stalo (dufam ze sa nic nestane) tak prve co si budu pytat je knizka 😢

michalag
24. aug 2009

mna uz boli 3 den hlava 😠 ... ale nastastie sa to da prezit .... ja tiez "zatial " citim ze je ine ako pri Samkovi, vtedy som mala viac energie ako teraz 😅 ... a co sa tyka knizky mne ju dal Dr. hned ako sa potvrdilo srdiecko, tak ratam ze aj teraz to tak bude

michalag
24. aug 2009

baby a pijete niektora aj kavu?

marika1902
24. aug 2009

no ja nepijem sice mi nie je neprijemna ale kdesi som citala ze kava nie je dobra (vraj sposobuje potrat a predcasny porod) neviem co je na tom pravda, tak ju radsej nepijem aby som neuskodila drobcovi.

fruchtbar
24. aug 2009

ahojte....ja som bola dnes prvy krat na sone a prvy krat sme videli nase male mimi!!! 😀
A srdiecko mu bilo o sto sesto 😉
Chcela som vam ukazat fotecku,ale zial som ziadnu nedostala,mozno o par dni...
Dr.povedala,ze velkost babätka zodpoveda 8 tyzdnu a termin mam o dva dni neskor ako mi ukazuje konik. 🙂

Pekny den damy!!!

kats
24. aug 2009

ahojte 😉 pridavam sa k vam a buducim aprilovcatkam 😀

marika1902
24. aug 2009

vitaj kats

michalag
24. aug 2009

fruchtbar, blahozelaaam k srdiecku 😵

kats, vitaj medzi nami 🙂

jana3
24. aug 2009

Ahojte,
kats: budeme mat rovnako stare deticky🙂
ja este stale neviem, kedy pojdem prvykrat k doktorke, do konca aug. je na pn... Ale mi povedali, ze uplne staci, ked pridem v septembri, takze skor ako v 9tt mat tehu knizku nebudem. Ale vsak nevadi....
A dufam, ze sa mi tento tyzden podari ist na prve sono, vybavuje mi to jeden znamy, tak dufam, ze to vyjde...

jannuulik
24. aug 2009

Ahojte kočky, aj mi by sme sa radi pochválili srdiečkom 😵 😵 . Sledovala som ako jastrab ultrazvuk a keď som uvidela, že sa tam niečo hýbe myslela som, že sa zbláznim od radosti 🙂 🙂 🙂 Obrázok som si nepýtala, lebo mal tam vzduch a nebolo by toho moc vidieť ☹, dokonca ani drobca nemeral, ale mne to srdiečko úplne stačilo 😀 😀 😀 Vycedili zo mňa asi 5 skúmavok krvi, všimla som si,že aj na štítnu žlazu , to mi tuším pri prvom ako rutinu nerobili. 18.9. mám poradňu a budú mi robiť aj NT vyšetrenie, podľa mňa skoro, ale nebudem sa doktorovi do toho montovať 😎

marika1902
24. aug 2009

babi chcem sa opytat je normalne mat bolesti brucha ako ked mam dostat mrchu? lebo mam take bolesti kazdy den. 😝 dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre